Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam kochane🌻 Proszę, proszę, jak tak dalej pójdzie, to już niedługo kilka brzuszków naraz sie pokaże:-):-):-), z całego serca Wam tego życzę! A ja ,jak tylko zawiozłam małą, wzięłam sie za sprzątanko, dzis mamy księdza. Czuję się potwornie osłabiona, cały czas zamęczam sie głupimi i pewnie niepotrzebnymi myślami, głównie o finansach, z którymi u nas krucho:-( Muszę Wam powiedzieć, że od wczoraj mąż jak anioł koło mnie chodzi... Ale mnie to w ogóle nie rusza, tzn rozmawiamy normalnie, ale i tak czuje do niego żal... Patinko i Efqa- podziwiam Was jeśli chodzi o seks. Ja potrzebowałam 5 miesięcy żeby się jakoś przemóc, taki miałam wstręt. Powiem szczerze, że teraz też tak mam, a to już 6,5 miesiąca! Ale lekarz zabronił, z resztą wcale za tym nie tęsknię i jak sobie pomyslę, że przed zajściem tak każdego dnia próbowaliśmy, to wierzyć mi się nie chce:-) Mała kobietko- witamy w naszym gronie! Tutaj na pewno uzyskasz cenne wskazówki i wsparcie psychiczne:-) Dziewczynki- róbcie testy i ogłaszajcie dobre nowiny!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- a co do wyglądu, to daj spokój- nie możesz od razu wyglądac jak modelka, zwłaszcza jeśli niedawno rodziłaś!!! ja przy Róży przytyłam 25 kg! A po pół roku byłam zgrabniejsza niż przed ciążą( z resztą widziałaś zdjęcia). Teraz też nie jestem miss piękności, nadrobiłam kilogramów, włosy marne, blada jak gó***( a taką mam ciemną cerę) do tego jakieś plamy na twarzy, cienie pod oczami, bez makijażu wyglądam jak śmierć! Tak więc głowa do góry! I tak wszystkie jesteśmy laski nie??? He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka termometr pod pachę na 10 minut i podawaj nam tu temperaturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Monia masz rację kilogramki się zgubi, ja w ciąży miałam tylko brzuszek a teraz ważę dokładnie tyle ile przed ciążą czyli 68 kg. i Mam ogromną nadzieje że zgubię jeszcze parę kilo i będę szczuplejsza niż przed ciążą. :) A mężowi dobrze tak niech teraz poskacze trochę nad tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa- no to Ty już masz \"z głowy\" brzuszek :-) Zobaczysz, za parę miesięcy schudniesz jeszce bardziej, chcesz,czy nie, ale moim zdaniem wyglądasz ok! Skończyłam sprzątać i wreszcie się położyła, ale milutko.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tą temperaturą jest tak, że dzisiaj jak mierzyłąm to miałam36,4 później 36,8. Właściwie to mam termometr elektroniczny (brrr) i on po minucie pika. No ale teraz przetrzymałąm go trochę i mam 37 (może to być jednak przez to, że jakieś 10 min temu wypiłam gorącą herbatkę i ciało się trochę rozgrzało. Najchętniej to zrobiłabym sobie już teraz test ale to chyba nie ma większego sensu. Myślisz EfQa, że parlodel mógł tak szybko pomóc????? ale się boję rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Pracy mam sporo, ale co tam... oczywiscie do Was zagladam. ;) Mala kobietko🌼 mam nadzieje, ze dzis patrzysz na swiat przez rozowe okulary :) A moja tempka spadla. Wczoraj mialam 36.9 a dzis 36.6. Chyba wiec ciagle jestem przed owulacja. Tylko dlaczego wczoraj byl ten skok? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa myślisz, że to możliwe żeby parlodel wpłyną na opóźnienie @ Dobra tam co ma być to będzie. Jutro się okarze. Najwyżej będzie to kolejny nieudany cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- ja nie widzę, żebys tyła- nie przesadzaj!!! Lilowa- w pierwszej ciązy 25 kg, czy coś koło tego, ale czułam się świetnie i podobno świetnie wyglądałam, nie to co teraz! A teraz mam 6 kg na plusie, a na poczatku ciąży schudłam 6 kg z powodu wymiotów. Nikolka- rób test- co ma być, to będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa _______ ja przytylam w ciąży 7 kilo, zaraz po porodzie wrocilam do dawnej wagi z czasem jak nadal karmilam piersia waga sie utrzymywala a teraz widze po spodniach ze jest coraz gorzej i ten brzuch :) nie mam żadnego rozstępu ale zostala oponka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- :) trzymalas dietke przez cala ciaze, ze tak malutko? Jesli nie jestes zadowolona z brzuszka, to moze jakies cwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa :) Bardzo malutko przytylas. Trzymalas dietke? A teraz skoro nie jestes zadowolona z brzuszka, moze jakies cwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka - ja to bym już się szykowała do testu;) mam nawet jeden schowany- w razie czego żebym nie musiała sie zastanawia gdzie i kiedy go kupic- czeka na swój moment. a co do tempki, to ja mierze zwykłym rtęciowym termometrem i wydaje mi sie że on jest dużo dokładniejszy- jak mierzyłam kiedy elektronicznym to co chwile pokazywał inna temperature. madzik - a Ty też szykuj test;) bo jestes nastepna!! no i misiaczki też!! właśnie ogladam tabeleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Ewelka co do termometru. Też jestem za rtęciowym no ale mam tylko elektroniczny. Co do testu to jeśli dzisiaj nie dostanę @ to jutro pewnie zrobię. Chociaż wydaje mi się, że zaczynam mieć przedokresowe bóle więc nie wiąrzę zbyt wielkich nadziei z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dobrze ze tu taki ruch panuje :):):) az milo [popatrzec:):0 liliowa masz racje na poczatku siedzialam i patzylam na wkladke caly czas i biegalam do lazienki nawet jak siku mi sie nie chcialo grunt to sobie z tym radzic ja tez trzymam mocno kciuki za ciebie 😘 😘 mala kobitka uda sie napewno efcia probowala 2.5 roku a teraz ma mala sliczna coreczke:):) zagladaj do nas bedzie na razniej i wkacu znuknie tabelka staraczek:):) 😘 😘 efcia ja tez czekam na te 2 kreseczki:):):) a co do tatusia to dba o swoja corcie teraz to jego oczko w glowie:):):0 😘 nikolka znam ten bol ja na maturze probnej tylko myslalam o @ a teraz to juz calkiem nie moge sie skupic:):):) ale cos mi sie wydaje ze zlapalas brzuszek smerfci trzymam kciuki 😘 przydaly by sie dobre wiesci bo juz dawno nie slyszalam ;JESTEM W CIAZY; od ktorejs dziewczyny ❤️ patinko aby patrzec jak dzidzia wyssie z ciebie wszystko i bedziesz znow laska chociaz dla mnie i w ciazy byla z ciebie niezla dupa:):):) 😘 😘 monia dobrze ze juz chociaz z mezem jest dobrze a finanse nie martw sie zawsze sie znajda bedzie dobrze glowa do gory:):0 😘 pani misiowa bo my baby tak mamy aby niech kg nam przytyje to juz panika ja sie nie przejmuje ciasta dzien w dzien ida w ruch o kazdej porze dnia i zobacz jak wygladam :):) nie skupiaj sie na wadze a sama odejdzie:):):) 😘 ewelka widze ze test juz czeka na te 2 kreseczki no czekam na dobre wiesci:):) 😘 😘 BU$$KA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka ten termometr pika po minucie ale podaje złą temperaturę, musisz go potrzymać pod pachą co najmniej 5 minut i dopiero włączyć pomiar. Ewelka ma rację rtęciowy jest mniej zawodny. Ale ten elektroniczny tez może byc tylko właśnie go długo trzeba trzymać. A bóle okresowe to ja miałam straszne a @ już nie przyszła więc .... :) Wychodzi na to że masz podwyższona temperaturę. zmierz sobie jeszcze raz porządnie jeżeli ci wyjdzie 37,1 to możesz testować :) mógł juz parlodel zadziałać, kto wie. Mi sie @ nie opóźniała po nim. Lilowa ja przytyłam około 13 kg ale już je stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki dziewczynki w podtrzymywaniu nadziei. Jutro rano się okarze. Miałam kupić zwykły termometr ale zapomniałam. No nic aby do jutra :) i albo radość albo kolejne staranka :) Madzik Ty też podejrzewam, że złapiesz brzuszek. W końcu opijanie nie może pójść na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila i lece do domu. Nikola 🌼 trzymam kciuki! mocno!! Jejku, ja to w ciazy pewnie bede niezle sloniatko. Uwielbiam slodycze. Kiedys one mnie zgubia!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka moze razem zlapiemy brzuszek smerfci i podzielimy sie nim:):):) lilowa ja tez uwielbiam slodycze chyba sie uzaleznilam od nich a w 1 ciazy nawet patzrec na nie nie moglam chociaz na poczatku jadlam ale i tak w 5 miesiacu nikt nie mogl uwierzyc ze ja w ciazy jestem:):) wiec wiesz czasami odrzuca to nie masz czym sie na zapas martwic 😘 😘 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................17......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik i lilowa- nie bądźcie takie!! - cały brzuszek smerfetki chcecie zgarnac!! a ja?? ;)... no ale takie prawo;) wy jestescie pierwsze w kolejce ja dopiero za pare dni;) a pozatym to zaraz będą (albo juz sa a my nie wiemy) kolejne brzuszki do łapania - Olawd i kkinia zrzucają je na dniach;) więc może wtedy sie załapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam taką sprawe u tesciowej zostawiam moją Marynkę i jest tam szwgierki synek on ma 3 lata a moja 2 lata ale on ciągle krzyczy to moje zabawki nie możesz zostaw i płacze wyje cały czas już mnie szlak trafia jak to widze a jak on płacze to tak mu mydlą oczy Boże pomocy własnie pokłóciłam sie z mężem bo on nie widzi problemu ja mu powiedziałam że nie pozwolę aby tak było pomózcie w ostatecznosci poprosze moją mamę żeby przyjechała na 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×