Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQa- dzięki za zdjęcia, ale nie mam Filipka Asiuni! Przyślijcie mi! Ja dziś na włąsną rękę odstawiłam ten potas, jak ręką odjął, z sercem ok :-) ale za to taka śpiąca jestem... Super, że tak się forum ożywiło! Lilowa- zobaczysz, ze już niedługo wpiszesz się do naszej tabelki zaciążonych!!! Olawd- tzrynaj się - przed Tobą wielki dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bylo mnie zaledwie pare godzin a wy juz tyle stronek dla mnie daliscie:):):) musze was nadrobic:P:P tylko teraz musze zeszyt przepisac i cos zjesc bo dopiero wrocila;):):0 nie dlugo do was zajrze bu$$ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam niedawno z zakupow i jak zwykle kupilalam tylko malej, zawsze tak jest ze idziemy na zakupy mamy sobie wypic w spokoju kawke i ja jakies deser i kupic coś sobie a skonczylo sie ze w H&M i w Reserved ogladalismy tylko dziecinne ciuszki i oczywsicie nakupowalismy jak glupi potem sie okazalo ze juz czas na powrot do domu i ja nic nie kupilam maż tymbardziej dzieki dziewczynki za mile slowa, jak sie siedzi w domu drugi rok to sie czasami zapomina ze sie jest kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:):):):) kalpek ja jak po cesarce chodzilam jak ty eheh i tez pamietam jak mowilam dawidowi zeby mnie nie rozsmieszal bo mnie boli i musialam sie za brzuch trzymac ehheh efcia masz racje ja np wymiotowalam jak sie budzilam :):):)efcia bomba ta karuzela teraz robia wszystko takie swietne kiedys takich nie bylo:):)wkacu zrobilas porzadek z gnojkiem ehhe lilowa mnie sie jeszcze nie pytaja ale wszystcy na okolo wiedza ze sie staramy a jak pytaja sie kiedy mi brzuch urosnie wkacu to mowie jak bedzie rusl to bedziesz widzial ehhheheh i takim sposobem ich gasze:):):) patinko swietnie cie slyszec:):):) mowilam ze nie dlugo wszystko bedzie w normie:):):) olawd to aby patzryc jak bedziesz cieszyc sie malym:):)) ja czekam na fotunie oczywiscie:):):) ewelka sa rozne wykresy z ta tempka czytalam na roznych forach o tym dziewczyny po nocy staja zeby wszystko sie zgadzalo i mierza dla mnie to czarna magia ehehh pani misiowa to tak jest nie mozna sie oprzec nie ktorym ciuszkom ja sie widzi sama bym juz ich mnustwo nakupywala:):):):)czego sie nie robi dla takiego malego bobaska:):0 dziewczyny ja mam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda ja niechce dlugo nie zachodzic:(:(:( nie chce chodzic na badania itp tak sie tego boje wstydze sie powiedziec ze chce miec dziecko raz lekarz zwrocil mi uwage zebym o szkole myslala po co mi dziecko i jakos dorzucilo mnie od badan itp nawet nie wiem jakie badania sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie dziewczyny co to ma byc jak mnie nie bylo to tak gwarnie bylo jak na targu a teraz siedze i siedze i was nie ma:):):):)P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- wszystkie poszły już tulic swoje pociechy albo mężów;) co do tempki to ja wstaje codziennie o tej samej porze wiec nie mam wiekszych problemow z mierzeniem - nie jest to jakis specjalny wysiłek więc spróbowałam- ot tak żeby zobaczyc czy to rzeczywiście tak jest jak opisują;) po miesiącu obserwacji zobaczymy jak wyjdzie mój wykresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :) Mysle, ze to mierzenie temperatury to calkiem dobra sparawa. Ja probowalam w pierwszym cyklu naszych staranek. Dzieki temu jeszcze zanim dostalam @ wiedzialam ze dzidzi nie bedzie. Dzis mam juz 10 dzien cyklu, wiec troche pozno na mierzenie zeby zauwazyc skok temp. ...chociaz kto wie.. ale moze zaczne od nastepnego. Madzik:) zeby mierzyc tempke nie trzeba po nocy wstawac, wystarczy codziennie o tej samej porze - koniecznie przed wstaniem z lozka, najlepiej przed 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane milego dnia 😘 Ja uciekam z moim skarbem na szczepienie BOJE sie Ratunku A jesli moja kruszynka bedzie plakac, na pewno bedzie,wszystko zniose ale nie placz dziecka buuuu moglam wytargac meza ale juz za pozno za 45 minut bedzie PIKU trzymcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka :) nie martw sie. Bedzie dobrze. Kazda z nas przeszla takie piku piku na wlasnej skorze wiec i mala da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja przeżyłam to i ty przeżyjesz. mała oczywiście płakała strasznie ale utuliłam zaraz i wszystko przeszło. Teraz idę 2 lutego. Nie martw się. Mężulek mi kupił w macro fajny ser prawdziwy holenderski z dziurami, olbrzymi kawał - właśnie jem na chrupiącej bułeczce, mniam mniam. Wiecie co z ta moją karuzelką to trochę głupio wychodzi bo dostałam już jedną karuzelę od brata ale to taka chińska, tandetna trochę z nakręcaną ręcznie pozytywką. teraz jak brat będzie przyjeżdżał muszę chować tego Fisher Price i przykręcać tą od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa a ty masz dobrego gina? Bo badanek jeszcze żadnych nie robiłaś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze mam dobrego gina. Chodze do niego od lat, regularnie. Nigdy nie mialam zadnych ginekologicznych problemow.Miesiaczki mam w miare regularne- 28-30 dni, nic mnie nie boli, nie martwi. Bylam u niego w polowie zeszlego cyklu. Tuz przed owulacja. Zbadal mnie, zrobil cytologie ( wyszla 1 grupa, wiec w sumie rewelacja ), zbadal piersi, zrobil USG dowcipne( stwierdzil, ze za 2-3 dni powinna byc owulacja i ze jesli chcemy dzidzie to wtedy mamy dzialac. No i dzialalismy, ale nic z tego nie wyszlo. Z badan wynika, ze wszystko jest w najlepszym porzadku ze mna. Powiedzialam mu,ze sie martwie bo to byl drugi miesiac naszych staranek o dziecko, ale widzialam jak usmiechnal sie pod nosem, ze tak sie niecierpliwie i powiedzial, ze on nie widzi u mnie najmniejszych przeciwskazan, tylko mam troche wyluzowac. Poza tym w pierwszym miesiacu staranek bylam mocno przeziebiona- to tez niby moglo miec wplyw, za to w drugim mialam troche stresow i dwa razy wyczerpujace- przeszlo 30 godzinne podroze. Pogadalismy troche, wytlumaczyl mi pare spraw i zyczyl powodzenia. Kazal tylko folik brac, nie mam nawet sie faszerowac jakimis dodatkowymi witaminkami. Jak juz pisalam wczesniej, mam dzis 9 /10 dzien cyklu, zadnych stresow, chorob, podrozy nie planuje wiec moze teraz sie uda.... Chce jeszcze sobie w tym tygodniu przestwietlenie zeba zrobic. Lepiej miec przed ciaza zabki wyleczone, a ja nie mam dokonczonej kanalowki. Musi poczekac kilka miesiecy - to zalecenie stomatologa, bo zrobila mi sie mala cysta przy korzeniu i musi ,, przeschnac\'\'. Martwi mnie teraz troche ten zab, bo jakos inaczej go czuje niz wczesniej. Moze wiec jutro wybiore sie do zebologa. ;) A Wy zabki wyleczone mialyscie przed ciaza, czy moze jeszcze w trakcie cos robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam - i nadal mam jeden do wyrwania i jeden do leczenia. Ten do wyrwania to mleczak który w dodatku nie wyrósł tak jak powinien ale służy dobrze jeszcze więc go nie ruszam :p Ale mam tez jedna plombę rtęciową której nie usunęłam a niby powinno się je zmienić przed ciążą... No a w czasie ciąży na szczęście ząbki nie bolały ani nic sie nie zdarzyło, no a gdyby to niby jest znieczulenie dla kobiet w ciąży specjalne :) lilowa no to nie możesz się stresować bo to ci może przeszkadzać w zajściu w ciążę, od stresu rośnie prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wrocilam zyjemy :) mala byla badana bioderka oczka itd a potem 2 uklucia w uda miala szczepienie 6w1 ale na 2 zastrzyki podzielone. marudna jest czerwone policzka ma i troche ciepla jest dalam jje polowe saszetki calpolu no i jak rusza nozkami to piszczy chyba ja boli :( buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dopiero wrpocilam do domu a dzis znow cichutko widze:):) patinko nie bylo tak strasznie widzisz:):):) efcia to masz zajawke z tymi karuzelami ehhe:):):0 liliowa 😘 😘 lece dziewczyny sie umy a wiecie co piersi mnie bola od wczoraj moze to dobry znak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Stęskniłam się za Wami przez te kilka dni, ale nie miałam czasu zajrzeć. W pracy nadal zapieprz a w niedzielę mam 2 egzaminy, więc same rozumiecie... Patinko pewnie słodka jest ta Twoja Olivka, przesyłam 👄 EfQa Ty to zawsze coś ciekawego upolujesz dla Emilki-karuzela super 🌼 Myszko a co u Ciebie? Też chyba jesteś zapracowana, bo dawno nie pisałaś 👄 Lilowa fajnie, że do nas dołączyłaś, aż dziw bierze ile z nas ma problem z zajściem w ciążę, powodzenia! Misiaczki a Ty co? Rozumiem, że szef Cię w końcu nie zwolnił i tak harujesz, że nie masz czasu się odezwać? Olawd pewnie jesteś już zwarta i gotowa i czekasz na rozwarcie? Ha, ha, ha 👄 Madzik widzę, że nastrój po próbnej maturze dopisuje? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny właśnie napisałam dosyć długiego posta ale niechcący wcisnęłam w myszce \"wstecz\" i się skasowało ;( Więc teraz troszke krótsza wersja :) 🌻 witam nowe koleżanki 🌻 EfQa jak często wykonywałaś badania na poziom prolaktyny i w których dniach cyklu najlepiej się przebadać????? Z góry dziękuję za odpowiedź 👄 (PS. mój organizm już się przyzwyczaił do tabletek huuuuraaaa) Dziewczyny jutro mam 2 egzaminy. Miałam miesiąc żeby się do nich przygotować ale jak to zwykle u mnie bywa - zostawiłam wszystko na ostatnią chwile. Przede wszystkim to muszę nauczyć się samodyscypliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sarcia a co sie bede zamartwiac zdam to zdam nie to swiat sie nie zawali:):) nikolka no to trzymam kciuki powiem ci ze na ostatnio chwile jest najlepiej:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziękuje Madzik... Mam nadzieję, że się uda. Co do piersi to tez mnie zaczęły przedwczoraj boleć :) Tylko obawiam się, ze to tak przed okresem niestety. No ale Ty w sumie opijałaś więc... :) OK wyłączam komputer bo w życiu się nie nauczę buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka jutro bedziemy opijac twoje zaliczenie eheh a no opilam jak nigdy chyba pierwszy raz w zyciu tak sie... bu$$ka 😘 😘 wielki kopniak dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka znowu wszyscy śpią?? ja dopiero godzinke temu wróciłam do domu- buszowałam dziś po galerii krakowskiej- szukałam jakiegos prezentu - ubranka dla dziecka bo jutro idziemy w gosci do znajomych!! mały ma juz 9 miesiecy a my jeszcze go nie widzielismy;) jak weszlam do tych sklepów z ubrankami to az w glowie mi sie zakrecilo- tyle tego wszystkiego, takie piękne malutkie ciuszki;) najwiekszy problem miałam z rozmiarami. kupilam 80 - bylo napisane od 9-12 miesiecy- mam nadzieje ze dobrze!!?? do jutra bede ży w stresie - dopóki nie zobacze małego - bo nie wiem jakiej wielkosci jest 9-cio miesieczny bobas;) Efqa- gorzej bedzie jak brat wpadnie z niezapowiedziana wizyta;) jak by co to powiesz ze tez dostalas w prezencie i ze tydzien wisi jedna a drugi tydzien druga;) zeby sie małej nie nudziło;) Patinko- widzisz nie taki diabeł (szczepionka) straszny jak go maluja;) lilowa - nie daj sie zwariowac ja mysle ze powinno sie na poczatku spróbowac w naturalny sposób zajsc w ciaze, to ze z 2 miesiecy staranek nici- to jeszcze nic, chyba nie warto sie od razu faszerowac chemia itp;) moze spróbuj jakichs ziólek- sa jakies mieszanki ojca klimuszki czy jakos tak;) nikolka- samodyscypliną sie nie martw- jak przyjdzie dzidzia to i samodyscyplina sie pojawi, a z nauka to chyba wszyscy tak maja ze na ostatnia chwile zostawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczynki! Witam po dlugiej nieobecnosci,wczoraj bylismy z mezusiem w szpitalu na konsultacji.Mam juz zaplanowany termin porodu za 3 tyg. To bedzie 6 lutego juz o 8 rano mam byc w szpitalu u mnie to juz trzecia cesarka ale mam dylemat bo musze jeszcze zdecydowac sie czy poddac sie sterylizacji czy nie. Zrobili jeszcze jedno usg i na 100% bedzie chlopczyk,klejnoty bylo widac jak na dloni. No i ciesze sie bardzo bo dzis ide juz ostatni dzien do pracy,huraaaaa! Coraz gorzej mi sie chodzi a tu jeszcze ta praca ale sama sobie taki termin wybralam wiec juz doczekalam wreszcie konca. Pozdrawiam was bardzo goraco i zycze mlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Jeszcze zmienie tylko tabelke. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................24......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... .............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia tym razem. Nie za duzo checi mam dzis do pracy. Do nocy byly przytulanki ( wiem, wiem- powinnismy teraz zrobic sobie przerwe przed owulacja ale tak trudno bylo sie opanowac hehe :) ) a od 3 w nocy wyl u sasiadow alarm przeciwpozarowy. Nic nie mozna bylo z nim zrobic, wyciszyli go lekko i czekali na serwis. A wszystkich dookola szlag trafial. Dopiero gdy trzeba bylo wstawac do pracy, to udalo sie to cholerstwo wylaczyc! Pika :) dzieki bardzo za polecenie tych ziolek. Mysle, ze warto sprobowac. Szukam tylko na tej stronce informacji o wysylce towaru za granice i nie widze. Chyba do nich napisze. A czy jest tu ktos jeszcze z Anglii na tym forum? Czy jestem sama? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dlugo mnie nie bylo ale mam okres zabkowania i niunio czasami nieznosny a poza tym to juz nie jest taki malutki zeby go polozyc i bedzie sie bawil teraz potzrebuje bardzo duzo uwagi chce zeby sie z nim bawic rozmawiac mowie wam jaki on juz madrala sie robi :) No wkoncy w poniedzialek konczy 1/2 roku :) kurcze ale zlecialo czas myslec o nastepnym ;p zartuje ale na lato juz trzeba ;p Smerfetko tak sie ciesze ze juz masz smykow przy sobie i ze wszystko ok :) Myszko moze ty sie dlugo nie odzywasz a tu jak sie odezwiesz to z dobrymi widomosciami :) EfQa ta twoja kruszynka jest sliczna i nieprzejmuj sie niech duzo je to szybko urosnie a jak zacznie chodzic to bedzie jeszcze za szczupla :) Olawd juz za chwilke i ty bedziesz tulic swoje malenstwo jeszcze chwilka cierpliwosci choc iem ze te ostatnie dni sa najgorsze do czekania ;p Panimisiowa a ty kiedy starasz sie o drugie?? Izulka gratuluje bardzo drugiej ciazy i twoja niunia jest sliczna wszystkiego dobrego zagladaj do nas :) Madzik tzrymam kciuki zeby sie w tym miesiacu udalo wkoncu brzuszek smerfetki czeka na zlapanie a tu jeszcze za chwilke bedzie oliwd :) Ewelka ty tez badz przygotowana i lap celnie brzuszek :) Patinko rozumiem Cie ja tez jak ide na szczepienie z niuniem to zawzse mi ciezko na sercu :) Witam serdecznie nowe kolezanki i ciesze sie ze forum sie rozwija Pozdrawiam wszsytkie nie wymienione i douslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ________ ja bym sie starala juz o drugie a nawet ci powiem ze robilam dwa tygodnie temu test bo bardzo sie zle czulam i myslalam ze los zdecydowal za mnie ale niestety:( ale jak sie okazalo ze nic z tego nie wyszlo to musze odlozyc na troche bo chce wrocic do pracy przynajmniej na troche, ja bardzo żle znosilam poczatki ciąży wymiotowalam non stop i obawiam sie ze z drugą mogloby byc podobnie a zebym mogla pojsc na kolejne zwolnienie musze przepracowac trzy miesiące zebym miala platne 100 % i jak zwykle chodzi i pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×