Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik- no juz niedlugo sie przekonasz co wyszlo z tego Twojego opijania. hehe Rozumiem, ze jeszcze tydzien ;) Ja musze czekac do 5.02. Kurcze, jeszcze owulka mi sie nie zaczela a my juz czasu nie marnowalismy.Podobno tak tez niedobrze, bo pleminiki nie zdaza dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa mi w twoim dniu miesiaczki wypada owulacja ale zakladam ze juz nie bedzie potrzebna:):):) a w tym miesiacu wypadlo tak ze nie widzialam sie z moim 3 dni i 4 dni wypadalo bez przytulanek i jak przyjechalam do domu % poszly w ruch i sie zaczelo eheh ... a ze ja nie lubie % to mowie ze opilismy zalego dzidziusia i to sie trafilo w dniu owulki jeszcze to napewno musi byc:):):):) tobie tez sie uda :):):):):) ja sie tylko martwie sluzem bo nie mam jak bialko jaja kurzego tylko bardziej czuje mokro w dniach plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka to jest filipek jezu jaki on ladniutki jaki smieszny slicznosci normalnie dzieki za fotki bardzo ladnego masz chlopunia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki czekam na was nie zawiedzcie mnie :):) myszko a ty gdzie sie schowalas moze masz dla nas dobre wiesci:):):):) smerfciu czekam na fotki malych szkrabow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie jak zwykle zamieszanie, więc nie mam nawet czasu zaglądnąć na neta. Dziewczynki- przyślijcie mi zdjęcia maleństwa Asiuni- proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. pewnie juz wszystkie śpicie? A ja ostatnio troszkę sprzątałam i natknęłam się na zdjęcia ze ślubu i jak moja Różyczka była malutka... Nie są w najlepszym stanie, bo chyba były skanowane, ale przesyłam Wam :-) tzn tym, do których mam adres:-) No dobra uciekam lulać pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mam sliczne fotki masz ze slubu:):) a roza to taka smiesznota mala puncus malu slicznotka:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!! Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale komputer mialam zepsuty i dopiero dzis mi naprawili:)Tak sie stesknilam za Wami👄👄 Witam nowa kolezanke🌻 Wiecej napisze jutro bo uciekam do lozeczka przytulic sie do mezulka:0 Buziaki i do jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUNUNU prosze i do mnie wyslac fotki asiuni :_ no i Moni tez chce zobaczyc jesli moge to PLOSIEM ;) u mnie noc fajna 2 pobodki male i spalismy slicznie ale sobota bardzo pracowita obiadek zakupy potem Laure trza zawiesc na REligie i po 2 godzinach ponownie jedziemy, Laura bedzie Aniolkiem na Jaselkach wezmiemy kamerke i nakrecimy przedstawienie mam nadzieje ze Olivia pozwoli hehe. Zycze wam milego dnia ,nie zapomnijcie o fotkach prosze. Madzik nie przejmuj sie tym sluzem masz go w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochne w sbotni ranek :) Madzik pomylilas mnie z kkinia moje malenstwo ma juz 1/2 roku ja brzuszek rzucalam w lipcu :) ale nic nie szkodzi a co do brzuszkow to badz gotowa do lapania. moje malenstwo siedzi ze mna przy kompie i patrzy co robie i pomaga mi pisac ;p jak chcecie zobaczyc(te ktore jeszcze nie widzialy) zdjecia niunia aktualne sa na nk a teraz on cos wam napisze : jghdtdjtfkrjhfkjg,kgjhtstatjfgkhjfdaagdhhjnhufrd to sa pozdrowienia od niego a terz ide przebrac brzdaca bo zrobil smierdzaca sprawe...;p;p;p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A ja od rana mam zły humor Nie dość, że mnie nerka prawa boli, to jeszcze mój mąż jak zwykle ma o coś pretensje!!! Uch jakbym go chętnie przez maszynkę przemieliła!!!!! Już mu powiedziałam, że zamiast korzystać, że ma wolny dzień, porozmawiać ze mną, przytulić, to ma pretensje!!! och!!! Wstrętne chłopy, żeby choć czasem buziaka mi dał... albo dotknął brzuszka... A... nie będe się żalić... Patinko- ja Tobie też zdjęcia wysłałam! widzę, że wracasz do formy, znowu biegasz tu i tam :-) lilowa- podaj maila, to Ci prześlę A wiecie- ta dziewczynka obok mnie, to moja najmłodsza siostra, to było 5 lat temu, wszyscy z mojej rodziny , na moim weselu mieli kreacje uszyte przeze mnie :p Teraz, to się już z niej baba taka zrobiła, he he. Siadłam sobie w kuchni i powoli biorę się za obiad, a tak mi się nie chce...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nic nie mam :( patizzzek23@poczta.fm jak znajdziesz chwilke to poslij prosze albo niech posle ktoras z dziewczyn co dostala uciekam do obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... .............2.01.2009 Kakusia- buziaki dla małego!!!👄 lilowa- wysyłam zdjęcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko!- już wiem, po prostu miałam w nazwie 2 razy "z" a ma być 3 razy! :-) Już wysyłam! A swoją drogą powinnaś zrobić sobie zdjęcie ze swymi pociechami i nam wysłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nie dawno wstalam i biore sie za sprzatanie kakusia no zeczywiscie cie pomelilam przeprasz a:):):0 a twoj niuniek to chyba napisal ze nas pozdrawia:):):) dziewczuny odezwe sie pozniej 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam obiad, wyszorowałam łazienkę, zjadłam i teraz odpoczywam. A Was dalej nie ma! Buuu smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze myszka sie ujawnila teraz myszko czekam na wyczerpujace posty:):):):) patinko to juz mala oliwka zrozumiala ze mama lunatykowala w nocy:):):) juz sobie wyobrazam laure jako aniolek rola w sam raz dla niej :) a ty znow patinko zaczynasz szukac sobie roboty w domu bo nie usiedzisz:):):):) monia nie przejmuj sie chlop to chlop dopiero jak dzidzia sie urodzi to nie da ci sie dotknac do niego:):):):) a kreacje zauwazylam ze byly sliczne odrazu sie domyslilam ze ty robilas:):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kupilam dzisiaj malej kubek ze slomką http://www.allegro.pl/item528345074_kubek_sportowy_z_rurka_sport_cup_firmy_canpol.html bo byli ostatnio u nas znajomi z synkiem który wlasnie mial taki kubek i jej sie spodobal do tej pory pila z kubka niekapka ale zdecydowanie woli teraz ten nowy zobaczymy jak długo, ale najwazniejsze ze nie pije juz soczkow z butelki, teraz postaram sie odzwyczaic od picia mleka z butelki bo juz najwyzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa bardzo fajny ten kubek i praktyczny :):) a wiesz ze moje rodzensto 5i7 lat raz na ile w nocy jeszcze sie napija mleka z butelki:):) o tak mleka nie lubia ale z butelki z kaszka zjedza i mama mowi ze chociaz tyle to im daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Ja tez niedawno wstalam, ide wstawic pranko i cos zjesc w koncu....pozniej czeka mnie prasowanie i na 5 po poludniu do pracy....tak mi sie nie chce jak niewiem....buuuuuuuuuu....jeszcze zdjec nie ogladalam wiec lece na poczte zobaczyc....bede podgladac i w miare sie udzielac na biezaco:) Buziaki👄 i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×