Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Lilowa- zapomniałam Ci powiedzieć, że Wasza sesja ślubna jest naprawdę zajebista!!! No to spadam i miłej nocki :-) Kalpek- w takim razie teraz pozostało przebadać męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Czyżbym była dziś pierwsza??? U Gramki nadal cisza. A Wy gdzie? Adaś wcina, a Róża śpi, mam więc czas żeby poklikać,ale nie ma nikogo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kakusia:-) Co tam słychać? Idę śniadanko przygotować, póki mam ciszę. Monitko- miałaś napisać jak tam było ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawie po chorobie dzis ostatni antybiotyk i ogolnie duzo lepiej sie czuje :) Jeszcze nie mam @ boje sie ze znowu zaczely mi sie problemy z hormonami :( Niunio rozrabia nie posiedzi nawet minuty musze miec oczy wszedzie, sam jeszcze nie smiga ale po meblach i scianie wszedzie pojdzie a ja musze go szukac :) W niedziele mamy imprezke bo niunio konczy roczek wiec pomalu zaczynam ogarniac w mieszkaniu a w poniedzialek moze na krociutki urlop wyjedziemy :) Monia a jak Twoj Adasiek da ci cokolwiek zrobic?? A jak Roza pomaga czy nadal zazdrosna? Grameczko trzymam kciki za Ciebie i czekamy na cudowna nowine :) Monita i Patinka ale fajnie ze sie spotkalyscie :) Madzik a ty gdzie pisz szybko do nas co u ciebie Myszko szybko wyleczysz cyste i dzidzia zamieszka pod twoim serduchem :) Kalpek co tam u ciebie kochana?? Lilowa gdzie moge zobaczyc zdjecia z twojej sesji?? Kurcze pisalam tego posta ze 20 min bo niunia akurat karmilam zobaczyl mnie przy kompie i odrazu jak na zlosc zglodnial :p Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia- jest lepiej niż było, kolki przeszły, a mały rośnie i zaczyna zauważać, że poza cycem też istnieje świat:D Daje w kość i często płacze domagając się mojej obecności non stop, ale nie raz udaje mi się opanować sytuację- tzn mimo jego płaczu posprzątać, ugotować, zrobić pranie itd :-) Martwi mnie tylko, że on nienawidzi wózka, nie mogę wyjść spokojnie na spacer czy do kościoła, bo syrena okropna, nie wiem kiedy mu to przejdzie, ale masakra, nie da się iść do sklepu, tylko autem wszędzie jakby co. A Róża ma teraz taki etap, że kłamie i kompletnie nie słucha.Podsumowując- takie jest życie :-) Daję radę! :D A zdjęcia Lilowej są na NK Fajnie, że zdrowiejesz :-) No, to szykuje się Wam imprezka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 ciekawe co u grameczki:):) juz się nie mogę doczekać:):):) monia widze ze juz wszystko się normuje i adasiek już tak nie daje w kość :):):) kakusia super ze choróbsko już przeszło:):):) a niunio dobrze że taki ruchliwy :):):) chłopaki muszą być rozgarnięci :):):) a ja wczoraj spędziłam pół dnia w tej klinice,musiałam normalnie przyjąć się na oddział co trwało dwie godziny,kazali mi się przebrać do koszuli i dobrze ze mnie coś tknęło i zabrałam bo ginka mi nie powiedziała,więc paradowałam tam w tej koszuli :) wzieli mi cytologię i znów czekanie,w koncu okazało się że juz idziemy na to badanie i poszliśmy i wiecie co?? musiałam iść a tej koszuli przez parking z jednego bloku do drugiego normalna masakra zero dyskrecji......:( dostałam zastrzyk przeciw bólowy i weszłam do tego rentgena,włożyli mi jakieś żelastwa co strasznie bolało i podawali kontrast,i cały czas były robione zdjęcia rentgenowskie:( naprawdę nie przyjemne uczucie, bez krwi sie nie obyło:(:(:( wynik juz jest dziś ale dopiero moja gin go przywiezie w sobotę więc na razie nic nie wiem a z patinką spotkałyśmy się w jej rodzinnym mieście bo ona teraz w polsce,a ja pojechałam juz w niedzielę do mojego wujka który mieszka w tym samym mieście więc szybciutko na gg i sie umówiłyśmy:):):):) i tak przy okazji tego badania wyszło nam spotkanie:):):) bardzo przyjemnie:):):)uczucie jak byśmy się znały od dawna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nie mam lilowej na naszej klasie wiec przeslij na nasza poczte link do jej profilu jak bedziesz miala chwilke Monitko typowe to co piszesz dla naszej sluzby zdrowia wogole nie dbaja o pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. ja wiedziałam, że to badanie do przyjemnych nie należy, dlatego pytałam, czy masz po raz pierwszy... najważniejsze, że już jest po. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Kakusia-wejdź w moich znajomych i wpisz Zuzanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) ale upal dzis mamy :O nie lubie, rodzice pojechali nad wode z Laura ja zostalam w domu bo dla takiego maluszka taki upal nie jest dobry poza tym nie ma ciszy nad woda dzieci krzycza a ona potem gorzej zmierzla niz ja przed @ :D Monita fajnie ze spotkanie uwazasz za udane mnie sie rowniez podobalo choc krotko ale bylo super :) zadnej tremy stresu tak jak to napisalas jakbys my znaly sie od dobrych paru lat. Jak mieszkacie blisko siebie polecam takie spotkania :) aha olivka na kocu na ziemi bo z lozka juz strach ze zleci obraca sie na wszystkie boki na brzuszek i boje sie ze spadnie alewlasnie krzyczy juz jej sie znudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Grameczki Cisza... a ja juz sie tak niecierpliwie! ;) Patinka🌼 Monitka🌼 super,ze udalo Wam sie spotkac! Mam nadzieje, Patinko ze i nam kiedys bedzie dane tutaj w Anglii :) Kakusia🌼 widze, ze sobie poradzilas z odnalezieniem mojego profilu :) dzieki za zaproszonko. W wolnej chwili zajrze na Twoje foteczki. Laseczki Kochane 🌼 dzieki za te mile opinie na temat fotek :) Rozpieszczacie mnie! Wiadomo, jako rosnaca ciezarowka jestem lasa na komplementy. A te zdjecia byly robione w 13 tygodniu. Jak ten czas szybko leci. Mamy juz polowe drogi za soba :) Obiecalam jeszcze Grameczce, ze wysle wiecej do nas na skrzynke... postaram sie to zrobic w najblizszym czasie... zanim wroci z Coreczka do domciu :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja myslalam ze Grameczka tuli juz swoja corunie , a tu sie okazuje ze jeszcze nie..:(kurcze mam nadzieje ze tam Cie ni wymecza w tym szpitalu....trzymam wciaz kciuki aby jak wroce z pracy ,(Lucy) Lenka byla juz na swiecie:)👄 Kakusia super ze chorobsko juz minelo👄 Lilowa mi tez zdjecia bardzoooo sie podobaja:) Patinka, Monitka a i Wasze spotkanie sie udalo , co widac po zdjeciach - super!!!! Kalpeczku👄 Kochane ja zmykam teraz do pracy.....jak wroce to zapewne wy juz bedziecie w pieleszach,ale zagladne do Was ....zycze wiec milego dnia ...sciskam i caluje wszystkie bez wyjatku:)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystkoo dobrze byłam na kontroli u rodzinnego i wszystko dobrze Martynka mi się rozchorowała od wczoraj ma tem. a le doktor nic nie powiedziała może początek gardła ona tak rzadko choruje ale byli na basenie w niedzielę 2 god. może to nie wiem teraz spi bo strasznie płakała od rana grameczko trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka po takich instrukacjach od Moni nie mozna by bylo cie nie znalezc :) Ślicznma z ciebie kobieta a fotki cudowne prosimy o jeszcze Jolanta kicha ze twoja Martynka choruje, a lada moment dzidzia sie ma pojawic ;( trzymam kciuki zeby szybko jej przeszlo pozdrowienia i buziak 👄 Grameczko czekamy na ciebie i malenstwo i trzymamy kciuki Myszko milego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja juz po pracy....uffff.....jak goraco u nas dzis ze szok.....teraz sobie siedze i chlodze sie zimna coronka i klimatyzacja na full wlaczona....... Widze ze narazie cisza .....nie ma zadnych wiesci o Grameczce....wiec trzymam kciuki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze zmykam spac juz :) olivka spi Laura przyjechala cala spalona a kazalam ja psikac specjalnym sptrayem zeby ja nie spalilo w turcji bylo ponad 50 stopni i ani razu nie byla spalona a rodzice ja oliwkowali tylko :O i teraz wyje ze ja piecze ahh dobrze ze nie jechalam bo w cieniu nawet moja mame chwycilo. tez jestem ciekawa co u gramki mam nadzieje ze nie cierpi i ze utuli swoja lucy wkrotce :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko powiedzieć Wam dobranoc. U Graminis nadal bez zmian... Adasiek dziś od 6 rano nie przespał ani minuty, mam nadzieję, że nadrobi w nocy:-) Jolanta- trzymaj się i nie daj się chorobie, całuski dla Martynki Myszko👄👄👄 Zmykam do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 są już jakieś wieści o grameczce??? trzymam mocno kciuki:):):):)👄 jolanta tylko żebyś sie nie zaraziła od małej ,ciekawe kiedy ciebie zbierze:):):)👄 myszko a ty ciągle w biegu👄 monia i jak adaś ?? przespał noc?? 👄 czy znów dał popalić? kobitki odzywajcie się :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje sie zrana a tu malutko naopisalyscie wczoraj :) ja moge pisac tylko rano bo po poludniu maz pracuje na kompie i nie mam dostepu choc nieraz uda mi sie przeczytac co u was :) Witaj Monitko ranny ptaszku :) Grameczko, Jolanto czekamy w napieciu na nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko my dzis swietujemy rocznice slubów:) A dla was wraz z buziakami 👄 Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka urodziła o 9.10 ma 55 cm,waży 3370 i jest cudna !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gramka moje gratulacje ale masz fajnie dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu Martynka przespała ładnie nocke narazie nie ma temperatury miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 🌼 🌼 tak sie ciesze!!! ❤️ Cudownie!!! ❤️ Gratulacje Kochanie!! ❤️ Wspaniale wiesci!!!❤️ Super Mama, to i super Dzidzia :) :) :) Cudowna wiadomosc od rana!!!!!!!🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Myszko🌼 Kakusia🌼 wszystkiego najlepszego z okazji rocznic slubu!! :) :) Nieustajacej milosci, zdrowka, spelnienia wszystkich marzen i planow!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garmeczko suuuuper brawo dla dzielnej mamy i buziaki dla malenkiej ale fajne wiesci :) Dziewczynki dziekuje za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mię wiadomości z samego ranka :-) Graminis- jeszcze raz gratulacje!! Jolanta- teraz czekamy na Ciebie! kakusia, Myszka- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Zmienię jeszcze tabelkę:-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu jolanta2..................27.................40........ ...............15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś.............. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka......................15.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się kolejny upalny dzień... Nalaliśmy wody do basenu, przynajmniej Róża się ochłodzi:-) Chętnie rozłożyłabym się na słoneczku, ale przy Adaśku się nie da:-( Ale za to noc był boska, tylko 4 pobudki na karmienie i dalej głęboki sen aż do 9:30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×