Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziewczyny kochane jestescie,ze pamietacie o mnie,bed sie leczyc i nie poddam sie,moze nie jest mi dane dziecko,ale musze sie wyleczyc z tej choroby i to natychmiast,nie poddam sie!!! Efqa zaraz musze wejsc na ta gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek to ja się kurde ciesze że twój gin taki fachowiec i przyczyna nieszczęść wykryta i wszystko na jak najlepszej drodze do sukcesu a ty się smucisz! Wyleczysz to nie denerwuj się, nie myśl na razie o niczym przykrym, o dziecku tez nie myśl jeżeli cię to stresuje. Wszystko w swoim czasie. Zobaczysz na jesieni będziesz mieć już pokaźny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbuję pobić rekord żeby się wpisać na listę zwycięzców ale jest cholernie trudno przejść 12 i 13 planszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie polecialam po flaszke , a po butelke ale mleka heheheeh:):):) Potzrebowalam ostrej papryki czerwonej do mojego miesa , ale nie maja tu.....wiec bedzie bez papryki....za to kupilam sobie wielka paczke paluszkow slonych i 2 kiner bueno....ide sobie zalac kawe cappuccino i wtronoe jednego kindera a pozniej paluszki:)mniammmmm:) wczesniej zjadlam barszczyk czerwony z uszkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wy umiecie narobic smaka :):) a ja jutro o 22 wyjezdzam do brata na przysiege:):):) juz nie moge sie doczekac kolo niektorych dziewczyny bede przejezdzac to zajade bo on ma przysiege w koszalinie nad morzem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofry?? o ja sie pisze:D witajcie:)) kalpek 👄 trzymam kciuki wierze w Ciebie zobaczysz ze bedziesz w ciazy :) Myszka 24 Ty jak zawsze kucharzysz:P \\Smerfeciu 👄 jak tam sie czujesz ?? mam nadzieje ze ie wydiwiasz i lezysz:) 👄 u mnie nic nowego jutro mam do lekarki z tym Tsh no i ciekawa jestem co dalej powie..siede sobie pry owocowej herbatce moj w pracy:( byle do soboty:P a wtedy jak zawsze zaszalejemy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee spi jeszcze ale się najadłam tych gofrów chyba nie zaszkodzą małej jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku , Madzik🖐️ Ja niepamietam kiedy ostatnio jadlam gofra.....mam gofrowince ale jeszcze ani razu jej nie uzylam hehehhe....musze ktoregos dnia zrobic.... Misiaczku a tam kucharze, obiad tylko musze zrobic mojemu glodomorkowi jak z pracy wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pracowałam do 18-tej, więc zanim wróciłam, coś zjadłam, wypiłam kawkę to się wieczór zrobił-nie to, żebym o Was zapomniała. Myszko to nie przyzwoite o tej godzinie robić smaka na gofry itp. rarytasy. Zjadłabym takiego z bitą śmietaną i owocami, pycha... Madzik a termin @ już Ci minął? Może nie przylezie, bo się scykała tą próbną maturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro na gofra ochote mi narobila EfQa hehehe:) A Madzik miala @ dostac dzis ...ja tez niby mam termin na dzis , ale to dopiero jest 30 dc.....wiec czekam...a brzuch pobolewa juz od wczoraj wiec pewnie juz stoi za drzwiami heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotusia1989
heh ja wpadlam niestety przez to ze z antykoncepcja bylam na bakier ;P tzn raz pamietalam o pigulce raz nie i tak dalej..... no i mam synka ale przyznam ze ciezko jest miec dziecko no ale nie myslcie, ze go nie kocham. tak czy inaczej zastanowcie sie czy napewno chcecie miec dziecko zeby potem nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke dla przypomnienia, bo dawno jej nie bylo:) 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................7.......... ................17-07-09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika76
Hej, Mam pytanie, - Sara76 pisala, ze gin stwierdzil pekniecie pecherzyka - jak oni to stwierdzaja, przez USG? Ja mam chyba jakichs niedorozwinietych lekarzy bo tak jak czytam to w Polsce robia rozmaite badania i monitoring tu gdzie jestem w Stanach wszystko strasznie tasmowo robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:))) pika zgadza sie ..robia usg to wlasnie monitoring :)ustalaja w ten sposob jak rosna i i tak dalej pecherzykami. mnuie chyba przez to wizyte snila sie wizyta u gina::P jescze szefowi musze powiedziec ze musze wyjsc mam nadzieje ze ne bedzie marudzil...ostatnio jest nie do wytrzymania...nic ide cherbacie mojemu zrobic i lece po niego na dworzec milego Dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny u mnie po staremu niunio rosnie i rozrabia ale jest przy tym bardzo slodki az bym go zchrupala bo ja lakomczuch na slodkie jestem ;p Myszko moze @ nie przyjdzie a o antybiotyk sie nie boj jak sie nie wie na poczatku to podobno nie szkodza ja tez bralam na poczatku lekarstwa jak nie wiedzialam i mam zdrowego synka :) Moze bedzie prezent na Mikolaja :) Misiaczki mam nadzieje ze bedziesz miala prezent na gwiazdke ;) Kalpek nie martw sie bedzie dobrze wyleczych chorobe i urodzisz jeszcze gromadke slodkich malenstw :) Sara czekamy na efekty trzymamy mocno kciuki z niuniem:) Madzik a jak u ciebie juz cos wiesz...bo z tabelki czytam ze juz termin nieprzyjscia @ :) ?? Pika76 gin poprzez usg widzi czy pekl pecherzyk bo jak pekl to pojawia sie cialko zolte ktore zreszta pozniej przez pewien czas odzywia fasolke do momentu wytworzenia lozyska :) EfQa jak tam Emilka szybko rosnie co?? ja nie moge uwiezyc ze moj niunio byl taki malutki jak patzre na jego pierwsze ubranka teraz to chlopisko z rozmiaru 56 nawet troszke za duzego ma juz 74 :) caluski dla niuni Smerfetko dla ciebie i smerfiatek 👄 poglaskaj brzuszek od nas Patinko a jak ty sie czujesz?? odezwij sie choc na chwilke :) ucalowania dla dziewczynek PaniMisiowa jak Patrysia pewnie maly rozrabiak z niej co...? ucaluj ja od cioci i Kacperka Olawd a co u ciebie slychac dlugo sie nie odzywasz...jak dzidzia kopie??? glaskanko dla brzusia :) DLa wymienionych i nie wymienionych ogromne buziaki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ja jestem:)o tej porze prawie nikog nie ma.. Ja siedze taka zakatarzona,biore leki oczywiscie,ale wiadomo,ze nie od razu pomoga.. Kakusia a Twoj niunio co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kalpku moj niunio spi wiec mam chwilke a ze przez kilka dni solidnie pracowalam w domu porzadki itp. wiec dzis robie sobie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku ty tez uciekaj pod koldre i porzadnie sie wygrzej pospij zeby szybko wyzdrowiec z przeziebieniem nie ma zartow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia,ja jestem dobrze ubrana i cieplutko mam w domu,nie mam goraczki,wykuruje sie szybko... a ja tak sama siedze,mezusia nadal nie ma,ale pewnie juz nie dlugo tu sie zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj mezus dopiero wieczorkiem bedzie ale niedlugo mam miec gosci to nudzic sie nie bede poza tym niunio ise budzi i tez mi sie nie da ponudzic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sie szykuje do mamy dzis o 21 jest wyjazd to mnie wiem czy jeszcze do was zagladne:):(:(: a @ jeszcze nie widac naszczescie:):):) 😘 [kiss dla wszystkich buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia to chociaz masz wesolo,duzo zajec jest przytakim brzdacu nie?ja juz jestem godna,dzis robie smazone miesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wesolo wesolo zobaczysz sama jak to jest :) Ja dzis robie kulki z miesa mielonego z ryzem i marchewka :) Madzik oby nie przylazla 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×