Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Pani Misiowa🌻👄🌻👄 Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci Myszka z mezem:)🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa -- 100 lat 100 lat!!!! 🌻 wybaczcie zapomnialam ze zmeczenia wyslac tego linku , ale juz to zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc kobietki u mnie zadnych zmian poza zmiana domku oczywiscie, jutro ostatni dzien wolnego i powrot do pracy moj chlop.:) cusss tam na dole klei jakies tapet czy cos...:) ja sie nie znam wiec sie nie tykam tylko chdze za nim i sprzatam... Ale tylko jeszcze 3 tyg i wyczekane wakacje w Turcji juz sie nie moge doczekac przyjezdzam i jade fo polski do mamusi 3 tygodnie wolnego ahhh ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba zrezygnuję z pracy... straciłam przyjaciół... choc nie wiem czy w związku z tym to byli przyjaciele... dziewczyny nie wiem co mam myślec. co sie dzieje w okol mnie. jestem slaba i nie radze sobie... kurcze chyba pierwszy raz tak na prawde sobie nie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa sto lat!!! zdrówka pomyślnośći .wszystkiego naj. graminis co się stało?może po prostu ciężki dzień?nie warto zezygnować ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki? megaciężki... wyję, łzy same mi lecą... jest mi tak cholernie źle i przykro... nie wiem co myślec, co robic, komu ufac, czy ufac... a myślałam, że jestem pełna światła i nadziei i że wierzę w ludzi... ludzie potrafią dac w kosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no ja już wczoraj zaczełam te tabletki:)a pod koniec miesiąca ide na kontrole:)i mam nadzieje że już wszystko będzie ok:)i już bede sie starać o dzidziusia:)tak bardzo bym chciała:)chociaż musze troche przestać o tym myśleć...bo za bardzo też nie można żeby nie było blokady psychicznej....tylko że ja nie potrafie:(dać sobie na luz....cały czas boje sie że sie nie uda...często o tym myśle....niewiem jak sobie z tym radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka nie wiem co powiedziec:(:( Przykro mi jak nie wiem,moze odloz na chwile wszystko,zostan w domu... Ludzie niektorzy sa tacy podli...ze az trudno czasem uwierzyc,ze to saa ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis to odpocznij nabierzesz dystansu będzie lepiej :) uszka do góry !!! pamiętaj przyjaciół poznaję ,się w biedzie..może po poprostu Ci zazdroszczą , że możesz się rozwinąć ....jest takie powiedzenie..*prawdziwy przyjaciel to nie ten który sie z Tobą śmieje ale płacze..*powinnaś wziąć w garść i pokazać na ile Cie stać :) kalpek masz rację ale coż taki jest ten świat :) ważne są wartościowi ludzie i takimi trzeba się otaczać:) moniczka22 no i taka postawa mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Misiaczki:)no wiesz staram sie:)dużo też mój chłopak mi pomaga:)on wierzy bardziej ode mnie w to że nam sie wkońcu uda:)ja czasami po prostu już mam dość.....wczoraj miałam małego doła...:(nie dość że sie staramy bez skutku:(to jeszcze te wstrętne torbiele musiały sie przyplątać:(i musieliśmy zrobić przerwe.....:(no i jak tu sie nie załamać kiedy w życiu ma sie stale pod górke....a ja przecież wcale tak dużo od życia nie wymagam...chce być po prostu w pełni szczęśliwa:)a jeśli będe mieć już taką mała gwiazdeczke to napewno będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka22 to naprawdę super , że masz oparcie w swoim chłopaku to bardzo ważne.Pamiętaj , że czasem już tak jest że łatwo nie przychodzi.W końcu się uda .Postaraj tak nie myśleć na nie :) pojedziesz na weekend i wrócisz w ciązy he :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis bylam u pielegniarki srodowiskowej na badaniu sluchu jedna siedzi z przodu i odwraca jego uwage a druga z tylu wola dziecko i Szymon tak jakby nie slyszal na prawe ucho bo nie reagowal mowi ze to moze przez zabki bo mu wychodza na gorze mam przyjsc za 3 tyg. ale jakos nie daje mi to spokoju a tak to ok maz wrocil na caly etat do pracy i jeszcze na wekendy chodzi do restauracji pomaga szwagrowi tak ze jestem sama pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dziwne dziwy
jolanta - dziwny sposób badania słuchu. U nas w szpitalu bada się słuch specjalnym urządzonkiem, a nie wołaniem. Dziecko nawet jak normalnie słyszy to nie zawsze reaguje na wołanie. Zwłaszcza obcych osób. To tylko taka mała dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika78
Czesc dziewczyny czy moge do Was dołączyć? Od czerwca zaczynam staranka. To bedzie moje pierwsze dziecko a juz za kilkanascie dni koncze 33 lata Przez wiele lat brałam tabletki antykoncepcyjne odstawiłam rok temu. Od tamtego czasu stosuje jako antykoncepcje Baby Comp ktory mam nadzieje pomoze mi zajsc w ciaze i zaplanowac plec dziecka ( dziewczynka mi sie marzy). bardzo bym chciala miec juz maluszka i jeszcze bardziej sie tego boje...Tyle lat odkladalam decyzje o zalozeniu rodziny, ze teraz mi ciezko sie zdecydowac. Postanowilam jednak machnac na wszystko reka, wszystko sie ulozy chce byc mama i to jest najwazniejsze p. macie gdzies tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pusto u coś.. wika78 witaj :) fajnie że napisałaś , tu zawsze dziewczyny się wspierają i pomagają:) tabelka była dziewczyny wkleją na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... nie pisałam bo mieliśmy awarię kompa :-( wypłakałam się... przemyślałam i doszłam do wniosku, że miałam okazję się przekonać o tym kto jest przyjacielem a kto potrafi świetnie udawać... przeanalizowałam wszystko czego się przez te parę dni dowiedziałam i tak naprawdę zawiodła mnie szczególnie jedna osoba... której ufałam, która ufała mi... o której wiedziałam prawie wszystko, której znam tajemnice, która wie sporo o moim życiu... mówiła o sobie przyjaciel... nie wiem co nią kierowało... tłumaczę że strach... strach o posadę, strach o przyszłość... trudno... trzeba żyć dalej... ja poukładam sobie na nowo niektóre rzeczy... nadal pracuję :-) i mam nadzieję się spełniać :-) dziękuję za wsparcie kochane :-) DZIĘKUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis pamiętaj ,że takie sytuację uczą na przyszłość i bedzie tylko lepiej trzymaj się uszki do góry i wieeej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od wczoraj nie ma Was :-) weekendowe całusy przesyłam :-) mąż mnie dziś porywa na noc kabaretową :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ dzadzura.....................26................4...................05.05.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz kurcze wreszczie wam sie wprosilam na ta tabelke no to teraz to juz musi sie udac...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura będzie dobrze bo jak inaczej? Smerfetko29? obrażona na misiaczka?czekam i czekam odezwij. Myszko24 a co u Ciebie w pracy? olawd jak w pracy? liliowa gdzie się podziewasz? graminis mam nadzieję że już pełna wiary i energii jesteś:) u mnie powoli jakoś leci dzis nad ranem wróciliśmy z moim takie parę spotkań mieliśmy wesoło było i nawet tańce:) aż mnie ręce bolą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedzialkowo! Misiaczki🌼 jestem, jestem... tylko u mnie zwykle weekendy dosc intensywne. Moniczka🌼 pewnie, wskakuj do tabelki!Trzymam kciuki! Co u Was Kobietki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Moniczka22..................23..............7.....................03.06.2011 dzadzura.....................26................4......... ..........05.05.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem:)i mam nadzieje ze juz niedługo będe w tej drugiej cześci:) Zaciążone:)mam nadzieje że teraz pod koniec maja na wizycie usłysze dobre wiadomości że po torbielach nie ma śladu:)a tak sie składa ze ide w swoje urodziny:)więc nie może być inaczej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka22 będzie dobrze zobaczysz troszkę cierpliwości:D liliowa miło że odezwałaś:D jak samopoczucie? graminis? jak tam? na niedawno wróciłam amu i teraz kawkę piję byłam na rozmowie o prace Jak dobrze pójdzie praca będzie..;D :D Smerfetka29 czekam ja cały czas czekam :D buziaki:* a mamusie jak tam?hmm?/ kajetana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :-) ja miałam pełna energii ruszyć do pracy a tu rybka.. mój mały bączek chory :-( nosek zawalony, kluchy w gardziołku :-( chyba wybiorę się z nią do lekarza... bo nie wiem czy calcium i maść majerankowa wystarczą ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis witaj! oj przykro że maluszek chory:( czesem lepiej chyba do lekarza niz samemu dawać zwłaszcza jak maleństwo takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×