Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

IZnów jestem, bo mój maluszek zasnął! Jak się obudzi to obiadek i uciekamy na spacerek, bo słoneczko się troszkę przedarło :-) No i proszę- coraz więcej staraczek :-) Bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już po szczepieni ale płakał Rafałek aż mi go żal zarazz usnął oby nie miał temperatury po ostatnim szczepieniu dużo spał ale fajne wieści starajcie się dziewczyny fajnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow walcze z malym...nie chce mi wogole jesc - co sie zblizam do niego z butelka lub lyzeczka to zaczyna tak sie drzec ze szok , jakby go ze skory obdzierali...wczoraj wieczorek bylo to samo wiec zmusilam go do jedzenia podajac mu mleko w strzykawce i na sile - to po 4 strzykawkach sam dokonczyl butle (120ml). a dzis rano zjadl sniadanko i ani obiadku ani teraz przez sen chcialam mu dac flache....zalamka,dzicko mi z glodu padnie (dobrze chociaz ze pije..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam zdazylam przed deszczem jejku jakie te dekoracje na swieta sliczne i te cudenka skaczace spiewajace migajace oczy wychodza a ja jak sroka co sie swieci to zaraz wielkie oczka. Olawd nie wiem czy to u ciebie nie spodowana ta 3 dniowka ale OLivka od 3 mscy ma czasem takie przeboje z jedzeniem ze szok ona nie placze znow ale kreci glowa ze nie i macha rekami ze wywalic lyzeczke wiec czesto jedzenie laduje nadrzwiach dywanie itp uciekam dac obiadek malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd biedny tymcio :-( całusy w plamusy i niech znikają!!! a fe!!! lilkuś już tak blisko... no z tymi obcasami to rzeczywiście nie najlepszy sposób na poporodowe spacerki ;-) ale nie rezygnuj z nich zupełnie... ja na wyjście ze szpitala wręcz zarządałam przywiezienia szpilek bo musiałam poczuć się kobietą na nowo ;-) kurcze jak fajnie i znów tabela staraczek rośnie :-) panimisiowa 😘 pati 🌻 monitko co u ciebie??? nicolka jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dobre i 100 ml moja OLivka od 5 msca zycia wogole mleka nie pila dodawalam do kaszek do obiadkow zeby miala witaminki teraz jak zrobie jej 100 ml w nocy to albo wypije albo nie i to jest max. Nie przejmuj sie tym je juz inne rzeczy jak bedzie glodny sam bedzie wolal zobaczysz :)tak samo z nami jest mamy dni ze nie chce nam sie jesc tak samo jest z dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym bardziej ze choruje teraz daj mu czas na pewno nie umrze z glodu :) ja kupilam dzis Olivce kombinezon Reniferek i sukienke Mikolajkowa juz sie doczekac nie moge jak ja wystroje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Myslalam że mnie lubicie a jednak się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KAMILA87
To nie jest kwestia tego czy Cię lubimy czy też nie. Chodzi o to, że (napewno zgodzą się ze mną wszystkie forumowiczki) wydaje nam się, że nie dojrzałaś do tego żeby mieć dziecko. Sama musisz dojrzeć chociażby emocjonalnie... Skończ szkołę, zastanów się nad swoimi priorytetami i celami jakie chcesz w życiu osiągnąć, a dopiero później zacznij myśleć o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Mylicie się i to bardzo mam duże doświadczenie a szkole to chyba nie dam rady skończyć bo koledzy z klasy mnie biją byłam u wychowawcy i u dyrektorki mówili że mam sama się tym zająć nie mam już siły co mam zrobić żeby 2 kolegów normalnie się zachowywali na policję nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam dokładnie ten sam problem co niektóre staraczki na tym forum. 4 lata bezefektownych starań o fasoleczke:( postanowiłam do Was dołączyć kochane, gdyż czytam Was już bardzooo długoooo... z żyłam się z Wami, choć nigdy nic nie napisałam. Liliową oraz patineczke znalazłam nawet na NK:) Liliowa śliczny brzuszek:) życze wszystkiego dobrego!! Patinka śliczne te Twoje córeczki:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My od 5 na nogach... Izula- witamy! :-) Masz taki sam nick, jak założycielka tego topiku, mam nadzieję, że nie będziemy Cię mylić :-) Napisz coś więcej o sobie, jak wyglądają Twoje dotychczasowe starania? Patinko- a Ty jak zwykle piękne ciuszki dla dzieciaków! :-) Zmykam, bo mały się złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Monia🌼 to Cie przebilam. Od 3,30 spac nie moge...Nic nie boli, nic nie dolega - po prostu jakas bezsennosc mnie chyba ogarnia bo z kazdym dniem spie krocej. A moze Adas chce przyzwyczaic Mamcie do bezsennych nocek? Wczoraj odszedl czop sluzowy, tak wiec pewnie juz niedlugo Fasol bedzie po drugiej stronie, wyczytalam ze moze to zajac od kilku godzin nawet do dwoch tygodni... nie ma wiec paniki. Spokojnie robie swoje... gdybym jednak mogla sie ciut bardziej wyspac byloby super ;) Izulaa🌼 witamy :) Zycze powodzenia! Napisz koniecznie cos wiecej o sobie. Jesli znalazlas mnie na nk, odezwij sie prosze na privie ( na poczte lub nk) i powiedz jak to zrobilas? Nie myslalam, ze to takie proste. Troszke to niepokojace. Tak czy inaczej super, ze sie ujawnilas :) :) Chyba zabiore sie dalej za sortowanie fotek. Wczoraj zrobilismy kilka nowych brzucholowi- kto wie jak dlugo jeszcze bede sie nim cieszyc. PS. Juz nawet kanapki dla Meza zrobilam rano, chociaz on slodko jeszcze spi. No prosze... Dzieki Fasolowi staje sie przykladna zona... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane :D ja na szybcika i ulatniam sie :D musze zawiesc Laure do szkoly i potem na colleg jade łucyc sie :D Olivia byla nie do wytrzymania wczoraj okazalo sie ze 2 tylne calkiem z tylu chyba 5 tka wychodza jej byly czopki nurofen kurcze czy to normalne ze od razu tylne wychodza wymiotowala bidulka tak ja bolalo. Izulla napisz cos wiecej o sobie moj profil pewnie znalazlas bo podalam w skrocie dane ale zeby wieksza galerie zobaczy musze przyjc do grona :) rozumiem ze zdjecia widzialas na fotosiku ciesze sie i jest mi milo :) wpisuj sie do tabelki i opowiadaj razem razniej Lilowa cos mi sie zdaje ze Adas pojawi sie szybciej niz sobie myslisz :p mam nadzieje ze walizka do szpitala gotowa a ty zwarta :) czekam na sms-a od ciebie i dam znac zaraz dziewczynom tutaj jejku chce zdjecie zaraz :D moze byc mms :D Kamila nie chodzi o to czy lubimy czy nie wprowadzilas haos nie wiadomo w czym ci pomoc a nawet jak sie staramy to wprowadzasz zamet.Kolezanka dobrze napisala Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane haha moj dal mi dzis pospac do 8.45 !!! i tak juz od kilku dni choc w szoku jestem bo chodzi spac wczesniej niz zwykle bo ok 19tj... no i po wysypce prawe sladu juz nie ma - hura!! a i wczoraj polozylam go w kojcu spac i chcialam zobaczyc jak dlugo bedzie spal tam i spal az do 3.30 bo ppozniej zaczal juz sie wiercic i marudzic - mamusia wziela na raczki i bobasek szczesliwy zasnal :-D izulkaa---witaj i pisz cos wiecej o sobie lilowa - sliczny brzusio - taki kolorowy :-) a ja mialam tak samo pod koniec ciazy , spac nie moglam , porzadki robilam od switu ....jak sobie przypomne to mysle co za glupia baba ze mnie byla - ja tak uwielbiam spac!!! patinko - buziaczek dla olivci - bidulka!! kamila --- popieram dziewczyny - po pierwsze jak ktos ma cie lubiec skoro cie nie zna a po drugie swoim postepowaniem pokazujesz jak jestes nieodpowiedzialna dziewczyna - ja takich osob nie lubie i to jest moje zdanie... oki zmykam jakies sniadanko zjesc i za sprzatanie bo wyglada jakby te halne co wialy dzis w nocy przeszly przez moje mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na 5.12 jestem wstepnie juz umowiona na przeprowadzke!!! hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Ja nieodpowiedzialna mylicie się po 1 musiałam znaleść chłopaka który mnie pokocha i żeby zabrał mnie od pijaków bo wykoncza mnie nerwowo i psychicznie po 2 w szkole mam nie normalnych kolegów zachowują się jak dzieci biją mnie i są zboczone po 3 będę lepsza mama od mojej matki nie mogę się doczekać kiedy będę miała malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się uśpić uparciucha :-) Liluś- mnie odszedl czop w dniu porodu przy oboju dzieciakach. Mimo wszystko mam przeczucie, że to już... Znów będziemy czekały z zapartym tchem! :D A buty kupione???? I nie dziw się, że Izula Cię znalazła, bo jak już ma Patinkę, to każdą z nas może zobaczyć :-) A ja czekam z zapartym tchem, bo za godzinę ma być kurier z materiąłem:-) boję się czy ten kolor będzie taki, jak chciałam:o Olawd- ja się dodaje filmiki na youtube? Powiem Ci, że urzekł mnie Twój głos :-) Naprawdę- jest taki delikatny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję teraz obiadek- mąż wymyślił sobie łazanki, smażę cebulkę z kiełbaską, zapachy cudne, a ja szybko wodą przepijam:-) Przypomina mi się , jak Patinka zaczynała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼No wlasnie buty nie kupione. Bylam wczoraj w miescie i nawet spodobaly mi sie jedne ale nie maja mojego rozmiaru. Jutro będą miec dostawe, moze dojda i moje... zdaze? :) Mhm.... z tym czopem nigdy nic nie wiadomo...moze zaczac sie zaraz a rownie dobrze moze to potrwac tydzien- dwa. W sumie czuje sie dobrze....gdyby nie to niewyspanie byloby bardzo dobrze ;) Dzis 38 tydzien i 2 dni... w sumie juz bezpiecznie na rodzenie. A Wy oprocz tego czopa krotko przed porodem mialyscie jakies objawy? W czwartek mamy spotkanie z polozna, ciekawe czy zobacze ją jeszcze jako duopack czy juz 3 pary oczu beda na nia patrzec ;) Martwi mnie tylko jedna sprawa... jutro Malza ma powinna jechac na szkolenie do Cambridge... Gramka🌼 100 razy Ci pisalam. Nie rozpieszczaj mnie! ;) a takie zdolnosci ma moj Malz... i nie spodziewalam sie tego po nim ;) Olawd🌼 spiewasz? Ja tez chcialabym uslyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 671
Liluś- to nie o śpiewanie chodzi :D po prostu w tle słychać jej głos- kliknij sobie na link, który wkleiła :D No i poryczałam się widząc te Wasze zdjęcia- Boże, dlaczego mój mąż tak na mnie nigdy nie spojrzał? Nawet nie dotknął brzucha... Jezu- ale dostałam "dołek":-( :-( :-( Jestem beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalllllll
do kamila podaj swoje gg chetnie ci pomoge studiuje psychologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś podziwiam ja nie dietuję bo mam słomiany zapał ale od grudnia zapisałam się na aerobic 2 razy w tyg po 1.5h :-) liluś brzwo dla małża... już tak bliziutko :-) pamiętam doskonale to wyczekiwanie czopa i skurczów :-) olawd to cudnie, że z tymulkiem już lepiej i rzeczywiście głosik masz bajkowo dobrowróżkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziewczyny tym moim glosem to mnie powalilyscie hahaha ale sie usmialam ...ja delikatny itd hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - mowisz cos na temat galeri bonarka??? hmmm... moj kuzynek wlasnie przeslal mi zdjecia z budowy jej - sliczna!!!(a raczej z jej zakonczenia i tak dziwnie bo na zdjeciach sa tylko pracownicy budowlani a nie tlumy ludzisk...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zajrzałam dziś do was! STRASZNIE MI WAS BRAKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! postaram się zaglądać częściej bo nie jestem na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×