Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a ja bez testow :):) ja tez nie wyje i sie nie zalamuje w drugim cyklu staran mialam druga jasna kreske na tescie i myslalam ze jestem powtorzylam test 3 razy dodam ze( dostalam plamienia) i zawsze bylo tak samo na poczatku test beta wyszedl 19 potem 3 i 2 bylam na usg lekarz stwierdzil ze nic nie ma macica czysta i tak brne dalej teraz mam piersi powiekszone wczoraj mialam temp 37.7 ale to normalnie po owulacji wiec sie nieludze piersi wprowadzaja mnie blad bo sa inne niz zawsze ale poczekamy zobaczymy:):):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
wiesz ja przez te 4 miesiące miałam wszystko, tak bynajmniej mi sie wydawalo, piersi, sutki, mdłości, wszystko , naprawdę wszystko, okazało że to zły znak, w ogole sie nie nakrecam objawami, czekam na okres, a teraz jestem w trakcie staran, seks czesto co drugi dzien, do tego testy, mam cykle nieregulrane wiec dlatego chce miec pewnosc i potwierdzam testami, jak w tym cyklu nie wyjdzie wspieram sie wiesiołkiem, ide na cytlogoie i do lekarza koniec zabawy ! 0_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cie wzielo ja pije siemie lniane a mi wlasnie od tego 2 cyklu staran pojebalo sie wszystko ostatnio mialam 25 dniowy cykl a zawsze mialam 28 regularny i sluz plodny mi zanik teraz nie mialam jajka kurzego tylko mokro na wkladce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
moze spróbój również z testami, takie strzelanie to najgorsze co może być, ja mam ciągle upławy, raz więcej raz mniej, zabawa, dlatego te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panimisiowa a to nie za wczesnie na odstawianie butelki moja ma dwa lata i jeszcze pije z butelki smoczka już nie używa ponad rok ale butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa sobotnia pora nowe starczki, jak i te stale bywalczynie na forum. Zmeczona dzis jestem niesamowicie. Bylam dzis w pracy. Od 5 tygodni nie pracowalam w soboty wiec sie troche rozleniwilam przez ten czas. Dzis moj 11 dzien cyklu. Maz twierdzi, ze powinnismy teraz kochac sie codziennie, a ja wyczytalam ze najlepiej co 2-3 dni zeby pleminiki mialy mozliwosc dojrzec.Sama nie wiem. Wstrzymywac sie czy isc na calosc za kazdym razem gdy jest ochota :) Niby zaczely sie dni plodne, ale sluz nie wskazuje jeszcze na owulacje. Pewnie bede miala za 3-4 dni. Chyba bede twarda i wytrzymamy do jutra ;) Och... nigdy nie myslalam, ze starania o dziecko to rowniez wyrzeczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
lepiej co drugi dzien, ja caly zeszly miesiac z mezem kochalismy sie co drugi dzien i nie udalo sie, kazdy organizm jest inny, ale wiadomo, fakt to wyrzeczenia, z testami owulacyjnymi tez jedno wielkie wyrzeczenie, pilnowac sie aby nie pic, sikac itp mowie wam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktos chcial mi przeslac fotki, to prosze. U gory moj e- mail. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to nie myślec o tym masz ochote to się kochaj i nie myśl o dniach płodnych wiem że to nie łatwe ja próbowałam nie myśleć i kochaliśmy sie kiedy mieliśmy ochote biorąc pod uwage także dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
oj gdyby to bylo tak łatwe, ale nie jest, nie da się tego uniknąć, trzeba próbować, dalej sie starać i życ, a wy macie jakieś swoje sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Martynka już spi także moge troche poleniuchować mąż w nocy jedzie po rodziców na lotnisko więc moge coś obejrzec albo spać samopoczucie tak sobie silne mdłości od zeszłego piątku ale to już 14 tydzien się zaczął to myślę że bedzie tylko lepiej no i za 1,5tyg. do Polski na urlop bardzo się ciesze pójde do mojego lekarza niech zobaczy jak dzicia się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie uda sie w tym miesiacu, to w nastepnym cyklu sprobuje z testami owulacyjnymi. Wolalabym jednak zeby to bylo bardziej spontaniczne, ale dwa miesiace wlasnie takie byly i nie wyszlo. Do 3 razy sztuka. :) W nastepnym miesiacu zaufam nauce a nie instynktom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
ah jolanta ty jesteś już w ciąży dlatego rozumiem, ze jest ci tak latwo mowic, z perpektywy czasu pewnie zueplnie inaczej na to patrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
dla mnie nie liczy sie czy spontanicznie, czy z testami, czy bóg wie jeszcze jakimi sposobami, wazny jest efekt, dzidzia ktorej z mezem tak bardzo pragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak próbowaliśmy to po każdym sexie poduszka pod pupe i tak z 10 mni.do góry i udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
robie identycznie, klade sobie nogi na sciane, i tak po godzince ide sie dopiero umyc, a jolanta jak czesto sie kochaliscie? jaki mialas opocz tego sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
wlasnie jolanta, gratuluje ci z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie myłam może to głupie ale coż dopiero rano się myłam przecież to nic brudnego mój mąż się śmiał ;Rafałki tżymac się ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola:) moze dla spokojnosci faktycznie powinnas isc do lekarza. Ja bylam po pierwszym miesiacu staran i bardzo mnie to wyluzowalo. zrobilam podstawowe badania z cytologia i usg wlacznie.Gin tez potwierdzil,ze najwazniejsze to nie chciec za bardzo. Stres dziala fatalnie na jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ja sama nie wierzyłam że się tak szybko uda tu druga próba i prosze brzuszek już rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Jolanta ma rację, ja starałam się ponad dwa lata i potem juz mi było wszystko jedno. Przytulaliśmy się juz jak leciało, też w dni płodne i udało się. Moim zdaniem najważniejsze żeby sie nie stresować i prowadzić na tyle na ile się da spokojny tryb życia. Dla zainteresowanych dziewczynek ja juz kiedyś o tym pisałam na forum ale przypominam :) : Niepłodność męska czyli mała ilość plemników w spermie, słaba ich żywotność i ruchliwość oraz nieprawidłowa budowa - 1. często odpowiada za to bakteria zwana chlamydią. U mężczyzn zarażonych ta bakterią poziom plemników jest trzykrotnie niższy niż u zdrowych. Po zakończeniu terapii antybiotykowej 85% mężczyzn udało się spłodzić potomstwo. 2. Pary starające się o dziecko często powstrzymują sie od współżycia na kilka dni lub tygodni. Badania wykazały że to błąd ponieważ W PRZYPADKU MĘŻCZYZN KTÓRYCH PLEMNIKI SĄ NIEPRAWIDŁOWE LEPSZE WYNIKI DAJE CODZIENNA AKTYWNOŚĆ SEKSUALNA wykazały badania uczonych z Sydney Uniwersity. Codzienna ejakulacja zmniejsza wskaźnik zanieczyszczeń DNA i daje wyższą jakość nasienia niż abstynencja. Można powiedzieć że ilość plemników przeszła w ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy sa mi nie potzrebne bo dosc czesto sie przytulam a teraz diobrze opijalam ieheh a 4 dni bylo bez przytulanek i w sama owulacje byly przytulanki i to na % jestem dobrej mysli :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
tez tak zrobilam kiilka razy wlozylam wkladke i poszlam spac, w poprzednich cyklach odrazu lecialam do lazienki itp. pojde do lekarza, zrobic podstawowe badania, no i czas pokaze, a czesto sie kochaliscie? sorki ze sie wypytuje ale sama rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta :) po jakim czasie staranek Wam sie udalo? Juz w pierwszym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie cały czas wydawało że coś ze mną jest nie tak ale moja gin kazała mi czekać i próbować. Podświadomie czułam że ze mną coś jest nie w porządku. no i miałam rację - podwyższona prolaktyna była! żebym od razu zrobiła badania to może dzidzia byłaby szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak się kochaliśmy to obok naszego łóżka jest Martynki łóżeczko i tżeba było uważać żeby jej nie obudzić a nie było to łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×