Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej hej:) Ale ruch od rana...:) super.....ja tylko sie przywitam i mykam na sloneczko kochane moje....jak zdaze pozniej przed praca zagladnac to wpadne do Was looknac....:)buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki🌼 cos na nk wrzucilam ale wiecej jest na FB. Ja też mam w poniedzialek ważny dzien. Będę trzymać kciuki i za Ciebie! Myszko🌼 miłego dnia. Pewnie juz jesteś strzaskana na mahoń od tego słoneczka ;) :) Milego weekendu Dziewczynki. Ja zabieram się za moich uczniów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa oo to nie dziekuję:)będę też trzymać kciuki:) pusto dziś znów tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku jak zwykle bajeczne fotki :-) misiaczki Ty to jesteś megastrażnik topiku!!!] przy tobie nie zginiemy :-) całusy dla Was wszystkich ja idę odgruzowywać chałupę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) JA chwilowo jestem. Nie dawno wróciłam ze szkoły. Cały maj zajęty weekendy przez szkołe... U mnie bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :)i ja się melduję,,z herbatką.. i w piżamie ;p jak u Was dzień minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten niedzielny poranek...:) może dziś zajrzy Was tu więcej..:?pozdrowienia zostawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba zajęte na maxa :P. u mnie od rana nerwy heeh inaczej nie może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:)ja właśnie przy porannej kawie w pracy:)i jestem już spokojniejsza bo wkońcu przyszedł @ :)może jeszcze nie jest taki jak zawsze ale grunt że jest wogóle:)bo to znaczy że wszystko idzie w dobrym kierunku:)od wtorku zaczynam drugie opakowanie tych tabletek i oby to było ostatnie:)i żebym już w lipcu mogła rozpocząć starania:)a może i nawet w czerwcu:)a co tam u Was???jak minął weekend???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha kochanie:)wiem że troche nas tu podczytujesz:)więc pamietej że MEGA BARDZO CIE KOCHAM ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka 22 nim się obejrzysz będziesz już w ciąży:) ja właśnie piję kawkę i oglądam *dom nie do poznania* .. u mnie dobrze tylko praca żeby była już wkońcu!!!! czekam , że dziś się Was wiecej odezwie, ja mam zaległości wiec odrabiam heheh Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tez juz po sniadaniu....za dwie godziny zmykam na korekcje brwi i troche sie boje czy nie bedzie bolalo.....taka korekta starcza na okolo od 3 do 5 lat.....wiec nie bede musiala co 2 tygodnie biegac na wyrywanie brwi....mysle jeszcze o powiekszeniu ust.....ale to juz nie dzis....moze kiedys sie odwaze....;)a wieczorem mamy babskie spotkanie przy kosmetykach Mary Kay....mam do odebrania kilka kosmetykow i moze cos sobie dokupie.....i tak mi dzien zleci;) Pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja dzis bylam pierwszy dzien w pracy , nogi wlaza mi w d... jutro na 6-ta - jak ja wstane tak wczesnie???!!! buziaki pozniej wysle wam na poczte linka do youtuba jak moj mlody ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Oj Myszko🌼 zazdroszcze ( wiem, ze to nieladnie) tych babskich chwil dla siebie. Nie pamietam nawet kiedy ostatni raz bylam u fryzjera... nie...zaraz... to było przed Adasia chrzcinami! no nie zartuje! Minał rok. Jejku, nie ma czym sie chwalic. O kosmetyczce nawet nie wspomne...Przydałoby sie wiec chocby kilka godzin dla siebie...na razie jednak nie mam co o tym marzyc.Ledwo znajduje czas dla siebie na wizyty u stomatologa, chociaz ostatnim razem Adas był ze mna nawet w gabinecie bo Małzowi nie udało sie wyrwac z pracy. Adas jest przez caly dzien ze mna, a gdy o 17.30 Malż wraca z pracy, to ja zaczynam moją. Dzis nasz Synus musial przebrnac ze mna przez dwugodzinne nudne spotkanie w sprawie prowadzenia mojej firmy. Dzielny był.Zabralam dla niego zabawki i grzecznie sie bawil. Pozaliłam sie...chociaz rzadko narzekam. Zajrze tu jeszcze do Was pozniej, teraz musze uciekac. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Dziewczyny się odezwały wkońcu :P Myszko24 oby jak najwięcej dla siebie takich chwil...:) olawd a ja nic nie mam na e-mailu:P liliowa pomogła bym chętnie :) ja dziś fajny dzień miałam w domku trochę do zrobienia było trochę z moim udało spędzić :) jakby coś to jestemm..:) Smerfetko29 cały czas o Was myślę.Odezwij . Ucałuj od Cioci Male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niby w nowej job a ciągle się za mną wleką jakieś historie z poprzedniej pracy... jak się dowiaduję o tym mataczeniu to mnie skręca... i zaczynam żałowa, że w ogóle przyjęłam tą pierwszą propozycję... trza było siedzie z dzieckiem w domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki🌼 dzięki!Oby więcej takich fajnych dni! Grameczko🌼 nie żałuj! Jestes bogatsza o nowe doswiadczenia.Po mojej dawnej pracy też pozostał niesmak ale dało mi to do zrozumienia, ze juz nie chce byc zalezna od kogos i chocbym miala wiecej pracy teraz i było znacznie trudniej ,, na swoim'' to nie załuje decyzji.Powodzenia! Nie ogladaj sie za siebie- szkoda na to teraz Twojej energii. Sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku... i właśnie dla Takich słów warto tu by.. dziękuję, że jesteś... jak poskładamy nasze wspólne mądrości życiowe, lekcje z życiowych dośwoiadczeń to jakoś łatwiej... ładnie to nazwałaś... niesmak... to chyba dobre określenie do tego co czuję... niesmak... człowiek uczy się zgorzkniałości... żół napływa... ale po co? masz rację... pielęgnujmy to co było piękne, co dobre... co może nam pomóc w życiu :-) dziękuję, że mi lilku przypomniałaś o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce jest pełne miłości,. moje serce nie chowa urazy W swojej głowie zaprowadzam pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Serdecznie!!!Tradycyjnie z kawką:) i śniadanko. graminis zamiast wkurzać ciesz , że już tam nie pracujesz i spojrz inaczej , że dzięki nim masz tą he:P zobaczysz ile sprawi Ci nowa satysfakcji i radości:)) liliowa jest niesamowita he:)ślicznego masz dzidziusia :) jak dzień mija? Smerfetka29 jak znajdziesz chwilę odezwij:) Patinka26 co z Tobą? Dzadzura? Monia? EwQa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Bardzo!! U nas cudne słoneczko, mam nadzieje ze u Was podobnie. Jesli nie, to przesylamy Wam słoneczne, pozytywne promyczki! Misiaczki🌼 dziekuje za mile slowa. Dzidzius nasz faktycznie nam sie podoba ;) ale co we mnie niesamowitego ( jak piszesz), to nie mam pojecia. Tak czy inaczej Dzieki dobra duszo za poprawe nastroju! Grameczko🌼 a taki dowcip mi sie przypomniał: Nielubiany szef zostawia kartkę na biurku: - "Jestem na cmentarzu." Po powrocie zastaje dopisek: - "Niech ci ziemia lekką będzie." A kolezanka, o której Wam ostatnio pisalam, ze zaszla w ciaze po nieudanych próbach in vitro czuje się dobrze : mdlosci, bieganie co chwilke na siusiu, zmienne nastroje itp itd- czyli uroki wczesnego macierzynstwa :) Niedlugo bedzie drugi raz podgladac swoja kruszyne. Pisze tu o tym, bo chce Wam powiedziec, ze nie ma rzeczy niemozliwych! Lekarze rozkladali rece a matka natura z Bozia za pan brat zdecydowali po swojemu. :) Trzeba wiec w tych cudownych objeciach miłosci cierpliwie czekac na swoją paczuszke szczescia. Dziewczynki!! Bedzie dobrze! Bedzie pieknie! Tylko nie wolno tracic nadziei!!! Sciskamy i pozdrawiamy Wszystkie i Kazdą z Osobna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek pisze jak jest :) liliowa piękna , przebojowa ,masz w sobie dużo pozytywnej energii tak trzymaj!!.ja chyba zaraz pójdę troszkę na słonko, tak ładnie dziś:)miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po urlopie odpoczelam naladowalam sie i dalej myszko to fajnie ja tez bylam z kolezanka na kawce gadalysmy 3 godziny ale mi wtedy ulzylo po takiej rozmowie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja juz po sniadaniu i kawce, zaraz pedze do sklepu i na 2 do pracy....u nas tez dzis cieplutko, sloneczko ladnie swieci.... Zycze Wam kochane milego dnia i powiem Wam ze wszystkie jestescie wspaniale i na wszystkie mozna liczyc w trudnych sprawach:)za to Was baaardzooooo lubie:)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×