Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka:) Jestem i ja na chwilke:) Ciesze sie ze na topiku tak gwarno.... Misiaczku🌻 teraz ty jestes nasza strazniczka....;)👄 Gramko👄 jak sie czujesz?? Mam nadzieje ze choroba Cie nie dopadla..:)I jak Leneczka?? Madzik🌻 zdjecia na NK cuudownee.....jestescie takie sliczne z Zuzia:) Smerfetko👄 sciskam i caluje mocno:) Lilowa🌻Ty ciagle zapracowana i zabiegana, ale cieszymy sie ze masz dla NAS czas👄 Kakusia👄 kochana pamietamy o Tobie, jak i o kazdej dziewczynie ktore sie juz nie odzywaja;) Szczesliwego rozwiazania zycze i czekamy na wiesci:) Vika, Karolina🌻 witamy Was u nas i zachecamy do pisania:) Kalpeczku👄 kochana a co u Ciebie?? Buziaki👄 EfQa🌻 co u ciebie kochana?? jak Emilka?? jak znajdziesz chwilke to odezwij sie👄 Monia👄 Ty rowniez skrobnij cos do nas ...tesknimyyy.... Olawd🌻 a ty gdzie nam zniknelas??? Madziarka👄 co u Was slychac?? Jak Syneczek sie chowa???Buziaki:) Monitka🌻daj znac co u Was:) Ewelka👄 jak podczytujesz to skrobnij choc kilka slow....jak tam budowa domku??👄 MalaKobitka🌻 a co u ciebie???Sciskam:) Jolanta👄 co tam u Ciebie i dzieciaczkow?? Patinko🌻 rowniez przywoluje do porzadku;) Moniczka👄bedzie wszystko dobrze i niedlugo ujrzysz II kreseczki na tescie zobaczysz:) Dzadzura🌻trzymam kciuki za pozytywny tescik:) Pewnie o kims zapomnialam , ale wybaczcie -- skleroza....pamietam o Was wszystkich i prosze o napisanie choc kilku slow:) A u nas w Stanach wariacja na calego....podobno jutro o godz 6 wieczorem ma byc koniec swiata.....ludzie niektorzy panikuja ze szok....ach....nie znamy dnia ani godziny kiedy to nadejdzie....tylko Jeden Bog wie kiedy to nastapi.... Niewiem czy czytalyscie piekny a zarazem przerazajaco smutny Pamietnik o Laurze ktora jest bardzo chora.....www.kochamylaure.pl ja czytajac te wpisy opisywane przez jej mame to plakalam jak bobr....ile to taka malutka istotka musi sie nacierpiec a wraz z nia najblizsza jej rodzina....polecam .... Oki zmykam konczyc czytac ten pamietnik a pozniej do pracy.... Milego wieczoru Wam zycze i do uslyszenia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf! i jesteśmy! nie było końca świata :-) ale się wczoraj nagadali w radiu ;-) myszeńko mam nadzieję, że w stanach też wariacja minęła :-) a u mnie katar i gruźliczy kaszel ale bez tempki więc daję radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj Myszko24 aleee post :D liliowa jak tam?? graminis kuruj się!!ja nie znoszę chorować człowiek do tyłu jest jakiś wtedy :D ja dziś w domku sprzątanie gotowanie ... pogoda Też w kratkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas wszystko do przodu kupione bilety na slub w lipcu do siostry i upragniony urlop w sierpniu lecimy na ibize z dziecmi juz nie moge sie doczekac pierwsze nasze letnie wakacje jakos nie bylo czasu i zal bylo pieniedzy ja upieklam fuge razem z Martynka rafalek ubijal jajka ale mieli radoche Szymonkowi wychodzi 8 zab biedactwo troche marudzi pomalu musze zaczac kompletowc mundurek do szkoly dla Martynki pozdrawiam was milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Grameczko👄 u nas dopiero jest 9:31 rano wiec do konca swiata to troche godzin jeszcze mamy , bo przewidywany jest na 6 wieczorem.....mam nadzieje ze tutez wszystko sie uspokoi;)Kuruj sie kochana👄 Misiaczku🌻 zycze Ci milego weekendziku.... Ja zmykam do pracy, odezwe sie pozniej lub jutro:)Papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja jestem i was podczytuje ale jestem tak zmeczona po pracy ze padam . ten tydz mialam na popoludnie wiec rano szybko szybko a po pracy to juz po 22-iej wiec myju myju i spanie . teraz mam na rano wiec moze cos czesciej sie odezwe . buziaki kakusia - szybkiego rozwiazania - daj znac jak juz malenstwo bedzie z nami - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd siłaczko :-) całusiory ślę!!! kakusia jak to leci... matko!!! myszęńko ja to z liczeniem zawsze na bakier ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek zagląda do Was a tu prawie makiem zasiał:) Myszko 24 weekend udany dziękuję :D a Ty jak>? Kakusia22 trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie po raz drugi :D super!!! Smerfetka z rodzinką? jak Ci tam Kochana?odezwij!. Dzadzura gdzie się podziewasz?? kalpek? zabiegana jak zawsze :d olawd podoba Ci choć ta new praca?:) a nowe koleżanki gdzie znikły?hmm ? graminis jak czujesz ? jak córcia? ja sobie dziś badania zrobilam jutro tylko do lekarza i jak dobrze pójdzie w środę podpisać umowę..a tak to powoli ...ciepło fanie zrobiło aż chce się wyjść hehehe.miłego popłudnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malusio wpisów :-) ale na pewno każda zagląda... ja po "przeglądzie technicznym"... gin dopatrzyła się nadżerki... stwierdził, że po wakacjach cyto i będziemy myśleć.... póki co i tak jestem na tabsach więc o dzidzię się nie staram... nie ma więc pośpiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi dziewczeta chmura z wulkanu moze mi pokrzyzowac plany na wakacje.:((( ale juz postanowailam jak zamkna lotniska uk to wsiafam w samochod i jade do polski trzy tygpdnie z mama.:)) ahh fajnie by bylo .:) branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka Tobie to żaden wulkan planów nie zepsuje :-) na pewno!!! :-) a gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja chora i Szymonek tez kichamy smarkamy i ogolnie do kitu pogoda u nas taka sobie wieje i zimno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak dzień minął?ja już po szkoleniu bhp tonę papierów do podpisania w tym umowa na próbny msc zobaczymy jak pożniej będzie.Jutro pierwszy dzień :) jolanta2 życzę zdrówka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! ja też wam jolciu zdrówka życzę!!! ja dziś byłam z leniutą u lekarza znów, bo kaszel ani myśłi odpuścić... i podejrzewana jest alergia... podobno duże stężenie pyłków :-( misiaczki ja trzymam kciuki! dzadzurka ale bajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puściuchno... pewnie się opalacie... monia napisz choć trochu co tam u Was? smerfciu jak maluchy? myszeńko ❤️ kalpeczku jak tam? opalańsko już było? lilku zapracowana :-) ale Wy piękni jesteście... w Wasze fotosy to można oglądać bez końca :-) to jakby czytać "Małego Księcia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja jestem . ale oboje jestesmy chorzy . ja to malo pluc sobie nie wypluje a mlody katarek i przez 2 nocki goraczkowal - ale on juz troche lepiej . w pracy zwpierdziel ale nie jest zla . tylko ze beznadziejnie placa - ale lepszy rydz niz nic . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamy....zycze Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczescia, pociechy z Waszych Skarbow i wszystkiego co sobie zyczycie w Dniu Waszego Swieta - Dnia Matki zyczy Myszka 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko 👄 moj mlody przyniosl mi dzis rozyczke i powiedzial kocham cie mamusia - myslalam ze sie porycze ❤️ - tyle na to czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochane wszystkiego najlepszego dla mam a szczególnie dla tych przyszłych mam, które jeszcze czekają na swoje upragnione maleństwo, ja to mam całkiem fajnie, mam jeszcze imieninki, więc moje szkraby tez mi przyniosły różyczki, naprawdę warto czekać na taki moment............ Myszko. Kalpeczku, Saro i Wy doczekacie tej pięknej chwili, gdzie dzieci będą przynosiły Wam kwiatki. Saro odezwij się co u Ciebie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień matki to jest kochane nasze wspólne święto... to jest święto każdej kobiety, która jest bądź pragnie być matką :-) to piękny dzień... kiedy zmęczone mamy doceniają fakt posiadania pociechy :-) a mamunie, które bardzo pociechy pragną mogą snuć plany na przyszłość... kalpeczku, myszeńko... a ja mimo wszystkich złych myśli, które czasem pukają do waszych główek widzę już oczyma wyobraźni laurki z napisem kochana mamo :-) takie specjalnie dla was specjalnie od waszych szkrabów :-) smerfciu :-) ty to masz dziś poczwórną frajdę... 2 x imieninową 2 x mamusiową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko👄 Grameczko🌻 kochane jestescie wspaniale, dziekuje za zyczenia, poplakalam sie jak male dziecko i znow tak bardzo zapragnelam byc mama.....ja juz pogodzilam sie z ta mysla ze nie bedziemy nigdy rodzicami, ale mam czasem takie dni gdzie sobie o tym pomysle i wyje jak niewiem.....dzis jest wlasnie taki dzien:) Buziaki kochane 👄👄 i mam nadzieje ze nasze marzenia sie spelnia:) Kaalpeczku👄 sciskam Cie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widzę gwarno było fajnie :) Myszko24 nie myśl żle ! będzie dobrze zobaczysz trochę cierpliwoścI! olawd szybkiego powrotu do zdrowia :) graminis :) kalpek :) zmykam miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Misiaczku👄 staram sie myslec dobrze i wierzyc ze bedzie ok....ale jezeli czlowiek wie ze nie ma jednego jajowodu a drugi caly zapchany a do tego podwiazany przed zabiegiem IVF zeby nie doszlo do ciazy pozamacicznej, to przechodza przez glowe mi czarne mysli ze juz nie bedzie dobrze:( Buziaki👄 Gramko🌻, Kalpeczku👄, Smerfetko🌻 sciskam Was i caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeńko nie smuć się, musi wszystko się ułożyć..........a planujecie jeszcze 3 podejście do Inv ? Buziaczki, jestem trochę zabiegana, nic nie powiem na razie, dopiero w poniedziałek jak już będę wiedzieć chyba wszystko to Wam uronię rąbek tajemnicy...........póki co trzeba lecieć pozmywać, łazienkę sprzątnąć i z dzieciaczkami na dwór. Misiaczek odezwę się wkrótce, jak tam praca? Myszko tak bym chciała poklikać z Tobą na gg , może będzie chwila czasu i się kiedyś stykniemy na gg. Kochane wszystkie gdzie Wy się podziewacie? Monia, Moniczka, Monita, Kajetana, Dzadzura i inne nie wymienione........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu👄 nie planujemy podchodzic do kolejnego IVF, bynajmniej na razie.....mysle ze 2 nie udane proby nam wystarcza.....nie chce przechodzic kolejny raz tych zastrzykow , wizyt, pozniej nadzieja ze bedzie dobrze, a na koncu porazka.....moze kiedys jak wrociy do Polski a nie bede jeszcze staruszka, to moze podejmiemy probe, zobaczymy:) Kochana tez bardzo chcialabym poklikac z Toba, moze kiedys nam sie uda:)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko29..okaże w niedziele .wczoraj miałam iść ale doprze w niedziele nie wiem jak to będzie.Wierze w Ciebie i że będzie dobrze. Myszko24 pamiętaj jeden jajowód jest sprawny:) więcej wiary.Dziewczyny całkowicie bezpłodne zachodziły także U CIEBIE T KWESTIA CZASU:) miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×