Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiaczki obytylko ja mam taki problem ze nie mam ochoty sie przytulac ale teraz staram sie tylko dla dzidzi:):):):) a co tam u ciebie znow widze nowe staraczki nasz topik sie powieksza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek __________ dobre z tymi \"siostrami\" hehehhhehe obca_______ nie znam sie na tym zupelnie ale jestem dobre mysli, zobaczysz ze napiszesz ze lekarze wykluczyli te choroby a jezeli chodzi o mlodszego synka to tez slyszlalam ze duzo dzieci teraz jest rechabilitowantych i wszystko jest potem w najlepszym porządku wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa to zaszalalas kobito :0 madzik jedziemy z koksem w lozku,tzn ja nie moge ale Ty tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa poszlalas hehe :):) kalpku po tym ostatnim ja tez nie wiem czy moge ale najwazniejsze zeby sie udalo a potem to wiem ze z gorki pojdzie oby:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pani misowa- jak wysozyw w takim stroju to Twój na pewno bedzie szalał z zachwytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa bedzie maila jezyk po kolana z zachwytu,super takie"ubranko":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa jak Twój chłop Cię zobaczy w tym stroju Mikołaja to futerko z obszyć może nie przeżyć tej akcji, a w przyszłym roku jeszcze synuś do rodzinki dołączy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca takie objawy jak opisałaś u Fabianka miał mój mąż jak był malutki, bardzo późno zaczął mówić oprócz tego był leworęczny. Mama miała z nim poważne kłopoty, nie mógł nauczyć się pisania i czytania. Dzisiaj jest niegłupim facetem, skończył polibude i mówi biegle po angielsku. Nie martw się Obca zobaczysz że dzieci ci z tego wyrosną i będą zdrowe. Madzik biedactwo musi ci być smutno teraz. nie martw się też zajdziesz szybko w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to, ale Ty masz chłopa zdolnego! I do tego dziecko jeszcze umiał zrobić! Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ta moja przyszla szwagierka jest troche nie spelna rozumow bo w ciazy nie dbala za bardzo o sibie i tak sie skonczylo jak sie skonczylo:(:( aby brata mi szkoda bo on jest nie glupi chlopak a przy niej sie marnuje a ona w tamtej ciazy na dziecko chciala go zlapac bo jakos z nia zerwal i ona pozniej jakos popijaku sie przytulaly i ona tak jak na jej zyczenia zaszla a teraz on jest daleko w wojsku i ona bala sie ze ja zostawi bo ona nawet do lazienki z nim chodzila i patrz drugi raz na zyczenie zaszla jak nto wogole prawda bo ona do wszystkiego jest zdolna ale jak to prawda to bez kitu bog na nia czuwa a by ja tak siedze i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
czytam sobie wszystkie topiki w tym dziale i dzis mnie zszokowalyscie! od poczaku czytam tematDziecko-moje marzenie i chcialam sie juz dopisac do nich ale zaczely sie jakies dziwne sytuacje... nie rozumiem o co wam chodzi?? czym jestescie takie zbulwersowane?? tamte dziewczyny zalozyly sobie nowy topik, przeczytalam sobie jak sie z Wami pozegnaly, zyczyly wam powodzenia i dlaczego nie umialyscie przyjac tego do wiadomosci? szczerze mowiac to ja wolalabym dopisac sie do nowego topiku niz do waszego. gadacie o rzeczach o jakich ja nic nie wiem, twoj synek to ma tyle lat a tyle, ty mieszkasz tam i siam. a tam swierzy temat, wy tez tak kiedys zaczynalyscie! czym sie tak zdenerwowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tym razem jej nie dam dziecka zmarnoac bo ona po barach lubi chodzic to aby niech ja zobacze ti teraz nie bede patrzec czy rodzina czy nie w tamtej ciazy jak na piwo czarek szedl to ona z duzym brzuchem siedziala przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×