Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej kobitki🌻 witaj gab:) fajnie że z dzidzią wszystko w porządku :):):)odzywaj sie więcej do nas :):) jalanta dzieje sie już coś???? czekamy na wieści grameczka a u ciebie???? sara ja dopiero w zeszłym roku byłam pierwszy raz i bardzo mi sie spodobało:):):) bo wcześniej byliśmy 2 razy na mazurach w Olsztynie,ale zawsze jakoś pogoda nam nie dopisywała więc zdecydowaliśmy się na Chorwację bo przynajmniej pogoda super a i dojazd ten sam bo nad Bałtyk mam ok.700 km.przez cała Polskę a do Chorwacji 750 km.więc różnica mała a i ceny takie same:):):):) liluś piekne foteczki :):):) ewelka my budowaliśmy domek dwa lata w pierwszym stan surowy zamknięty a w drugim wszystko w środku i z zewnątrz:) straszne wariactwo,myślałam ze już tego nie wstrzymię mąż dwa razy brał jeszcze dodatkowo bezpłatny urlop żeby dopilnować robotników i sam coś robił,dużo tez mieliśmy pomocy od ojca i tescia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Lilka piekne fotki!!!!!! Gramka dzis ????:D Jolanta jak sie czujesz Ty ? Misiaczki co u Ciebie ? ciekawe jak Efqa... Olawd pisz co u Ciebie ? PaniMisiowa ? Madzik? Monita ?Nikolka? Patinka? Myszka? Sara? Smerfetka? Monia? Alutek? Obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 2 obudził mnie skurcz... trochę się przemęczyłam i zasnęłam... teraz sama już nie wiem co czuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny o gramka coś się zaczyny dziać u nie narazie nic choć dziś jestem bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko a twój suwak mówi : dziś poród :):):):) moze akurat sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po południu idziemy do teści na rocznice 29 ślubu i wszystko było by ok gdyby jakieś 5 lat temu tesciowa dowiedziała się że kogoś ma zresztą on już wczesniej kogoś miał ale jakoś tesciowa mu wybaczyła ja na zbity pysk bym wyrzuciła i to żeby jedną po prostu jak widzi ładną kobiete to ślini się jak pies a dziś pewnie bedzie opowiadał jaki on jest szczesliwy sama wazelina debil jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siorka w czwartek leci do Polski i chce zobaczyć małego bo wraca dopiero 3 sierpnia a tu nic ale pierwsz ciąża była zupełnie inna nawet brzuch mnie nie bolał a teraz od 6 tyg. regularnie i mała nie rozpychała się tak może bo teraz mam mniejszy brzuszek sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanej imprezki:):):) ale z drugiej strony to współczuje teściowej żyć w takim chorym małżeństwie ale faceci są straszni a dodatkowo zawsze mnie to dziwi że stare chłopy a takie głupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie stary a głupi ..... uciekam na spacerek z Martynką miłego dnia dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Skończyłam sprzątać, ugotowałam obiad i poskromiłam dzieciaki, teraz mam chwilkę, bo zasnęli oboje:D Widzę, że ciężaróweczki dzielnie się trzymają! Ściskam Was kochane, to już tak blisko, ale to czekanie jest najgorsze, coś o tym wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś wszystkie zabiegane:):):) pewnie przy sobocie macie nawał pracy :) ja jak by była w domu też pewnie bym szalała od rana do nocy hihih:):):) tymczasem zaraz zbieram się do domciu mój m coś tam uszykował do jedzenia co się mu rzadko zdarza i nie wiem co go tak natchnęło :):):) jutro mnie nie będzie bo wyjeżdżam , ale mam spotkanie :):):):) na które bardzo się cieszę i w poniedziałek powiem Wam z kim i będą fotki :):):)będzie niespodzianka :):):):) w poniedziałek też będę na tym badaniu drożności więc zdam relację co i jak mam nadzieję ze grameczka i jolanta urodzą :):):) ślę całusy dla wszystkich kobitek bez wyjątków CMOK 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawaa
Kochane błagam pomocy. Ostatni okres miałam 23 maja. 01.07.2009 zrobiłam sobie beta hCG i okazało sie że jestem w ciąży wynik 201,60. Wczoraj byłam na badaniu USG gdzie lekarka powiedziała, ze coś jest nie tak bo pęcherzyk ciążowy jest za maly jak na ten wiek ciąży. Opis USG: Trzon macicy o wymiarach 41,6 X 53,7. Endometrium poszerzone 18,1 mm. W jamie macicy widoczny pojedynczy pęcherzyk ciążowy o wymiarach GSD= 4,6 mm. Oba jajniki bez ech nieprawidłowych. Zatoka Gouglasa wolna. Dziś zrobiłam beta hCG i wynik jest tylko 218,40. Czy możecie mi powiedzieć co się dzieje? Dzwoniłam do mojej ginekolog ale ona nie chciała mi nic powiedzieć. Wizytę mam dopiero we wtorek. Ale ja zwariuje do tego czasu. Wolę poznać nawet najgorszą prawde niż czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sawaa nie chce cię martwić ale wygląda na to że ciąża nie rozwija sie prawidłowo pęcherzyk jest maly i beta hcg za mało rośnie. Spotkałam się z takim przypadkiem w szpitalu i niestety skończyło sie źle. Myśl pozytywnie wiara czyni cuda. Moja ciąża też była z problemami więc rozumie Twój strach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawaa
Gab dzięki za odpowiedź tak też myślałam że coś jest nie tak. Kurcze dlaczego tak sie dzieje? :-((( A byłam taka szczęśliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam Was jeszcze podczytać. Sawaa- czasem niestety tak jest, że we wczesnej fazie nagle pęcherzyk przestaje się rozwijać i ciąża ulega samistnemu poronieniu:-) Przepraszam, że ja o najgorszym... Gab ma rację, pozytywne myślenie jest najważniejsze! Trzymam kciuki, jeśli nie teraz, to na pewno wkrótce się uda:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym zdaniem miała być ikonka :-(, a nie uśmiechnięta. Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Graminis nic nie pisała, więc nie wiem, czy się zaczęło, mo że po prostu odpoczywa weekendowo:-) trzeba korzystać póki jest okazja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- bo to przychodzi nagle :-) Odpoczywaj i relaksuj się, przed Tobą chwile, które wymagają siły :-) A ile dni po terminie masz się zgłosić do gina? Nie chodzisz na ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj byliśmy w restauracji na obiedzie ostatni wypad w ciąży coś mnie pobolewa ale pewnie to nic właśnie jedziemy na basen z Martynką ja sobie poczekam a oni sobie popływają pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka pewnie urodzisz przede mną... bo ja co dzień to lepiej się czuję ;-) najgorsze jest czekanie... ale jest zmiana... będzie jednak Lenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia do gina mam się zgłosić gdyby co we wtorek, albo jak coś będzie nie tak... ale czuję ruchy, nic się na razie nie dzieje... jak doczekam to dostanę piękne skierowanie do szpitala... ale tego bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramka fajnie że się odezwałaś ja chyba mam takie nieregularne skurcze ale co z tego bedzie pare razy mnie złapało i ciągnie do dołu ale sama nie wiem pewnie przejdzie gdyby co to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) Weekend szybko zlecial... za szybko!! Grameczko🌼 podkradlas mi imie dla Dziewczynki! haha beda wiec dwie Lenki jesli sie okaze, ze u mnie tez Dziewczynka siedzi. :) Zawsze twierdzilam, ze bede miec corke Lenke i zdania nie zmienie. Ciesze sie w sumie, ze Cie nim zarazilam.Maz twardo przy Adasiu stoi... imiona sa wiec u nas ustalone. :) Mowiac szczerze przyzwyczailam sie do Twojej Lucy... Lucja to tez piekne oryginalne imie a Ty jeszcze tak slodko o niej opowiadasz... :) No nic, mykam do lozeczka... od kilku dni mam stan podgoraczkowy tzn 37.3-37.5. Mam nadzieje, ze nic zlego sie nie dzieje... na wszelki wypadek wybiore sie w tym tygodniu do lekarza. Spijcie słodko z Aniołkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem pierwsza... etap I rozpoczęty :-) od 3:20 regularne skurcze. póki co łagodne i siedzę w domku :-) mam nadzieję, że do wieczorka mała będzie już z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kalpeczku :-) lilka kuruj się... nie wiem jak się sytuacja rozkręci, najprawdopodobniej nie będzie mnie na kafe przez 2 najbliższe doby ;-) skurcze co 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gramka! No to trzymamy gorąco kciuki!!!! Miejmy nadzieję, że pójdzie szybko! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×