Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik🖐️ Czy ty jestes urodzona 1 czerwca??? Ja zmykam za chwile kochane do piekarni po chlebek i po jakies wedliny , bo nic w domu nie mam:)👄 Pozniej sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nom jestem urodzona 1 czerwaca:):):):) wtedy pierwszy raz dawid do mnie przyjechal wiec pomyslalam ze to jest dobra data na zareczyny:):):):) dziewczyny mowie do mamus czy ktoras miala sluz taki ciagnacy sie w ciazy bo teraz go zauwazylam na wkladce ma kolor taki zoltawy wyczytalam ze to moze byc jakas infekcja ktora mnie przesladuje od mojego aniolka mam nadzieje ze to nie to bo znow bede mdlec ze starchu w tym tyg wybiore sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik🌼 11 tydzien bedzie okolo 20.05.2009 kiedy te fotki bedziemy robic :) A powiedz mi: Widac Ci juz brzuszek? Jesli tak to kiedy sie pojawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa brzunio mam taki ze hoho nie mam aparatu bo bratu pozyczylam do wojska bo bym wam fotki pokazala:):):) ale tak w 8 tygodniu juz w obcislej bluzce mi wystawal a teraz juz widac widocznie chyba ze mam bluze szersza wtedy trzeba sie przyjzec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lilowa- pozazdrościc męża!! i Ty mówisz że on nie jest romantyczny?? Monia- z wszystkimi na kawę trudno byłoby sie umówić- bo te odległości- ale ja mieszkam nie tak daleko od Ciebie...wiec może kiedyś sie spotkamy;) ja dziś byłam u gina, cysty żadnej nie ma i na każdym jajniku pęcherzyk- jeden 17mm a drugi 23;) mamy działac;) pozatym zrobilam te badania na różyczke, toksoplazmoze, chlamydie i mycoplasme.... wyniki niestety dopiero w poniedziałek. patinko- jestem dumna z Ciebie!! masz silną wolę!!! głosik na twoja lalunię oddany Misiaczku...trudno nam tu cos doradzac...ale nie podejmuj pochopnie decyzji, może pomieszkajcie jakis czas osobno i na spokojnie wszystko sobie przeanalizujcie, wszystkie za i przeciw!! może jest jeszcze szansa na ratunek?? madzik- a Ty zapisuj sie do jakiegos doktorka!! bo ty umierasz ze strachu a my razem z tobą!!lepiej isc do fachowca, niech wszystko wyjasni!! sarannn, co do tempki to naprawde bardzo róznie to bywa, ja obserwowalam sie 3 miesiace i za kazdym razem tempka spadala mi dopiero w 2-3 dzien po okresie, a nie jak to u wiekszosci bywa dzien przed!! wiec musisz sama na sobie to przetestowac. Do "do forumowiczek" - ja narazie nei jestem ani mamą ani zaciążoną i nie czuje sie zdominowana przez uczestniczki tego forum!! wręcz przeciwnie!! jeśli ktoś czuje sie zdominowany to niech szuka innego miejsca! buziaki dla wszystkich, lece na kawusię a pózniej do ogródka zasiac warzywka;)pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka🌼 to super wiadomosci!! Moze zostaw te kwiatki Ogrodniczko i dzialajcie zaraz!! :) Piekne pecherze!!!Trzymam kciuki!! Mocno mocno!! Madzik🌼 ja tez sie obawiam,ze tak szybko mi brzuszek wyskoczy, a w pracy nie chce jeszcze informowac nikogo... do tego te fotki... chcialabym sie zmiescic w sukienke. ;) No ale jak nie da rady to trudno... bede sie cieszyc brzuszkiem... Uciekam na kurs zaraz. Milego wieczoru Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam Ewelka 🌼 to warzywka !! jednak nie ma znaczenia... Zostaw je i kus Mecizne :) ;) Na ogrodek przyjdzie pora! Pa Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wiesz moja siostra cioteczna urodziła córkę 1 czerwca około 14 a za pięc lat synka 1 czerwca około 12 to był by traf jakby jeszcze o tej samego godzinie go urodziła hi hi. Smielismy sie że jej mąż nieżle ją zafasolkował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he:) dzieki za wszyskie slowa 👄 nie wiem ak to bedzie chcialbym sprobowac ale nie wiem to chyba jeszce za wczesnie..tesknie za nim nie wiem :( Sara trzymam kciuki obys byla w ciazy:) madzik 👄 jak samopoczucie? EWqA DZIEKI 👄] liliowa 👄 taki maz to skarb..:) Myszka24 👄 ja siedze slucham muzyki ech.. 👄 milego popoludnia olawd 👄 a TY jak jak dzidzia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek fajna maja date te dziecaki w jedym dniu swietuja:):):):) liliowa ja bylam bardzo chudziutka i wcale brzucha niemialam i dlatego teraz tak szybko mi widac misiaczki narazie dobrze jak czasami mi niedobrze sie zrobi to jedzeniem sie lecze eheh i mi przechodzi a gdzie reszta dziewczyn ??? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tez jestem z 1 czerwca;), wiec urodziny bedziemy razem obchodzic hehehe:) Dobrej nocki kochane i do uslyszonka jutra:)😴👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura dzisiaj 37, ale już zaczynam się bać, że ta wredna menda @ gdzieś się już czai, co do testu owulacyjnego to zrobiłam i druga kreseczka była ledwo widoczna, a ciążowego nadal boję się zrobić. Mój mąż się dziwi, że nie mogę zaczekać jeszcze jednego dnia (jutro mam termin @), może gdybym była w pracy to nie miałabym czasu się zastanawiać i gdybać, ale dzisiaj mam też wolne (co do pracy, to się trochę posunęłam, ale jeszcze sporo mi zostało, bo ten 3 rozdział to część praktyczna więc mam przeróżne wyliczanki, tabelki i interpretacje) Zajrzę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko gratulacje, ale poszłaś z tą wagą w dół.... tylko pozazdrościć 👄 głos na Olivkę oczywiście oddany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko... zatkało mnie!!! poszłaś po bandzie i to w święta :-) gratuluję ci mocno!!! sara kochanie, będzie dobrze... jeszcze jeden dzionek i będziesz się cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Patinko, siedzę przy kompie ale szukam mamie rozwiązań ich problemu z samochodem. Głosik oczywiście jak co dzień oddany. Jestem pełna podziwu twojego zaparcia i stosowania i to z takim rezultatem dietki. Szacun Saro trzymam kciuki, a może żeby sie nie denerwować jutro rano zrób ten teścik? Witam graminis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ---- ale ci zazdroszcze tych efektow ja sie ograniczam z jedzeniem i staram sie duzo ćwiczyc ale jakos nic nie widac sara ---- kurde ale emocje, mam nadzieje ze temperatura sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wsystkie Dziewczynki :) Sara🌼 moj test owulacyjny przed terminem @ pokazywal tez slabsza kreseczke ale wyrazna.Gdy zaczynalam testowac w czasie dni nieplodnych nie mialam zadnej kreski wiec cos zaczelam podejrzewac gdy pojawila sie ta dosc wyrazna. Do tego ta wyzsza temperatura...;) Kochana, najwazniejsze zebys teraz wyluzowala i nie denerwowowala sie. Masz dzien wolny? To super! Zajmij sie czyms co Cie odpreza! Ksiazka, film...cos co pozwoli Ci sie oderwac od myslenia o tym. Patinka🌼 zaraz bede glosowac :) Podziwiam za wyniki w dietkowaniu.Zglosze sie do Ciebie w przyszlym roku w tej sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno wiem. Moj Maz nigdy nie przeczyta tych stron. Jeszcze by mi w jakies samouwielbienie wpadl... ;) My dzis po pracy do lekarza idziemy. Poki co ogolnego... Musze sie zglosic zeby wyznaczyli mi polozna...A do wizyty z USG jeszcze 9 dni... ciagle dlugo. No ale moze dzis dowiem sie czegos nowego. Madzik🌼 jesli chodzi o ten brzuszek, to ja nie wiem od czego to zalezy.Moze to genetyka.Pisalam Wam o mojej kumpeli- Malezyjce. Przed ciaza wazyla 42 kg, no po prostu filigranowa istotka. A ciaze zaczelo byc widac dopiero w 19 tygodniu! Ja do malutkich osob na pewno nie naleze ( 175 cm wzrostu ), ale brzucho tez mam plaskie... cos mi sie jednak wydaje, ze dlugo taki nie bedzie. Mierze sie miara krawiecka. Poki co nie rosnie, ale czuje sie taka pelna. Wczoraj po kursie cwiczylam jeszcze. Juz 3 raz sie zmobilizowalam.Mam nadzieje, ze wejdzie mi to w krew i przez cala ciaze dam rade. Jak tylko dostane zielone swiatelko od ginekologa, to zaczne chodzic na basen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam dziś jakąś mega depresję:-( Wszystko boli, nogi takie spuchnięte, że patrzeć nie mogę:-( Do tega MEGA zgaga, już wyżarłam paczkę Rennnie... Wszystko mnie wkurza Ja już chcę urodzić!!!! Kończę obiad i muszę jechać po odbiór wyników badań z mikrobiologi... Nawt to słońce mnie dobija!!!!!!!!!!! No dobra, już nie śmiecę i spadam. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) 🌻 od czasu do czasu do Was zajrzę,u mnie nic się nie dzieje,od września-października zaczynamy przygotowania do in vitro... w końcu może coś się ruszy:) Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka gratuluję samozaparcia... ja jakoś nie mogę się zmusić do ćwiczeń i jedyne co robię to spaceruję czasami ;-P ale niedługo poćwiczę... w szkole rodzenia... ruszam w przyszłym tygodniu :-) monia biedulko ❤️ a sio wstrętna zgago!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis 🌼 wiesz... ja tez nie wiem na jak dlugo mi tego samozaparcia wystarczy... siedze jednak caly dzien na tylku, no przeciez musze sie gdzies ruszac... Strasznie kusi mnie rower, ale sa rozne opinie na ten temat. Fajnie, ze idziesz do szkoly rodzenia! Czy to w Polsce jest w ramach NFZ czy znalazlas jakas prywatna szkole? tutaj niby sa jakies w ramach sluzby zdrowia, ale nie wiem dokladnie na czym polegaja. Pewnie taka szkola z prawdziwego zdarzenia z cwiczeniami, z tatusiami itp to kosztuje tu sporo. Ale na pewno w swoim czasie sie zorientuje. :) Dzis pierwszy raz od luzszego czasu robie podejscie do wedliny, maz wkroil mi troche w salatke... musze sie zmusic, bo nie pamietam kiedy jadlam jakies mieso a teraz jest nam chyba dosc potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 pewnie to juz lada chwila :) Jeszcze troche i bedziesz tulic Maluszka :) Graminis odpedza od Ciebie zgage a ja pesymistyczne nastroje :) Sio!! Widzisz, jakie z nas dobre kolezanki??!! Do tego wszystkie kciuki za Was trzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forumowiczek
Widzę, że sznowne panie bardzo się oburzyły na małą dygresję. Tezę swą jednak podtrzymuję i szkoda, że topik ten zmienił swoją formę :( Tak na spokojnie zwróćcie uwagę między kim prowadzone są dialogi. Czy są to rozmowy: a. starających się z innymi dziwczynami z podobnymi problemami b. zaciązonymi z resztą przyszłych mam cieszącą się sukcesem zajścia w ciążę c. zaciążonymi i obecnymi mamusiami :) :) :) :) Wg mnie prawidłowe odp to b i c :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×