Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam was dziewczyny na poczatek wklejem tabele STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............2.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............6......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj u Gina i juz byl widoczny pecherzyk, ale embrionka narazie niewidac, nastepny termin mam na 9 grudnia. Wiecie co mam jakies problemy ze snem, bo codziennie o godzinie Miedzy 4-5-ta wtaje i juz spac nie mogę.Chyba powinnam wiecej spac i byc senna a ja jakos na odwrot. W mojej ksiazeczce ciazowej mam w 5t1d wpisane Hb 14.7, nie uważacie ze to troszke za wysokie? Przepraszam ze niepisze zbyt czesto jakbyscie chcialy, ale naprawde niemam o czym pisac, ale czytam co tam u was i jestem caly czas na bieżąco. olawd 🌼 sliczny ten twoj skarbek jolanta2 🌼 duzo zdrowka dla twojej mamusi ❤️ Monita30 🌼 milych zakupow Lilowa 🌼 PaniMisiowa ma racje z ta kolezanka, nie opowiada sie i nie straszy kobiet w ciazy przed samym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, czuwam i mowie Wam Dzien Dobry!! :) U nas spory problem. Padło nam ogrzewanie, nie mamy tez cieplej wody. :( Wyobrazacie sobie? Akurat teraz!! Dzis ma przyjsc fachowiec i staram sie wierzyc, ze rozwiaze problem chociaz nie zapowiada to sie najlepiej. Staram sie nie myslec co zrobimy gdy Fasol urodzi sie teraz a raczej skupiam sie na planie awaryjnym. Najwazniejsze to nie panikowac....Teraz dogrzewam sie piecykiem elektrycznym chociaz jak sobie pomysle, ze trzeba sie umyc.... brrrr!!! No nic, nasze babki tez musialy sobie jakos radzic wiec i my damy rade. Polozna wczoraj powiedziala, ze teraz tylko czekac... Fasol jest gotowy do drogi. A ja chyba bede musiala zaciskac nogi dopoki ogrzewanie nie będzie zrobione. ;) Nicola🌼 ciesze sie , ze wszystko ok!! A ten guzek jest jeszcze widoczny? Patinko🌼 tez bede sie zastanawiac nad tym urzadzonkiem niedlugo. Pani Misiowa🌼 jak sie czujesz? Jak reka? Dokucza ciagle? Monitko🌼 milego wypoczynku!! Jolanta🌼 jejku! juz pierwszy zabek. Jak ten czas ucieka! Mam nadzieje, ze Rafalek dzielnie bedzie to znosic. Izulaaa🌼 a probowaliscie uzywac testow owulacyjnych? Olawd🌼 ciesze sie razem z Toba, ale to oznacza ze rzadziej bedziesz do nas zagladac... mam nadzieje, ze nie zapomnisz całkiem?? Moniu🌼 Kochana co taka milcząca sie zrobilas? Co u Was? Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz prawie w poludnie :) u mnie zupka prawie skonczona a robilam pomidorowa ale na swiezych pomidoroach z czosnkiem i cebulka dusilam 30 minut potem blender mniam palce liza :p ide ugotowac olivce tylko mini gwiazdeczki makaronik bo juz polyka ale tylko ten bo jest najmniejszy a dla nas osobno hmm choc zastanwaim sie nad ciastem lanym :) kusi :) Olawd tez tam taka nadzieje ze jak tylko sie przeprowadzisz to szybciutko podlaczo ci internet i bedziesz z nami :) Lilowa no sprzecik jest super wygodny ma sporo funkcji jedyna wada to cena :O u mnie temka spadla dzis do 36.41 wiec szykuje sie na przzyjscie @ :) z jednej strony dobrze bo obawialam sie ze za szybko to bedzie po zabiegu i blizny swieze jeszcze choc jakas tam iskierka nadziei byla ;) ale od przyszlego miesiaca zaczne brac codziennie kwas foliowy mezowi kupie jakies dobre witaminki :) i bedziemy dzialac juz z maszynka. oki Olivia wzywa cos zrobila do pameprsa a feee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinki
Patinko można wiedzieć o jaką maszynkę Ci chodzi :) ????? CZy to tylko taka przenośnia???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sorki ze sie nie odzywam ale za tydz sie przeprowadzamy i jest troche roboty i zalatwiania . w dodatku tatko moj w niedziele wyjezdza do niemiec wiec chce zeby jak najwiecej spedzal teraz czasu z wnusiem... obiecuje ze bede molestowac kogo sie da :-P zeby jak najszybciej podlaczyli nam tam internet . na razie mam nadzieje ze choc raz w czas dostane jakiegos smska od was co tam slychac na kafe...podam was stronke do darmowych smsow na plusa :-P http://www1.plus.pl/bsm/ a noz i bede dostawac smski ...hehe a teraz dobranoc bo jestem padnieta (dzis siostra wziela malego na spacerek to ja w tym czasie - w godzinke - pomylam okna , poodkurzalam , popralam i wzielam sie za prasowanie ale niestety zdazyla wrocic :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do staraczekzaciążonych i mam
Kochane dziewczynki czy polecacie olejek z wiesiołka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o sprzet baby comp na tej stronce znajdziesz wiecej szczegolow :) www.babycomp.pl olejek z wiesiolka jest dobry na poprawe sluzu :) jest go wiecej ale mozna go brac tylko do owulacji pozniej nalezy poprzestac i znow od 1 dnia cyklu @ rowniez dobry na poprawe sluzu jest siemie lniane i mozna pic bez ograniczen mozna kupic w postaci ziarenek wsypac do jogurtu serka itp kto jak lubi :) a jakie zalezy zdrowotne :) ja mam dzis dosc pol dnia w kuchni upieklam torcika maz zabral go do pracy i bedzie czestowal najbardziej lubianych klietnow :) trzeba jakos zwabic i nowych :p buziaczki i zycze wam spokojnej nocy Lilowa oj mysle o tobie boz to przeciez lada moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jestem i ja... jakaś jestem ostatnio padnięta, niedospana ciągle zmęczona... mała śpi niespokojnie. budzi się w nocy kilka razy... a ja swoją drogą chyba krew sobie zbadam bo czuję się jak śnięta ryba... lilkuś jestem z tobą całym serduchem i czekam na smska o adasiu :-) monitko co tam??? panimisiowa??? ❤️ myszko kalpeczku 😘 😘 olawd trzymam kciuki za szybkie podłączenie neta!!! monia jak tam twoje samopoczucie? pati torcik mówisz??? a ja ostatnio strasznym łasuchem jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana o 2 giej w nocy maz mnie budzi ze policja czeka za mna na dole bo cos z samochodem nie tak ze jest zepsuty ja schodze o malo zawalu nie dostalam szyba rozwalona cegla i cala elektronika rozwalona kable rozwalone rozszarpane pod kierownica cala elektronika zepsuta wiec samochod pojdzie znow do smieci bo nie bedzie sie oplacala naprawiac calej elektroniki w spomne ze mam automatyczna skrzynie biegow wiec Zonk wyc mi sie chce polciaj ani odciskow nie wziela zero zdjec pan swiecil latareczka pytajac sie czy mam gdzie przestawic samochod w bezpieczne miejsce Jak go mam uruchomic sie pytam Telepatycznie.Ubezpieczalnia wie ale problem nie wiadomo kto byl sprawca wiec bedzie dochodzenie a ja ok 1.5 msca bez auta i kasy na nie. zaraz wam posle fotki co zrobiono na poczte. mam ochote wyc ida swieta zimno a moj maz musi do pracy jezdzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa wspolczuje z woda mam nadzieje ze naprawia szybko pwoiedz ze lada dzien urodzi sie dziecko oni na tym pukcie sa przeczulenie tutaj dziecko musi miec wszystko . Graminis moze malutka ma skok rozwojowy i dlatego sie budzi zrob badanka kontrolne jesli czujesz sie oslabiona moze brakuje ci zelaza. wybaczcie nie jestem na razie pisac skladnie i ladnie ehmm 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki pati no na serio pech!!! a niech szlak trafi tych co to zrobili:/ tyle znów problemów bedzie z tym,a tu faktycznie święta za pasem,bardzo ci współczuje gramko:) liluś jeszcze nic się nie dzieje??no i to ogrzewanie masakra! nikola super że już widać:):):)teraz trochę spokoju,tylko czekać aż dzidzia zacznie rosnąć olawd to udanej przeprowadzki a mi zakupki udały się super,kupiłam sporo rzeczy na zimę i golfy dwa,spodnie,ponczo,kurteczkę taką z flauszu zimową,i bluzkę na sylwestra bo idziemy do znajomych na posiadówkę:):):) mąż też skorzystał kupił sobie dzinsy i kurtkę i bezrękawnik hihihi zaszaleliśmy a szykujecie się dziś na andrzejki?? kto idzie?? my niestety w domku no to uciekam bo gotuje obiad,sprzatam i pranie terz juz czeka do zawieszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No i nie udało się wczoraj zrobić tego badania nasienia:( Mój miał mieć wolne, był przygotowany ( tzn. 6 dni bez seksu), a tu zadzwonili z pracy i musiał do niej iść. W poniedziałek ma wolne, więc myśle, że nic mu nie wyskoczy i zrobi te badania. Jeżeli chodzi o namówienie mojego na zbadanie nasienia, to powiem Wam, że był koszmar. Musiałam go na litość wziąć:) Biedna minka i nieodzywanie się przez dłuższy czas:) Poskutkowało i zgodził się:P:P więc myśle, że nie było tak źle:) Patinko mnie też coś podobnego spotkało z samochodem. Przeprowadziliśmy się na nowe mieszkanie i w pierwszym tygodniu mieszkania tam, włamali mi się do samochodu. Trochę było w tym mojej winy, bo zostawiłam panel z radia w samochodzie. Wybili szybę, ukradli panel, bo reszty radia im się nie udało, bo akurat koleżanki ode mnie wychodziły i wypłoszyły złodzieji. Widziały tylko czarne postacie w kapturach. Policja przyjechała....ahhh szkoda gadać... też ani zdjęć ani odcisków. To się wkurzyłam i kazałam im ściągnąć te odciski. Po długich kłótniach z nimi, wezwali wkońcu ekipe, ekipa przyjechała pościągała te odciski.... a po trzech tygodniach dostałam list z umorzeniem sprawy. Hahaha... szkoda gadać!! Liliowa trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie. Dla pocieszenia: moja siostra rodziła rok temu i twierdzi, że to nic strasznego. Sam poród trwał u niej 35 minut i na świat przyszedł śliczny bobasek (mój chrześniak). Głowa do góry:) A jeśli chodzi o testy owulacyjne, to powiem szczerze, że nigdy ich nie używałam. Będe musiała o tym pomyśleć. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny patinko - kurde niech to szlak trafi , dopiero co z tamtym autem byl problem (dobrze pamietam ze to u ciebie?) a teraz znow.. :o lilowa - mam nadzieje ze adasko poczeka az naprawia wode brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dokladnie jak bylam z Olivka 1 miesaic ciazy ten sam samochod ten sam kolor i ktos walnol w tyl :( policja kazala nic nie dotykac to po kur....y nie wzieli odciskow zajebali panel reszty nie udalo sie za mocno mamy przymocowane i otwarta maska grzebali 2 raz :( 😭 Polacy ktorzy sa wplatani nawet drzwi nie otwieraja dzwonilam na Policje nakrzyczalam maja zaraz przyjechac. A firma ubezpieczeniowa stwierdzila ze nawet jesli mam full ubezpieczenie i zaplacilam dodtakowa za auto zastepcze to mi sie nie nalezy Bo to Vandalizm a tego nie maja w regualminie i nie dostane. Wyc wyc wyc wyc i kloce sie jeszcze ze swom taka rozdrazniona jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA87
Teraz ja Mam problemy wyrzucili mnie z domu przez chłopaka żyć mi się niechce dobrze że mam internet w tel zimno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane Lilowa to koleżanka oddała ci niedźwiedzią przysługę. Bo po prawdzie poród jest straszny, ból w końcowej fazie zamienia cie po prostu w zwierzę ale nie przesadzajmy to nie trwa w nieskończoność trochę kwiku i po wszystkim :p :p :p Musisz potraktować to jak wyzwanie. POŁOŻNA NA SZKOLE RODZENIA PODKREŚLAŁA ŻĘ NAJWAŻNIEJSZE JEST NASTAWIENIE POZYTYWNE :D Trochę zęby zaciśniesz i dasz radę. Ja swój porób wspominam bardzo miło pomimo że prawie traciłam przytomność z bólu, naprawdę było fajnie. Bez wahania to powtórzę. Ja co prawda nie miałam tej fazy końcowej bo zrobili mi cesarkę ale i tak męczyłam się ładnych parę godzin. A Pani Misiowa wspierała mnie sms-ami :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kamila i co teraz??? chcesz dziecko i bedziesz z nim mieszkac na ulicy??? idz do chlopaka - ponoc cie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa -- efqa ma racje - ja tez mimo bolu (hehe i pokrzyczalam sobie a co..) wspominam bardzo dobrze i jesli tylko bedzie nas stac to chce jeszcze dwojke dzieciaczkow 👄 efqa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko i Pani Misiowa skręcam się z zazdrości jak was czytam. Ja też marzę o drugim dzidziusiu ale niestety muszę jeszcze rok poczekać :( :( :( zanim zacznę się starać.... nikolko następnym razem na usg zobaczysz już pewno bijące serduszko . Patinko rzeczywiście pech z tym samochodem cię prześladuje. A ta policja jakaś niemrawa!!!! Jak miałaś włamanie to bali się wejśc do ogrodu a teraz to !!! Lilowa fatalnie się złożyło ale na pewno zdążą się uwinąć z naprawą a jak jeszcze poprosicie, bo bobas w drodze ... Emilka jest zabawna, berze mój tusz do rzęs i udaje że się maluje, musiała podpatrzeć :D A jak się telefonem posługuje - chodzi po domu ze słuchawką przy uchu i gada do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd może za drugim podejściem trafią nam się bliźniaki i będziemy miały dwa za jednym bólem :p :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Byłam u niego dziś rano musiał do pracy iść o 13 musiałam jechać do domu mówiłam mu że mnie wyrzucili mówili że jak wrócę to mnie wygonia myślałam że mnie kocha a po drugie nie mam apetytu już parę dni czy to są objawy ciąży jest strasznie zimno niewiem co robić jestem załamana za to że mnie wyrzucili nie zobaczą moje malenstwo zrobiłam wczoraj test i wyszły 2 kreski ale wiem że może kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Byłam u niego dziś rano musiał do pracy iść o 13 musiałam jechać do domu mówiłam mu że mnie wyrzucili mówili że jak wrócę to mnie wygonia myślałam że mnie kocha a po drugie nie mam apetytu już parę dni czy to są objawy ciąży jest strasznie zimno niewiem co robić jestem załamana za to że mnie wyrzucili nie zobaczą moje malenstwo zrobiłam wczoraj test i wyszły 2 kreski ale wiem że może kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa - ale mnie rozbawilas na dobranoc :-D jasne że sie trafia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widze ze troszke ruch sie zaczol ja dzis jak dzik po domu chodze sprztam co tylko w rece wezme to czyszcze pucuje .. przypuszczam kto to zrobil na 80 % chlopak 3 dni temu ok 17-19 lat nie chcial mi rowerem zjechac z drogi taka mala uliczka jechal zygzakiem rowerem i sie smial ja trabilam a poznije zucilam mu Mrozne spojrzenie.Moj M dzis zadzwonil i zapytal czy komus czasem nie podpadlam mowie mu ze z nikim nmie romzawiam na dzien dobry ladnie przytuakuje ale opwiedzialam mu zdarzenie ktore mialo miejsce 3 dni temu i powiedzial ze 3 chlopakow sie krecilo kolo samochodu dzis jak wyszedl z domu.ale szybko sie zmyli wiec to musi byc to. musze powiadomic policje braki kawalki szkla odciski palcow itd. Przesladuje mnie chyba pech Moj M powiedzial ze jak znow bede szukac czerwonego renault clio to znow bede miala to samo. a ja zakochalam sie w tym autku wygodne tanie i pojemne :( jutro ma przyjsc mechanik od meza otworzyc maske i zepsuc tak aby juz nie glowkowali sie co zrobic z autem by poszlo jak najszybciej do kasacji i kasa wplynela na konto a ja kupienm auto Boze spraw by nie trwalo to dluzej niz 2 tygodnie :O wybaczcie ze wzywam to imie :( ale dzis juz mam dosc kamila wybacz skoro masz internet w tel to gg tez bez problemu mozesz miec skoro potrafisz pisac na kafe to gg sciagnac jest bardzo latwo.Dostalas propozycje pomocy i daj sobie pomoc ale nie pisz takich rzeczy bo to nie ma najmniejszego sensu i tyle. Efqa co do Policji w Uk --bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co telefonu komorkowego moja olivcia od tygodnia bierzez komorke i wola tata no zes kurka wodna a czemu nie mama tatay w domu nie ma prawie wogole a ona tata tata albo dady dady albo po turecku wola baba oznacza to tata wiec zaczyna lapac 3 jezyki ;) moj maz mowi do niej po turcku chodz do mnie to kiwie glowa ze nie :D a jak ja mowie po polsku chodz do mamy to raczkuje i sie cieszy hihihi a po angielsku tez czesto mowimy ale jak na razie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za bledy i nie sklad ,pisze szybciutko i nawet nie patrze przed wyslaniem ale mam nadzieje ze sie doczytacie bo ja ledwo sie zrozumialam gdy czytalam ponownie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×