Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

....padam na twarz... ale wejdę powiem dobranoc..uważajcie na siebie nie chorować mi i nie przypalać :)ja mam drugi dzień za sobą dziś było strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki Ty to twardzielka jesteś :-) monia o kurde to pewnie przez tego gofra... upiekę specjalnie dla Ciebie :-) a mam takie serduszkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Moniczko- pewnie, że trzymamy! Ręka zabezpieczona- będę żyć;) Jolcia- zdróweczka dla dzieciaków! Adaśko wczoraj skończył antybiotyk, też anginę miał. Kalpeczku- no to pewnie kiecka odlotowa??? Misiaczki- wnioskuję, że praca ciężka? Kciukasy i siły życzę!!! Ja dziś znów popoludniówka, chwilkę się na słońce wystawiłąm i obiadek gotuję. Myszko- a Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :Pjestem...na chwilke szykuje do pracy jeszcze dziś i jutro i wolne..Monia671 ano ciężko ale trzeba zacisnąć zębki i przetrzymać :d graminis ja ?coś Ty :) nic śmigam pod wode ..i do zobaczenia wieczorem..bardzo późnym...a zostawcie mi jednego goffra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzis nocka masakra poszlam spac o 23 i juz Rafal sie budzil plakal wzielam go do nas ale nie mogl zasnac polozylam go spowrotem ale plakal pic nie chcial zrobilam mu mleko ale tez nie ok 3 znowu sie zaczelo Bartek go wziol w koncu o 3.3 i wlaczyl mu bajki ok 4 przyszedl i zasnal po 5 zwymiotowal w lozku i tak juz jestem na nogach Bartek sie troche przespal jeszcze ale ja juz nie bo Szymon tez sie obudzil przed 6 masakra jakas ale jestem dobrej mysli za godzinke ide na paznokcie milego dnia ja wlasnie pije kawke i zajadam grzeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolacia- ty to mnie z nóg zwalasz, tu o dzieciach przerażająco, a na koniec o paznokciach:P:P:P Dajesz czadu! Ale rzeczywiście przy anginie dzieciaki często wymiotują. Miejmy nadzieję, że antybiotyk zaraz pomoże. A ja mam takiego lenia, że nawet prania z pralki mi się nie chce wyciągnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo z rańca... każdej z Was, każdemu małżusiowi i każdemu dziecku najlepszego w naszym dniu !!!! :-) i oby każda z nas potrafiłą zachować w sobie jak najwięcej z dziecka!!! kurcze nie wiem znów jak to jest na tych podwójnych profilach ale może trafię... madzik i myszeńko... spełnienia... szczęścia... zdrówka.... najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji DNIA DZIECKA wszystkim dzieciaczkom dużo zdrówka wile pomysłów i samych wspaniałych dni. Martuś jeszcze raz naj naj naj:))))lepszego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki to juz chyba szmpany nawet strzelają :-) tyle okazji :-) a ja mam plan. i choćby się waliło i paliło zrywam się dziś z pracy o 17 i porywam niuńkę gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków:) Ja w pracy,ale jeszcze gardło zawalone jak nie wiem... Monia kiecka zwykła,taki brudny róz z duża kokardą siwą z boku i przez brzuch przechodzi kolor siwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje chcialam Wam bardzo bardzo podziekowac za zyczenia te zlozone tutaj, na NK, i na Facebook.....jeszcze raz serdecznie dzieki....jestescie niesamowite i kochane:):)👄👄 Madzik👄 Tobie zycze dzis wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczescia,radosci , pociechy z meza i coreczki oraz spelnienia wszystkich marzen kochana....Sto Lat!!!👄🌻👄🌻 I rowniez dla wszystkich naszych malych pociech zycze wszystkiego wszystkiego najlepszego.....ucalujecie dzieciaczki odemnie👄👄 Ja kochane koncze sniadanko i zmykam do fryzjera, bo juz nie bylam od Bozego Narodzenia.....mam odrosty jak niewiem....a ze w czerwcu mamy troche imprez to trzeba sie troche podreperowac:)Zagladne pozniej....milego dnia Wam zycze i sciskam mocno:):)👄 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam od lekarza Szymon tez ma angine i na antybiotyk tak ze wszystkie na antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jolanta u mnie jakis wirus Laura i OLivka maja biegunke ostra a emilka jest tak zakatarzona wszystko jej gra w klatce kaszle ale na razie lecze doraźnymi srodkami bo wiem co usłysze od lekarza calpol nurofen i czekac az samo przejdzie ehh... Dzis moja mama mnie opuszcza była prawie 1.5 msca i znow sie zacznie choc do emilki nie przykładała rak bo sie bardzo bała to jednak mogłam isc sie polozyc z emilka do łozka i spac a ona zajela sie Olivka no ale wakacje sie skonczyly i znow trzeba sobie samemu radzic. wlasnie emilka jest w skoczku a marudzi od rana tak ze uszy pekaja :( ...ajajajajaja buziaczki i milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak ja zazdroszcze ci tego Fryzjera :) ja od 2 mscy choduje odrosty ale wlosy zaczely mi garsciami wychodzic i boje sie z nimi cokolwiek robic :( mam nadzieje ze spedzilas przyjemnie wczoraj swoj dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta mam nadzieje ze dzieciaczki szybko twoje wyzdrowieja. Moje jak przeziebione tez wymiotuja emilka i Olivka .. wybaczcie ze na raty ale napisalam 2 razy posta i mi go wcielo wrrrr a zapomnialam zrobic copyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest patinka... :-) zdrowiejcie!!! ale panują jakieś paskudne wirusiska mimo pogody... moja leniuta też dalek pokasłuje ale nie wprowadziłam tego antybiotyku bi jest widoczna poprawa... ja wczoraj byłam taka zła na siebie... chciałam się zerwać z pracy... jak na złość nic nie szło... w końcu przed 18 wyjechałam. chciałam małą wziąć na basen i zakupy. pokłóciłam się z małżem, basen był zamknięty bo się okazało, że były jakieś durne rezerwacje, a zakupów mi się odechciało... normalnie jakieś fatum... ale wyspały śmy się i zaczynamy nowy dzień :-) idę zrobić jakieś śniadanko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis witaj :) no to życze smacznego :) no i mam nadzieje ze dzis dzien minie przyjemnie :) uciekam sprzatac i sniadanko dla dzieci zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja życzę smacznego... ja już po śniadanku i kawusi... czas się powoli zbierać do pracy :-( lilku... a Ty znowu mnie rozkładasz fotkami :-) piękne!!! patinko sama bym wsunęła takie ciacho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny widzę rano ruch w końcu heheh.ja Dziś wolne wiec wypoczęta heehh. Patinko26 trzymaj się tam:) graminis a co to za mina?uśmiech:) Myszko24 jak po urodzinach ?:) Smerfetko29 a Ciebie znów nie ma zajęta :( ja sie wykąpałam posprzątam i pjde trochę poopalać:) miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Patinko👄 po fryzjerze czuje sie super.....na glowie lzej i jestem bardzo zadowolona:) Humor od razu lepszy:)Mnie tez wlosy wypadaja choc teraz jakby mniej, ale zawsze cos:) Najwyzej zostane lysa hehehe;););) Kochana duzo zdrowka dla dziewczynek zycze👄 Lilku🌻 ta fotka na NK i Facebook czadowa, nie moge sie napatrzec na Was👄 Gramka👄 mam nadzieje ze dzisiejszy dzionek jest duzo lepszy od wczorajszego.....sciskam:) Madzik👄 a ty jak po urodzinkach??:) Misiaczku🌻 wczorajsze urodzinki byly fajne.....od meza dostalam wieeelki bukiet czerwonych roz, podobno jest ich 28 choc nie liczylam hehehe......i wieczorkiem troche poszalelismy w restauracji tam gdzie pracuje....i bylo fajnie .....a powtorka urodzin bedzie 12 czerwca, zaprosilam moich braci z rodzinami na obiadek urodzinowy, wiec znow poswietujemy:) Smerfeciu👄 dla Ciebie tez duze buziaki i dla Twoich chlopakow....mam nadzieje ze w najblizszym czasie sie sklikniemy na gg lub na skeypie....sciskam Cie mocno:) Kochane moje bede uciekac , zycze Wam wszystkim milego popoludnia i wieczorku, a ja zmykam zaraz do pracy:)Buziaki, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Dziewuszki. Dziękuje Wam ślicznie za miłe słowa o zdjęciach. Ostatnio opętało nas troszkę z tymi fotkami. Złapałam bakcyla. Kupiliśmy sobie lepszy aparat wiec wciąga nas niesamowicie. U nas Dzień Dziecka minął miło z dzieciaczkami znajomych. Zrobiłam sobie wolne i odpoczęłam. Dziś mamy rocznice ślubu i spędzamy ją na spokojnie w domku...dobry obiadek się robi... czekam na Małża... a wieczorem kiedy Adaś będzie smacznie spał, otworzymy winko... powspominamy.Będzie bez prezentów i hucznych zabaw.Tęsknie troszkę za czasami kiedy było spokojniej... mieliśmy więcej czasu dla siebie. Dziś dowiedziałam się o ciąży kolejnej pary, która 3 razy podchodziła wczesniej do invitro. Udało się naturalnie, w zupełnie niespodziewanym momencie choć lekarze nie dawali żadnych szans ze wzgledu na jego słabe parametry nasienia, jej problemy ginekologiczne... Odpuscili. Mysleli o adopcji a tu taka niespodzianka! Przyszła Mama czuje się dobrze, jest juz po pierwszym USG i wszystko na dobrej drodze.Kochane! Nie ma sytuacji beznadziejnych! Trzeba byc razem, kochać się i wierzyć.Wszystko się ułozy!! Oj mogłabym pisać i pisać, gadac z Wami bez konca... Marzy mi się forumowe spotkanie. Może pewnego dnia się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko24 to super :D że mężuś się postarał ale co się dziwić wspaniałą żonę ma :D liliowa to wszystkiego naj Wam życzę ! złotych godów :D ja mam wolne dziś w końcu trochę więcej czasu z moim spędzam :D a tak jakieś 3 godz tylko he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Moniczka22..................23..............8............ .........01.07.2011 dzadzura.....................26................4......... ..........05.05.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas piekna pogoda od wczoraj dzieci juz lepiej nie maja juz temperatury bylismy wczoraj na spacerku Szymonek raczkuje i zaczyna sie wszystkim interesowc babcia wziela Martynke i Rafalka na spacerek ja piore i gotuje obiadek spagetii i dla nas sos pieczrkowy z makaronem milego weekendu u nas wolny poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie pisze do was z goracej Turcjii. Ale niestety nie mam dobrych wiadomosci @ przyszla ...... Nie udalo sie teraz i wiem ze w przyszlym mieiacu tez nic z tego bo w owulacje bede w polsce a moj kochany niestety w anglii i chcac nie chcac musimy czekac nastepne poltora miesiaca grrrrr zla jestem ... Ale w glebi i tak fizycznie czulam ze sie nie udalo i sie nie pomylilam.:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka :-) korzystaj z urlopu :-) co się odwlecze... :-) zobaczysz... poczekacie a później wielkie booooom :-) całusiory dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .Miałam wczoraj wejść ale padłam p pracy he z ciuchach zasnęłam heheh . Dzadzurko Kochana nie przejmuj zbieraj siły i ciesz słonkiem wolnym i korzystaj :))super masz :))))) Smerfeko29 odezwij w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja po pracy .Ciężki dzień .jutro wpadnę z kawka bo mam na 15.15 dopiero całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×