Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

karola to dopiero poczatek u ciebie przeciez ja tez staram sie 4 miesiace i jzu sie przyzwyczailam jak dostaje @ o dzidzi jzu tak nie mysle staram sie zajmowac czym innym a jolcia ma racje bo pamietam jak ona pisala ze tez chce dzidzie a jzu z brzuszkiem lata:):):):) na kazdego przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta ja robiłam dokładnie tak jak ty :) od razu po przytulankach dupa w górę na 10 minut żeby nic nie wypłynęło :p a potem od razu spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
dlatego potwierdza sie zdanie: kazda kobieta jest inna, ale powaznie ze czesty seks lepiej robi, juz sama niewiem, wszedzie pisza inaczej, dlatego wspomagam sie testami, innego wyjscia nie widze, ale jest jedno ale chociaz test poazuje ze nie mam owulacji i tak jest przytulanko z czystej ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
hehe wszystkie tam robimy, a mój mężuś zemnie sie smieje, ale jak to w koncu jest? z częstym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w Białymstoku jest dobra klinika leczenia niepłodnośći i tamtejsi specjaliści tez twierdzą że najnowsze badania wykazują że częstsza aktywność seksualna partnerów powoduje szybsze zajście w ciążę. Ta więc nauka zmieniła ostatnio stanowisko w tej sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może te testy tak nas stresują i zabierają nam to na co tak bardzo czekamy ja obliczyłam sobie na stronir kalkulator płodności i w dni najwyższym dodałam i odjełam 3 i tak się chyba udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
szok, a bylam pewna ze odwrotnie, ale wiecie co najlepsza jest spontanicznosc, tylko same wiecie jak to z tym jest, czuje sie klucie w jajniku, jakis sluz i gdzie tu spontanicznosc jak wiadomo ze moze byc owulacja? najlepiej chyba czerpac przyjemnosc z przytulania to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i zwróćcie uwagę na tryb życia waszych Panów. To bardzo ważne. Papierochy, brak ruchu, obcisłe majty i zbyt długie siedzenie przed kompem bardzo pogarsza jakość plemników. Mój miał słabe i jak zapisał się na siłownię to zaszliśmy w ciążę. może to zbieg okoliczności ale wydaje mi się że coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
jolanta ja nie moge na taki kalkulator liczyc, mam bardzo nieregularne cykle bo kilka miesicy temu odstawilam tabletki, a testy raczej mnie nie stresuja, 3 miesiace byly bez testow i sie nie udalo, wiec teraz probouje w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ja slyszalam ze jak sie juz miaalo dzidzie to nie ma mowy o nie plodnosci czyli twoj post mnie nie tyczy tak? bo juz zaczyman sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola popróbuj z testami a jak się nie uda idź na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku jakość nasienia zawsze może sie pogorszyć lub polepszyć w zależności od trybu życia mężczyzny, Twój Dawid jeszcze młody więc raczej was ten problem nie dotyczy ale jak chcesz to daj mu salfazin :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam łatwo pracuje na produkcji gdzie codziennie tżeba się na dzwigać i to też nie było proste a stres codziennie jak się nie mieszka w swoim kraju wszystko mnie denerwowało pamietam jak powiedziałam Bartkowi że jak nie zajde w ciąże to na wiosne wracam do Polski a tu na lato i w trójke jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
madzik tak jak mi pisalas 4 miesiace to bardzo krotki okres, nie martwmy sie na zapas, ja pojde na monitoring, jak sie nie uda w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ewcia o tym salfazinie czytalam i mu proponowalam ale przeciez jak to mezczyzna on jest zdrowy moze jak bardziej bardzie bardziej zapragnie dzidzi bo jzu na dobrym etapie jestesmy to wezmie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja w lipcu odstawiłam plastry a ostatnia @ była w pazdzierniku więc 3 miesiące i udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uspiłam małą i teraz buszuję :D Jolanta ja tez chyba przez stres nie mogłam zajść, w pracy wyścig szczurów ... dopiero bromokryptyna pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
chcialabym zeby mi sie tez tak udalo, ale nic w zyciu nie przychodzi latwo, ten miesiac a jak nie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u nas w w pierwszym miesiącu mojemy wyszedł wrzud na du..... i było po staraniach tak go bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja jeszcze [poczekam nie chce glupich komentarzy lekarzy ze po co mi dziecko w tak mlodym wieku ja mam silna wole wierze i musi sie udac:):):)?):):) wszystkim tego zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przez te dwa lata to chyba wszystkie fazy przeszłam, na szczęście się udało a już myślałam o in vitro poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam powiedziec zmienili mi prace już nie dwigam tak dużo i robię naklejki na produkty które pakujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to juz cichutko w domu mala spi:):) ja w zyciu nie stosowalam zadnej antykoncepcji i z moim aniolkiem udalo sie odrazu a teraz niestety poczekam pewnie juz nie dklugo mnie cos spotka pieknego:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik uda ci się na pewno, kwestia czasu. nie zdziwię się jak za miesiąc zajdziecie :) A w ogóle CZUJĘ ŻE BĘDZIE CIĄŻĄ NA FORUM NIEDŁUGO! takie mam przeczucie a ono zazwyczaj się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta to super!!! To chyba dużo lżej ci teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie uciekam do mojego meża pa pozdrawiam i gorącego sexu dla was ja jeszcze nie moge jeszcze tydzien postu tak kazał lekarz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×