Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Olawd slodziutki rozrabiaka :) Monita odpoczywaj kochana :) moc 😘 dla ciebie a moge Olawd zapytac dlaczego wymazalas twarze ze zdjec czy mialas jakies nieprzyjemnosci czy ze wzg osobistych po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - kopnac cie w zadek??? bardzo fajnie wygladasz . a olivcia jest rewelacyjna - szczegolnie jak spi w krzeselku . ale ci rosnie - dopiero co sie urodzila a tu juz taka pannica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko super te foty,:)oliwcia strasznie fajnie wychodzi na fotkach ty też odpoczywaj,ja w sumie mam już dość dziś komputera(cały dzień w pracy przed kompem) i dlatego idę zalegnąć przed tv:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - te zdjecia po prostu wstawialam na allegro bo chce sprzedac suknie slubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem. a powiedz mi jesli nie sprzedasz jakiejs rzeczy na allegro to i tak pobieraja koszty administracyjne jestem raczkujaca w tych sprawach dlatego pytam ;) Monita pewnie ze tak ja jak bede czula sie duzo lepiej pewnie tez nie bede duzo siedziala przez kompem z powodu licznych obowiazkow dzis mam jeszcze mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola wielkie gratki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patinka ja tez sie pisze na duzego kopniaka za to co piszesz, foty piekne olawd super chlopczyk monita trzymam kciuki madzik to juz miesiac? ale szybko czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to musicie mi zasadzic tego kopniaka bo wiem ze wygladalam jak potwor :O ale co zrobic :O ale juz nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - tak pobieraja oplaty , mi za wystawienie sukni wyszlo ok 3zl a co do kopniaka to zapewniam cie ze jak tylko byloby to mozliwe to masz go jak w banku!!! i wcale nie wygladasz na potwora - jestes ladna zadbana kobitka i prawie kazda z nas ma jakies zbedne kg - ja np mam ich az z 15!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same grubasy normalnie na forum :P popieprzylo wam sie w glowach moje kobiety, laski jestescie i tyle przepraszam ze tak wam sie wtrąciłam :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie sie marzy zrzuzic jeszcze z jakies 15 :O ale na razie marze o tym by byc zdrowa mysle ze te moje odchudzanie w tak szybkim tempie tez mialo wplyw na moje choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja w anglii przez te 4 lata przytylam - uwaga.... 20kg!!!! w tej chwili waze ok 75 przy 162wzrosu wiec wygladam jak maly gruby kurdupel . no ale mam nadzieje ze po przeprowadzce zacznie sie zapierdziel w firmie to i troche zgubie -- hehe jasne... lilowa - ty pisalas ze masz rodzinke w tamtych okolicach??? ja ci moge napisac co i jak ale nie na forum bo tu obce osoby czytaja tez ....rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na nasza poczte meila z danymi ale nie wiem jak go umiescic w tym folderze "kontakty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki udalo sie ja zmykam spac bo padam - slodkich snow kobitki i naszym dzieciaczkom aniołków i kolorków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nicola S🌻E🌻R🌻D🌻E🌻C🌻Z🌻N🌻I🌻E🌻 G👄R👄A👄T]usta]U👄L👄U👄J🌻E👄 Tak sie ciesze kochane ze Ci sie udalo....teraz masz nam przesylac duzo fluidkow ciazowych....super!!!!! Monitka,PaniMisiowa - --- trzymam mocno kciuki za Was👄 Kochane postaram sie odezwac jutro bo za chwile idziemy na "Kabaret Ani Mru Mru".Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola- teraz mogę Ci oficjalnie POGRATULOWAĆ!!!! Jak zareagował mąż? Monitko- teraz czekamy na Ciebie!!! PaniMisiowa- na Ciebie też :- Pati- zdjęcia cudne!!! Ale rosną dzieciaki! Ja ledwo żyję, takie mam gardło zawalone, ratuję się jak mogę. Spadam, bo znów w domu robota :o Monitko- daj znać jak zrobisz test!!!! 👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez sie dzis z wami witam choc dzien u mnie smutny bo mama wyjechala dzis rano byl placz ze strony Laury i mojej. Monitko oby nadal @ sie nie pojawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko i pani misiowa - trzymamy z tymciem kciuki aby @ sie nie pojawila wogole to za wszystkie staraczki trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa jeszcze nie wszystko stracone - nikola tez robila i eyszla 1 krecha i co???? za wczesnie zrobila a tu okazalo sie ze jednak dzidzia --- trzymam caly czas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa monita ja trzymam mocno!!! i nie szalejcie z teściorami... cierpliwość i spokój :-) czekajcie chociaż do terminu @ :-) uuu... chyba trzymam jeszcze mocniej!!! monia bidulko co znowu cię dopadło??? to wszystko pewnie efekt przemęczenia... ja od wczoraj chodzę i ryczę po kątach... taka deprecha mnie dopadła... jakaś niedopieszczona się czuję i niepotrzebna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dotałam mega depresję i jestem wściekła!!!!!!! Róża mi temperaturę dostała, kaszel, że płuca chce wypluć, ja też temperatura, normalnie oszaleję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorsze jest to, że zostanę uziemiona!!!!!!! Nie wyjdę nawet z Adaśkiem, bo nie mam z kim Róży zostawić!:-( :-( Mam dość!!!! Bu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nienawidzę tej jeba... jesieni i zimy!!!!!!!!!! Ech- normalnie bym kogoś walnęła z pięści!!!!! A najbardziej jestem wściekła na M, bo ma wszystko gdzieś, pójdzie sobie rano do pracy, wróci wieczorem, a ja się będę uganiać, żeby łaskawie nas lekarz przyjął i musze ciągnąć małego do przychodni pełnej kaszlących dzieciaków, normalnie zaraz wybuchnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Monitko- daj nam rano znać jak test! Modlę się do Bozi, żeby to był koniec tej ciężkiej drogi oczekiwania! Chyba się rozpłaczę.... Jak trudno, gdy jest się samej.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) 🌻 myszka jak bylo na imprezce podobal sie kabaret? pani misiowa wiem jak ciezko wytrzynmac z testem do terminu @ ale wytrzym za wczesnie pewnie ... Monita mam nadzieje ze odpoczelas :) Monia ty bidulka moja ah lacze sie dzis z wami w tym ciezkim dniu bo ja tez chodze przybita i zapomnialam sie podniosla olivcie i tak szczypie mnie jedna rana ze szok 😭 graminis ciebie tez sciskam i posylam duzo 🌻 :) i dla wszystkich takze po 😘 ide olivke przebrac do spania i ja polozyc bo juz mi marudzi ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola wielkie gratulacje!!!!Podczytywalam Was , trzymalam za Ciebie kciuki i sama jestem tuz przed testowaniem.Tymczasem smialo wpisuj w tabelke 4 tygodnie ciazy bo przy ivf wiek ciazy liczy sie data punkcji + 14 dni. Tu masz fajna stronke-wbijasz tylko date punkcji i masz wszystkie daty:) POzdrowienia http://www.ivf.ca/duedate.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 nicola77.....................32...............4......... ............18.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×