Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

nikolka to gratulacje teraz pewnie oblewasz :):0 a @ nie ma bo jest fasolka test jeszcze mogl nie wykazac ciazy:):0 graminis 😘 dziewczyny znacie jakis fajne stronki z fryzurami krok po kroku:):):):) a jak tu cichoooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie pojęcia jak się cieszę. Tuż przed sesją jak zdałam sobie sprawę z ogromu materiału to chciałam rzucić szkołę ale ambicje zwyciążyły. Tyłko ta głupia łacina - na co ona komu?????? Madzik sama chcesz się czesać na studniówkę????? Graminis jak samopoczucie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka nie mam siostre fryzjerke ale ja niechce zeby ona mi wymyslala fryzure bo ona ma taka wyobraznie chce jej pokazac sama jakos fajna fryzurke i ewentualnie jak sie ja robi:):):0 no mowilam ze dasz rade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mame babcie kuzynki czasami czesze jak siostra nie ma czasu bo mieszka w lublinie oczywiscie to cioteczna siostra kiesdys obcinalam i malowalam ale teraz to wyszlam z prawy ehhe kogos moge uczesac ale siebie sie boje na weselu u dawida siostry sie sama czesalam i a ile sie oklelam eheh to teraz wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski:) Co slychac??? Nikolka trzymam kciuki aby ta wredna @ nie przylazla do Ciebie a w zamian zebys miala II kreseczki na tescie:) Ja zaraz sie biore za prasowanie i pozniej prysznic i na 4 do pracy bleeeeee...a tak mi sie nie chce jak niewiem....dobrze ze jutro wolne....powylanczamy telefony, pojdziemy do kosciolka, zjemy obiad i bedziemy sie lenic caly dzionek hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszko 🌻 Współczuję prasowania. W ogóle co Wy dziewczyny tak szalejecie z żelazkiem. Wczoraj o ile pamiętam EfQa prasoawała. Ja poprostu tak nie nawidzę tej czynności, że szok. Najgorsze jest prasowanie koszul - masakra. Co do bycia fryzjerką to super jest sprawa. Pamiętam, że jak byłam w podstawówce i średniej szkole i jak coś mi nie szło w nauce to mama straszyła mnie i siostrę, że wyśle nas do szkoły fryzjerskiej... Teraz widzę, że od strony finansowej wcale nie byłoby to złe rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nadrabiam zaległości w czytaniu bo parę dni mnie nie było;) w srode mielismy impreze w pracy- wróciłam po 24, w czwartek po pracy odsypiałam, wczoraj szkoła... dopiero dzis chwila wytchnienia;) troche stronek naklikałyście;) nikolka- gratuluje zaliczonej sesji!!! może szczęscie dalej ci dopisze i wredna @ nie przyjdzie?? ja bym powtórzyła test na twoim miejscu, albo zrobiła bete;) u mnie dzis 27 dc a znaki @ juz widac;( jedynie tempki nie rozumiem bo ciągle wysoka- powyżej 37 kurcze same uzdolnione kobitki na tym forum- jedna umie szy, druga fruzurki robi... a ja co ?? dwie lewe ręce;) umiem tylko gotowac;) jak mam szyc to mnie cholera ogarnia;) 2 kieszenie kurtki mi sie podarły- wiec zabralam sie za szycie, ale tylko jedna zrobilam bo na drugą juz nie mialam cierpliwosci;) patinko, śliczny ten Twój aniołek;) i jakie ładne włoski już ma;) monia- dobrze że Róży już gorączka opada!! ale Ty uważaj na siebie i rób wszystko, żeby się nie zarazic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewelka ja tez mam @ i tempka caly czas 37 ale teraz biore sie ostro za staranka:):) testy wiesiolek itp:):0 dziewczyny na allegro sa testy za 22 zl warto je zamawiac one sa cos warte? nikolka moja siostra niezle zarabia na miesiac ma nawet 3 tys zalezy ile glow obrobi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik , nie wiem czy te testy sa cos warte, bo wczesniej uzywalam takich z apteki i zawsze byla druga mocna krecha, a w tym miesiacu mialam wlasnie testy z allegro i mimo innych objawów- śluz, tempka, testy nic nie wykazały. a z tą tempką to nic nie kapuje;) ty tez masz @ i wysoką tempkę?? to dziwne;) ale z tego wynika że na tampce nie można za bardzo polegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka a za te testy z apteki ile dalas? nom ja mam @ i wysoka temp juz ponad tydzien jak nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie za bardzo lubie prasowac, ale musialam mezusiowi koszule i spodnie do pracy wyprasowac..... Dziewczyny ja tez mialam tak raz ze dostalam @ a tempke mialam podwyzszona , dopiero w 2 czy 3 dc. tempka mi spadla....a tak zawsze to dzien przed lub w dzien @ tempka mi spada..... Patinko Oliwka przesliczna👄 Moniu mam nadzieje ze Rozyczce szybko chorobsko przejdzie👄 dla Was:) Madzik malo mnie widac bo za bardzo nie mam czasu....wtorek i czwartek pracowalam a wczoraj bylam u mojego bratanka i tak mi dzien zlecial...ale postaram sie poprawic:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ewelka 🌻 a Ty Madzik po co czytasz o in vitro?????????? Napewno sama dasz radę 🌻 Co do badania krwi to nie mam za bardzo jak zrobić teraz. Przed sesją nie miałam czasu. Poza tym @ zawsze może się spóźnić. W czerwcu 10dni się spóźniła (no ale napewno było to wywołane meganerwami i tym, że w 2 tyg 7kg schudłam). W poniedziałek wracam do Dublina i jeśli nie będę miała powiedzmy do środy to powtórzę test i pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja mysle ze wrocisz do nas:):):0 nikolka trzymam kciuki za 2 kreski a co do in vitro to nawet bym nie pomyslalqa ze mi sie moze przydac w zyciu eheh w lutym oglaszam dobra wiadomosc oczywiscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się,że u nas wszystko w porządku, cały czas myślę o Was i trzymam za wszystkie kciuki, mam nadzieję,ze któraś złapie mój brzuszek lub złapała. Nie mam czasu Was czytać, bo mamy urwanie głowy z maludami,zyjemy od karmiennia do karmienia, a to co 2,5 godziny, więc szybko coś zjemy, toaleta, a na sen brak czasu.Wieści przekazuje mi jednak Misiaczek. Życzę wam powodzenia, co jakiś czas skrobnę kilka słów do was. Nigdy o was nie zapomnę, ale teraz nie mam kiedy pisać. JEsteście najwspanialszymi kobietkami na świecie i zasługujecie na dzidziusie najbardziej na świecie, czego wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ale ci zazdroszczę tej studniówki... :-) nikolko u mnie coraz lepiej. brzucho rośnie, pawiki zdarzają się już tylko rano... wieczorem ogarnia mnie głębokie zmęczenie, więc długo śpię :-) ale zobaczymy jak to będzie u ciebie... bo ja czuję, że fasolka sobie rośnie :-) ciąża to cudny czas... nawet ta rzygankowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smerfciu my tez o tobie pamietamy fajnie cie slyszec dobrze ze maluchy dobrze sie czuja i daja znac o sobie eheh graminis ja juz nie moge sie doczekac tylko zeby moj zgodzil sie na tego poloneza:):):) 😘 😘 zmykam dobranoc dziewczynki slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczynki! Ja pomalutku zblizam sie juz do konca,mysle ze doczekam do terminu i nic nie wydarzy sie wczesniej. Odswieze jeszcze tabelke to juz nie cale 2 tyg mi zostalo,wiec mam nadzieje ze ktoras tez szybciutko zlapie moj brzuszek :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............39........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................37........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................26......... .................01.05.09 alutek29.................29.................18......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Mam takie przeczucie ze Olawd,chyba juz jest po wszystkim,u niej chyba juz jest po terminie.Cos mi mowi ze tuli juz swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla Was piosenke z tym tekstem do ryczenia :-) kurcze jak się cieszę, że ktoś ją odnalazł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis czy mam rozumieć, że ten ooogromny brzuch co mi zastawił cały monitor należy do Ciebie? Nawet nie myślałam, że jesteś już na tak zaawansowanym etapie. Pozdrawiam i przesyłam 👄 i oby tak dalej. A tak w ogóle to urodzisz na wiosnę a to fajny czas na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że u Ciebie "ta wiosna" będzie dopiero w lipcu, rozmiar brzucha mnie trochę zmylił, przepraszam.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest znowu taki ogromny :-) fakt, dzielnie rośnie... ale rodzić planuję już latem :-) buziolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiinia ma chyba rację, co do Oliwd. Pewnie Olawd już urodziła i nie chce wywoływać bitwy o swój brzuszek na forum dlatego jeszcze nie dała cynku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×