Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Jejku ja jetsem taka glodna jak nie wiem,mam jeszcze pierogi w lodowce wiec moge sobie odsmazyc:0 Madzik a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia 😘 kalpku boje sie testowac bo zawsze kiedy testuje na drugi dzien juz siedzi u mnie teraz troche sie wstrzymam do przyszlego tyg 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Efqa- dzięki za link do gry- zaraz się zabieram. dziś na bank ma mnie odwiedzić szefowa:-( Jakoś to przeżyję... A wiecie co? Schyliłam się po coś a tu mi w kręgosłupie chrup i tak boli, że ledwo leże- ale ze mnie ofiara losu! Już chyba z tego wypada się śmiać! No, a jak u Was? Madzik- ale Ci zazdroszczę podrózy- to może wpadniesz nad morze? Jeśli tak, to poślij mu buziaki ode mnie, tal za nim tęsknię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane 🖐️ wybaczcie ale nie nudzi mi sie w domu juz mama wczoraj mnie opierniczyla bo przez 3 dni kompa nie wlaczalam i nie rozmawialam z nia na skype a ona sie juz martwila ze cos sie stalo.jak Olivka spi to piore gotuje sprztama korzystam bo moge cos zrobic. jak wstaje to generalnie mleczko by cchiala w 5 sekund :D ale nie placze glosno tylko pokwiekuje sobie.potrafi godzinke lezec rozgladac sie juz mam z nia ladny kontakt wzrokowy skonczyla 2 tygodnie i dzis 1 dzien. Moja laura bardzo pomaga ale 2 dzien spi ze smoczkiem ktory ukradla Olivi z pudelka twierdzac ze lubi przeraza mnie to ma 8 lat ale pani psycholog powiedziala ze to bedzie krotkie po prostu reaguje lekka zazdroscia i domaga sie mojje opieki w ten sposob. bardzo lubi siadac mi ostanio na kolanach tuli sie co chwilke caluje mnie ja ja za kazdym razem zapewniam ze ja kocham ale zauwazylam ze robi duzo rzeczy specjalnie aby zwrocic na siebie uwage wyleje jogurt na sofe poplami sobie buzie jedzeniem i czeka az ja wytre przeraza mnie to ale mam nadzieje ze jje to minie. Efqa a jak u ciebie.?Przeraza mnie fakt ze siedze sama w domu 24 h na dobe nie mam tu nikogo nawet sasaidki a meza widze godzinke dziennie w przelocie :( no dobra juz wam nie smece. jak wasze staranka cos do przodu rusza bo tabelka musi sie koniecznie zapelnic :) zycze wam duzo sily :) wpiszcie moze Becie do ostaniej tabelki buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper...................13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Mała kosmetyka :-) Wpisałam już becię w ostatnią tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc dziewczynki:) Madzik to milej podrozy i wracaj do nas szybko- pamietaj ze trzymam kciuki caly czas bardzo mocno:) Kakusia w razie co to juz sie ne bede tak martwic tymi antybiotykami hehehe, dziekuje👄 a czy @ przyjdzie czy nie to zobaczymy....prezent na Mikolaja by byl ze hoho:):):)Ucaluj synunia od ciotki👄 i buziak dla Ciebie👄 Kalpeczku Ty sie kuruj zebys wyzdrowiala👄 Patinko , Laura pewnie jest troszke zazdrosna, ale przejdzie jej to zobaczysz ....ucaluj obie cory odemnie 👄 i wielkiii buziaki👄 for you:) Monia slonko uwazaj na siebie i milej i szybkiej wizyty szefowej u Ciebie ( o ile moze byc mila:D)👄 yourmind🌻, iwa👄, niusiusia🌻, nikolka❤️, dorota🌻, misiaczku👄, Sylwia🌻, Rusaczek❤️, Sara🌻, Ewelka👄, akinom🌻, Kamila❤️, felicity🌻, asiunia👄, olawd🌻, Smerfetcia❤️, kkinia🌻, alutek👄, graminis🌻, jolanta❤️, PaniMisiowa🌻, Obca👄, EfQa🌻, Becia_gask❤️, Sylweczka🌻, Dzodzanna👄, Aneczka🌻, AnulaS❤️, Monita🌻, Oli26👄, xxmadziaraxx🌻 Ide po kawke i po kanapke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja nie widzę nawet sąsiadek ! Ty masz przynajmniej jeszcze Laure a ja siedzę zupełnie sama, tylko mąż przychodzi o 18 stej. Jakoś daje radę, podobno kryzys jest miedzy trzecim a czwartym miesiącem. Więc czekam :) dziewczyny czekają na @ wiec teraz żyjemy nadzieją na wysyp fasolek na forum :) Ja byłam dziś z małą u lekarza, na szczęście wyniki badań wyszły dobrze. tylko malutka jest, inne dzieciaki już ważą ponad cztery kilo a ona około 3800. No ale taka już chyba jej uroda bo silna jest bardzo... teraz gotuje rosołek i jem wędlinę którą mama mi przywiozła, prawdziwa chuda polędwiczka robiona starym sposobem, podwędzana bez chemii --- mówię wam boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ciesze sie ze Emilka zdrowa i silna, a nie boj sie jeszcze urosnie i przerosnie wszystkich...buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide do polskiego sklepu..... A u mnie chyba @ sie bedzie rozkrecala bo zaczynam plamic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz jade przyszlam poweidziec 3am ze dostalam @:(:(:( ale taka jest bolaca ze nie wiem rana mnie boli po cesarce i kergoslup strasznie myszko trzymam za ciebie kciuki 😘 dla wszystkim papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik przykro mi ze ta wstreciucha Cie nawiedzila:(:(:(:( Ale byc moze w nastepnym miesiacu Cie sie uda i Szczesliwie rozpoczniesz Nowy Rok - tego Ci zycze👄 U mnie tez @ sie rozkreca, narazie jest raz na jakis czas mala plamka takiego jasnego rozowego jakby sluzu....ale brzuch boli wiec do wieczora napewno sie rozkreci.....no coz....nowy cykl nowa nadzieja....ide po kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) madzik przykro mi :( ale mam nadzieje ze juz niedlugo sie uda:) Myszko24 👄 oj jak tylko plamisz jest jescze nadzieja:P trzymam kciuki:) Kakusia22 to fajno ze maly slodki wszystkie dzieciaki sa:P a jakie ciekawskie patrza tymi iwelkimi oczkami i smieja sie:D EwQa widze powolutku miesko i dobrze :) super ze mala rosnie i wszystko wporzadku:) Patinka 👄 tteraz Laura zadrosci a pozniej Olivka bedzie strszej siostrze :P najwazniejsze zeby tez uczestniczyla w zyciu rodziny:) bedzie dobrze:) ....jestem po wizycie u mojej endokryolog..pyta sie no co tam Kasia??a ja ze nic nowego ...A co ma byc?? DZIDZIA!! :ppytala sie jak zwykle czy wyciek s piersi byl czy okres regularny..jak cera..przepisala te same leki na tarczyce , bromek , i clo. (2x1 3-7dzc)nastepne dwa cykle mam brać..\"mowilam Ci ze do 6 msc moza go brać ,musisz przejsc te procedure..chyba zapamietam na dlugo jej slowa..pytala sie o poniar teperatury mam mmierzyc rano .jakos mialam przeczucie ze jakiegos przelomu nie bedzie ..cykl ucieka wiec jak kolo swiat dostane@ dzialam nijak z lekarzem przez swieta nowy rok nie wiem czy sie dostane ..ech..tak to jest jak czlowiek cos chce ciagle jakies porzeszkody..ale sie nie dam wiem ze sie uda moze akurat w przyszlym roku>???..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku dziekuje 🌻 ale moje @ zawsze zaczynaja sie plamieniami, a za chwile sie bedzie juz lalo ze mnie, ale coz....pojde do ginka i niech sie mna porzadnie zajmie:D:D Mam nadzieje kochana ze u Ciebie cos sie zacznie dziac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko24 jak ja sie za to nie wiezme nic nie da..na przyszly rok ma nadzieje sie uda i z Toba Sara madzikiem i reszta dziewzyn bedziemy sie cieszyc urokami ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku mam pytanie do Ciebie:) Czy masz moze jakas stronke z kartkami na swieta gdzie mozna sobie wmontowac swoje wybrane zdjecie i wydrukowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku dziekuje 🌻 te widzialam, ale nie mozna w nich sobie swojego zdjecia wmontowac.....nic ....najwyzej podjedziemy do takiego sklepu gdzie w maszynie wybiore sobie tlo i pozniej wrzuce nasze zdjecie i wydrukuje...👄 i jeszcze raz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie juz kartki na Swieta wypisalam, wiec w przyszlym tygodniu powysylam coby doszly....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u nas? mała placze po nocach, nie wiem czy to zęby czy cos innego kompletuje nadal prezenty świąteczne i juz jestem na finiszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana to pochwal sie co kupilas....ja jeszcze nie mam pomyslow coby tu kupic....dla dzieciakow to cos znajde , ale dla mojego meza to nic do glowy nie przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki na nowy rok ci sie uda zobaczysz ! Tak jak mi, w styczniu zrobiłam wielką imprezę urodzinową a w lutym zaszłam w ciążę. Madziku przykro mi a miałam nadzieje że się wystraszyła .... No i Myszka ...ech same smutne wiadomości.... Pani Misiowa nareszcie sie odezwałaś! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa 🖐️ sliczny prezencik kupilas :) No niestety same smutne wiadomosci:(:( myslalam ze moze choc Madzi sie uda a tu lipa.....No coz , moze przyszly rok bedzie dla nas laskawszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj glownie kupowalam dla dzieci bo w sobote idziemy na urodziny chrzesniaczki mojego męza i od razu zalatwimy Mikolaja bo tam jest cztery dziewczynki ja uwielbiam pierdoly wiec oprocz typowego prezentu urodzinowego kupilam jeszcze mase balonow serpentyn i szampana Picolo bo wiem ze dzieci lubia jak urodziny sa fajnie celebrowane .... a ze za kilka dni są urodziny Patryski to dla niej tez kupilam juz wszystko na impreze tylko ze ona malo z tego zrozumie a ja bede miala radoche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zlecialo...niedawno oglosilas ze jestes w ciazy a za kilkanascie dni Patrysia juz bedzie miala roczek.....oj bedzie sie dzialo....hehehe:) A dla Swojej polowki juz masz prezent pod choinke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×