Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kilka dni nie zaglądałam bo mówiąc szczerze to kiepsko się czuję, przeziębiłam się. Mam straszy katar i gardło mnie boli, a ja taka kiedyś uzalezniona od leków, nic na mnie nie działa, zaden miód, malinki, czosnek, a pani w aptece na gardło dała mi tamtum verde i to tez nie działa. już mam dość. Mąż rano zawiózł mnie na badani krwi i moczu i znowu siedzę w domu, obiadzik gotuję no i musze trochę posprzątać bo przez tydzień tylko ogarniałam z grubsza. mieszkanie domaga się juz o sprzątanie. A mąz pojechał do pracy , choc nie musiał, a chciałam żeby został i pomógł mi trochę, ale tak to jest z tymi facetami. Może potem spoczymy do marketu po zakupy świąteczne, bo jeszcze nic nie mam a w tamtym roku to juz prezenty miałam zrobione w listopadze. A tu chrześniaków przybyło. Muszę zrobić 5 prezentów dla dzieci, rodziców i teściowej. A teraz wszystko drogie i tak około 100 zł na łebka trzeba liczyć. Dobrze że na wigilię jadę do rodziców i teściowej, czyli zaliczę dwie i nie muszę się wysliać za bardzo. Mama tylko mnie prosiła żebym nadziała ze 2 kurczaki. I dobrze że tylko tyle bo ostatnioo to nic mi się nie chce. Jeszcze wpracy koniec roku i już mam dość zamykania tego bajzlu. W środę powiedziałam szefowi że jestem w ciąży, powiedział mi że nie ma co się denerwować i że jakoś sobie damy radę. Powiedziałam mu że puki się dobrze czuję to będę w pracy a potem jak coś to może na mnie liczyć. Powiedział mi żeby tylko na jednym nie spoczywać, sam ma trójkę dzieci to widać że lubi dzieci. Powiedziałam mu tylko że koleżanka z pokoju wie i on i nie chcę narazie robić wokół siebie szumu, bo tu niekórzy zaczną krzyczeć że na nich spadnie część obowiązków ,a nie chcę się narazie denerwować. Ijeszcz to badanie za tydzień, chciałabym żeby już było po wszystkim i okazało się że jest wszystko w porzadku. Pozdrowienia dla was kochane moje robaczki yourmind , iwa , niusiusia , nikolka , dorota , misiaczku , Sylwia , Rusaczek , Sara , Ewelka , akinom , Kamila , felicity , asiunia , olawd , Smerfetcia , kkinia , Myszko , graminis , jolanta , PaniMisiowa , Obca , EfQa , Becia_gask , Sylweczka , Dzodzanna , Aneczka , AnulaS , Monita , Oli26 , xxmadziaraxx , patika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się wszystkie podziewacie, penie prezenciki z bucików od mikołaja oglądacie. Ale mi się rymneło hi hi dobra spadam posprzątać, ale bardzo ale to bardzo mi się nie chce, no i jeszcze ten katar buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widać że okres przedświąteczny - prezenty, zakupy, porządki - wszystkie dziewczynki pouciekały z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Wyslalam Wam zdjecia na poczte, ale powracaly mi sie bo pisze ze skrzynki przepelnione.....posprawdzajcie sobie i dajcie znac kto nie dostal:) Buziaki i do uslyszonka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:P ja na chwile klade sie padam na pysk dostałam dzis w pracy wycisk..pozniej impreza urodzinowa brata.. alutek29 odpoczywaj:)) dnie zadreczaj sie wszystko bedzie dobrze:))) EwQA 👄 Myszka24 cudnie wyszlas na tych zdjeciach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna z innego forum wkleila i ja wam wklejam bo sa super Panie na poczcie znalazły list zaadresowany: Do Świętego Mikołaja. Ponieważ takiego nie ma, to otworzyły i czytają: "Kochany Święty Mikołaju! Wiem, że masz bardzo dużo dzieci na świeci i nie do każdego możesz przyjechać z prezentem. Ale to będą dla mnie bardzo smutne święta. Moja mamusia jest bardzo chora, a jej leczenie jest drogie. W dodatku tatuś właśnie stracił pracę. W tym roku nie będą mi mogli kupić nawet najmniejszego prezentu. Smutno mi, bo inne dzieci dostaną coś pod choinkę i będą się chwalić w szkole. A ja na nic nie mogę liczyć. Marzę o książce, piłce i nowym rowerku. Kochany Mikołaju, gdyby udało ci się do mnie przyjechać byłbym najszczęśliwszym chłopcem pod słońcem" Panie na poczcie się wzruszyły, zrobiły zrzutę i kupiły chłopcu książkę i piłkę. Oczywiście rowerek był za drogi. Wszystko zapakowały i wysłały dziecku. Po świętach na pocztę znowu trafia list do Świętego Mikołaja. Panie otwierają i czytają: "Kochany Święty Mikołaju! To były wspaniałe święta. Jestem ci bardzo wdzięczny. Dostałem od ciebie piękne prezenty. Książkę przeczytałem już 5 razy, w piłkę gram z chłopakami na przerwach. Są super. A rowerek - wiem, wysłałeś. Tylko pewnie te kur.y z poczty zaj**..y" Przed ślubem, chłopak poszedł do księdza, wręczył dwie stówy i poprosił o ominięcie w przysiędze małżeńskiej fragmentu: I ślubuję ci wierność, miłość i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci. Ksiądz się zgodził. W dniu ślubu chłopak idzie do ołtarza na luzie. Nadszedł czas przysięgi i z przerażeniem słyszy: - Czy przysięgasz kochać żonę bezgranicznie, aż do grobowej deski, słuchać jej we wszystkim, wszystko jej wybaczać, być jej całkowicie wiernym i nigdy już nie spojrzeć na inną kobietę? Chłopak przerażony drżącym głosem odpowiada: - Tak... Po ślubie pędzi do księdza z pretensjami. A ksiądz oddaje mu dwie stówy i mówi: - Po prostu przebiła twoją ofertę, stary. Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada kupić tak trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co ci trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia, Kaziu to jest taki kogut, że ci 200 kur szybko obsłuży, po trzeciej wódce dobili targu. Chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa wypuścił go z klatki do kurnika i mówi: - Słuchaj Kaziu to jest twoje królestwo 200 kur na ciebie czeka , nie spiesz się jesteś tu jedynym kogutem, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Kaziu poszedł za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy a Kaziu leży na podwórku kompletna padlina, a nad nim fruwają sępy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Kaziu, mówiłem ci, tyle kasy poszło w błoto.. A Kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Cśśś, zjeżdżaj stąd, bo mi sępy płoszysz 12-letni synek, pyta sie ojca (w miescie otwarto wlasnie agencje towarzyska): - Tato, a co wlasciwie robi sie w takiej agencji? Ojciec mocno zaklopotany odpowiada: - Synku, og?lnie rzecz biorac mozna powiedziec, ze robi sie tam czlowiekowi dobrze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniadze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani: - A co ty chlopczyku chciales? - No, chcia?em, zeby mi zrobic dobrze, mam nawet pieniadze! Pani zaprosila chlopca do srodka, nastepnie zaprowadzila go do kuchni,ukroila trzy duze pajdy swiezego chleba, posmarowala maslem i miodem i podala chlopcu. Chlopiec wpada do domu i krzyczy: - Mamo, tato, bylem w agencji towarzyskiej Ojciec malo nie spadl z krzesla, mamie oczy nas wierzch wyszly. - I co?! - pytaja niesmialo rodzice - Dwie zmoglem, ale trzecia juz tylko wylizalem Przychodzi facet do sklepu i pyta: "Czy jest cukier w kostkach?". Na to sprzedawca odpowiada że niesety ale nie ma. Na to facet: "A inna bombonieka dla teśiowej?". Jasio przychodzi do domu po szkole i skarży się mamie: • Pan policjant, co stoi na rogu, powiedział, że mi nogi z d**y powyrywa! • To jest niemożliwe • mówi mama. Policjanci są po to by cię chronić. Pokaż mi go to wyjanimy sprawę. Idą na róg, policjant stoi. Mama pokazuje na Jasia: • Czy to prawda, że groził pan mojemu synowi, że mu Pan powyrywa nogi z d**y? • Pani! Zabierz pani stąd tego gnoja, bo mu nogi z d**y powyrywam! Już czwarty dzień z rzędu przyprowadza mi swoją suczkę jamniczkę i chce, żebym ją pokrył, bo marzy o tym, by mieć psa policyjnego! Siedzi sobie babka z dziadkiem, oglądają telewizje. Nagle babka mówi: • Te stary, a może byśmy się koniaku napili? • E, babka, przecież już cały wypiliśmy! Nie ma ani kropli. • Idź stary do piwniczki, może cos się jeszcze uchowało. Cóż było robić, poszedł dzidek do piwniczki, graty przesuwa, skrzynki przestawia. Nie ma. Przenosi worki z ziemniakami... i nagle Butelka! Podnosi cala zakurzona, przeciera trochę rękawem, czyta: KOŃJAK. Uradowany leci do babki. Usiedli nalali, wypili, znowu nalali, znowu wypili i tak cala buteleczka pękła. I ni stąd ni zowąd nagle wzięła ochota na dziki seks. Dziadek brał babkę to z tej to z tamtej strony, ona była raz na górze raz na dole, raz aktywnie raz pasywnie, robili to po francusku, hiszpańsku włosku, jak tylko umieli. Gdy nad ranem zmęczeni leżeli ciężko dysząc, ale szczęśliwi, babka mówi: • Dziadek, to chyba nas tak po koniaku tym wzięło. Zobacz, co to za marka^. Dziadek wziął pusta butelkę do ręki, przetarł dokładne cały kurz i czyta: • Koń jak nie może, dwie krople na wiadro wody. Przychodzi babcia do ksiedza • Czy ksiadz moze mi ochrzcic kota • on jest taki madry, posłuszny. • Hmmm ochrzcic kota babo • Co ty? Na glowe ci padło? • Dam za to 35,000 dolarów Myśli ksiadz • dobra, ale sumienie go gryzło, poszedł do biskupa • Ochrzciłem kota • mówi • Co ty baranie zrobiłes? • mówi biskup • Ale baba dała za to 35,000 dol. • Aaaa to w takim razie prosze przygotować kota do bierzmowania... Wpada facet nago do pracy, w ręce tylko aktówka. Jego szef: - Co pan?! Facet opowiada: - Byłem wczoraj na imprezie, nagle zgasło światło i padło hasło: "Panowie, ściągamy krawaty!". Zaświecili światło, panowie stoją bez krawatów. Znowu zgasło światło, pada hasło: "Panie, ściągamy bluzeczki!". Świeci się światło - panie bez bluzeczek. Znowu zgasło światło: "Panowie, do naga!". Światło się świeci - panowie stoją nago. Znowu światło gaśnie: "Panie, do naga!". Zapalają się światła - panie nagie. Ponownie gasną światła: "Panowie, do roboty!".To ja za aktówkę i jestem! Do szkoły podstawowej przychodzi prezydent Kaczyński. Pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Micha�. - Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równo�ci było zamachem na polskš demokrację? Po trzecie: czy to prawda, że chce pan przejšć całš władzę w Polsce? Pan prezydent zaczšł się namy�lać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, Piotru� podniósł rękę. - Ja mam pięć pytań do pana prezydenta. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równo�ci było zamachem na polskš demokrację? Po trzecie: czy to prawda, że chce pan przejšć całš władzę w Polsce? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzie�cia minut wcze�niej? I po pište: co się stało z małym Michasiem? Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafii, więc poprosił kościelnego aby ten dolał do świętej wody kilka kropelek wódki tak dla rozluźnienia. I tak też się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze (a nawet lepiej) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list: "DROGI BRACIE - Następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki; - Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k**wa mać"; - Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie; - Po trzecie Kain nie ciągnął kabla tylko zabił Abla; - Po czwarte, po skończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy; - A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao"; - Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie " to duże T"; - Nie wolno mówić na Judasza "Ten sk**wysyn"; - Jest 10 przykazań, a nie 12; - Jest 12 apostołów, a nie 10; - Ci, co zgrzeszyli idą do piekła, a nie "w pi**u"; - Opłatki są dla wiernych, a nie na deser do wina; - Pamiętaj, że msza trwa godzinę, a nie dwa razy po 45 min; - Pozatym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie "k**wą"; - A na koniec "Ten obok w czerwonej kiecce" to nie tranzwestyta, to byłem ja BISKUP" : Jedzie super laska super nowiutkim Lamborgini. Nagle patrzy , na drodze stoi zakonnica. -Może siostrę podwieść? -Oh dziękuję, tu niedaleko jest zakon. No i jadą. Siostra tak patrzy na super laskę i pyta: -Ładną ma pani sukienkę... -To od kochanka!- odpowiada laska. -Ładne ma pani auto... -To od drugiego kochanka! -A ta biżuteria? ładna i droga.... -To od trzeciego kochanka!-odpowiada super laska. Auto podjechało pod klasztor, siostra wysiadła i poszła do siebie. Wieczorem siedzi w swojej celi i się modli. Nagla słychać "puk, puk, puk" w drzwi. -Kto tam?-pyta siostra. -To ja, ksiądz Henryk. -Niech sobie ksiądz Henryk te pralinki w d...ę wsadzi!-odpowiada siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda miała ciągłe kłopoty z jednym z uczniów. Spytała więc: - Jasiu, o co ci chodzi? Jasiu odpowiedział: - Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie! Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor: - Ile jest 3 x 3? Jasiu: - 9. Dyrektor: - Ile jest 6 x 6? Jasiu: - 36. I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi. Dyrektor spojrzał na Panią Magdę i powiedział: - Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy. Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. Pani Magda spytała: - Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? Jasiu, po chwili: - Nogi. Pani Magda: - Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam? Jasiu: - Kieszenie. Pani Magda: - Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn ? Jasiu: - Kokos. Pani Magda: - Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące? Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział: - Guma do żucia. Pani Magda: - Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach ? Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu: - Podaje dłoń. Pani Magda: - Teraz zadam kilka pytań z serii: "Kim jestem?", dobrze? Jasiu: - OK. Pani Magda: Wsadzasz we mnie swój drąg Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie. Jasiu: - Namiot. Pani Magda: - Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Drużba zawsze ma mnie pierwszą. Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty. Jasiu: - Obrączka ślubna. Pani Magda: - Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze. Jasiu: - Nos. Pani Magda: - Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem. Jasiu: - Strzała. Dyrektor odetchnął z ulgą: - Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań - znałem inne odpowiedzi .. i jeszcze troche na lepszy nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chwalić się tu zaraz prezentami! Mi jest tak okropnie smutno, bo Różyczka jest strasznie chora, nie śpi kolejną noc, tak strasznie kaszle i temperaturę ma, a mój to tylko sie denerwuje i krzyczy, nawet do lekarza wstydzi się z nią iść, bo twierdzi, że może jej przejdzie, podałam mu listę leków do zaaplikowania, ale z tego co słyszę, niewiele pomagają, jak na mój nos, to angina. A ja tu jestem uwięziona!:-(:-(:-( Nawet z prezentów mikołajowych się nie cieszyła, a tu już znak, że coś nie tak:-( Myszko- dziękuję za zdjęcia! Wyglądasz ślicznie! A mi coś internet spowolnił i strasznie ciężko dostać się na pocztę, i nawet tu zanim weszłam, to myślałam, ze go rozwalę. Ech- ja już chcę wrócić do normalnośći! Dopadła mnie jakaś depresja- nie mogę na siebie patrzeć- mam wrażenie, że taka gruba jestem i wielka, chodzący słoń! A przecież tak uważam na to , co jem! Nienawidzę siebie! W nic się nie mieszczę i nie chodzi o brzuch- bo to mi nie przeszkadza, ale ogółem jakaś spuchnięta jestem, a najgorzej w jakim zastraszającym tempie rośnie mi biust! Koszmar- nie mogę na siebie patrzeć- zwłaszcza, że wokól dziewczyny w bardziej zaawansowanej ciązy i tylko troszkę brzucha:-( Wiem, że nie mogę się przecież odchudzać, ale już wariuję. Sorki, ża te żale, ale nie mam się do kogo odezwać, a jeszcze teraz internet mi fiksuje, to już jak w więzieniu!:-(:-(:-( Pomimo wszystko wysyłam Wam buziaki! Mam nadzieję, że miło spędzacie Mikołajki👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na poczatek zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Mam nadzieję,że jest aktualna. Ja leżę, robię obiad i leżę.Nie czuję Świąt, bo nawet nie jestem w stanie jechać i chodzić za prezentami, wiec w tym roku ich nie robię.Nie mogę nawet posprzątać, nic tylko leżec, bo w kazdej chwili mogę urodzić. Dziękuję Wam za dobre słowa i życzę wam powodzenia, postaram się od czasu do czasu zajrzeć, a jak coś to przez Misiaczka przekażę co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu 👄 👄 powiedz maluszkom ze ciocia mowi \"posiedzcie jeszce trszke w brzuszku mamy\"_:P odpoczywaj reszta sie nie przejmuj!! niech sie inni wykarza haha:) mysl o sobie i dzieciach:)) mnie juz glowa boli moj mi dzis daje popalić..latam po necie szzukam jakiegos lekarza nie mam zamiaru czekac 10 lat zeby urodzic 1 wsze dziecko bo ta moja sie ociaga:/ moj ma o to pretensje..a ze przy niedoczynnosci moze tak byc ze lekarz dobry a ja sobie wymyslam..i tak w kolko..az mowie zglosze sie do Ciebie po nasienie jak TY nie chcesz bo ja bardo chce dziecka!!! ech te chlopy..nic ide poleze sobie chyba mnie grypsko bierze...buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 czesc dziewczyny na poczatek zmieniam tabelke ja nie dawno wsatlam wczoraj bylam wykonczona zeby napisac:):):) podroz byla dluga i meczaca 😘 😘 dla wszystkich ja zaraz zmykam robic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko dzieki za fotki widac ze fryzjerka miala dobre oko bo fryzurka idealnie pasuje do ciebie:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................4...... ............ 05.12.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane moje, ciezki czas za mna, kilka klotni, slub, remont, malowanie zakupy itp.. i wszytsko jest dobrze, okres spoznia sie juz 3 dni, i tak sobie mysle ze moze to wlasnie ten miesiac, i bede miala dla mojego męża piękny prezent gwiazdkowy? bardzo bym chciala! Jak sie czują swiezo upieczone mamy? wszystko u Was dobrze? przeslijcie mi zdjecia swoich pociech na maila bo jestem bardzo ciekawa:) pozdrawiam was serdecznie. PS... piszcie cos, jestem w pracy i mam mase czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yourmaind testujesz?? trzymam kciuki:):) ja jakos doszlam do siebie moj mi zmył głowe ma raje nie odrazu Krakow zbudowali:P rzeczywiście przy niedoczyności tak jest moze dlugo potrwać..najważniesze zeby dziecko urodzilo sie zdrowe jak trzeba czekac bede..:) alutek 29 mam nadzieje ze przejda wybierziesz sie do lekarza napewno zaradzi cos bezpiecznego..:) Monia 👄 trzymaj SIE KOCHANA musisz nabrac sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 22 jestem w pracy ale jak nie dostane to zrobie jeszcze dzisiaj wieczorem test... (trzymam za siebie kciuki) Wiecie, pewna Pani doktor powiedziala mi bardzo mądre słowa- traktuj siebie jak osobę zdrową, jak bedzie wciąż mówić o chorobie to sie nie wyleczysz, jak będziesz ciągle myśleć i mówić o dzicku to nie zajdziesz szybko w ciąże. w sumie łatwo mówić, alę moze dobrze spróbować po porostu cieszyć się zyciem i czekać co los przyniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany co to sie porobiło, starające załamane, zaciążone smutne a ja przygnębiona bo w domu jestem uziemiona na kilka najbliższych miesięcy zimowych co nie nastraja pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your mind może chociaż u ciebie jedna fasolka ie trafi na święta... Misiaczku to co piszesz brzmi znajomo ja też jak leczyłam się u tej mojej gin miałam wrażenie że ona nic nie robi żeby było szybciej, i że mogła by zrobić coś jeszcze bo czas ucieka... i poszłam nawet do innego lekarza raz ale okazało się że dokładnie tak samo postępuje jak ta moja gin... wiec w końcu dałam sie na spokój i czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuor mind odezwij się jak tylko zobaczysz dwie kreski dziś na teście :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQA MASZ RACJE ale wiesz jak jest chce sie już .a tu organizm sie buntuje buu:P poczekam ile bedzie trzeba w styczniu pojde do gina na \"przegląd\" i zobaczymy styczen luty znow clo oby tym razem skutecznie :p Ewqa zawsze masz nas mozesz nam ponazekac hhhhhhii mnie wbiło w ziemnie jak pisalam wczoraj brat miłl urodziny.. byla moja kuzynka tez ma niedoczynnosc.. jak nikogo nie ma zawsze gadamy eheh jak tam starania itd..no i mówi ze z niedoczynności ma teraz chorobę Hasimoto (choroby typu Hashimoto, przy których nasze białe krwinki atakują tarczycę jako ciało obce (nie wolno przy nich zażywać jodu), oraz wszelkiego rodzaju guzy i zwyrodnienia samego gruczołu.)wiec nieciekawie.. mam nadzieje ze mnie to ominie..ciagle cos Ona juz po30 wiec chcą juz dziecko czas .. wybudowali sie maja pieniadze wszystko ale z dziecka poczeciem takie problemy..ach te życie niesprawiedliwe jest..tyle czekasz ..mi jak s ie uda bede chyba z tydzien dochodzic do siebie ahah:P madzik 👄 co tam u Ciebie jak szkoła:p jak probne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem:):):) yuormind trzymam kciuki:):): 😘 😘 efcia misiaczki a ja leze caly dzien jutro do szkoly strasznie niechce mi sie isc:P:P:P a z probnych jeszcze nie ma wynikow:):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje misiaczki eheh cos ta stronka nam sie ciagnie i ciagnie :):):) a gdzie reszta dziewczyn tez ma dzis lenia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×