Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejka kochane ja dopiero teeraz siadlam uff mam dosc jak wspomnialam wczesniej Laura ma jutro urodziny na balyhoo 10 osob :O wiec zrobilismy razem z Laura mufinki z nadzieniem taki jakim chciala czyli gwiazdki milky way platki i rozne kolorowe kuleczki ja zrobilam galaretki na razie zielone sie chlodza w lodowce w przezroczystych kubkach plastikowcyh jutro zrobie czerwona i zolta i moze przeloze kislem lub bydyniem jak myslicie co lepsze bedzie?? no i zrobilam czekoladowe babeczki z ryzu dmuchanego wlasnie sie chlodza w lodowce iw miedzy czasie ugotowalam rosolek z ryzem i jafrzynkami zebym jutro miala z glowy :p bo jeszcze czeka mnie kupno tortu dmuchanie balonow :O no i Laura juz dostala na ten miesiac 2 zaproszenia urodzinowe jedne odbeda sie na sali gdzie beda skoki narciarkie ze sztucznej skoczni sama jestem ciekawa jak to bedzie wygladac no i kregielnia tutaj tak wlasnie wygladaja urodziny bardzo rzadko oganizuje je sie w domu.Ale sie rozpisalam Monia strasznie mi przykro kurcze 😠 w nastepnym miesacu moze juz okazac sie ze fasolka bedzie bo staranka teraz odbeda sie bez problemu :) madzik super ze sie czesciej pojawias domins-przepraszam pewnie pomylilam nicka tak to jest z ginekologami ja mialam podobne przygody :( trzeba szukac dobrego ginekologa ja wam powiem ze znalazlam w chorzowie ginekologa ale facet naprawde konkretnt gabinet wyposazony full nie jest bardzo drogi w porownananiu z innymi bo slyszalam juz rozne historie. alutek super ze znalazlas nianie i blisko ciebie :) Mozliwe ze wybralas strzal w dziesiatke zobaczysz ale miej oczy wszedzie i kamera jest dobrym pomyslem ja tez mialam takie kastingi oj co sie dzialo przyjelam pani ktora przy Laurze sie rozplywala ah jaka ona kochana i wogole a to co wyrabiala to szok palila papierochy w pokoju i zebym nie wyczula otwierala wszystkie okna i robila przeciag :O i duzo roznych innych histori nieprzyjemnych :( jolnata super ze u ciebie wszystko ok :) dziewczynki wybaczcie sciskam was wszystkie i uciekam ledwo zyje oczy mi sie klej lydki mnie bola :O okropnie buzki i dobranoc p.s. wybaczcie za bledy pisze ze starego laptopa a tam klawiatura jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie z wami witam dzis 1 -sza :D Z duza szklanka Kawki nakarmionym maluchem i nie wiem od czego zaczac bo tyle dzis mam pracy.Laura zabrala do szkoly 2 torebki cukierkow :) ale szczesliwa dzis ani sniadania nie potrafila zjesc tak sie przejmuje przyjeciem :) Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane nie pisalam bo u mnie nic nowego czytam was nabierzaco Myszko trzymam kciuki zeby wszystko bylo wporzadku teraz sie za Ciebie wezma i na swieta juz bedziesz miala malenstwo w brzuszku :) Monita przykro mi ale glowa do gory nowy cykl nowe nadzieje a po przytulankach nogi w gore ;p Patinko wszystkiego naj naj naj dla Laury z okazji urodzinek i udanego przyjecia My dzis bylismy na szczepieniu Kacperus dzielnyteraz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... oj oj!!! monitko... tulę :-( kalpeczku jak tam??? patinko ale kinder bal urządziłaś!!! sto lat laurko ❤️ 🌻 ❤️ kakusia ale kacperuś dzielny!!! brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja dziś nie mam życia w sobie:(:(:( @ przeszła samą siebie,aż szkoda gadać:(:(:( więc się wałęsam po domu,obiad zrobiłam i spałam 3 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He lasencje ;-) Gab myslami jestem z tobą i modlę się o twojego aniołka żeby nie męczył się za bardzo. Graminis spóźnione ale szczere życzonka, wszystkiego dobrego ;-) Asia to tylko samochód, ważne że mąż cały, ale jednak furki szkoda co fakt to fakt 🌼 Myszko kochana nie martw się lekarze juz wiedzą co i jak i odpowiednio się toba zajmą, nie poddawaj się i pamiętaj że códa się zdarzają i kobiety z jednym jajowodem zachodzą w ciążę 👄 Monia jak tam Adaś, juz pewnie duży? Mój mały prawie 7kg waży denimka grunt to dobry lekarz. Jak chodziłam do doktorki takiej jednej wrednej baby i poiwedziała mi tak jak tobie że mam folik łykać i żeby w ciągu roku nie przychodzić do niej z płaczem że nie jestem w ciąży to od razu zmieniłam lekarza i powiedziałam jemu że ja już chcę byćw ciąży i już czekałam ttyle czasu i nie mam zamiaru dalej czekać niech coś z tym zrobi. I tak robiliśmy badania najpier mąż, ale ty już masz to za sobą, a potem u mnie hormony i hsg i dzięki bogu na tym się skończyło Wczoraj byłam z Pawełkiem w poradni rehabilitacyjnej i pani doktor powiedziała że jak na wcześniaka do dobrze się rozwija więc się troszkę uspokoiłam, ale główkę ma dalej spłaszczoną (pozostałości po porodzie) ale i tak lepiej wygląda niż przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wypisałam do was pół strony i wycieło!!!! Myszko udrożnią ci jajowód teraz tylko cierpliwości do badań. Moja koleżanka miała niedrożne po zapaleniu przydatków, po laparoskopi szybko zaszła w ciążę. Gab ❤️ ❤️ ❤️ Alutek matczyne serce ci dobrze podpowie którą nianię wybrać. Patinko twoje posty jak zwykle czytałam z uśmiechem na ustach - uściskaj królewny! A co do odparzeń pediatra przepisała mi maść cholesterolową na receptę robią w aptece , koszt 5 zł. REELACYJNA posmarujesz dwa dni i nie ma śladu. Spr€buj ją zdobyć. Madzik już niedługo będziesz mamą! Lilowa pogłaszcz brzuszek od cioci ! :) Graminis uściskaj małą. Monia jestś sila kobieta tak trzymaj!!! RÓŻYCZKA ROŚNIE NA ŚLICZNĄ DZIEWCZYNĘ!!! moje mieszkanie odbieram za tydzień, teraz jeszcze tylko szafy i sprzątanie....... Emilka rośnie, kochają się z nianią bardzo co mnie cieszy niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lasencje :) Mam nadzieje, ze u Was tez dzis takie piekne sloneczko swieci :) Monitko🌼 Wiem, ze jestes rozczarowana ale sama od poczatku pisalas ze nikle szanse na to zeby udalo sie w tym miesiacu. Zaraz jak Twoja @ sobie pojdzie to biore sie ostro za trzymanie kciukow!! To dla Ciebie Monitko i dla reszty Staraczek!!! :) :) 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............30........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek monitko 😘 wielgachne... i pamiętajcie od czego nas macie... kcikasy są wasze staraczki kochane!!! myszeńko ❤️ co tam??? pati widzę, że teraz ty pilnujesz meldunków... szkoda, że nas tak mało i tak rzadko :-( efqa jak fajnie, że jesteś... mała uściskana aluteczku ale pawełek rośnie... ucałuj go!!! lilkuś dawaj im więcej tych fluidków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............30........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper................. 19.07.08 EwQa....................3180..............Emilka... .......... ....30.10.08 Becia_gask.............????................Kacper....... ..........13.11.08 Patinka26.............3230...............Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś i Nikodem.......31.12.08 asiunia27...............????................Filip...... ...............02.01.09 Olawd...................3340..............Tymoteusz..............30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.09 alutek29................1600..............Pawełek....... .........27.04.09 Monia671...............3500..............Adaś............ .. ......27.04.09 Graminis.................????...............Lenka....................15.07.09 Jolanta2...............4410...............Rafałek..................23.07.09 Gab2901...............2530...............Oskar......... ..........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane. graminis Laura bardz dziekuje przyjecie full wypas wybawilscmy sie ale nas przewailo i teraz grypsko nas dopadlo. Efqa dzieki zapytam u mamy moze dostanie jak na razie niby lepiej nie jest tak mocno czerwone ale nadal jest a maki sypie grubo i solidnie za kazdym razem :( dziekuje wam Kalpek Monita sciskam was kochane 😘 dobranoc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kalpek 👄 efqa kobieto sto lat z Tobą nie gadalam patinko dawaj fotki z urodzin Laury, bardzo chetnie zobacze te cudenka ktore stworzylas madzik ale masz pojazd, teraz tylko glownego lokatora brakuje olawd twoj sunuś rosnie w oczach normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) patinko super że przyjecie sie udało:):):) Laura pewnie przeszczęsliwa:):):) to teraz gorąca herbatka z cytrynką i kurujcie się myszka gdzie jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta małapa znów mi daje popalić :9leca sama skrzepy i to wielgachne,chyba watroba mi wyleciała juz:(bede musiała isc do gina,tylko ja ciagle to mam,po anty jeden cykl bez niczego,sama płynna krew a teraz ?mam przerosnieta sluzowke,ale ja sie nie dam znow skrobac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek,ja mam dziś ostatni dzień i powiem ci że w pierwszym i drugim dniu też miałam same skrzepy,przy sikaniu czułam jak wylatują :(:(:( normalnie masakra,ja mam tak po clo,dobrze ze w domu byłam a nie w pracy bo chyba bym tego nie wytrzymała,zwłaszcza że częstotliwość wc była co godzinę:(:(:( od wczoraj znów zażywam clo przez 10 dni i później jadę do mojej gin zobaczyć co dalej,może znów pregnyl mi da na pękniecie pęcherzyków rozmawiałam też z moim M i stwierdziliśmy ze tymi metodami jeszcze tylko do końca roku spróbujemy a później trzeba pomyśleć nad innym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Zmieniam tabeleczke bo ciagle nas ktos odmladza : STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............30........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............29...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper................. 19.07.08 EwQa....................3180..............Emilka... .......... ....30.10.08 Becia_gask.............????................Kacper....... ..........13.11.08 Patinka26.............3230...............Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś i Nikodem.......31.12.08 asiunia27...............????................Filip...... ...............02.01.09 Olawd...................3340..............Tymoteusz..... .........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.09 alutek29................1600..............Pawełek....... .........27.04.09 Monia671...............3500..............Adaś........... . .. ......27.04.09 Graminis.................????...............Lenka....... .............15.07.09 Jolanta2...............4410...............Rafałek....... ...........23.07.09 Gab2901...............2530...............Oskar......... ..........07.08.09 i oczywiscie wedle zyczenia przesylam wiecej na ten miesiac : 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paskudny dzień aż zygać mi się chce. Mam dośc bo ciągle kłócę się z moim M. Czy ja za wielę chcę? A chciałabym wyjśc tylko z domu na pół dnia i o to jest wiecznie awantura że jak mogę zostawić dzicko. On nie może zrozumiec że juz nie długo wracam do pracy i tak będę musiała go zostawic i to na 8 godzin i to będzie ciężkie i dla Pawła i dla mnie. Już powinniśmy sie przyzwyczajać stopniowo do którkih rozłąk, ale mój mąż ma w główce jakieś głupie teorie. Na ół godziny mogę tylko wyjść z domu po zakupy normalenie poprzewracało mu się w głowie od narodzin Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:) Kalpeczku🌻 Monitko🌻 przykro mi ze te wstretne @ znow do Was przyszly....sciskam i 👄 sle:) Madzik🌻 wozek pierwsza klasa;) teraz tylko czekamy na malego posiadacza tego wozka:)👄 Gab🌻 kochana tule mocno i modle sie za Twojego synka zeby bardzo nie cierpial - trzymaj sie slonko👄 Patinko🌻 a Ty jak zwykle wymyslasz same pysznosci - czekamy na zdjecia i Sto Lat dla Rozyczki👄 Kakusia🌻 mam nadzieje ze teraz sie za mnie wezma i bede mogla zajsc naturalnie w ciaze👄 dla Ciebie i Kacperka:) Grameczko🌻 Ty kochana zawsze i o wszystkich pamietasz - podziwiam:)👄 Alutek🌻 ciesze sie ze Pawelek taki silny i juz taki duzy:)sciskam Was i 👄 przesylam:) EfQa🌻 mam nadzieje ze i ze mna tak bedzie ze po laparoskopi szybko zajde w ciaze;)jak tam Emilka??? Duza juz pewnie co?? 👄 dla Was:) Lilowa🌻 lapieeeee fluidki kochana, mam nadzieje ze sie przydadza;) a jak Ty sie czujesz slonko???caluski👄 Dorotko🌻 Ty wpadlas tylko zmienic tabelke i ucieklas??:(:(:(:( Napisz choc pare slow kochana👄 Olawd🌻 ale ten Twoj synek rosnie jak na drozdzach.....sciskam Was👄 PaniMisiowa🌻 a co u Ciebie ??? jak tam w pracy??? i jak Patrysia??👄 Misiaczku🌻 gdzie Ty jestes??? 👄 Sara🌻 slonko co u Ciebie???zajrzyj do nas👄 Ewelka🌻 tez Cie chwilke nie bylo u nas - skrobnij choc pare slow👄 Moni🌻, Asia🌻, xxmadziaraxx🌻 i reszta staraczek co z Wami???👄👄👄👄👄👄👄 Izulkaa🌻kochanie, jak Ty sie czujesz???co slychac u Ciebie???Z tego co widze po dacie to juz pewnie urodzilas co??? Odezwij sie do nas kochana👄 Aneczko🌻 Tobie tez data porodu zbliza sie wieeelkimi krokami - daj znac czy jestes jeszcze przezd czy juz po porodzie👄 trzymam kciuki za szybki porod:) Rusaczek🌻 co tam???👄 Felicity🌻 a Ciebie to kope lat nie bylo - odezwij sie👄 Becia_gask🌻 co slychac i jak tam Kacperek??👄 Smerfetka🌻 kochanie, co u Ciebie....tesknie bardzo za Toba , jak bedziesz miec chwilke czasu to skrobnij choc pare slow👄 dla Ciebie i blizniakow:)👄👄 Wszystkie serdecznie pozdrawiam i wzywam do raportu;););) 👄👄👄 sle:) A ja dzis mam wolne:)po poludniu ma przyjechac wlasciciel mieszkania bo jest umowiony z dwoma osobami na ogladanie mieszkania....a wieczorem idziemy na slub cywilny kolegi, wiec troche potanczymy...a jutro do pracy....Mialam troche sprzatnac ale wszedzie mam cos popakowane w kartonach, wiec mi sie nie chce....sprzatne jak mieszkanie bedzie juz puste:) Aneczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
kochane ...franca przyjechala...3 dni spoznienia...juz byla w duchu cicha nadzieja...:( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................44...... ..............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczne niedzielne popoludnie. Moni🌼 glowcia do gory! Trzymam kciuki za kolejny cykl! Stosujesz jakies wspomagacze w stylu testy owulacyjne, mierzenie tempki itp? Myszko🌼 a dziekuje jakos sie czuje, chociaz od kilku dni mecza mnie atrakcje jelitowe. Srednio przyjemna sprawa. Malenstwo tez jakies niespokojne chyba wlasnie przez to. :( Ale mamy tez frajde. :) Kupilismy sobie porzadna lustrzanke. Bedziemy wiec niedlugo robic nieco fajniejsze fotki. :) Czekamy tylko na dodatkowy obiektyw i bedziemy sie uczyc. :) Milej niedzieli dla Wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane przepraszam ze sie nie odzywam jakos tak..praca w kolko to samo...pozatym nic nowego o dziecko sei jie staram nie wiem czy wogle bede...milego popoludnia i uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
dziekieje slonka za slowa otuchy :*:*:*:**::*:* liliowa :* biore CLO. testy owulacyjne rowniez od 3-ch cykli.....ale narazie nic......:( juz pomalu trace nadzieje.....jak to dobrze ze mam Was .....z Wami jakos inaczej na duszy .....buziaczki dla wszystkich :*:*:*:*:*:*:*:*:*:***:*::***:*:*:*:**:*:*:*:*:*:**:****:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ;) miaisczki 100 lat kobieto :) ciesze sie ze sie odezwalas i dalas jakis znak daj czesciej znac bardzo ciebie tutaj brakuje twojego optymizmu :) pozdrawiam pomyliam w poprzednim poscie slowa kierowalam do monity a nie moni jesli chodzi o starnka bo z tego co wiem to na razie MOni nie w glowie nastepne :p chodzi o Monie od Adaska i Rozyczki bo sa chyba juz 2 :) lilowa u ciebie brzuszek pewnie juz okazaly :) wysylaj czesto prosze fluidki to zawsze motywuje staraczki i dodaje im sil do walki :) cmokam was wszysciutkie i zycze owocnej nocy :) ciezarnym wygodnej a mamuskom wyspanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) pati :) wiedziałam ze to do mnie:):):):) zaglądłam tylko na chwilę ,bo dziś wolne i jade do rodziców (ok.3 km.)malować deski na balkony ufff już 3 raz,chciałabym zeby jeszcze mój z moim ojcem to zrobili przed zimą,może pogoda dopisze:) dziękuję za fluidki 👄👄👄 @ sobie poszła,jem clo,i zobaczymy,a w sobotę jadę do gin buziaczki dla każdej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×