Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka dziewczynki:) Madzik 🌻dzidzia sliczna i gratuluje coreczki:) Lilowa 🌻 niewiem jaka slatke chcesz zrobic.....u mnie w resteuracji jest bardzo dobra z brokulow..... wiec surowe brokuly plukasz pod zimna woda, jak troche odciekna kroisz ich drobno (nie musi to byc bardzoo drobno, poprostu na takie mniejsze kawaleczki) do tego dodajesz czerwona cebule pokrojona w kostke, przyprawiasz troszke sola i czosnkiem sypkim, dodajesz troszke octu i dajesz majonez ---- mieszasz dokladnie wszystko i wychodzi bardzo pyszna.....a jak chcesz jakas inna to mow , mam przed soba ksiazke z surowkami i z salatkami, wiec moge Ci cos jeszcze podac:) Musze dzis troche sprzatnac , bo jutro chyba bede piekla ciasteczka z winem, bo w niedziele idziemy na Brider Shower, do kuzyna narzeczonej...taka babska imprezka....jutro zas moja szefowa ma urodziny wiec wieczorkiem idziemy na dansink i przy okazjizrobimy szefowej suprise (urodziny w zasadzie ma dopiero w srode, ale w tygoniu jej nie bedzie w resteuracji wiec organizujemy wszystko jutro)..... za tydzien w sobote mojej bratowej siostra bierze slub cywilny, wiec znow imprezka, a w niedziele moja bratowa ma urodziny i imieniny....normalnie trzeba zarabiac tylko na same imprezy....szok....juz ten rok niech sie skonczy, a jeszcze w sierpniu nas czekaja 2 wesela.....uffffffffffdobra zmykam do sklepu po gazetke z mieszkaniami, bo planujemy zmienic mieszkanie, wiec mozna dostac pierdolca.... Milego dnia zycze i do pozniej:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko🌻ty to jesteś wulkan energii!!!! skąd na to wszystko siły :):) nie mówiąc juz o funduszach:):):) liluś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 dzieki, wyprobuje!! Mam juz tez kilka pomyslow wiec powinno byc ok. A znacie jakas fajna marynate do karkoweczki na grilla? Ja robilam wczesniej z jalowcem ale nie moge dostac tym razem. Myszko, widze ze zwariowany czas Wam sie zapowiada... u nas tez i to bardzo :) Ale przeciez to fajnie jak cos sie dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 🌻grameczko jesteś już w domu?? 🌻jalanta a ty kiedy jak się czujesz?? zapowiada nam się superowy weekend pod względem pogody,ja dzis w pracy ale jutro pędzę na kąpielisko do słowacjii:):):) dziś jeszcze zaliczam moją gin. ciekawe co mi powie?? po tych wczorajszych bólach jajników to byłam w szoku jeszcze przez noc mnie bolały a dziś jeszcze tylko z leksza czuje piszcie coś kobitki jak tam dzieciaczki i brzuszki liluś,mayszka,misiaczkli,patinka,panimisiowa,nikolka,olawd,alutek, ewqa,ewalka,madzik,monia,kakusia,kalpek,madziara,sara,gabi piszcie co u Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luluś mój tata to robi zalewkę do karkówki tak 1/2 szkl.wody 1/2 szkl.octu 1/2 szkl.oliwy łyżka papryki słodkiej,sól,pieprz,przyprawa grillowa 2 łyżki,można dodać też trochę przecieru pomidorowego jak ktoś lubi:) wszystko to wlewa do słoika i zakręca i miącha tak długo aż wszystko sie super wymiesza i pózniej zalewa mięso ,miesza żeby sie rozeszło wszędzie i zostawia w lodówce na pare godzin albo na noc:):):):) a kiedy ten grilek ??? dziś ,czy już się spózniłam z przepisem ale bedzie na następny raz :):):) a sałatkę to przeważnie z pekinki robimy albo z lodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik widziałam usg,super,az mi zy staneły,nawet słyszałam Twoj głos :) sliczne usg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpek ja też chcę :(:( bo madzik pisała o tym kodzie na poczte ale jakoś chyba nie dotarł madzik :):):) ja też chcę:):):) a przecież uciekłaś mi z nk i cię nie mam :( dlaczego ?? smutna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nie wszystko dobrze Martynka ma kaszel więc może tem. była od tego mały nadal w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niestety tylko na chwilkę jestem, bo zamieszanie i roboty w cholerę! Madzik- kochana !--cudowna córcia będzie- teraz imienia szukaj:-) Monita- daj znać jak wyniki Myszko- Ty znów w biegu, kochana wyluzuj!!!! Niestety nie danm razdy pisać, bo tak się mały drze, że się nie da, zajrze później. 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby obejrzeć ten film, to trzeba byc jakoś zalogowanym??? Jolanta- odpoczywaj jeszcze ile się da! O rety! Teraz już naprawdę uciekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziewczyny mi tez wyslijcie ten kod , bo chcialabym zobaczyc Madzik coreczke:) Grameczko czy Wy juz dzisiaj wracacie do domku???👄 Kochane ja zaraz zmykam do sklepu, bo wczoraj upieklam 3 placki i musze do nich zrobic masy i upiec jeszcze ciasteczka z winem.....wczoraj z kuzynka rozmawialam z ta co ma Brider Shower i powiedziala mi ze wszystkie ciasta pieka na te party, wiec mowie do niej czego mi wczesniej nie zadzwonila, a Ona mowi ze sie wstydzila.....i po jej rozmowie bum ja sie wzielam do pieczenia i upieklam.... Zagladne do Was pozniej w miedzyczasie...a teraz mykam....milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny na poczcie kafeterii wyslalam dane jak mozna obejzec filmik mojej kruszynki :):) buziole 😘 a co do imienia to nie mam pojecia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee madzik jestem pod wrażeniem :):):) pierwszy raz oglądam takie usg to niesamowite oglądać swoją dzidzię,i jak ona sobie tam leży i serduszko puka,kruszynka wtulona:):):) życzę powodzenia i żeby ładnie rosła w brzusiu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka juz jest w domku,bo Lenka ma juz zdjęcie na Nk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- kurka, poryczałam się.... tak niedawno Adasiek był w moim brzuchu.... Graminis- Lenka słodziutka! Monita- miałaś napisać jak wyniki??? Myszko- brak słów, Ty tylko na okrągło pieczenie i gotowanie!!! Ja posprzątałam, ugotowałam obiadek i nawet ptasie mleczko zrobiłam! A teraz dzieciaki mi padły, chyba przez te upały, więc mam chwilkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia ja dopiero po pracy jadę do gin ,tak ze ok.19 będę dopiero wiedzieć napiszę jutro albo jeszcze dziś wieczorkiem ale nie mam pewności bo chyba na grillka do rodziców pojedziemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam dzisiejsze zdjęcia Adaśka, wprawdzie tylko 2, ale zawsze coś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie ja tylko na chwilke bo przygotowania do jutrzejszych urodzin niunia i wiecie co naszla mnie refleksja ze rok temu o tej porze spacerowalam po szpitalnym korytarzu w bolach i czekalam na mojego szkraba urodzil sie taki malutki a tu juz taki duzy chlopczyk :) \' Jak juz wam pisalam wyjezdzam na urlop wiec moze dopiero pod koniec tyg napisze :) pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadam tylko podziękować... z opowieścią o przygodzie życie zjawię się jutro :-) padam z nóg :-) ale jestem szczęśliwa!!! przeszczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko super ze juz w domku jestescie:) A Leneczka przesliczna kochana mala kruszynka - po prostu cudna:)👄 Jolanta podalam Ci namiary na Grameczke na gg:) Teraz kolej na Ciebie👄 Madzik filmik jest przepiekny, az sie wzruszylam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki grameczko mała prześliczna a ten uśmiech na twarzyczce:) normalnie szok:):):) co do mojego badania to wszystko oki opis zdjęcia jest taki,macica prawidłowa,lekko skierowana w lewo,jajowody drożne na całej długości więc wszystko oki teraz moja gin sie zastanawiała jakie leki mi przepisać i od nowego cyklu znów mam clostilbegyt,pózniej jakis inny lek którego nie mogę rozszyfrować z recepty a od 20 do 25 dc mam brać duphaston,i działać a w połowie na pregnyl przyjechać,więc znów od początku w tym cyklu nic nie brałam i oczywiście dziś 15 dc a jajeczka strasznie marne urosły,więc nawet nie ma sensu się starać chyba ze tylko dla przyjemności sie pokulać:):):)w łożu mam nadzieję ze ten przyszły cykl coś pokaże zwłaszcza ze będziemy w czasie starań na wczasach w chorwacjii :):):) czyli ten cykl juz zmarnowany,tyle tylko ze to badanie zrobione i dobrze ze wszystko oki,bo miała jeszcze badanie drugiej pacjętki i ona miała niedrożne i juz sie przestraszyłam ze to moje badanie ale na szczęscie u mnie oki teraz chyba zbadamy męża :)choć on sie broni rękami i nogami:) powiedział mi ostatnio ze chyba nie da rady se sam tego zrobić:)no co za chłop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobitki🌻 całuski dla każdej z osobna 👄👄👄 i sie rozlało a miałam na kąpielisko jechać........:(:(:( będzie chyba siedzenie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia uściskaj małego to jego pierwsze urodzinki :):):):) buziaczki i udanego świętowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam po nocnym maratonie... Ale ulewa! Aż się wierzyć nie chce! Kakusia- wszystkiego najlepszego dla niunia!!! Jolanta- trzymaj się!!! Monitko- cudownie, że wszystko ok, ale powiedz- nie myślałaś o inseminacji???? Zapowiada się pochmurna niedziela i siedzenie w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×