Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej wszystkim:)a ja po wczorajszej wizycie u lekarza zaczynam wierzyć że w końcu sie wszystko ułoży:)po torbieli prawie że nie ma śladu:)lekarz powiedział że gdyby nie to że widział zdjęcie z kwietnia to wczoraj obraz był prawie że idealny:)więc urodziny wczoraj mi sie udały:)i moge zacząć starania na nowo po @ :)oby szybko sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od rana na zakupach dzieci chcialy rosolek wiec ok posprzatalam babcia wziela Martynke i Rafalke a Szymonek spi zaczal w koncu raczkowac leniuszek z niego mowie wam musze jeszcze jechac kupic sobie jeszcze jedna sulienke na wesele i oczywiscie stroj kapielowy na wczasy ale bedzie problem bo cycuchy duze a pupa mala jak zwykle problem ale moze cos kupie pozdrawiam i milego wekendu myszko glowa do gory smerfetko a jak dzieci moniczka to fajnie ze wszystko ok kalpeczku a co tam u ciebie monita co tam u ciebie gramka lilowa patinko co u ciebie jak corki Efqa madzik pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, chciałabym się przyłączyć do Waszego forum:) również razem z mężem zaczęliśmy starania o dziecko bardzo chciałabym być mamusią, ale nie wiem, czy mam owulację... Planowanie dziecka zaczęliśmy kilka miesięcy temu, udałam się do ginekologa (mam bardzo nieregularne cykle 45-do nawet 60 dni), dostałam skierowanie do endokrynologa .... zrobiłam hormony, niby są w normie, usg- pęcherzyki są.. niby ok. Zalecenie od lekarza... " prosze sie nie stresowac" . Po moim pytaniu, czy przy takich cyklach mam w ogóle owulację, usłyszałam "a skąd mogę to wiedzieć, proszę się starać przez 3 miesiące, jak nie wyjdzie proszę znów przyjść". Wróciłam do ginekologa... po czym ten powiedział, że jest zaskoczony, że nie dostałam nawet luteiny, ale nie będzie wchodził w kompetencje endokrynologa, a że mam 24 lata, to nie ma pośpiechu.... załamałam się dziewczynki staram się, myślę o tym wciąż, co prawda nie długo, bo teraz 2 cykl... ale tak się martwie, że nie mam owulacji, a nikt nie chce mi pomóc czy znacie może jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, ktory nie zbagatelizuje mojego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karolinko... jasne, że przyłączaj do forum :-) może znów będzie gwarno? niestety nie jestem nawet z okolic wawy więc w kwestii gina nie pomogę :-( joluś mmm serniczek :-) a ja dziś jadę na urodzinki do braciszka więc też pewnie coś pysznego zjem :-) nam też wesele wpadło w lipcu, nie mam wizji co ubrać, co kupić na prezent... monia, monita, panimisiowa, patinka!!! wzywam Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis bardzo dziękuję za miłe przyjęcie ;) Chętnie poradze się Was dziewczynki w nurtujących mnie problemach :) mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy zafasolkowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dnia 24 maja na świat przyszedl moj synus Kubuś mial 54 cm i wazyl 2920 od wczoraj jestesmy w domu jak troszke dojde do siebie to napisze co i jak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martynka mi sie rozchorowala ma tem. 39 cala rozpalona a jutro mialysmy kupowac sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa kolezanke karolinka :) Kakusia to super ze wszystko poszlo bezproblemowo...dziewczyny i znowu przyszedl ten niepewny czas kilka dni do nastepnej @ ale mam nadzieje ze nie przyjdzie ojojojoj co to bedzie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzura Witaj :) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła ;) i trochę zazdroszcze znajomości dnia,w którym oczekujesz @... ja niestety u siebie nie jestem w stanie tego wyliczyć... Cykle mam bardzo nieregularne.. :( co wiąże się również z problemem wyliczenia dnia owulacji.. ale liczę na to, że jakoś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia👄 serdecznie gratuluje kochana....niech Synek sie zdrowo chowa, a Ty powolutku wracaj do zdrowia i sil:)Buziaki wielkie slonko👄🌻👄🌻 Karolinka🌻witaj u nas:) Dzadzura👄trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszla a zebys zobaczyla II kreseczki na tescie:) Misiaczek🌻 ile bym dala za to aby choc jeden jajowod byl sprawny u mnie.....niestesty tak nie jest.....ten drugi co mi zostal jest calkiem nie sprawny wiec jak widzisz jestem cala do dupy i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia - graatulacje!!! niech ci sie synuś zdrowo chowa - wielki buziak dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko24...nie mów tak!!!!!!!!! jesteś super kobietka , zobaczysz że dzidziuś będzie u Ciebie !:) ja trzymam kciuki cały czas:) Karolinka witaj :) na razie same badanka były? jak hormony ok to dobrze :) Kakusia25 gratulacje!!!!!!!!! szybkiego powrotu do siebie :) zajrzałam do Wa przed praca przed 11 wychodzę na pociąg na 12 dziś mam .Trzymajcie kciuki he :)miłego Dnia odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia gratki ogromne, dużó sił i zdrówka dla Was!!! myszeńko uszy do góry :-) ja tam wierzę w cuda :-) miłej niedzieli dziewuszki :-) misiaczki strzeż topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pep5555
conceive plus żel 75 ml sprzedam lubrykant przyjazny plemnikom 60 zł pep4444@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pep5555
jeszcze raz adres poprzedni błedny pep5555@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! Nie raz Was podczytuję, ale nie odpiszę, i tak leci czas i stronki... Ech... właśnie- ten czas zapiernicza. U mnie jak zwykle zamęt, praca, dom, obowiązki. Jak zwykle marzy mi się wyjazd z moją rodzinką nad morze... W tym roku jednak z wakacji nici. Myszko, Kalpku- wierzę, że Bozia ma swoje plany i w odpowiednim czasie podaruje Wam dzidziusia, naprawdę WIERZĘ!!!! Kakusiu- gratulacje!!!! Ależ to przeleciało!!! Ja w dzień matki pracowałam i nagle wpadli do mnie Adaś z Różyczką, trzymali sie za ręce i podarowali mi bukiecik róż... Też się rozpłakałam... Kochane- ściskam Was mocno i obiecuję zaglądać częściej!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) znaczy melduje z łóżka ..po pierwszym dniu parę oparzeń i odcisków ale nie było tak źle,ludzie są naprawdę rożni tam...a jak u Was minął dzień? Monia ale ka Cie dawno nie widziałam ...zaglądaj częściej Wam Mamusiom wiem że ciężko macie ręce pełne roboty...ale miło jak zaglądacie i dopingujecie :) olawd a gdzie pracujesz?jak się czujecie? jolanta pisz pisz..jak najwięcej :D Smerfetko29 czekam na jakieś wieści itd..odezwij proszę . nic idę spać dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś się meduję pierwsza z dobrą herbatkę, kto zdąży, to dostanie:) U mnie dziś piękne słoneczko. Mam popołudniówkę, więc na razie ogarniam chałupkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniś :-) ciekawe czy herbatka jeszcze jest? ;-) ja melduję się z niuńką na kolankach... mamy gofry jak ktoś reflektuje ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moniaa gdzie ta herbatka? graminis ja poproszę jeden he :) ja w piżamie ale już zbieram powoli do pracy..zobaczymy jak to dziś będzie ..głwa mnie coś boli i słabo jakoś ;/ zafaszerowałam witaminami i do przodu he miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja w domu,chora...byłam już u lekarza Gorąco a mnie męczy katar i gardło..na szczęście nie ma już gorączki... Monia miło,że znów piszesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja w domu,chora...byłam już u lekarza Gorąco a mnie męczy katar i gardło..na szczęście nie ma już gorączki... Monia miło,że znów piszesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaparzam herbatkę jeszcze raz! I poproszę o gofra!!! Kończę sprzątać po malowaniu, cieszę się okropnie bo wreszcie nie widzę tych paskudnych śladów po pleśni! Kalpeczku- a co Ci się za choróbsko przyplątało? U mnie cudne słoneczko i zastanawiam się, czy się jeszcze na pół godziny nie rozłożyć na leżaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest tu jeszcze ktoś? Na gofra czekam:P Ciekawe co tam u Alutka... I Pani misiowej... Przed chwilą przypaliłam sobie rękę żelazkiem BOLIIIII!!!!! Odstawiałam gorące na szafkę i potrąciłam wazon z kwiatami, zamiast łapać wazon, to ja odruchowo żelazko chwyciłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mężuś był przeziębiony a teraz na mnie przeszlo:( W sobotę się bawię na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:)a ja w pracy:)ale jeszcze 3 godzinki i do domku:)dziś jem ostatnia tabletke:)a potem @:)owulacja i pierwsze staranka po wymuszonej przerwie....Trzymajcie kcukasy żeby jak najpredzej sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O stronka moja:)he:)chyba pierwszy raz:)czyżby to był jakiś pozytywny znak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kalpeczku to kuruj sie monia no to narobilas ja dzis bylam u doktora z Martynka i Rafalkiem obydowoje na antybiotyku Martynka ma ropna angine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×