Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej ja tu myśle ruch a tu pustki :P smażycie pewnie heheh ja bylam kawkę w ogródku wypić i wypielam do słonka trochę hehe.Musiałam sobie spodnie do pracy podłożyć taaakie wielkie eheh a kierowniczka już marudziła hehe.Wczoraj taki ruch był że obłęd he ciekawe jak dziś będzie .Zobaczę jak wrócę to zajrzę bo dziś do północy pracuje.Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki :-( misiaczki dobrze, że jesteś!!! :-) u nas dziś pada... a mił być upał... kupiłam sobie dziś szorty bo nie mam w czym na spacer wyjść z małą przy słonecznej pogodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Zmeczzona po weselu...ale superowo bylo!!!! A najlepsze jest to,ze jedziemy na wakacje!!!!!juz w sobote nad morze!!!pierwszy raz od slubu czyl 5 lat... Dalam zdjecie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kalpek z wakacji nie przyjedziesz już sama , tylko z małą kruszynką w brzuszku, czego z całego serca życzę. Misiaczki żyję, .........ale w biegu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam fotkę... he he he pamiętam moją ze ślubu koleżanki z takim boćkiem...2 miesiące p po tym ślubie zafasolkowałam :-) może to dobra wróżba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfciu :-) ja to Cię podziwiam :-) ja z leniutą czasem nie daję rady a ty masz wszystko razy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za miłe słowa :) misiaczki mam @ od wczoraj,ale nigdy nic nie wiadomo...chciałabym bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko miało być ;)a nie misiaczki ) Z rana zaspana ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam dzis u lekarza z Szymonem i wychodzi na to ze Szymon nie slyszy na prawe ucho dostaniemy wezwanie do specjalistycznego szpitala na badanie ale trzeba czekac wiec chyba pojedziemy prywatnie martwie sie naprawde pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam wam powiedziec ufarbowalam wlosy na rudy kolor bardzo dobrze sie czuje pozdrawiam pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joluś... my rude musimy trzymać się razem ;-) a co do uszka maluszka to może się im tylko wydaje... zbadajcie to szybciutko... mam nadzieję, że wyniki Was uspokoją :-) witam dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie melduje dziś wolne i jutro :D zaraz ogarnę w domku i sie i idę opalać chyba :D a jak u Was dziewczynki?:D Smerfetko29 to zwolnij trochej Jolanta gratulacje zmiany koloru .trzy,mam kciuki za dziecko..:)zeby wszytko ok było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas wszystko ok , praca fajna ale jak kazda meczy ;) teraz mam na rano ale jak tylko wracam to padam na pisk mlody rosnie jak na drozdzach , teskni za tatusiem - dobrze ze chociaz jest skype . buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki :-( hej olawd... no fakt nie ma jak technika!!! patinka podziwiam Twoje cuda cukiernicze!!! myszeńko całuseczki! lilku pisz pisz... uwielbiam Cię czytać :-) kalpeczku jak tam? bocianek wywróży :-) a ja się dziwię, że już czwartek... jeszcze jutro i chwila na złapanie oddechu i... ogarnięcie chałupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Grameczko🌼 przywołałaś mnie chyba telepatycznie.U Ciebie weekend to chwila na złapanie oddechu, a u mnie jak najbardziej pracujący czas, chociaż ostatnio trudno u mnie rozróżnić kiedy weekend, a kiedy jest środek tygodnia. Pracy mam mnóstwo. Sciągnęliśmy więc Szanowną Teściową żeby zajęła się Adaśkiem. Dostałam kolejne godziny w angielskich szkołach, nie mam z kim go tu zostawiać a jest to niewątpliwa szansa żeby wgryźć się w brytyjski system edukacji. Teściowa okazała się więc wybawieniem! :) (Właśnie napisałam zdanie, które wydawało mi się niemożliwym do napisania w moim wykonaniu Haha! ) Czas ucieka nam jednak szybko. Mama zostaje jeszcze miesiąc,potem są wakacje, a od września będę musiała coś innego wymyślić.Pożyjemy- zobaczymy. Na razie pożytkuje całą swoją energię na wpajaniu języka polskiego do głów nie zawsze chętnych na to dzieci... choć nie tylko. Mam też dwóch dorosłych uczniów.No dobra, nie zanudzam... Jutro też jak dobrze pójdzie, stanę się posiadaczką autka. Boniu! Same niemożliwe rzeczy u mnie dzieją się ostatnio. A propos! Dziś przez przypadek wrzuciłam telefon komórkowy do ubikacji. Oczywiście przestał działać, a potem- ku mojemu zdziwieniu- sama go naprawiłam! Szok! ;) Z pomocą przyszedł pilniczek do paznokci i suszarka do włosów.Dzięki za te wszystkie babskie akcesoria!Bez nich byłabym odcięta dziś od świata! Chociaż do czegoś ostatnio mi się przydają. Adaśko rośnie, rozrabia. Uwielbiam tego małego łobuziaka. Szkoda, że mniej czasu mam teraz dla niego... ale jeszcze tylko troszkę... oby do wakacji. Dziewczynki! Spijcie słodko z aniołkami, a ja zabieram się do przygotowania zajęć na jutro. Pozdrawiam Wszystkie i Każdą z Osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja się szykuję nad morze:) Nie mogę się doczekać...pogoda jest nie bardzo,ale chociaż morze zobaczę i z mężusiem pobędziemy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek - ale ci zazdroszcze , zycze cudnej pogody lilowa - wyslalam ci wiadomosc na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta melduje sie po krotkiej nieobecnosci wczoraj mialam wyrywana osemke ojojoj alez ja sie balam ale nie takie straszne nawet to bylo nawet mniej teraz boli jak rosla ta cholera....Jestem u mamy w polsce bez narzeczonego odpoczywam dwa tygodnie od pracy i od niego...:))) Psychiczni9e przede wszystkim..:)) Brat zjezdza za granicy wiec sie ciesze ze sie z nim tez zobacze..Pozdrawiam udanego weekendu wszystkim zycze my dziaiaj grilla ja niestety bezalkoholowego bo na antybiotyku po rwaniu zeba jestem..xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy w ojczyźnie dzadzurka :-) baw się dobrze i odpoczywaj :-) oj kalpeczku ja też Ci zazdroszczę... udanego wypoczynku :-) witajcie dziewuszki :-) liluś ale Ty zapracowana kobitka jesteś... ja w dzisiejszych czasach podziwiam nauczycieli :-) ciężki kawałek chleba... ale o Cibie jestem spokojna... bo Ty kochana masz powołanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) Graminis dziekuje za opinie :) nastepny wyczyn to tort w kształcie serduszka :) i za 2 msce Emilka bedzie miala swój 1 rok wiec bedzie tort w kształcie cyfry 1 i konik na biegunach :) ale moj przeszczesliwy byl jak zobaczył tort z helikopterem a mialo byc boisko i po jednej stronie ciasta flaga PL a z drugiej z jego kraju no i gol dla niego oczywiscie :P wiec zmiana decyzji w ostatniej chwili nie wiem co mnie napało tak :) chyba z racji jego zawodu :) KUrcze spiaca jestem obym sie szybko rozbudziła :P Jolanta oby decyzja o niedosłuchu z jednego uszka była nietrafna. ja ostałam list ze szpitala iż mam sie zgłosić na nastepne badania bo podejrzewaja u mnie raka szyjki macicy po cytologi pobrnaje 25 maja wzieto 9 fiolek ahhh oby było dobrze.Tłumacze sobie że włosy gubię z powou przeciążenia zmeczenia ciąż itd. Myszka bardzo sie cieszę że urodziny spedziłas cuownie i tak każego roku :) no to ładnie powtórka z rozrywki :) u nas pojawił się 7 ząbek i obchodzimy świeto koniec 10 mscy :) czas nagli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek ale ci zazdroszcze :) super baw sie na maxa :) Lilowa zdjęcia s ą super :) powiedz jaki masz aparat ? czy cena jest szokujaca ?ja 4 lata temu kupilam nikona za 1300 zł na poczatku zjęcia były fajne teraz coś z nim nie tak :( a mrayz mi sie porzadny,teraz bankrutuje na różne cudenka do wypieków znów mnie złapało a tanie to to nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo:Ppodczytuje was codziennie tylko nie mam weny zeby napisac :( u mnie nic nowego chodze n astaz po 8 godz dziennie jestem jakos fryzjerka taki sobie wybralam :) Zuzia rozrabia juz coraz wiecej zaczyna mowic najbardziej smieszy mnie jak pytam iole mam lat a ona ze tri ale nie wiem skad sie jej to wzielo czasami padam na pysk z nia ale jak tylko zobacze jej rozesmiana buzie pelna wyglupow odrazu nabieram sil:) patinko podziwiam twoje wypieki szkoda ze tak daleko mieszkasz wykorzystalabym cie ne moje urodziny :D 😘 kalpeczku zazdroszcze wam :) i mam nadzieje ze tam spotkacie wlasciwego bociana 😘 dzadzura nawet niechce slyszec o dentyscie :/ juz nei pamietam kiedy bylam teraz czeka mnie dlugie leczenie :( ciesz sie polszczyzna 😘 liliowa masz pozytywna energie napewno dasz sobie rade ze wszystkim 😘 gramko jak tam twoja kuchnia??? czekam na foteczki :0 😘 pozdrawiam i caluje nie wymienione dziewczyny i mam nadzieje ze uslyszymy wkoncu dobre wiesci :)😘 caly czas zaciskam kciuki za myszke i kalpka ❤️ oczywiscie za reszte tez 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madzik :-) ale z Ciebie pracowita mrówka!!! ha ha ha no tak... zapomniałam powiedzieć, że cieszę się już kuchnią :-) muszę wkleić foty kiedyś :-) a my dziś byliśmy w zoo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. witam z rańca... ja dziś na popołudnie... pogoda pięna a ja jakoś niewyraźnie się czuję... chyba czas się wybrać do okulisty bo gały chyba nawalają ;-( ale powiem Wam myszeczka nasz promienieje!!! piękne fotki kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×