Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

patinko swietne a oliwka juz jaka duza i sldka :):0 chetnie odkupie od ciebie stroje jak moja zuzia bedzie taka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dzieki tzw stroje haloowenowe u nas zaszalalam ale nie moglam sie opanowac a bylo tego duzo wiecej :D ale super pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati super fotki oliwcia to cała ty:):):):) a na jaką okazję takie ciuszki ?? fajny diabełek,czy smok z tymi skrzydełkami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziolek oglada telewizor wiec mam chwile:) jolanta a co tam u ciebie slychac :):0 😘 monito mam nadzieje ze @ cie opusci na 9 miesiecy zaciskam kciukasy :) 😘 monia teraz wszedzie gdzie nie spojzec to ktos przeziebiony :( wracaj do zdrowka kochana 😘 olawd ale masz radoch z malym :0 kiedy moja bedzie tak sobie chodzic po domu hm..:):) 😘 gramka co tam u ciebie slychowa jak lenka widze ze juz spacerki jesienne zaliczone :):) 😘 myszko odezwij sie co tam u ciebie :):0😘 ewelka jak budowa przykro mi ze ta glupia @ u ciebie zawitala :( grudzien napewno bedzie tym magicznym miesiacem :):0😘 kalpeczku a jak ty sie trzymasz :):0😘 no lece bo juz sie upomina o mamusie mala :):0😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam goscia oczywiscie samoobsluga :O Olivka marudzi juz Laura tez byla kotkiem i chodzila z dziecmi od znajomych uzbierala cala reklamowke slodyczy :) przeszczesliwa mialam z nia jezdzic ale niestety bylam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie cichutko zrobilo .... poprzedni post mial byc dla monity pomylilam sie jak zwykle :p Olivka spi a ja siedze jak ten Boroczek na sofie i to na laptop to na tv to troszke sie pokrece po domku dluzej nie potrafie bo zaraz ciagnie i boli. mam nadzieje ze po wekendzie bedzie o niebo lepiej,bardzo przezywam to iz moja mama juz jutro wyjezdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Madzik jakos sie trzymam.... Dzwoniłam w sprawie wyników meza,powiedzial,ze sa b.dobre jeszcze posiew zobaczymy,jesli bedzie ok zrobi mi hsg,a potem jak wyjdzie ok to badanie na wrogosc sluzu....powiedział,ze na 99% mam drozny jajowod,bo zachodze w ciaze...ale jak jest ok to czemu ciagle nic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola daj znać wiesz już jaki wynik bety???? domyśliłam sie pati że to do mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a gdzie robi się takie badanie na wrogość śluzu i jak to badanie wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku... ave żołnierzykom twego małża :-) nikolka no to czekamy czekamy na tą rosnąco betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramko a jutro znów masz szkołę??jak Lenusia? widzę że spacerki i wyjazdy wam służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita takie badanie na wrogosxc sluzu wyglada tak"kochasz sie z mezem np dzis i za dwa dni idziesz do gina pobieraja sluz od ciebie,czy plemniki zyja w Tobie,bo sluz moze traktowac je jako ciało obce... Źle mi dzis jak cholera...płakac mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede musiała zrobic w Kelcach,bo u nas tam gdzie jezdze nie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem w ciazy, ale sie ciesze tyle czekalam od 2003 i takie szczescie mnie dzis spotkalo trzynastego w piatek.Niech nikt mi niemowi ze to pechowy dzien, bo dlamnie od dzis to szczesliwy dzien :) I oto tym milym akcentem, oznajmiam wam ze wpisuje sie do ciezarowek :) juuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppiiiiiiiii :D STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 nicola77.....................32...............2.....................18.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G❤️R❤️A❤️T❤️ U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️ E kochana wiedziałam ze się uda buziaczki wielkie👄i teraz do przodu żeby wszystko dobrze się potoczyło strasznie się ciesze że się Wam udało:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik wybacz teraz zerklam na kafe ale juz mnie znalazlas wiec jest ok :) Nicola Gratuluje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola - GRATULACJE!!!!!!!!!! hura!!!! wiedzialam ze sie uda!!!!! hura!!!!! wlasnie pije piwko wiec wypije za twoje zdrowie i za dzieciatko aby wszystko sie pieknie skonczylo!!!!! hmmm.... ja obstawiam dziewuche!!!a jak trafialam w 100% to moze miec na imie Oleńka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu coś nam ruszyło na forum,nicola przełamała zła passę:):):)i żeby było dużo brzuszków!!!! teraz ja następna w kolejce ( czekam do niedzieli) :):):) ola super maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola🌼 wiedzialam!! ;) Gratulacje!!!! :) :) Dbaj o Was mocno! :) Super!! Ciesze sie bardzo!!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam fotki na nasza poaczte i jedna fotka jest ze mna za nim zaczelam sie odchudzac Uwaga tylko dla Odwaznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×