Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ja podglądam ,ale faktycznie nie ma nikogo. Wysłałam Wieśka z Różą do jego siostry, nawet chętnie pojechał, bo jej dawno jej nie widział :p Mam teraz trochę czasu dla siebie, choć znów naczynia spoglądają na mnie ze zlewu, ale co tam, niech czekają, tak strasznie spuchły mi nogi, że ciężko chodzić, do tego bóle pleców, ja to sierota jestem :-( No nic, zapalę w kominku i może pod kołderkę się schowam, póki mam okazję! A właśnie do mnie dzwoniła kumpela, że chce abym jej uszyła sukienkę ślubną !!! No, sama nie wiem, muszę to przemyśleć, oczywiście będzie mnie błagać, za tydzień się pojawi obgadamy co i jak:p No, bo mnie oczywiście już się oczy zaświeciły, zwłaszcza, że liczy na moją inwencję twórczą:p Wyślę Wam jeszzce zdjęcie sukni ślubnej, którą szyłam mojej siostrze(ślub w maju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wysłałam! A tak mi sie zachciało grysiczku na mleczku, ale ostatnio niewiele jem, więc już poleciałam go gotować, otwieram szafkę i... nie mam grysiku :-( No, ale ugotowałam sobie bydyń :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia suknia swietna jak ty to robisz tam trzeba tykle poszywac ucinac itp ze dla mnie to czarna magia chyb aw snach bym aby material widziala:):):):_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia suknia super i sliczna ! A ja lezalam dzis pol dnia,bo wczoraj mnie nawiedzila @ i boli brzuch jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki! Kalpek- ja też leże, bo włąsnei zwrócim ten budyń i fatalnie się czuję, do tego te nogi!!! Ech, my baby, to się musimy nacierpieć, albo z okresem, albo w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zdarzaja Ci sie wymioty jeszcze? Mi leca skrzepy jak nie wiem,po niedzilei jade do gina jak sie skonczy @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) kalpek biedna wez moze tabletke to troszke zawsze lzej..:) Myszka 24 no wkoncu::D:D: mile widziec:)) paniMisiowa :)) Patinka 26 zobaczysz mala coraz lepiej bedzie spala:) to i odpoczniesz:) ja niedawno wstalam rozmawiam ze smerfetka male placza przewijanie maja alke koncert nslodkie :*** maja mala goraczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek-Niestety zdarzają się , nie tak często, ale na pewno 4 razy na tydzień. Ostatnio w ogóle straciłam apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 4 razy ? Misiaczki wzielam tab nazywaja sie Cyclonamine,one zmniejszaja krwawienie,bo u mnie potok jest,leje sie ciurkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku wspolczuje ci wiem cio czujesz tez tak mialam w szpitalu pewnej ncy:(:( a jak ja bylam w ciazy to nie pamietam dnia zebym nie wymiotowala czasami 2 razy dziennie nawet do sklepu nie dojechalam chociaz mam go jakies 200metrow od domu lekarz powiedzial ze to dobrze ze wymiotuje jak bylam u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku-to odpoczywaj ile wlezie! Aj sie już przyzwyczaiłam, na początku było koszmarnie, teraz to juz pikuś, jest ok, gorzej z tymi nogmi, nawet buta nie zapnę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) uśpiłam małą i chyba sama się zdrzemnę bo oczy mi sie zamykają. Ale przeczytałam wszystko co napisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia a co bedziesz w nocy robila:):):):) dziewczyny czy po dniach plodnych piersi sa nadal takie jedrne??? bo ja soebie nie przypominam zebym miala takie duze piersi po dniach plodnych jak teraz juz szukam dziury w calym :):):):P:P:P bylam teraz kompu kompu i jak sie rozebralam to dawid sie mnie pyta czego mam takie syski i zauwazylam takie kropeczki brazowe kolo sutka nie wiem co to moze znaczyc okaze sie nie dlugo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik: oby Twoje przypuszczenia się sprawdziły!! trzymam kciuki podeślijcie mi zdjęcia Moni -ewelkac@yahoo.com bo nie dostałam a ona juz pewnie bidula leży wczoraj byliśmy u znajomych- mają słodkiego bobaska - 10 miesięcy;) był bardzo grzeczny, tylko problem mają bo tadek nie jadek z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- na razie nic nie dostałam;( widze że się nieżle nakręciłaś na fasolkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka nie wiem co sie dzieje nie moge wyslac:(:(:( a na ta fasolke to mnie piersi zmylaja i sie nakrecam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fajnie, że w końću znalazłam forum, które jest bardzo aktualne :) Staram się o dzidziusia od prawie 2 lat ;( Wiem, że mój mąż z dnia na dzień pragnie dziecka coraz bardziej, a mi jest wstyd, że nie mogę Mu dać tego szczęścia.... Może nie powinnam tak na początku się wymądrzać ale mnie Madzik piersi bardzo często bolą przed okresem. Ból zaczyna się kilka dni po owulacji. Piersi stają się z dnia na dzień jędrniejsze. U Ciebie jednak może to być objaw czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam takie oto informacje na temat bolących piersi Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach mogą się pojawić już kilka dni po zapłodnieniu, jest to jednak objaw mało specyficzny, bo częsty przy napięciu przedmiesiączkowym. Piersi stają się bardziej wrażliwe, bolesne, stają się także pełniejsze, a dookoła brodawek powstają niewielkie guzki, które są ujściami gruczołów łojowych około ósmego tygodnia ciąży. Kilka dni po zapłodnieniu Twoje piersi najprawdopodobniej staną się nieco większe, twarde i wrażliwe na każdy, nawet najdelikatniejszy dotyk. Oprócz nadmiernej tkliwości możesz czuć w piersiach uczucie mrowienia, związane z powiększaniem się piersi. Ten sygnał, wysyłany przez organizm, jest jednak bardzo podobny do oznak zbliżającej się miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka- wysłałam Ci zdjęcia :-) AleksandraF- witamy w naszym gronie! Wpisuj się do tabelki! Dziewczynki, ja zmykam, muszę jeszcze córcie umyć i siebie. Dobranoc kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aleksadra:):) dzieki za unfo:):):) kazda kobieta ma inaczej na np nigdy nie mialam po owulacji takich piersi jak teraz mam zawsze byly takie jak gabka nie ludze sie co bedzie to bedzie zeby nie zapeszac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
czesc dziewczyny, mogę się dołączyć, z mężem staramy się od 4 miesięcy, jestem niedawno po odstawieniu tabletek więc mam rozlegulowane cykle, obecnie jestem na etapie testów owulacyjnych i sprawdzam swoją owulację tymi testami, zobaczymy, na szczęście nie jestem aż tak nastawiona, że płaczę po koljenym rozczarowaniu ale wiadomo przykro jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
kurcze ale wiecie tyle razy sie zawiodlam, owulacje napewno mam, [pamietam 2 cykle temu dostalam leciutkie plamienie , myslalam ze to zagniezdzenie zarodka, a to bywa owulacja, potwierdzona testem owulacyjnym, a ja glupia myslalam ze juz jestem w ciazy i sobie odpuscilam, a test mial dwie wyrazne krechy ale czasami niby owulacyjne wychodza pozytywnie w ciazy, ALE BYLAM GLUPIAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
i jak u ciebie madzik? u mnie 4 miesiące pełne nadziei, różnych sposób itp. ale jakos sie nie rozczarowuje, nie placze itp. wiem ze mi to nic nie da, tak jak pisalam uzywam testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×