Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

brak słów zeby cie pocieszyc - to takie niesprawiedliwe!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie wiem co powiedzieć :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie w domu, ale myslałam,ze przeczytam tu super nowinę, Myszko nie wiem co powiedzieć, ale nie ma sprawiedliwości na swiecie. Boże pomóż jej przetrwać te najgorsze chwile i spraw , by była w końcu szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼 - tak bardzo mi przykro :( :( :( :( :( :( Nie wiem co Ci napisać.... brak słów w takim momencie. Wiem co czujesz, serce moje płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestaje pisać na forum bo nie mam o czym. Nie potrafię pisać o swoim szczęściu wobec czyjegoś cierpienia. Trzymam kciuki za Was wszystkie bardzo mocno, oby Bóg dał Wam siły i w końcu radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje Wam za wsparcie i za dobre slowa👄 nie mam sily pisac, oczy mam zapuchniete od placzu.....dobrze ze mam dzis meza w domu to wspiera mnie i pociesza, bez niego bym nie dala rady:(:(:(😭😭Kocham go bardzo mocno i wiem ze On mnie tez....dlatego teraz musimy sie wspierac nawzajem, dbac o zwiazek i cieszyc sie soba, szczesciem ktore nam Bog zsyla.....bedziemy musieli nauczyc sie zyc bez dzieci.....napewno bedzie to trudne, ale mam nadzieje ze damy rade.... Kajetanko👄 nie odchodz z topiku.....kazda ciaza topikowa nas bardzo cieszy, wiec pisz o sobie i wsoim szczesciu, bo to podnosi nas wszystkie na duchu i daje nadzieje;) Jeszcze raz Wam bardzo dziekuje kochanienkie🌻 jestescie wspaniale i wyjatkowe.....Sciskam Was mocno i odezwe sie jak sie z tym oswoje, uporam....:(Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)Myszko:)biedna...wiem co czujesz...mnie też się nie udało:(przyszła @ :(wczoraj miałam takiego doła ze szok:(ale nie poddam sie:)NIGDY:)i Ty też się nie poddawaj:)predzej czy później nam się uda:)Wiem ze czasami się aż żyć odechciewa.....:(bo kiedy ty tak bardzo pragniesz mieć takie małe maleństwo:)to nie wychodzi:(a taka co zabija czy porzuca:(to dostaje od razu....i za co te biedne dzieciaczki muszą cierpieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam coś napisać ale nie wiem co i nie wiem jak... cieszę się masz męża u boku... że zawsze jest kiedy go potrzebujesz... jestem myślami z Tobą kochana... wierzę mocno, że dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Myszko, ze to nie pocieszajace,ale u mnie tez tak bylo... Pamietam,ze snilo mi sie wowczas,ze jestem w ciazy i czuje ruchy, ale to byl tylko sen. Ale podejmę kolejna próbę. W piatek rezonans i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam reszte dziewczyn. U mnie jakos ostanio psychicznie słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzadzura moze jestes w ciazy a dostalas okres zrob sobie jeszcze test czasami tak jest albo jest taka mozliwosc ze organizm sam poronil jezeli okres bedzie silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak to wygladalo okres sponiony ponad tydzien zaczal sie nagle i bardzo obficie.. Przy tym brzuch holernie boli...;(( Rzeczywiscie ten kwiecien nie przyniosl nic dobrego..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura:)kochana:)dobrze wiem co terz czujesz...bylam w tej samej sytuacji....tylko ze ja miałam zabieg bo sam organizm sie nie oczyścil...:(do tej pory pamietam ten ból i jak mi sie łzy leja po policzkach...a najgorsze jest to ze miałam ten zabieg w dniu urodzin jednego z moich braci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszka24 Nawet nie wiesz jak mi smutno i przykro :( Trzymaj się jak dobrze że masz tak dobrego męża przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzadzura nie wiem ale jak ci sie skonczy okres to zrob jeszcze test myszko ❤️ patinko kiedy mama przylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko ❤️ dziewuszki mało nas ostatnio i tak smutasko... dzadzura może to jednak nie koniec??? kurcze nie wiem co napisać... monita odezwij się... napisz nam o swoim sukcesie zawodowym... :-) oglądałąm fotki na nk... tworzysz cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie dziewczyny....a wiec dzisiaj za namowa kolezanki zadzwnilam do szpitala na oddzial wczesnej ciazy naklamalam troche ze jestem w pozniejszym tygodniu ciazy i jutro jade na usg bede w koncu wiedziala co sie stalo dlaczego to krwawienie juz 3 dzien..chociarz nie jestem dobrej mysli ale bede wiedziala co sie dzieje...A musialam naklamac dlatego ze w uk piewsze usg dopiero w 12 tyg a jak wiecie nie moge tak dlugo czekac...pozdrawiam was goraco...xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)dzadzura:)trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:)u mnie znowu na odwrót......była @....ale tak jakby jej nie było...bardziej plamienie....wiec już niewiem co jest......ani co robic....moze Wy mi pomozecie i cos doradzicie??:)Moze to przez to ze moje myśli stale wokół tego się krecą i nie było @ dużo jak zawsze tylko troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)dzadzura:)trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:)u mnie znowu na odwrót......była @....ale tak jakby jej nie było...bardziej plamienie....wiec już niewiem co jest......ani co robic....moze Wy mi pomozecie i cos doradzicie??:)Moze to przez to ze moje myśli stale wokół tego się krecą i nie było @ dużo jak zawsze tylko troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzadzura sama jestem ciekawa co Ci powiedzą... moniczko... kurcze nigdy nie wieadomo.... czasem to nasza podświadomość płata nam figle ale spotkałąm się z przypadkami gdzie przyszłę mamusie miały @ do końca ciąży praktycznie... ja za chwilę zbieram się do opytyka bo moja lenucha załatwiła moje okulary... pan optyk obiecał coś wymyśłić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzadzura
pomijajac twoj irytujacy nick, to nie rob z siebie ofiary losu tylko idz na bete, bo ona kosztuje z 18 funtow i dasz rade sie dogadac, naprawde dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×