Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość do nikolka25
A nie możesz zrobic bety? to jest najbardziej wiarygodne badanie, czasami testy ("sikańce") pokazują ciąże bardzo późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja juz wiem ze jestes w ciazy i ze brzuszek smerfci wypad na ciebie a mi jakos dziewnie ta @ plynie tak jakby miala sie juz konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i Ty Madzik jesteś w ciąży. Przecież brzuszek Smerfci jest do podziału. Mi jedna fasoleczka wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Madzik - moja przyjaciółka miała przez pierwsze 3 miesiące ciąży okres i dopiero jak była w czwartym miesiącu to @ jej się spóźniała i poszła do lekarza i dowiedziała się, że zostanie mamą. Przeżyła szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja to bym bardzo chciala polowe tego brzuszka hehe ale ty masz wieksze prawdo podobienstwo zlapania go bo u ciebie wredej @ nie ma a u mnie jest i juz sie konczy heeheh i nic z tego nie rozumie wiem ze jak ja bym tyle @ nie miala co ty to juz bym zaczynala sei cieszyc:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale test wyszedł jednak negatywny więc pewnie się ociąga @ wredna. Zobaczymy - co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................17......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ...............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 a ja znow zmieniam tabelke zamast miejsce to tylko liczby:(:"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jeszcze nie ma pewności czy szczęście w postaci złapania brzuszka Smerfetki na którąś spadło? Ale trzeba mieć nadzieję, bo odkąd z Wami piszę na forum to już kilkanaście dziewczyn zaszło w ciążę, w tym \"trudne przypadki\". Olawd mam nadzieję, że jak urodzisz to dasz znać? Pewnie się już ledwo toczysz? Pozdrawiam i przesyłam 👄 Myszko czyli w lutym dowiemy się na czym stoisz? Oby doktorek wykrył przyczynę i przystąpił do realizacji Twoich marzeń 🌼 Monia Ty to masz pecha! Najpierw sama się tułałaś po szpitalu, teraz biedna Róża chora... ❤️ Mam nadzieję, że chociaż mąż się zrobił grzeczniejszy...? Patinko dziwię się, że Twój mąż ma pretensje, że zapomniałaś o Kubusiu, a on sam do niego chodzi? Pewnie nie... a ja Cię doskonale rozumiem, z dwójką dzieci i domem na głowie nie jest łatwo. Trzymaj się kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to powinnam zmienić dane w tabelce, ale nie pamiętam kiedy znowu @ mnie nawiedzi... muszę odszukać tajne dane operacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sara byl tylko raz!! ostanio mowil ze pojdzie ale jakis miesaic temu i skonczylo sie na slowach! Kakusia jest wiele ciekawych forum poczytaj sobie na temat czy dzieci widza cos wiecej,Laura nie miala takich zachowan. a moja lezy juz godzine w kolsyce i grucha sobie :) kupilam tabletki na zwiekszenie laktacji biore od wczoraj i jest juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam specjalne pozdrowienia dla Obcej, bo bidula jakoś ostatnio nas nie odwiedza 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko czyli rozumiem, że po tych tabletkach "Twoja mleczarnia" działa na pełnych obrotach i całodobowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam się uczyć, ale mam takiego lenia potwornego od kilku dni, że aż strach. Do tego prasowanie na mnie czeka, ale nie mogę się za nie zabrać. Do tego na GG co rusz pojawia się ktoś znajomy więc jak tu się oderwać od kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to sa zilowe tyabletki kolezanka mi dala paczke i od wczoraj biore i sciagam o 20 ml wiecej one zaczynaja dzialac po ok 5-7 dniach a ja juz widze ze lepiej zobaczymy jak bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nadrabiam zaleglosci:):0 patinko mi tez jest przykro jestem dobrsj mysli:):);0 a imiona masz swietne dla twoich pociech teraz dzialaj na mateuszka a co do mojego aniolka to myslalam tak jak ty tak mi sie skojazylo imie brajan z silnym chlopaczkeim ktory da sobie rade i tak mu dalam na imie a jak teraz bede miec synka to tez mu dam na imie brajan:( patinko moze kubus do niej przychodzi sie bawic ciekawe czy brajanek bedzie przychodzil do mojego malenstwa jak bede miec tak czasami sobie mysle ze jest zly na mnie ze chce miec dziecko:( liliowa ja juz sily nie mam na przyjemnoisci heeh kiedys powiem mojemu dzieciaczkowi ile musialam tatusia meczyc zeby go miec eheh jakby ta fasolka juz przyszla to by mamusia zdala mature z dobrym wynikiem bo by wiedziala ze juz rosnie w brzuszku ale pozyjemy zobaczymy:):) efcia chce ci sie tak prasowac ja to chyba bede prasowac dzidzi jak bede gdzies wychodzic bo tak wiem po sobie ze nie bede prasowac bo nie lubie:):0 myszko teraz jestes pod okiem specjalisty to aby patzrec jak bedziesz nosic brzuszek:):) monia tobie to wiatr w oczy wieje t6ylko sie nie zalamuj i nie denerwuj bedzie dobrze rozyczka wyzdrowieje i bedzie ok:):):0 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka jakie ona ma czarne wloski jaka swietna eheh cudenko ale jaka ona malutka jest no ale jak mama ma 2 mleczarnie teraz to bedzie rosla jak na drozdzach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam maila od koleżanki, to prawdziwa kobieta sukcesu, prowadzi własną firmę sama, świetnie sobie radzi, robi doktorat. Napisała mi że jest w ciąży a ma już dwoje dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tylko tabelkę i zaraz wyjeżdżam do rodziców. Jutro dopiero wracam, ale oboje z mężem fatalnie się czujemy, on chory i mnie też coś bierze. Właśnie najadłam się czosnku pewnie śmierdzi ode mnie na kilometr hi hi nie szkodzi Miłego dnia Wam życzę pa 👄 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................25......... .................01.05.09 alutek29.................29.................18......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A HOJ 🖐️ :D wyspana jak nigdy a teraz pracy mam co nie miara moze wieczorem dopiero siade.LAura wyuczyla sie 3 modlitw mozemy jechac do szkoly i zaliczac buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko Olivka cudna, gdybym miała do Ciebie bliżej to chyba bym ją uprowadziła.... 👄 Zajrzę do Was wieczorem, bo sprzątam a na 16-ta idę na seminarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko przelotem, bo już mnie Róza męczy, żebym jej książkę poczytała, a mąż gotuje obiad, więc już nic nie mówię, choć wczoraj jej obiecał, że cały dzień będzie się z nią bawił! Gorączka jej spadła. Za to ja po nocy taka połamana, klaszlę okropnie i ratuję się czym mogę:-( Patinko- Oliwka cudo!!! Nikolka- kto wie, może jednak fasolka jest? Trzymam kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie, postaram się jeszce zaglądać. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................36........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................26......... .................01.05.09 alutek29.................29.................18......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale kazdy zalatany dzis widze:):):0 u mnie od dzis rowniutki tydzien do studniowki tylko ze moj dawid nie chce poloneza tanczyc a ja mamtaka ladna suknie oblatalam wszystkie dziewczyny i nikt nie bedzie mial takiej sukni kazdy proste dlugie lub krotkie proste musze go namowic jakos bo dkla niego to pajacowanie:):0 a co tam u was ja juz od rana ze szczotka latam padam normalnie a jaeszcze nic nie wymyslilam na obiadek:P:P:P 😘 😘 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziewczynki dzisiaj zabiegane. Właśnie wróciła ze szkoły. Wszystkie egzaminy zaliczone - no oprócz łaciny :( Madzik jak ja Ci zazdroszczę studniówki. Jedna z lepszych imprez :) Napewno się wybawisz. W ogóle liceun to najlepsze lata szkolne. Okres niesamowitych wspomnień. Szkoda, że nie można wrócić do tych lat. Super,ze Różyczka już zdrowieje. Słyszałam, że w Europie szaleje niezła grypa... @ wciąż brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×