Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzien Dobry :) Moni🌼 tylko wiec dzialac i czekac na fasoleczke :) Jakich testow owulacyjnych uzywasz? Latwo je odczytac? Moze polecisz jakies Dziewczynom. :) Patinko🌼 zdjecie brzucholka wyslalam tydzien temu na nasza skrzynke z 29 tygodnia... raczej duzy nie jest ale dzielnie rosnie ;) Wczoraj Maz pstryknal mi kilka nowych podczas spaceru w parku wiec moze tez je przesle. Bedzie porownanie ;) U nas dzis piekna pogoda :) Teraz praca, wieczorkiem ide na basen i poucze sie z godzinke.Potem przygotowanie jedzonka na jutro, prysznic i spanko...Dzien rozplanowany. Tak mi szybko one uciekaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiscie porcja na ten tydzien : 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ Lapcie!! :) Wszystkie swiezutkie z 30 tygodnia ciazy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluś jak ten czas leci... monitko dzielna jesteś... a ja zmykam bo niunia się obudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 wielka prosba- Czy mozesz podac mi namiary na sprzedawce od ktorego kupilysmy te komplety poscieli? Zamawiala je dla mnie kolezanka w Polsce i nie mam nazwy sklepu po prostu, a zastanawiam sie nad domowieniem drugiego, mniejszego kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ale piekny synek tfu ttfu :)) niech sie dobrze chowa glosik oddany :D Graminis slodka ta Twoja corcia nooo Patinka a Tobie maly cassonova rosnie :D:D hihih dziewczynki pamietajcie leki to nie wszystko :) musiscie wirzyc ze sie uda :) nic na sile powolutku :) i sie uda wiem jak to jest jak sie nie udaje :) ale cialo to nie maszyna :D samo ustala kiedy ma byc ..:) powodzenia :)) straczki yrzymam kciuki Mamuusia wytrwalosci i pociechy z malych skarbow :) bede zagladac i patrzec czy macie dobre nastroje jak nie bede bila!!:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki - dziekuje 👄 na zdjeciu ma chyba ze 3-4 miesiace . w mojej stopce na fotosiku sa swieze zdj . ale ten czas zapiernicza - 30go skonczy juz 8 miesiecy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale wstyd!!!!! co jest??? gdzie jestescie? misiaczki postraszyła laniem i was wywiało??? ;-) misiaczki 😘 wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem graminis ale mam urwanie glowy . mężuś pojechal do torunia i wroci dopiero w sobote a ja sama zostalam z malym i psem i juz mnie cos trafia . maly caly czas tylko by na raczkach siedzieal , nawet na chwile nie moge po odlozyc czy posadzic w kojcu bo zaczyna sie krzyk . a pies...teskni , w ogole sie mnie nie slucha ...rano wzielam malego w chuste i wyszlam z nia na siusiu to gdzie tam siadla obrazona na srodku ulicy i ani rusz .... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Grameczko, nie denerwuj sie- pojawia sie niedlugo... Jak Twoje Malenstwo? Jak przesypia nocki? Masz troche czasu dla siebie w ciagu dnia?My wczoraj bylismy na plywanku i Adas chyba tez sie zmeczyl bo cala noc ladnie spal, a przynajmniej nie budzil kopniakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochaniutkie... no to masz misję życia olawd ;-) i obrazóny pies na pewno nie pomoże :-) dasz radę!!! lilku pewnie adaś był w siódmym niebie albo to była taka wyjątkowa noc??? bo lenka też przespała o dziwo pierwszy raz na cyca obudziła się o 4 :-) mam teraz wałka w głowie przez piguły... biore cerazette i nie wiem czy to normalne ale w pierwszym tygodniu brania jak pisałam wcześniej dostałam krwawienie... być może pierwszą @ ale teraz zaczęłamm 4 tydzień i pojawiło się plamienie... kurde nie wiem czy to tak po prostu ma być czy mi się maszynka chrzani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 chyba w tym czasie sa jeszcze mozliwe takie odstepstwa od normy... A kiedy masz nastepna wizyte u gina? Najlepiej z nim pogadac. Warto sie wybrac.. Olawd trzymam wiec kciuki za powodzenie akcji!! Badz twarda i nie daj sie ,, terrorystom '' :) A tak z innej beczki... Wasze Maluchy spaly/ spia z Wami w pokoju czy osobno? Sama nie jestem pewna jakie rozwiazanie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jestem z wami już od kilku miesięcy ale się nie ujawniałam. Z mężem staramy się o dzidzie już 9 miesięcy. Przedwczoraj lub wczoraj powinnam dostać okres ale się nie pojawił, więc zrobiłam test. Na teście pojawiły się dwie kreseczki, więc zrobiłam jeszcze jeden test i to samo dwie kreseczki. Jedna kreseczka jest bardzo mocno widoczna koloru bordowego ale druga mniej widoczna ale wyrazista koloru różowego przechodzący w bordo :-). Więc poszłam do apteki i kupiłam jeszcze jeden test i wyszedł mi plusik słaby ale jest widoczny. Czy to oznacza że na 100% jestem w ciąży? Do lekarza nie mogę się umówić bo jestem w UK więc jest z tym problem. Jeszcze jedno pytanko pobolewa mnie lekko brzuszek jak na okres czy to normalne? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka śpi w naszej sypialni, pokój zrobimy jej w przyszłym roku... al eoczywiście śpi w łóżeczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dressmaker-84 --- witaj i GRATULACJE!!!! 🌻 tak dwie kreski to na pewno ciaza . a przusio moze pobolewc , po pierwsze macica sie powieksza a po drugie na poczatku w dniach spodziewanej @ moze pobolewac i leciutko plamic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa - my mamy na razie kawalerke wiec innego wyjscia nie ma . no i ....spi ze mna ...probowalam go kilkakrotkie zostawiac w lozeczku ale na kazde sapniecie , ruszenie sie zrywalam sie na rowne nogi i jednak wole zeby spal ze mna . za ok miesiac potora sie przeprowadzamy i wtedy na pewno bedzie juz spal u siebie w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Olawd to powodzenia ci zycze moja spala sama w koszyczku ale w polsce 2 miesiace musialam z nia spac razem z racji braku miejsca i teraz wyje w lozeczku a ze mna spi jak aniolek nawet na spaniu jak ja przenosze 2 minuty i ryk :O dzis bylam w collegu 1-sze zajecia 3 testy na dzien dobry i duzo zadania domowego maz spisal sie z Olivka dzielnie :) a mnie sie podobalo :) sama nie jako mamuska ale jako uczennica i pomyslec ze kiedys szkoly nie lubialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witanm :D no dobrze ze siem odzywacie Mamusie wspierac no!!!:):)ja niedawno wstałam..pije herbatke i weszlam zobaczyc co u Was?:)u MNIE NIC NOWEGO:) SAME NOCKI MAM TERAZ w sobote gadałam z szefem o urlopie..moze dostane za 2 tyg..:) olawd nim sie obejrzysz a bedziesz biegac za malym :D :D graminis :) 👄 Patinka 👄 jak tam?? Myszka 👄 monita30 👄 luuzik uda sie zobaczysz :) clo pomoga serio :D ja bralam z przewa jakies 4 cykle i pecherzyl ładnie rosł no pozniej przerwałam...ale to juz inna bajka ..u mnie chyba byl problem z pekaniem... ale tego sie dowiem jak zaczne keidys tam sie starac o dzidzie:)narazie wszystko "wisi"eheh :P a nasza aneczka227 ??odzywa sie?? EwQa?? 👄 tesknielam za Wami bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ty to jesteś babka pełna werwy!!! trzymam za twoją edukację :-) misiaczki i bardzo dobrze, że się stęskniłaś... i wiesz co? ja też !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dressmaker🌼 gratuluje!! Nastepny krok to wizyta u lekarza GP. Mozesz juz sie do niego zarejestrowac. On juz Cie dalej pokieruje. Nie martw sie. :) Pieknej i spokojnej ciazy zycze! Misiaczki🌼 a co planujesz ciekawego w czasie urlopu? Patinko🌼 a jak czesto masz zajecia? Ja mam nadzieje, ze skoncze z moim kursem do polowy listopada. College daje mi czas do konca marca ale staram sie z tym wczesniej wyrobic... nie jest latwo zwlaszcza wysiedziec te kolejne godziny po pracy. Olawd🌼 no latwo nie bedzie go odzwyczaic pewnie, ale cierpliwoscia i stanowczoscia na pewno wiele zdzialacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ale on spi w lozeczku w ciagu dnia i wieczorem jak go ululam to odkladam do lozeczka , dopiero jak my juz sie kladziemy to go przenosze - kurde mam nadzieje ze nie bedzie problemu bo pozniej nie bedzie mial jak z nami spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dressmaker-84 ---lilowa ma racje tylko ze tam nawet jak pojdziesz wczesniej to pierwsza wizyte masz dopiero po 12tc - jak tak mialam dwukrotnie - bo oni wychodza z zalozenia ze do 12tc mozesz poronic i ich to nie interesuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 wszystko zalezy od miejsca, przychodni, lekarza- jak wszedzie. Ja zglosilam sie do GP w 6 tygodniu ciazy, w 9 tygodniu mialam pierwsze spotkanie z polozna a USG w 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie w domciu...jak milo.Dlugi dzien za nami... Olawd🌼 jak juz pisalam mam wrazenie, ze wiele zalezy od rejonu UK i podejscia lekarza... ostnio bylam pod wrazeniem, bo koleznka poszla tutaj na USG w 7 tygodniu z racji zlego samopoczucia. Lekarz chcial wykluczyc ciaze pozamaciczna. Cale szczescie okazalo sie, ze wszystko jest dobrze. Ja mam momenty sporego zwatpienia w tutejsza sluzbe zdrowia, ale przeciez tu tez sa prywatni lekarze. W razie potrzeby zawsze mozna sie do takowego wybrac. W Polsce tez malo kto prowadzi ciaze na NFZ, wiekszosc kobiet chodzi do prywatnych gabinetow. No i niestety tutaj tez trzeba sie z tym liczyc... doceniam jednak to, ze nie placi sie za szkoly rodzenia, porody rodzinne, porody w wodzie, antykoncepcje, leki w czasie ciazy i do roku pozniej ( podobnie jest z dentysta). Nie jest tak zle. Wysalalam kilka fotek na nasza skrzynke.Ciagle jestem pod wrazeniem umiejetnosci Moni i jej wyczynow na przyjecie urodzinowe Rozyczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Dziękuję, za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytano. Czy jak pójdę do swojego GP i poproszę o test krwi beta HCG. Czy oni mi go zrobią bez problemu (od razu)? Bardzo się cieszę, że jestem w ciąży, ale mój mąż trochę nie dowierza i mówi żebyśmy poczekali i nie komu nie mówili. A ja bym chciała oznajmić całemu światu, że w drodze jest mała istotka, na którą tak czekam. Nawet teraz się fajnie składa bo u nas, są moi rodzice, a za tydzień już ich nie będzie. Więc teraz pasuje im powiedzieć. Może poczekam 2 dni i powtórzę test, Ale ja i tak wiem, że wyjdzie pozytywny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×