Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Graminis fajnie że się odezwałaś :) brzusio rośnie ! Madzik może brzusio złapałaś? :) Klapek to fajnie że zaczynasz pracę. powodzenia. Trzymam tez kciuki za wizytę u gina - żeby wszystko dobrze poszło :) Rusaczku w marcu na pewno sie uda !!!!!!!!!!!! Każdej sie uda pytanie tylko kiedy....no ale nie było by niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia nawet nie wiesz jak bym chciala teraz tak sie nastwilam [moj blad] ze @ ma sie wstraszyc b nie wiem co jej zrobie jak przyjdzie :):0 graminis 😘 😘 jak twoje malenstwo zaciska kciuki to napewno ktos zlapie brzuszeK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- jesli temperatura bedzie utrzymywac sie 14 dni, to mozna podejrzewac fasolke :) Normalnie spada 1-2 dni przed @. Zycze Ci jednak zeby nie spadla i oznaczala rosnącego dzidziusia. A ja nie wiem czy mam juz dzis ta owulacje czy nie. Piersi mnie pobolewaja, tempka podskoczyla o dwie kreski. Wydaje mi sie jednak, ze jutro bedzie( tak tez wychodzi z liczenia ), wiec chyba dzis bedziemy grzeczni zeby na jutro sily miec :) ponoc plemniki potrzebuja 72 godzin zeby dojrzec.Boje sie jednak z drugiej strony, ze to przeoczymy- jak ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa dzieki za konkretna odpowiec:):):)nie zadreczaj sie tak bo to jest najgorsze jesli masz ochote na przytulanki to przytulaj sie nie myslac o dzidzi a napewno sie uda ja opijalam a przy przytulankch calkiem zapomnialam czy sa dni plodne czy nie i zapomnialam ze staramy sie o dzidzie jestem dobrej mysli ale wiem ze jak ja sie tak zadreczalkam 2 miesiace temu to wylam po nocsch jak @ przyszla bo siedzialam aby i liczylam te dni plodne i przytulalam sie z mysla ze musi sie udac !!!! daj na luz a bedzie dobrze wiem sama po sobie ze to jest trudne mi tylko przez % udalo sie w tym miesiacu wyluzowac :):) za ciebie tez trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ja niby wyluzowana jestem. Nie stresuje mnie to jakos, ale wiesz...fajnie by bylo gdyby sie udalo :) W ubieglym miesiacu tak na luzie podchodzilismy i te dni kiedy owulaja byla, akurat byly wizyty u znajomych, spotkania z Rodzinka i przeoczylismy sprawe.Dlatego wiec w tym miesiacu jestem jakas bardziej uwazna i staram sie w miare mozliwosci zaobserowowac co sie u mnie dzieje. Mysle, ze Ty spokojnie test mozesz robic w piatek, tylko kup taki ktory mozna zrobic przed @ Tutaj sa takie ktore mozna wykonywac 2-3 dni przed @ z 97 % pewnoscia. Nie wiem jakie sa dostepne w Polsce.Zapytaj w aptece. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa mysle ze w piatek rano zrobie ale boje sie bo zawsze kiedy spoznia sie mi @ i zrobie test to na drugi dzien @ juz siedzi u mnie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero uśpiłam małą, nie chciała spać boję się żę znowu sie obudzi. Coś nie może zrobić kupki, to chyba moja wina za mało jem warzyw i owoców a za dużo bułek :o madzik mam nadzieję że @ nie przyjdzie.... i faktycznie nie rób testu bo jak testujesz to na drugi dzień zawsze @ :) Lilowa to teraz wam tylko dobrze wycelować pozostaje :D A nick masz fajny - przynajmniej oryginalny i nie myli się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Zapewne nikogo już tu nie ma - dopiero co przekroczyłam progi swego domu. Od rana stres - jak przebiegnie zabieg - jejku, jaki on był biedny po tym zabiegu, tak mi się go żal zrobiło. Nie mniej cieszę się, że już jest po i jutro będę mogła go odebrać i zabrać do domku:) Lilowa - mam nadzieję, że uda się \"zasiać fasolkę\" jak najszybciej a te które czują się sennie -by okazało się, że powodem jest upragniona ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie jak zwykle czarne nastroje :-( :-( szkoda słów. Różę coś zbiera i modlę się, żeby się nie rozchorowała, przecież dopiero co chodzić zaczęła do tego przedszkola :-( Dziś mają DZIEŃ BABCI I DZIADKA, ale oczywiście nie ma kto do niej pójść i tak mi dziś płakała z tego powodu, a ja razem z nią, bo tak mi jej żal było... A w poniedziałek bal karnawałowy, muszę koniecznie jej coś uszyć, chyba jakąś suknię dla księżniczki, bo do tego mam największy zapał... W domu zawsze wyszperam jakieś resztki, więc fanansowo nic mnie nie będzie kosztowac:-) Zmykam w poszukiwaniu \"skarbów\'\' na strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia. Mala Kobietka🌼 Mzeusiowi zycze szybkiego powrotu do formy ;) i dla Ciebie przesylam sloneczne promyczki pozytywnych mysli :) A u nas... w sumie nic nowego. Ciagle nie wiem czy to owulacja czy nie. Temperatura rano na to nie wskazuje( 36.7), sluz tez nie. Bola mnie jednak piersi. Nie odmowilismy sobie wczoraj przyjemnosci, chociaz wyglada na to ze to ciagle nie te dni. Ach juz trudno... najwazniejsze, ze fajnie nam i ze ten czas nas zbliza do siebie jeszcze bardziej. ;) Uciekam na chwile ale bede sie pojawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 i jak poszukiwania? Znalazlas cos? Bedzie piekna ksiezniczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko cieszę się że juz po wszystkim. Biedny ten twój mężuś, dla faceta taka operacja to nic przyjemnego. No ale jest dla kogo się poświęcać - dla dzidziusia :) ❤️ Lilowa próbujcie cały czas nawet jak nie namierzysz tych dni płodnych to w ich okolicach radziłabym codziennie profilaktycznie dawkę sobie \"wstrzyknąć \" :p Ja tak właśnie zaszłam w ciążę, juz mi sie nie chciało tych dni namierzać bo nic z tego nie wychodziło więc próbowalismy bez przekonania, w ciemno zupełnie....no i akurat się udało. Monia na pewno coś super wymyślisz jestem pewna :D Zazdroszczę ci tego talentu do szycia. 🌻 Ja niedługo na spacerek idę, pogoda dziś znośna. Mam nadzieję że sie nie rozpada. Eh ciężko samej w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie jestes sama, jestesmy z Toba. ;) Ja dzis tu dosc czesto zagladam, bo pracy nie mam zbyt duzo. Na luchu powinnam wyskoczyc na poczte, ale plucha paskudna i nie chce mi sie tylka ruszac, zwlaszcza ze nie mam parasola. Pewnie masz racje z tym, ze trzeba probowac w okolicach. Tylko, ze czemu ta temperatura taka niska i sluz zupelnie jak nieplodny... Powinien byc teraz szczyt. No coz.... Wy mi nic na to nie poradzicie. Musze byc cierpliwa i tyle. Zastanawiam sie jednak czy nie warto by bylo kupic testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulaaa
kobiety moje mądre - mam pytanie :) biorę evrę, w tygodniu bez plastra współżyłam z facetem (skończył we mnie), ale niestety spóźniłam się o dzień z przyklejeniem pierwszego plastra z nowej serii. (na ulotce jest informacja: w tygodniu bez plastra jest się zabezpieczonym, jeżeli pierwszy plaster z nowej serii przyklei się terminowo). Współżyłam jakieś 17 dni temu. Od kilku dni mam podwyższoną temperaturę ciała (37,2 - 37.5), a rano w pochwie ok 37,3. Do tego robi mi sie niedobrze na myśl o niektórych pokarmach, całe dnie mogłabym spać i mam problemy z oddawaniem kału ;/ (lekkie zatwardzenie) Pozstanowiłam zrobić test, ale chciałabym się dowiedzieć czy mogę zrobić już teraz? Czy muszę czekać do tygodnia bez plastra, kiedy następuje plamienie? Ale przecież to plamienie to nie jest de facto @. Więc chyba można wykonać test już teraz... Jak sądzicie? No i czy uważacie, że istnieje w moim wypadku szansa (jak dla kogo;)) ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo !!!! Oj jak dawno mnie tu nie bylo!!!! uswiadomila mnie w tym notatka, ze Emilka ma juz 2 miesiace! -EfQa - dielna mamusia - jak sobie radzisz? corcia zdrowa? wiele szczescia zycze Twojej rodzinie! :-) i milo, ze masz czas by pisac na forum :-) Kilka dzieciaczkow narodzilo sie pod moja nieobecnosc!- GRATULACJE dla MAM!!! - oby sie chowaly zdrowo! Smerfetka29- Tobie wysylam podwojna \"moc\" :-) no i napisze krotko co u mnie, okres pojawil sie po 2msc przerwie. Mialam regularne 2 cykle i w tym (styczniowym) spoznil sie znow, ale \"tylko..\" 2tygodnie, robilam tes i glucho, wiec to \"tylko\" spoznienie. Samopoczucie mam dosc dobre. Mieszkamy juz u siebie, dosc duzo pracy bylo w zwiazku z przeprowadzka i renowacja- ale na szczescie juz wszystko za nami :-) szukam pracy, jestem po rozmowie telefonicznej z byc moze przyszlym pracodawca, z ktorym mam jutro spotkanie - trzymajcie prosze kciuki :-) no i wlasciwie tyle, mam nadzieje, bede do Was czesciej zagladac i nadrobie zaleglosci - bo jak zawsze natrzaskalyscie stron, ze az glowa boli (od czytania :-)). zycze Wam w Nowym Roku - by wszystko to, co nazywacie szczesciem bylo obok i nie opuszczalo Was ani na sekudne! Powodzenia i wszytskiego dobrego. Do nastepnego razu! pozdrawiam. czokdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulaaa :) nie mam doswiadczenia z plastrami, ale dzialaja pewnie w sposob podobny do tabletek, a z tymi mialam do czynienia.Mysle, ze prawdopodobienstwo zebys byla w ciazy jest baaardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja znów na chwilkę tylko, niedługo jadę po córcię, bo podobno dzis jakaś płaczliwa, bardzo się tym denerwuję, bo ona raczej nie płacze, mam tylko nadzieję, że to nie ma nic wpólnego z chorobą :-( Niula( sorki, jeśli nick pokręciłam), prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest naprawdę małe, ale jeśli chcesz wiedzieć na 100%, to test zrób dopiero minimum po 2 tygodniach od miesiączki, jeśli wyjdzie pozytywnie, to do gina po potwierdzenie ;-) Czokdi- fajnie, że się odezwałaś EfQa- u mnie też plucha, a musimy jeszcze dziś na cmentarz pojechać, Różyczka chciała babci świeczkę zapalić... a dość daleko mamy. Wiem, jak to jest samej w domu z dzidzią- trzymaj się👄 Misiaczki, Myszko- co u Was? jak się miewacie? Zmarzłam na tym strychu, ale znalazłam parę ciekawych kawałków tkanin, już mam pomysł! szkoda tylko, że róż, bo mi się troszkę ten kolor przejadł, ale w końcu to dziewczynka:-) Jak już coś wyprodukuję, to na pewno przyslę Wam zdjęcia! na razie zmykam po mojego skarbusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi sie odezwała! A już myślałam że o nas zapomniała!!! :D Powodzenia w szukaniu pracy :) No i mam nadzieję że w tym roku już będziesz dwa w jednym :p Monia mam nadzieje że Róża się nie rozchoruje chociaż ta płaczliwość źle wróży... My koniec końców nie wyszłyśmy na spacer bo się rozpadało strasznie i wywietrzyłam malej pokój tylko. trudno jutro pójdziemy, pogoda dziś paskudna p prostu :( Podsumowując powyższe - w związku z tym że na spacer nie wyszłam i nie wychyliłam nosa z domu a mąż w delegacji nie zobaczę dziś ŻADNEJ żywej ludzkiej istoty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cichutko wczoraj mialam ponad 37 temp a dzis nie uwierzycie zobaczylam @ nie wiem co sie dzieje ze mna juz soe poddaje nie wiem co robic piersi bez zmian juz myslalam ze to byl ten miesiac a tu takie zaskoczenia miala byc w sobote a nie tak wczesnie:(:(:9 nie rozumie tylko czego temp mi nie zeszla nizej na @ dzis fatalnie sie czuje boli mnie kregoslup i nie moge na niczym sie skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik doskonale wiem co przeżywasz. Odkąd zobaczyłam wynik testu złość mi nie mija. Żadne słowa nie pocieszają. Już niedługo 2 lata minie - to tak strasznie długo. 24 miesiące nadziei... Wszystko wydaje mi sie takie niesprawiedliwe :( W dodatku przez 2 tyg jestem z dala od Tomka bo musiałam przylecieć na te głupie egzaminy. I ta wredna @@@@@@ nie spieszy się z przyjściem. Powinna być już w poniedziałek. Chciałabym jak najszybciej zacząć nowe starania, a ona (@) wszystko blokuje i opóźnia. 🌻 Niech ktoś coś zrobi żebyśmy miały w końcu te upragnione brzuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja to juz mam omany wszystko mi sie blokuje mam ta @ a nie wiem czego jeszcze nadzieje mam to takie bez sensu dzis temp jest 37.4 i co ja mam o tym myslec juz glupieje od tego ty @ nie masz to jeszcze nadzieja ze moze masz w sobie juz fasolke a ja:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa co to za guzek? Lekarz powiedział chyba coś więcej? Mów szybko! Nikolka, Madzik nie wiem jak was pocieszyć.... przecież w końcu musi się udać!!! A ja uśpiłam marudę i idę prasować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) Pani misiowa trzymam kciuki ze bedzie dobrze. moja laura miala silna przepukline wiem ze to cos innego ale miala byc z tego powodu operowana i zniklo jej,cud w ktory nie swierzyl lekarz bo miala to duze. daj znac co powiedzial 2-gi lekarz. moja niunia cchodzi jak w zegarku spac i cale noce spi oby sie jej nie odwidzialo :) madzik przykro mi :( trzymam kciuki aby ta @ byla ostatnia i zostawi cie na pelne 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi milo ze sie pojawilas tylko nie zostawiaj nas juz na tak dlugo :) monia jak ja ci zazdroszcze tych zdolnosci ile ja kasy wydalam na stroje gotowce ze sklepu i leza w domu ale druga ksiezna bedzie miala po siostrze :) ja to sie modle aby guzik prosto przyszyc. jak poznalam mojego to po jakis 2 ,miesiacach zapytal sie mnie czy potrafie skrocic nogawki u spodni byly za dlugie ,heh swieza znajomosc jak mialam mu powiedziec ze nie :p tutaj uslugi sa bardzo drogie kupisz spodnie za 20 funtow a chcesz przerobke zamek wsgtawic nowy albo skrocic to drugie tyle samo -placisz paranoja. 5 godzin meczylam sie z nogawka jedna i juz plakalam poprosilam mame ona to sie smiala ze mnie skonczyla kursy krwiectwa i zrobila mi druga w 30 minut i moj zxalozyl te spodnie To co ja zrobilam byla tak krzywa a druga co mama prosciutka ,moj tak patrzy i mowi chyba ta jedna jakas krzywa ja udawalam twarda ,mama mnie wykablowala :D i spodnie poszly do kosza nie dosc ze krzywo to za krotko :p ah POsmiejscie sie ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLivka lezy kolo mnie z gola pupa i mach nogami rekami a jakie usmieszki strzela dalabym sie Pokroic za taki usmiech. Dziewczyny doczekacie sie Brzuszkow ja w to wierze Bardzo bardzo Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Kawusia 🌼 Madzik🌼 a masz juz @ na calego ? Moze to plamienie? Gdzie mierzylas te temperature? Nie smuc sie. Niedlugo sie uda. Skoro bylas juz w ciazy, to wiesz ze nie masz przeszkod w zajsciu. Jeszcze tylko troszke... . Za kilka dni mozecie dalej sie starac...przeciez to czysta przyjemnosc, no przyznaj sama. Moze fasolka chce pozwolic Mamusi aby spokojnie mogla uczyc sie do matury? Glowa do gory! Nikola🌼 a ile dni po potencjalnym zaplodnieniu robilas testy? Wiem, ze w dniu spodziewanej miesiaczki, ale zdarza sie ze czasami jest to za wczesnie. Na kazdym tescie napisane jest, ze jesli wynik jest negatywny a @ nie pojawia sie, to nalezy wykonac test ponownie po tygodniu. Pani Misiowa🌼 napisz co powiedzial drugi lekarz ale nie zamartwiaj sie, prosze. Takie zgrubienia niestety to dosc czesta pozostalosc po grypach, byc moze to tluszczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×