Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

PaniMisiowa hehehe, no wlasnie niewiadomo co im kupic....ja swojemu kupie perfumy i jeszcze do tego cos musze wymyslec hehe... A ja na jutro na 11 umowilam sie do fryzjera, zrobi mi odrosty i obetnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka _______ to ty bedziesz jeszcze wieksza laska niz jestes po fryzjerze no perfumki to dobry pomysl ale i tak z facetem to nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa obys miala racje:P to zrobie impreze odstraszjaca dla @ haha:) ladny prezent:) Myszka24 mowie ci posypia si e na nowy rok dzieciaki:P paniMisiowa:) milo ze zagladasz mam nadzieje ze mala przestanie plakac :) i spokojnie przespi noc:) Pozdrowienia od Smerfetki:):) jutro jedzie do lekarza a potem na ktg.mowi ze male tak rozrabiaja ze szok smieje sie ze sie kulaja i wierca maz jej mowi ze mam obego hah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mezowi sie skonczyly perfumki i zazartowal ze na Swieta mu kupie, bo sie skonczyly, wiec wiem ze bedzie zadowolony z nich....zastanawiam sie rowniez nad portfelem, bo ten co ma to juz podarty jest....moze cos jeszcze mi przyjdzie na mysl:) A co do fryzjera i tak mialam isc , a ze @ przylazla i zrobilo mi sie troche smutno ze ida kolejne Swieta a my znow we dwoje , to postanowilam sobie umilic jutrzejszy dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentów to ja mam tylko na Mikołaja dla siostrzenic mojego męża (dwóch najmłodszych), a dla trzeciej najstarszej jeszcze nic i trochę mnie to przeraża. A na Gwiazdkę to muszę kupić dla 5 dzieciaków, męża, rodziców, teściów i moich sióstr. Koncepcji na razie brak, zresztą w tym tygodniu i tak nie miałam czasu iść do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko i Madzik przykro mi, że ta @ wędrowniczka znowu do Was zawitała, ale trzeba mieć nadzieję, że w przyszłym roku zapomni Waszego adresu. Pika76 ginekolog stwierdza czy pęcherzyki pękły i czy w ogóle były na podstawie USG dopochwowego, to chyba dość rutynowe badanie, przynajmniej u nas. Monia nie szalej w tym szpitalu, żeby kontuzji kręgosłupa się nabawić leżąc w łóżku.... 👄 PaniMisiowa widzę, że na urodzinach Patrycji masz zamiar się upić szampanem bezalkoholowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki masz rację, żeby latać po tych lekarzach to trzeba by nie pracować, bo przyjmują w różnych godzinach i czasami trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby wyjść z pracy. Jestem zawiedziona, że nie dowiedziałaś się niczego konkretnego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam nadzieję że kurcze coś się u was ruszy w Nowym Roku... A co do tej piaskoliny którą kupiłam to sama mam wielką ochotę się do niej dorwać :) pozostaje mi mieć nadzieję że bratanica męża da się pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to ty sporo masz tych prezentów jeszcze do kupienia lepiej się sprężaj bo czas szybko zleci do gwiazdki. Ja ojcu kupiłam radio budzik z wielkim cyframi i projektorem - wyświetla godzinę na ścianie lub suficie. mamie i tesciowej torebki - nawet ładne, a bratu z żoną patelnię wok z przykrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdemu według potrzeb hehe. A z mężem umówiliśmy sie że kupimy sobie jeden prezent dla nas obojga czyli małą wieżę ponieważ mamy tylko taki sprzęt skomplikowany w dużym pokoju a przydało by się coś małego żeby małej puszczać muzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie jestem po odwiedzinach- nie było tak źle... Dowiedziałam się, że to nie kręgosłup boli tylko miednica:o a to jest spowodowane tymi skurczami, gubię sie w tym wszystkim:-( My nie robimy Mikołaja, bo z pieniązkami krucho, tylko Róży jakiś prezencik... Ale za to zawsze między sobą dajemy sobie upominki na imieniny, a mój ma właśnie we wtorek-ale go zaskoczę, bo już zamówiłam przez internet perfumy jakie chciał i taką torbę do pracy, jaka od dawna mu się marzyła,siostra ma mi to odebrać, nawet mu przez myśl nie przejdzie mój plan he he:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prezenty mikołajowe są super! Jak byłam mała, to z siostrami czekałyśmy aż tata wróci z pracy(tam dostawali dla dzieci paczki mikołajowe), oj co za radość była- pomarańcze, ananasy w puszce! Czekolady! To był rarytas co? A teraz tyle tego leży na pólkach sklepowych... ech... dzieciństwo to zawsze dzieciństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!!!!! Dziewczyny moj maz wczoraj przyszedl z wiesciami ze jego kolegi zona jest w ciazy z drugim dzieckiem.....synek ich ma gdzies 1,5 roku i Oni brali slub 2 miesiace po nas i juz dwojke beda miec...:(:(:(:(:(:( a my nawet jednego nie potrafimy zrobic😭😭😭😭 to zycie naprawde czasami jest niesprawiedliwe..... Dobra zmykam nie doluj Was juz:) Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i 👄👄 sle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ________ kochana kobieto musi się udać !!!!!!!!!!!!!!! ja wiem ze to nie jest pocieszające i ale ja w to wierze, trzymamy sie razem i wszystkie bedziemy mamami nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wiem jakie to uczucie. nie smuć się niedługo wam się uda. Idź do tego gina i przebadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Właśnie nadrabiałam zaległości. Wczoraj napisałam prawie poemat ale niechcący skasowałam i się tak wkurzyłam, że już mi sie nie chciało drugi raz pisać. Myslałam, że doczytam się wiadomości o nowej fasolce, a tu nic... Madzik :( Byłam dzisiaj u lekarza. Powiedział, że dzisiaj lub jutro powinno mi pęknąć jajeczko bo jest idealnej wielkości i śluz też bardzo dobry. Teraz zaczął mnie pobolewać lewy jajnik więc może... Oprócz tego przepisał mi Parlodel na obniżenie prolaktyny. Właśnie chciałam się Was zapytać czy któraś z was brała to lub Bromergon i czy mogłyście pić alkohol bo ja wyczytałam, że nie można, a U mnie jutro mała impreza z okazji mikołajek i nie wiem czy wstrzymać się z przyjmowaniem do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka nie pij alkoholu,ja jak bralam bromek wypilam doslownie 3 lyki wczesniej piwa jezu szok jak sie czulam chodzilam po scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo jest mi bliskie takie uczucie... Ja to jestem czasami zła sama na siebie, że zajść w ciążę nie mogę... Jedna z moich najbliższych kolezanek (jest w ciąży) często do mnie przychodzi i siedzi opowiada o urokach ciąży, jakie imię ma do wyboru, co i gdzie kupuje córeczce itd i mi momentami jest tak strasznie smutno :( W sumie to ja teraz trochę juz wyluzowałam bo liczę, że jak wrócę do Polski to mój lekarz skutecznie sie mną zajmie Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie przestraszyłaś Kalpku. Dzięki za ostrzeżenie :) W ogóle to mi przepisał tak w grudniu jak sylwester przed nami :) To znaczy nie myślcie sobie, ze u mnie impreza musi być obfita w alkohol ale w sylwestra szampana nie wypić to grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale boli mnie ten jajnik oby tylko to jajeczko pękło. Już nie chodzi mi nawet o ewentualną możliwość zajścia w ciążę ale o to, że mi z tych niepękniętych jejeczek robią się torbiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka ja tez mialam torbiele,mnie zawsze boli jajor na owulke i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mnie też od mniej więcej roku zawsze bolały jajniki ale jak się okazało 4 miesiące temu owulacja nie występowała, bo te jajeczka tylko rosły ale nie pękały (pomimo tego, że np test owulacyjny wskazywał na owulację to usg czarno na białym udowadniało, że jajeczka rosły do prawie 30 mm i nie pękały) W sumie miesiąc temu dostałam zastrzyk na owulkę i pękło więc może teraz juz normalnie samo da radę bez zastrzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane:) Myszko24 uszki do gory no tak jest..nie przejmuj sie TY tez bedziesz w ciazy szybciej niz myslisz..:) 👄 nikolka25 👄 trzymam kciuki :):) olawd ?? co sie z Toba dzieje?? 👄 ja tak na chwile..:) poloze sie chyba spac ...nijak si e czuje ..pozatym chyba czeka mnie wyprowadzka:(( ech... caluski:) dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie już lepiej został kaszel i katar i z Martynką już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka po pierwszej tabletce chodziłam po ścianach. lepiej pierwsza weź w weekend. Ja tam piłam alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku właśnie cos nam sie Ola nie odzywa. myszko kochana nie smuć sie ! ❤️ Nikolka oj to ty masz duże szanse w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta to dobrze że juz wam lepiej ale uważaj na siebie bo jesteś osłabiona. mam nadzieje że bierzesz jakiś komplet witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na poczatek zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-0709 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×