Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka:) Grameczko----- GRATULACJE KOCHANA👄🌻👄🌻👄🌻 Kakusia i reszta dziewczyn ----- dziekuje serdecznie za zyczonka:)👄 Kakusiu i Wam rowniez zycze wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowka i milosci na kazdy kolejny dzien🌻👄🌻👄🌻 Niestety lece juz do pracy, chcialam tylko zobaczyc czy Grameczka juz urodzila:) Zycze Wam milego dnia i do poklikania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄 grameczko 👄👄 ale się cieszę że już masz maleństwo przy sobie 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 jolanta teraz na ciebie kolej :):):):) myszka 🌻 kakusia🌻 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:):):) dużo miłości i wzajemnego zrozumienia,spełnienia marzeń!!! _______(¯`v´¯) ______(¯`(♥)´¯)__(¯`v´¯) _______(_.^._)__(¯`(♥)´¯) _________$___$$_(_.^._) __________(¯`v´¯)$$(¯`v´¯) _________$(¯`(♥)´¯)$(¯`(♥)´¯) ____(¯`v´¯) (_.^._)$_$(_.^._) ___(¯`(♥)´¯)$$$$$$(¯`v´¯) `v´¯) ___$(_.^._)$$$$_$(¯`(♥)´¯) ♥)´¯) _$$$$$$$$$(¯`v´¯)$(_.^._)`v´¯) $$$$$$$$_(¯`(♥)´¯)_(¯`v´¯)♥)´¯) $$$$$_$$$$(_.^._)$(¯`(♥)´¯)._) $$$_$$$$$$$$$$_$_$(_.^._) $$$.$$$$$$$$_$_(¯`v´¯)`v´¯) $$$$$$$$$__$__(¯`(♥)´¯)♥)¯) $$________$____(_.^._).^._) _______(¯`v´¯)_$__$_$$$ ______(¯`(♥)´¯)__(¯`v´¯) _______(_.^._)__(¯`(♥)´¯) _________$___$$_(_.^._)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis GRATULACJE - buziaczki dla malej :-) ale fajnie, no!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też upał ale siedze w pracy i popijam mineralkę:):):) aż nie chce mi się wychodzić na zewnatrz:):):) po tych ulewach to nawet oki że słoneczko świeci a mój na słoncu dziś bo wycina jakieś wzory z desek z których będzie robiony balkon i mi wydzwania i sie żali uffff te chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis Serdecznie Gratuluje Kochana 🌻 doczekalas sie swojje Lucy utul ja od nas wszytskich super wiesci ja dopiero teraz mam czas wejsc na kompa i to tez nie dlugo. Myszka Kakusia wszystkiego najlepszego dla was przesyłam cały bukiet 🌻 internetowych dla was :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Patinko🌻Monitko🌻 dziekuje serdecznie w imieniu swoim i meza za zyczenia...obysmy nastepna rocznice slubu obchodzili we trojke hehe:) U nas tez jest bardzo goraco....jest 5 po poludniu a temperatura utrzymuje sie na poziomie 28-30*C .....a jeszcze jak czlowiek jest caly czas w ruchu, biega to normalnie pot z czola cieknie....ale lepiej niech bedzie goraco jak ma padac i byc zimno:) Kochane zmykam pod prysznic i cos zjesc....:) Odezwe sie jutro po pracy:) Buziaki👄 i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U nas po burzy i deszczu, powietrze troche lżejsze... Wszystkie mamy pozdrowionka od Garminis i Lenki :-) Podobno poród był ciężki, ale mąż się spisał i było ok :-) Jak wszystko będzie dobrze, to w sobotę wyjdą. No i oczywiście ma do nas wpaść i zdjęcia pokazać :-) Jolanta- a Ty jak? Czy wzięłaś sobie do którejś z nas numer, żebyśmy trzymały kciuki??? Myszko- Ty ciągle biedaczko w biegu! Nie planujecie jakiegoś urlopu? Ja karmię małego i zaraz muszę wymyślić śniadanko dla drugiego niejadka(Róży) Pani Misiowa- a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie tez po burzy troszke przyjemniej :) Monia -Pani misiowa chyba wyjechala na urlop o ile dobrze kojarze :) Ty to masz wesolo Roza nie chce jesc a Adas nadrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kakusia! To ja chyba mam sklerozę, bo nie pamietam:-) No racja- Różą to prawdziwy niejadek he he. Znowu robi sie gorąco... Kakusia- co przygotowujesz na urodzinki małego? Ciekawe co u EfQi? Kalpeczku- skrobnij coś do nas! Misiaczki- tęsknimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na urodziny robie obiad 1 danie rosołek z wlasnej roboty kluseczkami a na 2 chyba jakas pieczen ziemniaczki (moze zapiekane) i kalafiorek :) pozniej tort kawa i szmapan moze jakas jeszsze salatke i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek tabelka :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu jolanta2..................27.................40........ ...............15-07-09 gab2901....................34..............36........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Nie moge uwierzyc że już tyle za mną :) Upały dają popalić wieczorkiem jestem ledwie żywa ogólnie nie mam jakiegoś lenia najgorzej jest z gotowaniem obiadów bo nie mam na nie pomysłu :( do tego od ponad tygodnia nie rozmawiam z moim bratem tak mnie wkurzył że musiałam nospe brać bo brzuszek i jajniki pobolewały . No ale tak to jest z rodziną :( wszystko jest dobrze jak robimy jak oni chcą. Gratulacje dla naszej nowej mamuśki niech szybko wychodzą do domku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny umnie nadal bez zmian mały w brzuszku sorki że dopiero teraz pisze ale Martynka miała w nocy temperature już nic nie rozumiem w dzien nie miała wogóle nawet 35,5 a w nocy 38 spałyśmy do 9,3 i teraz mała już poszła spać jak dziś bedzie tem. w nocy to jutro muszę isc do lekarza jeżeli któraś mi poda num to super ale mam tez namiary na myszke na gg to mój da jej znać jak nie zapomni ale podajcie mi num. komórki to ja wyślę ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,w nocy miałam taka burze,ze byłam normalnie zesrana!!!!!!!!!!!!!rano nie miałam neta ....nie dluo jade do mamy...jeszcze dzis ostatni seksik i abstynencja,bo 6 dni musi byc...boje sie jak cholera...Gramka dzielna jestes!!!! Jolanta teraz twoja kolej :) Myszko spoznione,ale szczere zyczonka!!!wszystkiego nja nja nja ! Ja w srode obchodze z mezusiem 3 rocznice slubu....juz 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) po dluzeszej nieobenośći :) graminis:) gratlace szcesliwego rozwiazanie;) 👄 sciekam wszystkie :) kalpek:) najlepszego z okazji rocznicy::) u mnie nic nowego..:) jakos sie kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) po dluzeszej nieobenośći :) graminis:) gratulacje szczesliwego rozwiazanie;) 👄 sciskam wszystkie :) kalpek:) najlepszego z okazji rocznicy::) u mnie nic nowego..:) jakos sie kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Misiaczki jak fajnie ze sie odezwalas napisz cos wiecej zostan z nami i pisz czesciej brakuje nam ciebie tu Kalpek juz teraz wszystkiego naj naj z okazji rocznicy bo w przyszlym tyg wyjezdzamy na jakis urlop na kilka dni wiec mnie nie bedzie :) widze ze bralas slub tydzien po mnie i Myszce :) Jolanta a ty jak dzidzia sie nie spieszy na swiat?? dziewczynki piszcie piszcie bo cos cicho tu nie ma Gramki i sie ociagacie halo przywoluje was do porzadku wiem ze ladna pogoda ale kazda niech chociaz jedo zdanie napisze co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej, to ja:-) Misiaczki, Kalpek- jak miło, że sie odezwałyście :-) Madzik- Ty chyba już po usg??? Pisz jak było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):) ja od ranca juz w pracki ale jakoś nie było czasu zajrzeć:):) ciekawe jak tam grameczka z dzidzią sobie radzi:):):) i w końcu chyba Lenka jest:):) a nie Lucy?? patinko jak tam dziewczynki?? :):) monia i wszystko powoli dochodzi do normy:):) ciesze sie bardzo kobitki👄 dla wszystkich a mnie dziś strasznie boli jajnik aż nie moge usiedzieć to chyba sprawka tego badania,mam 14 dc,jak wrócę do domu to zrobię test owulac.aż mnie na wymioty zbiera,a dopiero jutro po południu jade do gin sprawdzić co badanie pokazało i zrobic usg dla sprawdzenia jajeczek:) ciekawe czy są bo nie brałam clo. więc ciekawośc mnie rozpiera,jeżeli nic nie bedzie to dopiero od następnego cyklu znów tablety madziara co u ciebie ?? zaczełaś juz starania?? bo my mamy podobne terminy:):):) misiaczki🌻 fajnie że zaglądłaś:) napisz więcej co u ciebie?? myszko 🌻 piszcie bo grameczka sie na nas zezłości jak wróci ze szpitala ze tak mało napisane mamy:):):) jalanta a ty co tam ?? zbiera cię juz ?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :):) jestem na rozkaz moni 😘 na usg bylo duzo strachu dawid to blad jak nadchodzila nasza kolej:):):) bedzie dziewczynka a tal liczylismy na chlopca :P:Pi jeszcze ja zobaczylam ptaszka jakims cudem i mowie ze to napewno chlopiec a lekarz mowi ze to dziewczynka hehe a tu nagle taka burza w brzuchu chyba sie wkurzyla moja kruszynka :):)ale myslalam ze tam posiedzimy troche a tu tylko pare przelaczen na usg 4d i 20 min w gabinecie i tyle wszystkiego :(:( zawiodlam sie troche ale jedno jest pewne bedzie kropla w krople tata :):):) napewno by sie jej nie wyparl juz teraz hehe a fotke mam na nk tylko niezbyt wyrazna bo robilam z tel ale na stronie lux med jest filmik mojego malenstwa :):):):) dla zainteresowanych moge podac kod :):) aha i moja malutka wazy 856g i bardzo dobrze sie rozwija mam 25 tydz a ona juz odpowiada 26 :):):) trzymam kciuki za staraczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia🌻 jak fajnie że pędzisz na urlopik:):):) a gdzie się wybieracie?? ja dopiero w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze nic nie zapowiada porodu martynka też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik ale Ci zazdroszcze dziewczynki:):):):) to moje marzenie :):):) ciesze się ze wszystko dobrze i że kruszynka rośnie 🌻 bo u mnie nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik suuuper ze wszystko ok tylko ja cie nie ma na nk zeby zdjecia obejrzec :( Monia jedziemy nad morze jeszcze dokladnie nie wiem jak miejscowosc ale w zachodniopomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Widze, ze sezon urlopowy rozkrecil sie na topicu na calego. My rowniez za tydzien lecimy. Trudno to nazwac urlopem ale zawsze to jednak troche odpoczynku. W tym czasie sporo zadan do wykonania ale najwazniejsze, ze zobaczymy sie z Rodzinka. Ide tez na USG. Moze poznamy plec... chociaz kusi mnie ostatnio zeby czekac do porodu... Monitko🌼 jeszcze troche cierpliwosci...bedzie dobrze!Trzymam kciuki za dobre wyniki badan!!!!!A kiedy malzonek wybiera sie na badanie? Moniu🌼 wesolo musisz miec ze swoimi dzieciaczkami :) Kiedy zobaczymy jakies nowe foteczki? Madzik🌼 wiemy, ze chcialas chlopca ale dziewczynki tez sa super! :) Najwazniejsze, ze pieknie sie rozwija! :) Grameczko🌼 pusto tu bez Ciebie...nie moge doczekac sie fotek malej Lucy ;) hehe dla nas ona juz pewnie Lucy zostanie :) :) Gab🌼 faktycznie te tygodnie szybciutko uciekaja... ja tez nie moge uwierzyc, ze juz przeszlo polowa za mna. Jolanta🌼 Ciesze sie, ze Martynka czuje sie lepiej. A Ty zbieraj sily i relaksuj sie ile mozesz :) Jeszcze chwilka i bedziesz tulic Malenstwo. Patinko🌼 mam nadzieje, ze czujesz sie dobrze! Troche sobie w Polsce posiedziesz jeszcze. Fajnie. Odpoczywaj i wracaj do calkowitego zdrowka :) Myszko🌼 jak sie czujesz? Moze jako dobra gospodyni domowa podpowiesz mi jakas fajna salatke do mieska z grilla. Jutro robimy imprezke i pomyslow brak ;) Pozdrawiam oczywiscie Wszyskie i Kazda z Osobna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik to super wiadomość że z maleństwem wszystko dobrze i że dziewczynka też fajnie chłopak za drugim razem bedzie hi hi lilowa dzieki bardzo łasnie Martynka jest u babci a ja korzystam i sprzątam mieszkanie i troche relaksu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×