Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

mam nadzieję dziewczyny... to będzie szybki kurs radzenia sobie z mleczkiem, kupą i krzykiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematu to ktos wkleił zdjęcie z naszej klasy przedstawiające zwłoki noworodka dokładnie dwa zdjecia jedno w samym pampersie drugie jak juz był ubrany na biało,i opisy tych zdjęć typu "tu już jest aniołkiem" ludzie strasznie zlinczowali te kobiete która wystawiła te fotki,ze jak mozna zdjęcia takie na nk wystawic że tragedia tragedią ale nie do roztrząsania na nk,w efekcie temat został szybko usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na :Lilowa mowie lilus takie ladne zdrobnienie tez sie martwie o Patinke ale mysle ze wszystko ok no bo musi byc ok co do Moni to suprowe rzeczy robi a ten kombinezonik co wam wyslalam to jest 2 razy ladniejszy w rzeczywistosci i bardzo praktyczny jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a liluś pewnie w pracy i nie zagląda do nas,stuk puk odezwij się czekamy no monia z pewnością coś tworzy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja graminis - wiem ze sie martwisz . ja sie strasznie obawialam czy da sobie rade z malym jak szlam na kilka dni do szpitala . mimo ze juz wczesniej go przewijal , karmil itd ale mamy jeszcze duzego psa co tez potrzebuje uwagi i wiesz co ??? zdal egzamin na 6+ jedynie go nie kapal ;-) wiec glowa do gory na pewno da sobie rade z mala 👄 aaaa co do przeprowadzki : przeprowadzamy sie z dolnego slaska pod toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to talent!!! uosobienie talentu!!! i to nie tylko krawieckiego ale przede wszystkim plastycznego!!! cudowne te rzeczy!!!! liluś przerwa na herbatkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nic w tej chwili nie tworzę, czekam na materiał... a poza tym Adaś nie śpi od 4 rano, więe go zabawiam, a marudny okropnie :o Gramka- przestań z tymi pochwałami, bo ja się zaraz rozpłaczę😭 Muszę sobie walnąć jakąś mega kawę:-( Monitko- trzymam kciuki! Może akurat... Nicola- jak tam? Kalpeczku- było wreszcie pojednanie? A Lilowa coś podejrzanie milczy! Mam nadzieję, ze wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety moniś no to trzymam za drzemkę adaśka!!! i pij sobie tą mega kawę ja się dołączę z moją mini kawką!!! lilku... odezwij się... fakt... martwimy się... no nawet na nk cię nie wyhaczyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i to z herbacia- tak jak sobie zyczycie. Patinka wczoraj miala zabieg, jednak nie wiem jak sie po nim czuje... pewnie jest jeszcze oslabiona i musi dojsc do siebie zeby odpisac na smska... niechce jej zawracac glowy na razie telefonami.W srode nie czula sie najlepiej ale mam nadzieje, ze zabieg pozwoli jej szybko zapomniec o bolu. Jak tylko cos bede wiedziala, to na pewno Wam napisze. Grameczko🌼 a ja jestem pewna, ze Twoja Menza swietnie sie spisze! Nicolka🌼 jak sie czujesz? Monitko🌼 czyli teraz czekamy na termin spodziewanej @? Rozumiem, ze dzialanka piekne byly? :) Ewelko🌼 bedzie dobrze! to b.profesjonalne ze strony Twojej Pani doktor,ze wysyla Cie do specjalisty- po co czas marnowac. Monia🌼 sliczny kombinezonik. Juz nie moge sie doczekac kiedy Adas bedzie z nami i bede mogla wiecej u Ciebie takich cudownosci zamawiac. Macie racje... ja w pracy. I przyspieszylam troche tempo z porzadkowaniem moich spraw biurowych bo jakos mam przeczucie, ze Adas faktycznie szybciej moze sie pojawic... bola mnie pachwiny, brzuch lekko miesiaczkowo i czuje go juz nisko. Wole miec dopiete wszystko na ostatni guzik w razie gdybym musiala dosc nagle rozpoczynac macierzysnki... jesli jednak wszystko pojdzie zgodnie z planem to i tak jeszcze tylko tydzien pracy przede mna. We wtorek bylismy w szkole rodzenia i tak sie zastanawiam czy ja jakas dziwna jestem ale chyba tylko ja w grupie nastawiam sie na porod w wodzie. Oczywiscie nie powiedziane, ze to sie uda bo zeby tak bylo nie moze byc zadnych komplikacji ale powiem szczerze: Bardzo bym chciala!Szpital zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie, mam nadzieje ze w praktyce bedzie podobnie. PS. A ja bardzo lubie te Wasze lilus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my liluś się cieszymy!!! a ty pij herbatusię i się nie przemęczaj!!! ja właśnie wciskam w małą niesmaczny bebilon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Monitko, to niedobrze, zażyj może Paracetamol, jakby co, to dzidzi nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tak miała przed miesiączką, aż płakała, no i okazało się, że to ciąża. Ale musiała duphaston wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano własnie brałam duphston ból jak na owulację ,tak mi sie zdaje bo raczej przed @ nie mam bóli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc od Patinki: Hej, Operacji nie bylo. W srode lekarz orzekl ze nie moze przeprowadzic operacji z powodu ze ma skomplikowana operacje i nie ma dla mnie czasu. Wyrwalam sobie w tym czasie opaske z moimi danymi i wenflon z pompa morfinowa, wpadlam w szal i histerie. Operacja we wtorek. wypisalam sie na weekend do domu trzese sie, przewracam, nie kontroluje za male dawki morfiny do domu mi dali wiec procz operacji czeka mnie odwykowka. Trzymajcie sie- buziaczki przepraszam, ze tak pesymistycznie ostatnio pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko ja mialam takie bole jak zaszlam w ciaze tuz przed spodziewana @ i w czasie @ ktora nie przyszla ale bol byl taki ze myslalam ze bede pogotowie wzywac wez nospe to ci pomoze a dzidzi w razie czego nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak słów na tych lekarzy prześlij pati pozdrowienia i całusy i szybkiego powrotu do zdrowia👄 niech się trzyma biedulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie 🌼 czuje sie dobrze, dziekuje za troskie :). Ciazy jeszcze niwidac, zeby chciala do mnie przyjsc :( mam od 3 dni zatwardzenia i piersi troszkę bulące , wrażliwe sutki Patinka 🌼 szybkiego powrotu do zdrowka Lilowa 🌼 fasol juz pomalu sie dobija na swiat co? Monita30 🌼 a ty kiedy bedziesz robila test? bo ja 13-go jeszcze tydzien ah te czekanie i jeszcze niewiem co bedzie 👄 pozdrawiam wszystkie i przesylam duzo 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic nowego mala rosnie jak na drozdzach:):0 nie chodze jak lunatyk wic nie jest zle:) oczywiscie cysia juz nie daje niechciala zlapac a przy tym ja sie meczylam i ona teraz mam chwilke czasu mala jest na dworku z babcia:):) ja niedlugo spodziewam sie gosci a strasznie boli mnie zab i nie mam ochoty na pogaduchy:( patinko trzymaj sie kochana bedzie dobrze 😘 dla ciebie liliowa juz nie dlugo wielki dzien i najwspnialsza chwila w zyciu:):) 😘 ewelka ,ysl pozytywnie nie nastawiaj sie na zle bedzie dobrze :):) 😘 monia jak zobaczylam ten kombinezonik to masakra wykorzystaj ten talent kochana :) 😘 graminis jak lenka ale ci ta pociecha rosnie juz pewnie sobie gaworzy, wiem co czujesz ja tez jak tylko gdzies pojade to co minute dzwonie i pytam sie co mala robi itp nie lubie jak ja ktos trzyma na rekach itp ale moze niedlugo odwykne od tego widac my mamusie tak mamy :):0 😘 kalpeczku doczekasz sie i ty jeszcze rok temu mowilam tak jak ty a tu juz moja ksiezniczka miesiac ma:) fasol cie zaskoczy juz nie dlugo :) 😘 kakusia a co u ciebie kochana 😘 dla twojego szkraba :) monitko trzymam mocno kciuki ze to fasolek :) 😘 pani misiowa a co u ciebie slyszalam ze staranka zaczynasz no to trzymam kciuki za patrysia :):0😘 misiaczki co u ciebie odezwij sie ! 😘 olawd wtajemnicz mnie w przeprowadzke :):) 😘 sarciu a co u ciebie odzywaj sie czesciej 😘 nicola napewno fasol juz siedzi taki malenki ze go jeszcze nie czujesz :):0 😘 myszko czekam na wiesci od ciebie 😘 😘 buziaki dla reszte laseczek :):) fluitkow wam juz nie wysle ale caly czas czekam kiedy wejde na forum i ktos oglosi dobre wiesci i oczywiscie pozdrowionka od zuzi :):0 ps zamowilam zuzi krowke co spiewa zuzia lala nie duza hehe napewno znacie ta piosenke :):) 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............35...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 i jeszcze imie mojej slicznotki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik super ta twoja Zuzia, a ta lala to super prezent:):):) dobrze ze dopisałas imie bo ja jak dopisałam cie to wtedy jeszcze nie było wiadomo jakie imię:):):):) nikola trzymam kciuki ,na pewno bedzie dobrze ja dopiero zatestuje w niedziele 15 może wyjdzie,bo @ mam na 16.11 więc zobacze boze jak bym chciała żeby ta droga się już skonczyła............... żeby w koncu zobaczyc te krechy na tescie własnie wpadła do mnie koleżanka na kawke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo chcialabym pomoc Patince ale nie wiem jak :( Szkoda, ze nie mieszkamy blizej siebie :( Madzik🌼oj tak znam te piosenke- przesladowala mnie przez cale przedszkole i podstawowke... a i pozniej sie zdarzalo ;) no tak wielki dzien zbliza sie u nas wielkimi krokami. Troszke mam cykora przed bolem ale nie moge sie doczekac kiedy zobacze Fasola po drugiej stronie. U mnie w rodzinie byly same ciezkie porody ( mama, siostra) wiec nie liczy na to, ze bedzie lekko ale przeciez musimy dac rade. A mam do Ciebie pytanie odnosnie Twojej Coreczki. Skad ten lekarz w czasie USG bral te pomiary wagi? To byl caly czas ten sam lekarz czy mialas USG u roznych specjalistow? Przeciez roznica z tego co sie zapowiadalo a jej wagi urodzeniowej jest bardzo duza. Czy to zwykla pomylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilus nie sugeruj sie waga na usg moj te mila byc duzy chlopak a okazalo sie ze wazyl 3200 (A mial ok 4 kg wazyc) usg daje tylko orientacyjna wage co odbiega od rzeczywistosci (i w jedna i druga strone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa szczerze to nie wiem skad bral pomiary ale powiedzial mi ze 500g w e i 500g we wte a ostatnie usg mialam robione przez lekarza ktory przyjmowal wtedy na usg a ten ktory mnie prowadzil mial dyzur w szpitalu wiiec moj lekarz prowadzacy i lekarz kory robil usg robili mi ciecie:) a twoj fasol ile wzy?? nie boj sie to nie takie straszne a o bolu szybko zapomnisz :):)mysl caly czas o adasiu to zapomnisz o bolu ja w chwili ciecia caly czas myslalam o zuzi jaka bedzie jak jej dam na imie jaki dawid bedzie szczesliwy gdy pokaza mu malo wiedzialam ze stoi za drzwiami i sama z siebie bylam dumna :):) pamietam ze mnie ciagnelo gdy zuzia wychodzila na ten swiat pamietam ze mnie bolalo po 5 godz ze nog nie czulam ale wracalam szybko do formy dla malej :):) wiec uwierz ze wystarczy nie myslec o tym co jest teraz tylko o tym co bedzie pozniej :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Patinko🌻 slonko trzymaj sie jakos.....Ci lekarze to maja nieczule serca jak rzezniki...mam nadzieje ze zabieg szybko sie odbedzie, a juz po nim bedziesz sie bardzo dobrze czula👄 i sciskam:) Madzik🌻 jestem kochana....caly czas zalatana, bo wracam z pracy wieczorem, cos ugotuje , kapanko i troche czasu trzeba poswiecic mezowi i spanie i tak w kolko:P 👄 dla Ciebie i sliczniej Zuziuni:) Grameczko🌻 napewno maz sobie bardzo dobrze poradzi z Leneczka, nie martw sie kochana:) bede jutro trzymac kciuki za Ciebie👄 dla Was dziewczynki:) Monitko🌻 trzymam kciuki aby to byla fasolka:) A odnosnie naszej decyzji o ivf to obydwoje z mezem zadecydowalismy, ze jezeli nie uda nam sie naturalnie to poprostu nie bedziemy korzystac z ivf...👄 Monia🌻 kombinezonek jest przesliczny kochana:)masz talent kobieto 👄 Lilowa🌻 jak ten czas zlecial....juz nie moge sie doczekac kolejnego bobaska na forum👄 Kakusia🌻jak tam u Ciebie....twoj synus to juz kawaler...👄dla Was:) Kalpeczku🌻 a Ty gdzie sie podziewasz??? pewnie masz duzo pracy, zrob sobie przerwe na kawke👄 Olawd🌻 ten numer do Smerfetki na gg jest dobry tylko Ona za bardzo nie ma czasu aby siedziec na gg👄 Nicola🌻 trzymam mocno kciuki kochana:)Bedzie dobrze👄 Misiaczek🌻 co u Ciebie kochana??👄 Sara🌻 Ty tez zawalona robota chyba👄 Ewelka🌻 mysl pozytywnie a napewno sie uda zobaczysz👄 PaniMisiowa🌻 jak tam kochana staranka o druga dzidzie???;);)👄 EfQa🌻jak tam Emilka??? I co u Ciebie??👄 Jolanta🌻sliczne te Twoje dzieciaczki....Martynka sie bardzo opiekuje swoim braciszkiem, jak zauwazylam👄 dla Was:) Kochane ostatnio rozmawialm ze Smerfetka i macie gorace pozdrowienia....Wklejam wiesci co u niej: 🌻Smerfetka🌻: U mnie cos wszystko w biegu. Male rozrabiaja, wlasnie gonia sie w chodzikach, najsmieszniejsze jest to jak oba probuja rownoczesnie przejechac przez drzwi. Gabrys ma 4 zabki, Nikus 2, Nikus raczkuje i w lozeczku sobie chodzi, wiec niedlugo wystartuje na nozkach, Gabrys wstaje w lozeczku, ale jesli chodzi o przemieszczanie to pelza, czasami raczkuje troche. Ledwie wstane to tylko krzycza da da i kosi lapki. Weseolo mam bardzo,ale oczy naokolo glowy trzeba miec,czasami fajnie razem sie bawia,ale najbardziej podoba im sie bawic z mama, czasami wieczorem uda nam sie w 4 pobawic,wiec mozna wtedy sie posmiac. Pies moj jest biedny,gonia go i ciagna za ogon, glaskaja. Najwiecej kreca sie tam gdzie nie moga czyli gazowka,szafki i komputer. Muzyka im musi ciagle grac, a Oni spiewaja sobie i tancza. Tylko w nocy Nikus sie wybudza,idzie spac o 23, a o 3 juz rozrabia,usypia na mnie i troche spi,ale jak go do lozeczka wloze, to za jakis czas sie budzi. W dzien prawie nie spia wcale,chyba ze jadac na rehabilitacje w samochodzie sie wyspia.Nic musze uciekac, bo mi kuchnie zaraz rozniosa. Pozdrow dziewczyny,moze uda mi sie cos napisac do nich , ale teraz lece, bo male domagaja sie, by zwrocic na nich uwage i obiad trzeba robic.Papa. Ja tez za chwilke zmykam, bo bratowa zaraz przyjezdza po mnie i jade do Mateuszka....Pozdrawiam Was goraco i zycze udanego weekendu, postaram sie zagladnac jutro:)Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik🌼 wiesz, ja pewnie cesarki tez bym sie tak nie bala- jakis ten bol taki bardziej pod kontrola mi sie wydaje - do opanowania...boje sie tych kilkunastu- kilkudziesieciu godzin skurczy... moja siostra rodzila naturalnie 35 godzin. Nigdy nie zapomne tego widoku gdy zobaczylam ja po... byla wycienczona do granic mozliwosci. Przy drugim miala cesarke i stwierdzila,ze w ten sposob to moze co tydzien rodzic ;) A ostatni pomiar Fasola byl w 32 tygodniu- mial wtedy 2.2 kg. Duzy chlopak! wiecej USG nie bedzie. Milego weekendu Dziewczynki. ja jeszcze troszke i zwijam sie do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×