Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

to czy poskutkowalo to sie okaze jutro.... ale fakt pozniej sama sie z siebie smialam z tym rzuceniem na pożarcie wyglodnialemu psu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam meila ze paczka wyslana --- hehe czyli jednym slowem gosciu nie chcial byc pozarty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Dzis na tescie wyszly dwie kreski, ta druga troszke slabsza.I zaraz jade na BETE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola super trzymam mocno kciuki zeby beta to potwierdziła,bedzie dobrze zobaczysz:):):):):):):):):):):) witaj z nami patinko👄 życzę szybkiego wyzdrowienia:):):) olawd fajnie ich postraszyłaś:) mogłas im zdjecie pieska meilem posłać :):):)to by z pewnością się jeszcze bardziej pośpieszyli:) ewelka i ta straszna @ znów do ciebie przylazła,fajnie ze dostałaś namiar na nowego lekarza,każdy ma inny tok leczenia ja też się oglądam za innym lekarzem ,szukam na necie,od kolezanki tez mam namiar ale czekam jeszcze do niedzieli i sie zobaczy,nie wiem jeszcze czy od razu gdzies iść czy moze dopiero po nowym roku i na ten czas dać sobie trochę luzu:) a jak tam budowa?? u mnie jeszcze trzy dni do @,od zeszłego tygodnia mam cały czas jakieś dziwne bóle w podbrzuszu:(ciekawe co to jest a mąż cały czas ma nadzieję i na dodatek twierdzi ze na 100% będzie ciąża oby się sprawdziło bo będzie zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola a widzisz!!!! trzymam mocno kciuki ale ja juz wiem !!!!! hura!!! ałle pogratuluje jak wrucisz z bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola tylko ci dupy nakopać !!!!!!!!!!!!! za wczesnie bylo po prostu !!!!!!!!!!! a teraz beta bedie ślicznie rosla :):):):):):):):) no ja mam cichutka nadzieje ze mi sie udalo w tym miesiącu ale staram sie nie nastawiac bo wiem ile mnie potem kosztuje rozczarowanie patinka dobrze ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola- nadal trzymam kciuki!!!! Musi być dobrze!!! Monitko, Pani Misiowa- za Was także!!! Monitko- jak zrobisz test, to napisz zaraz!!!! Patinko- ale się biedaku nacierpisz!!! Przyznaj się- ile teraz ważysz? Pewnie poniżej 70? U nas jakoś leci, przeziębiłam się porządnie i staram się nie zarazić małego. Olawd- podobały mi się Twoje posty! Czasem trzeba tu walnąć takim tekstem, żeby atmosferę rozruszać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś- obowiązkowo masz nam wrzucić zdjęcia brzuszka!!! Bo niedługo już po nim śladu nie będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kochane :) Monia ze szpitala wrocilam z 2 kg nadbagazem jak to sie stalo pojecia nie mam a przez 2 tyg w szpitalu na kroplowkach i dozylnych zastrzykach to bylo moje glowne menu i wrocilam doslownie opuchnieta :( teraz z dnia na dzien jest lepiej.\ pol nocy nie spalam wiec humor kiepski ale nie chcialam brac nic mocniejszego na spanie moze uda mi sie wkrotce spac samej bez medycznych wspomagaczy. Pani misiowa monita i nicola no to trzymam za was kciuki :) lilowa wyglaskaj brzusio :) dziekuje za utrztymywanie kontaktu dzis 4 dzien po operacji a mnie boli nadal jak cholera buu pije wlasnie inke z mleczkiem za chwilke siemie i kaszka na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki - kto wie moze w tym roku mikolaj bedzie bardzo laskawy!!! a my wlasnie po sniadanku . maly lazi w chodziku i piszczy , szura klockami po meblach.... a mi sie tak strasznie teskni za mężusiem i psiakiem :-( no ale jak dobrze pojdzie to a tydz przyjedzie pomoc mi pakowac bo 22go sie przeprowadzamy i niestety bede musiala was opuscic na troszke dopoki internetu nam nie zaloza - a to moze potrwac na tym zadupiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewuszyska!!! gdyby nie ta druga kreska nicolko to też bym już lała po dupce ;-) cieszę się z tobą!!! a za was panimisiowa i monitko trzymam najmocniej jak potrafię!!! pati ty bidulko!!! tulę mocno!!! całus kalpeczkowo myszkowo lilkowy 😘 a co u ciebie madzik??? jak maluda??? :-) my jesteśmy u teściów!!! świętujemy i odpoczywamy. 11 listopada w poznaniu to coś fajnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka 🖐️ i wszystkie z was witam 🖐️ takze :) Poznan piekne i duze miasto :) moja olivka wlasnie wstala chwycila sie mojej nogi i robia aaaa chce na raczki a tu nie wolno :( ide ja nakarmic bo wstala 15 min temu mama mowi ze jak mnie nie bylo to pomiedzy 6-7 juz na nogach byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dni Olivka konczy roczek jejku jak to zlecialo szok torta jej zamowilam sama robic nie bede bo pewnie nie bede w stanie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - faktycznie zlecialo . mojej szwagierki maly tez 19go konczy roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie po raz ostatni z pracy :) Nie wierze, nie wierze!!! Dotrwalismy !!! :) :) :) Dziewczynki Kochane mocno trzymam za Was kciuki!!I wierze, ze sie uda... to taki szczegolny czas - Swieta sie zblizaja, Nowy Rok- Nowe Prerpsktywy, no i moj brzucho do zlapania :) Nicola🌼 czy ja nie pisalam, ze za wczesnie na testy?? ;) Patinko🌼 ciesze sie, ze jestes! Bardzo! Mam nadzieje, ze dzis czujesz sie lepiej! Wczoraj w pracy zrobili mi niesamowita niespodzianke. Ja pewnie ich troche z tym poczestunkiem zaskoczylam ale oni przeszli samych siebie!! Popoludniu szef zadzwonil do mnie, ze mam natychmiast przyjsc bo jest spotkanie- szlam z mina skazanca, bo ostatnio znalazlam pare bledow i myslalam, ze chce wyjasnic kilka spraw przed moim odejsciem.Wchodze a tu Wszyscy czekaja !! Nawet Ci ktorzy wczoraj mieli wolne! Bylo mile przemowienienie, ze bedzie im mnie brakowac ( a wlasciwie nas) , ze byl to cudowny czas dla nas wszystkich i ze dziekuja ze mogli doswiadczac tego magicznego okresu razem ze mna... Nie musze Wam pisac oczywiscie, ze splakalam sie prawie jak boberek. Powiedzialam, ze nie moglam marzyc o lepszej rodzince tu w Anglii, podziekowalam za wsparcie jakie dali mi w tym czasie i za to, ze sa jacy sa. Powiedzialam, ze widac mam dobrego aniola stroza, ktory czuwa nade mna bo zawsze trafiam na dobrych ludzi i ze wcale nie maja sie zmieniac... wtedy juz nie tylko ja plakalam ;)) Dostalismy tez super prezenty !! Czerwone nosidlo - Jest ekstra!! ( ala' chusta jakiej szukalam dla Adasia - jeszcze fajniejsza niz chcialam ;) ), kremiki, plyn do kapieli, balsam do cialka, chusteczki pielegnacyjne do pupy, ogrodniczki jeansowe z bluzeczka- SLODKIE, body z dlugim rekawkiem - 5 sztuk ( kazde inne ) i czekoladki - tylko dla mnie ;) i wszystko to bylo pieknie zapakowane z oczywsice dolaczonymi zyczeniami od kazdego z firmowej rodzinki!! Niesamowita mi frajde sprawili!! Oj cos czuje, ze trudno dzis bedzie opuscic to biuro. A i musze sie jeszcze pochwalic. Wczoraj udalo mi sie dostarczyc ostatni projekt do collegu. Teraz tylko czekac na wyniki... pierwsze poznam juz w poniedzialek. Moniu🌼 teraz bedziemy miec ciut wiecej czasu to i fotek bedzie wiecej... wysle jakies oczywiscie jesli chcesz :) Bede do Was zagladac oczywiscie a teraz zabieram sie za porzadkowanie ostatnich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze... Olawd🌼 staraj sie o tej interenet jak najszybciej bo bedzie tu Ciebie brakowac. ;) Gdzie konkretnie sie przeprowadzacie? Pisalas chyba o Truniu, to moje rodzinne strony. :) Patinko🌼 odpoczywaj ile sie da... daj ranom sie zaleczyc. Grameczko🌼 ucaluj Lenke! Nicolka🌼 no teraz beta musi pokazac co faktycznie u Ciebie sie dzieje...a dzieje sie , dzieje!! :) Za wszystkie oczywiscie trzymamy z Fasolem kciukasy. Ciekawe czy zostaniemy w dwupaku do 6 grudnia... Dzis pierwszy raz snil mi sie porod. Nie bylo to jakies traumatyczne...ale nie pozwolono mi rodzic w wodzie i bylam niesamowicie rozczarowana. Nie widzialam buzki dziecka, tylko jego bujna czupryne.... i byl caly upaprany w posiekanym swiezym koperku ;)Skad mi sie to wzielo? Nie mam pojecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa to rzeczywiscie zrobili ci niespodzianke, fajnie jest wiedziec ze ma sie tyle osob zyczliwych obok siebie teraz mozesz spokojnie myslec o Adasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilus aż łezka w oku się kreci,pozazdrościć takiej ekipy w pracy to rzadko się zdarza,super że w takim fajnym towarzystwie pracujesz:):):)na pewno będzie ci dziś ciężko odejść,ale przecież będziesz mogła tam wrócić :)fajnie że prezenty były trafione:):):)że jesteś zadowolona powodzenia z projektem patinko ale ten czas leci,a oliwcia już roczek:):):) dobrze że mama przyjechała do Was,pewnie zajmowała się dziewczynkami jak ty biedulko w szpitalu leżałaś,mam nadzieję ze szybko wrócisz do formy i zapomnisz co to ból i leki nikola wróciłaś już????będziesz mieć ten wynik od razu? nie mogę sie już doczekać,daj znać olawd powodzenia w przeprowadzce:):):)jak już będziesz miała necik to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa🌼 moze ten koperek to znak, ze brakuje mi jakis witamin :) Dzis na obiad zielenina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za wasze sparcie jestescie cudowne :) zrobilam drugi test zeby sie upewnic i znowu dwie kreseczki o 16:00 mam dzwonic do kliniki i potwierdza mi czy jestem w ciazy :) ale sie ciesze.Moze po 16:00 bede mogla sie wpisac jako zaciazone.Jeju ale sie narazie ciesze.Tak dlugo oczekiwane i patrzcie marzenia sie spelniaja. Myszka 🌼 kochana nie zastanawiaj sie tylko rob invitro. Lilowa 🌼 no mowilas ze na testy za wczesnie bylo ale ja liczylym ze moze chociaz taka lekka sie pokarze :) Ale super ci w pracy zrobili niespodzianke, widac odrazu ze wspaniali ludzie cie otaczaja Monita30 🌼 teraz na ciebie kolej kochana zycze tobie tez 2 kreseczek na tescie :) olawd 🌼 dziekuje PaniMisiowa170 🌼 Nie kopnęłabyś ciężarówki co? :) Monia671 🌼 dziekuje Patinka 🌼 ta nadwaga 2 kg to moze byc woda, szybko zejdzie zobaczysz(po kroplowkach tak czasami bywa.)Szybkiego powrotu do zdrowka ci zycze Graminis 🌼 dziekuje ze nie bedziesz mnie bic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis mojaniunia konczy miesiac jak szybko ten czas leci:):)karmie ja bebilonem pepti ze wzgledu na kolke przezucilam jaz nan ciezko bylo bo niechciala jesc bebilonu ale sie udalo:Dw nocy spi na lozku z nami niechce w kojcy:P:Pkolki przechodzi lagoednie zaczyna sie ok 18 i pol godz trzeba ja nosic a tak poza tym jest cudna:):0 patinko kochana wracaj szybko do formy:) 😘 dla twoich laseczek:):0 liliowa teraz to juz z gorki aby patrzec jak adas bedzie na tym swiecie😘 nicola jeszcze nie gratuluje zeby nic nie zapeszyc :):):)😘 czyli wychodzi na to ze zlapalas moj brzuszek ale sie ciesze 😘 pani misiowa trzymam kciuki ze oglosisz dobre wiesci w tym miesiacy :) 😘 dziewczyny lece bo zuzia sie obudzila obiecuje ze dokoncze posta :):0 😘 dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola - to bedzie dllllllllugie 5 godzin - kurde az nie moge sie doczekac tak jakbym to ja czekala :-D bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ale ci normalnie zazdroszcze,towarzystwo i sytuacja atmosfera w pracy nieziemska rzeczywiscie tak jak napisalas masz szczescie do dobrych ludzi. u mnie jest na odwrot i niestety taka jest prawda bo przewaznie trafiam na ludzi ktorzy cos chca ode mnie najlepiej wszystko za free ale co zrobic takie zycie. fajnie ze prezenciki byly trafione i ci sie podobaja :) my juz po sniadanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ncola ciesze sie razem z toba wiem co to za radosc sama ja przechodzilam :) tak mi sie wydaje ze woda bo czuje sie napuchnieta strasznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nicola moje gratulacje ale super wiadomość tak z rana patinko dobrze że wszystko się udało oby szybko przestało boleć madzik widzisz jak czas szybko leci myszko a co tam u ciebie monita teraz na ciebie czekamy gramka buzka lilowa zobaczysz bedzie ok dla reszty dziewczyn buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola super wieści,żeby tylko jeszcze potwierdzili ze szpitala:):):) ale jak dwa testy wyszły to na pewno będzie oki ,super prezent na święta:):):) bardzo się cieszę,nadal trzymam kciuki,byle wytrzymać do 16 :):):):)buziaki ja czekam do niedzieli,ale nie ukrywam że te dwie kreski byłyby najwspanialszym prezentem świątecznym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa - tylko pozazdroscic i pogratulowac takiej ekipy w pracy - bo rzadko sie to zdarza niestety - a prezenty super!!! monita30 - za ciebie tez tzrymam kciuki i za pania misiowa - ale byscie mialy prezenty na swieta!!! cholerka chyba wam zazroszcze - ja tez chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×