Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej slonka :***** mam nadzieje ze u Was ok?? u mnie po staremu pracuje itd..nic nowego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anual177
Ślicznie dziekuje za miłe przyjęcie:-) Chetnie dołącze do tabeleczki: Mam 26 lat,jest to mój 5 cykl,od kiedy zaczęłam starać sie o dzidziusia.Termin spodziewanej @ wypada w sobote 24.05.09. Dziś pobolewa mnie brzuch więc chyba znów się nie udało:-( Nadzieja umiera ostatnia więc bede czekać cierpliwie. Pozdrawiam i zycze miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpisuję anulkę :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13..................23.05.2009 anula177..................26....................5...................24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15..................... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz..................30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 sprawdź czy wszystko się zgadza!!! i życzę powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja82
Hej dziewczyny.Zaczęłam czytać ten temat jeszcze jak była jego pierwsza część...Obserwowałam jak pokolei dziewczyny mimo wielu starań ciesza sie ze swoich fasolek...Jedne wcześniej,drugie później ale w końcu.Widziałam jak wszystkie sie wzajemnie wspierają i jak radzą sobie co robić...I przyznam szczerze,że mimo iż mnie to nie do końca dotyczyło to poczułam jakąś więź z niektórymi i bardzo się cieszyłam jak czytałam,że w końcu się udało... edynie co najbardziej przykłuło moja uwagę to fakt,że praktycznie każda z Was jest mężadką lub chociaż zaręczona... No i o bobaska staraja się obie strony(wiadomo,że do tanga trzeba dwojga).. A co ma zrobic taki bidulek jak ja..Mam już 27 lat i jestem z moim misiem dopiero 8 miesięcy...Mieszkamy razem i układa się super on ma 31 lat...Kiedys wspomniałam mu,że chce mieć dziecko i ze nie mamy już 20 lat aby ze sobą chodzic 2,3 czy 4 lata a dopiero coś więcej,że mi sie już troszke spieszy bo chce jeszcze miec czas,siłę i cierpliwość do wychowania dziecka a przede wszystkim nie chce po 30 żadnych powikłań czy trudności w zajściu.. Usłyszałam,że on jeszcze o tym nie myśli bo za mało mnie zna...Z jednej strony go rozumiem ale niech on się postawi w mojej sytuacji..Mi wszystko w środku wrzeszczy,natura domaga sie swojego i momentami jak mnie dopadnie deprecha to masakra-najlepiej bym wtedy go rozszarpała i zwymyslała,że egoista jeden itp...Syty głodnego nie zrozumie a to dlatego,ze on ma już z 1szego małżeństwa dziecko.Ma 9-letnią córcię i nie czuje chyba potzreby bycia ojcem skoro już nim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis,dziekuje że pytasz,u mnie ok... Praca dom i tak w kółko.. Ciekawe jak Liowa sie czuje i czy sesja juz była slubna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja82
...Na początku jak mi wyznał,ze ma dziecko z ex żoną to zaznaczyłam mu,ze ja chce byc żoną i matką i jesli nie chce więcej miec żony lub dziecka to niech mnie do domu odwozi nie bedziemy dalej się spotykać...Usłyszałam,ze on bardzo chce miec rodzine...No wiec zaczęliśmy byc razem,poznawac się.Mieszkamy razem od 6 miesięcy mimo iż jesteśmy razem 8 miesięcy... Ja wiem,że on mnie kocha,okazuje mi to i jest super między nami ale ja do szczęścia potrzebuję dziecka,już mi nawet na tym ślubie nie zalezy tak jak na dzidzi:(Ale niewiem jak go przekonać...nie chcę go spłoszyć...Wprawdzie nie zabezpieczam się niczym i tabletki antykoncepcyjne stosowałam ponad rok temu i to tylko przez około pół roku to nici z tego bo niestety mój partner nie kończy w środku....Wiem,że to trochę nie na temat ale co ja mam zrobić...nikt nie zrozumie mnie jak inna kobieta....Mam nadzieję,ze nie wyszłam na idiotke i jakas dziewczyna mnie zrozumie...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny...Moze i macie pewne trudności z zajściem w ciażę...czas da Wam bobaska-wierze w to i życze,ale przynajmniej też macie meżów bądz partnerów,którzy są z Wami i robią to tak jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku 😘 cieszę się, że ok... no ciekawe jak lilka... czy już się fotografują... ale jej zazdroszczę tej sesji :-) :-) :-) a to z serii znalezione (dla poprawy nastroju ;-) : Ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Placz: Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lozeczka jak tylko pisnie. Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajace zabawki w lozeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja... trzymam kciuki za spełnienie twoich marzeń... i oby "twój miś" zapragnął waszej wspólnej dzidzi tak jak ty sama ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja ja cię doskonale rozumiem bo byłam już w takim związku - 8 lat i zero perspektyw na dziecko i ślub bo \"nie dojrzał do tego\". No i już nie miał okazji dojrzeć bo straciłam cierpliwość i go zostawiłam. Ojojoj dopieroż się zaczęły oświadczyny i deklaracje ale już było za późno. Pól roku to krótko, masz racje nie spłosz faceta. Popracuj nad waszymi relacjami żeby był pewien że chce w końcu dziecko musi miec kochających rodziców :) . Ale za dużo czasu mu nie dawaj, poczekaj jeszcze z pół roku i zobacz co sie będzie działo :) Dziewczynki ja już zdrowa. Widzę że Panią Misiową zaraziłam :( Monia ciężki okres masz ale dasz radę - dwoje dzieci to naprawde wspaniała rzecz!!!! graminis poklep brzusio :) Kalpek pozdrowienia i udanych staranek. Myszko buziaki! 👄 Misiaczku uściski i żeby ci się wszystko ułożyło w życiu wreszcie ❤️ Patinko ja bym się przeprowadziła na twoim miejscu jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane👄👄👄 U mnie wszystko po staremu, gdzies za okolo tydzien powinna sie u mnie zjawic @.....wiec wszystko wyjdzie w praniu:):) Przepraszam ze tak zadko sie odzywam , ale jest ladna pogoda i jak nie jestem w pracy to gdzies na powietrzu czy na zakupach:) Asiunia dzis sa Twoje urodzinki wiec kochana przyjmij odemnie zyczonka: 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Urodziny-dzien radosny pelen kwiatow zapach wiosny. Wszyscy zlozyc chca zyczenia zdrowia, szczescia, powodzenia. Niech Ci slonce zawsze swieci i niech czas radosnie leci. Niech odejda smutki, zlosci i nastanie czas radosci. Te zyczenia, choc z daleka, plyna jak wzburzona rzeka I choc skromnie ulozone, sa dla Ciebie przeznaczone! .............()..()..()..().. .............█..█..█..█.. ...........▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _______ஜஜஜஜஜஜஜ _______▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...........♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ____ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ ____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ _███████████████████ ________████████ ________████████ ____███████████████ http://a.kwiaciarnia-kama.pl/images/bukiet33.jpg 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki i uprzejmie donoszę, że nasz alutek i pawełek są od wczoraj w domku!!! brawa dla maluszka i jego dzielnej mamusi :-) alutek, kochana, teraz czekamy na nowe focie twojego przystojniaczka!!! strasznie się cieszę, że już wszystko dobrze :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 witajcie dziewczyny :):):) witam nowe kolezanki ja dziś w pracy odpoczywam po maratonie komunijnym wczoraj jeszcze miałam gości ,ale wieczorkiem już pożegnałam ostatnich komunia ogólnie super,pogoda tez dopisała tylko mój synuś zastrajkował!!!! od piątku już go coś zbierało i w sobotę miał gorączkę więc dałam mu od razu syrop i tabletki ,a w niedziele rano miał ponad 38 i wszystko go bolało i wymioty i w głowie mu sie kręciło wiec nie mógł nawet z łóżka wstać dopiero o 10 go ubrałam i szybko do kościoła ale był tak słaby ze nie mógł iść do ołtarza czytać listu,który dał mu ksiądz :(:(:( później mąż musiał z nim wyjść na powietrze ,mówię Wam normalnie masakra!!! zawsze zdrowy a tu taki amok na komunie może to też ze stresu sama nie wiem,i pózniej siedział na chwile przy obiedzie,nic go nie cieszyło:(:( a tu taki dzień dla niego jutro pośle jakieś foty na pocztę a jeżeli chodzi o mnie to jutro kończę brać clo i zaczynamy starania bo w sobotę jadę na zastrzyk pregnylu i usg zobaczę co mi powie moja gin. całuski dla wszystkich dziewczyn 👄 graminis jak tam odpoczywanko?? lilowa ciekawe czy sesja sie odbyła?? panimisiowa super ze patrysia zaakceptowała żłóbek patinko super ta waga twoja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej graminis ale super wieści to dobrze że alutek z Pawełkiem już w domku , mi się wydaje ze w domu zawsze inaczej i napewno lepiej i spokojniej niz w szpitalu pozdrowienia dla alutka i pawełka :):) a ty jak tam , kiedy następna szkoła?? wszystko już przygotowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja82
EfQa Dziękuję Ci z całej mocy,polałaś miód na moje serce.Masz rację-poczekam jeszcze jakies pół roku,tak nawet sobie planowałam. Relacje miedzy Nami sś super,czasem się lekko pospinamy jak w każdym związku ale zaraz której przybiega i śmiejemy sie z siebie.On jest ode mnie starszy o 4 lata i jest rozumniejszy,ja reaguje czasami zbyt impulsywnie jak to kobieta:)Układa nam się super,on jest pracowity bardzo i szanuje mnie,dba o mnie jak jeszcze żaden facet tego nie robił. I widze jak opiekuje sie córką jak jest w kraju(razem z jej matką i bratem-z innym fecetem,mieszkają w niemczech.Oliwia jest w Polsce tylko na swięta czy wakacje ale i tak ten czas dla mnie jest ogromnie trudny bo jestem zwyczajnie o nią zazdrosna i nie chodzi o to,że mój facet się mna nie zajmuje-nie właśnie najczęściej jest tak,że bawimy,tulimy i wygłupiamy sie razem we trójke,jakbysmy byli rodzina i tego mi brakuje.Ja mocno kocham jego córcię ale to nie to nie to samo co własne dziecko-jak go przekonać:(:( Pozdrawiam Was dziewczęta i mam nadzieję,ze za jakis czas zupełnie inaczej będe na tym topiku rozmawiac,jako spodziewająca się..... Duuuużo ciepła i uśmiechów kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo trzymam kciuki żeby Ci sie udało przekonać partnera o twoim pragnieniu posiadania dziecka,myślę że jak bardzo Cię kocha to na pewno zrozumie i będzie chciał żebyście tworzyli rodzinę efqa ale mi przypomniałaś :):):)historię !!! ja z moim mężem też chodziliśmy 7 lat ale bylismy młodzi bo ja miałam 16 lat a on 18 i w końcu jak miałam 23 to mu mówie że to juz wszystko jest nudne i monotonne i nie mamy jakiegoś celu przed sobą i albo decydujemy się na ślub albo sie rozchodzimy,ale w moim wydaniu był ślub ,póniej synek , i budowa domu i czas jakoś leci i jesteśmy szczęśliwi,bo teraz razem do czegoś sie dąży a takie chodzenie latami to do niczego nie prowadzi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monitko ale ci synek przeboje zafundował :-( zdrówka dla synunia życzę :-) a ja? no cóż... pełen relaks... dziś musiałam wstać wcześnie i jechać do laborka z siuśkami bo jutro wizyta u gina... chyba się położę, bo popołudniu znów wyruszam na buszowanko po sklepach :-) jeszcze nie wszystko gotowe niestety i na dodatek dostawa naszych nowych drzwi się opóźnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanego buszowania i wyszukania pięknych ciuszków dla bobaska:):):):) a z dostawcami to już tak jest jak chce się coś szybko to ich nie ma!!!ale w końcu na pewno dowiozą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję :-) bo miejsce na drzwi czeka ;-) a my nie ciuszkowanie tylko wózkowanie i pościelowanie mamy w planie :-) póki co, ciuszków ci u nas dostatek :-) idę się położyć bo coś mnie męczy w dole brzuchola :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głaskanko dla brzusia:):):) odpoczywaj :):):) to udanego wyboru wózeczka i ładniutkiej pościeli żeby sie dzidzi dobrze spało:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Alutek z Adasiem już w domciu super wiadomość,czekamy za reszta foteczek a Adaś śliczny,wracajcie do zdrówka👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wpadłam na chwilkę Dzięki za ciepłe słowa. Maluch daje w kośc,ma katar okrutny a do tego doszły te cholerne kolki, płaczemy razem :-( Na szczęście dziś trochę więcej spałam, babcia odebrała Różę z przedszkola i zaraz mam po nią jechać. Dziś dowiedziałam się , że za miesiąc przyjeżdża siostra z Irlandi, już nie mogę się doczekać, no i muszę jakiś zaległy prezent chrześnicy kupić na urodzinki. Miałam w planach uszyć jej extra sukieneczkę( bo oni na ślub szwagra przylatują), ale w takich warunkach nie ma szans niestety. Ja już dobrzeję, choć do wczoraj było źle i nocą nawet wymiotowałam samą wodą i flegmami, żyć mi się odechciewało. Człowiek nie docenia zdrowia! A do tego wszystkiego jeden szew mi puścił i boli dośc koonkretnie, nie wiem, czy poczekać aż samo się jakoś wygoi, czy z tym jechac, ale znów jak miałabym jechac, to nie mam przy kim małego zostawić... ja to mam jakiegoś pecha chyba, ale wolę żeby mi coś było, byleby dzieci zdrowe! Witam też nowe staraczki!👄👄 xxmadziaraxx- Adaś to u mnie, a u Alutka Pawełek :-) Alutek- super, że masz juz dzieciaczka ze sobą👄👄👄 Sciskam Was wszystkie, znowu płacz, więc lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę 🌼 STARAJĄCE SIĘ 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zalatana jestem troche nie pomyslcie tylko ze jak dzidzia mi rosnie w brzuchu to was olewam :):) u brata malej coraz lepiej aby sie do konca wszystko rozwinelo:):) a ja dzis bylam wybralam sobie pierscionek i na jutro ma byc bo musialam go troche zmniejszyc wysle fotki pierscionka:):) zareczyny na moje urodzinki beda czyli 1 czerwca :):) dziewczyny czesto chodze siku czasami nawet 4 razy w czasie 10 min czy to jest normalne?? monia ciesze sie ze juz lepiej ze zdrowkiem a z tym szwem to jedz lepiej do lekarza moze babcia zostanie z adasiem na pol godz kochana nie zamartwiaj sie tak :( bo i mi smutno a adasiowi napewno minie :):) misiaczki nie ma cie na forum jak kiedys :(:( zagladaj czesciej anual177 moze zmien sobie nik na czarny:):)5 cykli to jeszcze nie tak duzo nie ma co sie jeszcze zamartwiac napewno sie uda:):) Anastazja no ja w trakcie zareczyn:):powiem ci ze moj dawid tez nie chcial duzo przeszedl wiec sie bal ale bardzo go przycisnelam codziennie wylam itp i po 6 cyklach mam w brzuszku 17 tygodniowa fasolke:):) wiec moze wystarczy troche placzu i codziennego halasu o dzidzie zycze powodzonka:):0 kalpek ciesze sie ze u ciebie ok a jak sie czujesz :):) gramionis dzieki za przydatna lekcje:):) myszko usprawiedliwiam cie bo i ja ciagle na dworze jestem:) odganiam ta @ od ciebie ------a kysz:):) asiunia wszystkiego naj naj najlepszego spelnienia marzen:):) 🌻 🌻 🌻 alutek ale ci zazdroszcze juz masz swoje malenstwo w domu dobrze ze wszystko sie skonczylo jak powinno:):) monita moze tak sie przejal tak komunia ze zaczorowal z tego wszystkiego. trzymam kciuki za owocne staranka:):) pani misiowa ciesze sie ze patrysia tak dobrze zaakceptowala bycie w zlobku:):) madziara a co tam u ciebie slychowac:):) patinko a ty idziesz do nowego lokum pozazdroscic ci aby jak juz bedziesz w nowym domku to przeslij foteczki:):0 ewcia a jak tam u ciebie w pracy:):) dla wszystkich dziewczyn wielkie 😘 😘 i fluitki:):0 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę :):):) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............17............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się, bo byłam zdołowana kolejną nieudaną próbą, zdecydowałam się działać dalej i umówić się z moim profesorkiem na HSG, ale niestety nie wypaliło, bo zdążył wyjechać za granicę i nie miał możliwości zarezerwowania dla mnie tego zabiegu w swoim szpitalu, kazał czekać do następnego cyklu (w następnym cyklu też może nie wypalić, bo będę przed obroną i w ogóle). Kuzynowi mojego męża urodziło się dziecko ( w ogóle nie miałam pojęcia, że się spodziewają, a rzadko się widujemy, może celowo nikt z rodziny nam nie powiedział), nie muszę mówić jak bardzo mi było przykro, że to znowu komuś innemu się udało a nie nam... i jak tu mieć dobry nastrój i wierzyć, że się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie masz innego wyjścia tylko wierzyć i czekać. A z każdym dniem jesteś bliżej swojego maleństwa. U mnie w pracy niemiła atmosfera bo baby przeczuwają że dyr chce je wykurzyć. Trudno mu się dziwić jak się patrzy na tą ich pracę. Emilka rośnie jak na drożdżach. Robi już \"pieska\" i fajnie kręci pupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleglam poddalam sie na koncie zaliczona mam kanapke z szyneczka pomidorkiem i majonezem i kit keta i chce wiecej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×