Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Olawd u nas tez koloro nie bedzie moj za 2 lata wyjezdza na 10 lat do Algeri podpisal zobowiazujcy kontrakt wiec nie wiem jak to bedzie wszystko sie pomieszalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję choć wolalabym sie nie chwalić i nie mowic tutaj o tym z wiadomych powodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) już jestem ostatnio tylko praca dom i spać ehh już się melduje :) nic nowego u mnie..dzis jutro i po jutrze mam nocki ale za to moj od niedzieli ma wolne to troche razem w końcu:) Patinko26 gratuluję i powiem Ci ze takie miałam przeczucie że zajdziesz heehhe szybciej niż myślisz:D gratulacje uważaj na siebie :) zaglądaj do nas nie wymyślaj cieszymy się Twoim Szczęściem !ja ostatnio też jak okres spóźniał..pomyślałam a niech będzie to już ..:)choć na razie nie planujemy..mam nadzieję że kiedyś się uda..:) Myszko24 graminis madzik255 i Smerfetko TY zwłaszcza ściskam Was i myślę cały czas o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko... nie wierzę :-) gratulacje!!! to się nazywa owoc miłości :-) hej misiaczki :-) uda się :-) uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 zaskoczylas chyba wszystkich dookoła. Gratulacje! Dbaj o siebie! Mala Kobitko🌼 jak sie czujesz? Co u Was? Myszko🌼 mam nadzieje, ze jesteście bezpieczni!! Uciekam robić śniadanko. Wpadłam tylko życzyć Wszystkim miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza!! Rozumiem, ze czas upływa przy samych przyjemnościach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt... weekend mija bardzo szybko ale też bardzo miło :-) buźki dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety pracowalam w weekend ale za to zaczynam kilka dni wolnego i tak sie fajnie zlorzylo ze bedzie owulacja(mam nadzieje) wiec odpoczynku niedstety nie bedzie;) ale nie bede narzekac wolne dni beda zaliczone do mile spedzonych z przytulaniem:))) pozdrowionka xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dzis caly dzien poza domem 170 km w jedna strone w poloudnie i wieczorem znow tyle samo Brat miał urodziny upieklismy mu ciacho z Laura :) i wio z prezentami ale padam na dzis Lilowa ja jestem tak zaskoczona ze do tej pory mam metlik w glowie 2 dni po spodziewanej @ mialam miec zaklada spiralke i nie zdarzylam do teraz mma czarne brzydkie mysli co do ciazy ale moj ciagle walczy i mowi ze bede najszczesliwsza kobieta na tej ziemi prosil abym testow nie wyrzucala zakupi album notes i kazdy dzien ciazy chce zapisywac wkleic testy zdjecia sam zaoferowal wiec jestem w szoku obowiazkowo ze mna na badania on tak sie cieszy a mnie sie szczerze chce plakac :( To nie fair ktos pragnie chce i moze stworzyc dziecku raj i nie ma tych dzieci a taka jak ja ktora ma juz druzyne mała bez jednego jajnika i płodna jak ... nie powiem co .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... patinko TY się nie zastanawiaj nad sprawiedliwością tylko ciesz tą miłościĄ :-) weekend minął, czas do pracy... a tak mi się nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Olawd🌼 wierzę, że nie jest Wam lekko.Zastanawiasz się jeszcze nad wyjazdem z Polski? Dzadzura🌼 trzymam kciuki! za staranka Najważniejsze jednak to wyluzować się i poddać miłości. ;) Patinko🌼 teraz dbaj o siebie, dzieci i malutką fasolkę.Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, a Twój Wybranek nie wyjedzie jednak do Algierii bo tak chyba byłoby dla Was najlepiej. Myszko🌼 jak się macie po tych huraganach? Kalpeczku🌼 Ty pewnie już w pracy dzielna Mróweczko? Mała Kobitko🌼 odezwij się! Martwię się o Ciebie! Grameczko🌼 oj wierzę, że nie chce Ci się iść do pracy. Mi się zaczyna szkoła i normalny tok zajęć od przyszłego tygodnia. Jeszcze nie mam do końca tego wszystkiego poukładanego. Najtrudniej będzie z opieką dla Adasia. Zaprosiliśmy do nas na Święta moją Mamę i jak wszystko będzie dobrze, to zostanie u nas aż do 10 lutego. Przynajmniej o ten jeden miesiąc w roku nie będziemy musieli się martwić.Cieszę się tym bardzo. Wszystkim życzę udanego tygodnia!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Patinko ciesz się jak możesz,to wielki dar,a widzisz nie każdy może mieć:(więc tym bardziej się ciesz. Liluś ja w pracy walczę z upomnieniami... Gramka a Ty jak starasz się o kolejne? U mnie bez zmian w staraniach,chyba nic z tego nie będzie,pozostanie nam się cieszyć sobą we dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - takie jest zycie . ciesz sie z tej twojej gromadki , ja gdybym miala warunki finansowe to chcialabym miec trojke dzieciaczkow :) lilowa - tak kochana . chcemy wyjechac na poczatku grudnia . pojechalibysmy szybciej ale moj psiak dopiero ok 25listopada konczy kwarantanne polroczna . a ja kurde musze znow isc do chirurga , bo mi ten palec sie paprze , podchodzi smierdzaca ropa - fuj 😠 kalpek - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 nie pracuj zbyt ciężko! Myśl pozytywnie- jakież to szczęście Cie spotkało, że znalazłas na swojej drodze drugą połówkę. Wielu to się nie udaje... a na resztę przyjdzie czas- zobaczysz. Olawd🌼 w jakie rejony się wybieracie? Może będziemy sąsiadkami? ;) Do lekarza idz koniecznie i daj znać co poradzil na tę infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Misiaczki🌼 zatraciła się ze swoją połoweczką? Zajrzyj tu do nas! Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pomysl sobie ze moja kolezanka w ciagu 2.5 roku dorobila sie 4 dzieci wlasnie czekam na jej 4 dziewczynke bo juz ma bole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY ALE WIADOMOŚCI: D A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się staram, teraz czekam na @. pokłóciłam się z mężem, nie odzywamy się w ogóle do siebie ale mam cisze i spokój !!! żadnego czepiania sprawdzania i wydawania poleceń, trzeba go było dawno obrazić .. może mu niedługo przejdzie, z zemsty nie zrobił mi herbaty i nie będzie woził mnie do pracy - doprawdy jak ja to przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa moze jasniej z tym A nie mówiłam ? :D dziewczyny ja wiem tym bardziej ze to dziecko z tak wielkiej milosci po prostu sie boje i to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa no to czekamy z napięciem :-) patinko efqa miała przeczucie, że nad naszym topikiem lata bocian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa dzieki za takie przeczucia :D ja juz z toba nie rozmawiam normalnie :D masz zły wpłwy na mnie :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa - no to trzymam mocno kciuki - a chlopem sie nie przejmuj 👄 lilowa - bristol , a ty gdzie mieszkasz bo jakos nie kojarze patinko - a ty jakos pamietam dosc blisko mialas do bristolu - dobrze pamietam?? a moj skarbek wkoncu za miesiac przyjedzie - jestesmy tak w trojke stesknieni ze.... biedny bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he patinko ale mamy wróżbitkę efqę ;-) jak znów będzie miała przeczucia to już możemy się zacząć cieszyć ;-) olawd... czyli znów bocian będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zglasza sprzeciw zakaz jesli donosze szczesliwie aby zadnych wróżb nie wykonywac !!!! bo jak Efqa wróźka tak fajnie wróży to ja niebawem drużyne piszczałek stworze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×