Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

pani misiowa -- ty bidulko!!!wracaj do zdrowka szybciutko!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dobry :) Cieplutkie życzonka dla naszej malej solenizantki 🌼🌼Olivki!! 🌼 🌼 Pani Misiowa🌼 kuruj sie bidulo...dobrze, ze nic powazniejszego sie nie stalo. Olawd🌼 szybkiego powrotu do zdrowia dla Maluszka... teraz taki okres przeziebieniowy. To na pewno nic groznego. U nas wszystko dobrze. Sprzatamy, segregujemy, porzadkujemy zalegle sprawy, koncze kurs, spacerujemy, sluchamy muzyki, ogladamy filmy... fajny taki czas w domciu. Ach bedzie mi brakowac tego brzucholka. Polubilam ten swoj stan ;) Dziekuje za przemile komentarze na nk! Caly dzien sie rumienilam ;) We wtorek bylismy ze szkoly rodzenia na obchodzie w szpitalu. Jestem pod milym wrazeniem. Polozna zachecala do zabrania ze soba muzyki, swieczek, czegos co relaksuje...pokoiki do rodzenia wygladaja bardzo ladnie i czysciutko. Mam nadzieje, ze bedzie mozliwy ten porod w wodzie, bo bardzo sie na niego nastawiam... co prawda w tym przypadku bedzie musialo obejsc sie bez znieczulen, ale wydaje mi sie to najlepsze dla Fasola i dla mnie... dzieci urodzone w wodzie podobno nie przezywaja takiego szoku porodowego i sa znacznie spokojniejsze... no coz sprobujemy- zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia u nas te reborny są jeszcze malo popularne ale w Kanadzie, USA czy UK to mają wzięcie ogladalam kiedys program o tym, to kobiety sie wypowiadaly że traktuja te lalki jak prawdziwe dzieci, ubierają, kąpia, wychodzą z nimi na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA OLIVKI👄🌻👄 niestety @ przyszla nad ranem:(:(:(:( wiec koniec nadziejii panimisiowa biedulko buziaczki dla wszystkich👄 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita30 👄 🌻 👄 ---przykro mi -chyba za slabo trzymalam kciuki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Cześć dziewczyny! 100 lat dla Olivki! Śliczna dziewczyna. Sporo się tu dzieje.....ciągle jakieś kłopoty... ale mam nadzieję, że niebawem wszystkie wyjdziemy na prostą. Te lalki jak prawdziwe!Szok bo jak ją zobaczyłam to myślałam, że jakiś świr wystawił dziecko na allegro, ale na szczęście to tylko lalka. Hmmm... to piszecie, że po Duphastonie @ pojawia się po 2-3 dniach. to w takim bądź razie będę mogła sobie obliczyć ile dni będzie miał mój cykl :-) A mam takie pytanko: Jeśli @ miałam 03.11-05.11, jestem po odstawieniu marvelonu, od 14 dc biorę duphaston do 25dc( 27.11) to jeśli nie zajdę w ciążę to @ mogę mieć 30.11 tak? Czyli cykl byłby 27-dniowy Aa i jeszcze jedno, 11.11 miałam plamienie jednodniowe, ale już 3 dni wcześniej zakończyła mi się @, a 13 dc(15.11)miałam silny ból podbrzusza w stronę jajników i trwał kilka minut. Wg kalendarza owulacji ze strony http://magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/ wychodzi, że dni płodne miałam od 11.11-17.11. To czy ten ból brzucha 15.11 mógł świadczyć o owulacji? Jedynie co mnie martwi, ze w tych niby płodnych dniach nie miałam widocznego śluzu i dlatego któregoś dnia pytałam się Was co jest dobre na suchość. Kurcze nie wiem co o tym myśleć. A dziś widzę, że pojawia się ten śluzik. To w końcu od dziś są te płodne dni czy już były?Napiszcie proszę dziewczyny co o tym myślicie. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasabi- to mogły być dni płodne, alae weź pod uwagę, że dopiero odstawiłaś tabletki i ciężko będzie od razu obliczyć cykl, nawet po @. Najlepiej poczekać ze 2 cykle, wtedy mniej więcej wszystko się zacznie normować. Bywa też tak, że po zaprzestaniu brania anty ciąża od razu się pojawia. Tak więc moim zdaniem powinnaś teraz dac sobie spokój z obliczaniem dni płodnych. Po prostu kochaj się jak najczęściej. Sama zobaczysz jak Twój organizm będzie reagował. Lalka rzeczywiście wygląda jak prawdziwe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za zyczenia :) 🌻 dopiero wrocilam po przyjeciu porannym bylam odebrac laure pozniej zakupy lekarz ide cos zjesc :) pozniej jak dam rady wysle fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny Jestem załamana po wczorajszej wizycie u ginka (bylam u innego).wszędzie tylko strasza i strasza, choc sami jeszcze pewnosci nie maja.To po co tak gadają?Ta baba powiedziala w poniedziałek ze mam guza 3 cm i ciąża będzie zagrożona.A wczoraj byłam u faceta i powiedział ze guz ma juz 5 cm a ciąży nie widać, nawet pęcherzyka nie ma :( i powiedział ze to moze byc ciaza pozamaciczna.Ja juz mam dosc.Cala noc znowu nie spalam, placze i nie chce mi sie z nikim gadac :(. Moj maz powiedzial ze w 5 tc moze jeszcze nic niewidac.Ale ja przeszukalam juz pare stronek i w 5 tc to juz nawet pęcherzyk widac.Ja mam tez tyłozgięcie macicy, jest to możliwe żeby sie ten pechezyk schowal gdzies na tyle macicy, a oni widzieli go jako guza?Ja juz odchodze od zmyslow nie wiem co mam myslec. Tak dobrze juz bylo i tak sie cieszylam, a tu takie wiadomosci.Czy mi zawsze musi isc pod górkę ? Ahhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola- sama nie wiem co o tym myśleć, jak to kurna możliwe, żeby 2 lekarzy miało takie sprzeczne opinie!? Może rzeczywiście jest zbyt wcześnie... Ja chyba poszłabym jeszcze do innego ginekologa. Może trzeba po prostu jeszcze z tydzień poczekać i wtedy znów zobaczyć. Wiem, że to ciężkie... Pomodlę się za Ciebie, musi być dobrze! Trzymaj się kochana! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nicola moze tak jak Monia napisala trzeba poczekac jeszcze z tydzien czasu aby ciaza byla widoczna. Trzymam mocno kciuki by lekarze sie mylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo reborny zszokowały mnie już zajiś czas temu http://kobieta.wp.pl/kat,26333,title,Kup-pan-bliznieta,wid,11000710,wiadomosc.html http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,18205,news,,1,,reborn_baby_po_polsku,aktualnosci_detal.html najgorsze jest co co wyczytałąm... że zamawia się taką lalę np na wzór swojego zmarłego dziecka... dla mnie obłęd :-( monitko :-( tulę olawd widocznie i ja słabo trzymałam :-( panimisiowa bidulko uważaj na siebie!!! i... troszku spóźnione ale prosto z seducha życzonka dla olivki!!! wszystkiego co najlepsze, najsłodsze i najpiękniejsze skarbie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
Nocola 77, nic sie nie martw u mnie tez na poczatku nic nie bylo widac i lekarz kazał mi przyjsc za 3 tyg i tak tez zrobilam bylam na usg i bylo widac juz serduszko i moje serduszko mialo 1,18cm. Musisz byc dobrej mysli, zeby nie zaszkodzic dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola nie denerwuj się nie płacz... daj się na dobre rozgościć fasolce :-) w 5 tygodniu gin może mieć problemy z potwierdzeniem ciąży... ja poszłam na paczątku 5 tyg i też usłyszałam coś jest ale nie potwierdzę że to ciąża... za to potwierdzenie uzyskałam w 6tyg i 5dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Hejka dziewczyny! Nicola pomyśl sobie, że wszystko będzie dobrze. Teraz stres może źle wpływać na dziecko więc pomyśl sobie, że w tym czasie lekarze mogą mało widzieć na badaniach, trzeba jeszcze poczekać. Możemy się modlić i czekać. Nie myśl ciągle o tym, najlepiej zajmij się czymś to czas Tobie szybciej zleci.....3-mam kciuki. Daj znać co dalej będziesz wiedziała. A ja znowu mam jakies problemy. Od tego starania się to chyba pęcherz mam chory. Ciągle co 10-15 min do toalety biegam. Mój gin dostępny dopiero za 2 tyg. a ja mam ciągle problemy z tą suchością i ogólnie odechciało mi się seksu. To jakaś masakra jak się czuję wypłukana po tych lekach i do tego tgeraz problemy z tym pęcherzem. Piecze........ Nie wiem czy to się leczy domowymi sposobami czy do lekarza internisty muszę biec?. Nie chcę brać leków bo znowu będę musiała odczekać z tym staraniem się....:-( Teraz zostaje mi tylko czekać na @ bo zdaje się, ze z taką sacharą to w ciąży nie będę w tym cyklu :-( Miłego dnia dziewczyny i życzę wszystkiego dobrego! Niech te czarne chmury przestaną za nami chodzić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nikola
żeby się przekonac czy wszystko z ciąża jest ok, tzn, czy sie rozija,m zrób kilka razy co 2-3 dni bętę, jak będzie przyrastac - to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasabi -skoro piecze, to może to być schodzący piasek. Przerabiałam to zapalenie z 10 razy :-( Kup sobie Urosept, duuuuuuuuuużo pij- najlepsza jest woda JAN. No i wygrzewaj się, a zwłaszcza okolice nerek. Dobry jest też sok żurawinowy- (chyba Tymbarku) w kartonie. Albo tabletki Żurawit. Trzymaj się. Ja dopiero wróciłam ze spacerku zmałym. Byliśmy 3 godziny! Biegałam po całym osiedlu, i jeszcze dalej, zrobiłam 6 km w poszukiwaniu bobasa dla chrześnicy, wszędzie takie kolosalne ceny, a ona chce żeby był nie duży i koniecznie miał smoczka, no i jakieś akcesoria. A tu okazuje się, że poniżej 70zł nic nie ma :o A ten prezent ma polecieć wraz ze znajomymi do Irlandi, bo mają jej podać... Ostatecznie musze kupić tę za 70zł. Może dlaWas, to normalna cena, ale dla mnie to sporo... Ech... Normalnie chyba mam zakwasy, aż mi słabo... He he, przynajmniej trochę ruchu, a mój M miał dziś wolne, więć z Różą siedział:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nicola nie denerwuk się bedzie dobrze dziewczyny mam dylemat lecimy do Polski na 4 tyg. w świeta i nie wiem czy sie zaszczepić na świńską grype u nas szczepi się dużo ludzi a Rafałka i tak nie zaszczepią bo za mały co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolanta
Lepiej sie zaszczepic, ale do pol roku nie nalezy zachodzic w ciaze... wybor nie jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Przepraszam że byłam głupia ale byłam szczera nigdy nie kłamie nie mogę się doczekać piątek przyjedzie do mnie chłopak bardzo mnie kocha słodko pisze do mnie właśnie jadę do domu od niego było super on mówił że jak dziecko będzie to musimy ślub brać bo musi mieć prawdziwego ojca. Wczoraj pogniewalam nie na mame bo kiedyś mówiła jak nazywa się mój biologiczny ojciec szukałam go i znalazłam nk mówił że mama mu się spodobała i bardzo ją kochał i innym to zrobiła że chciałby żebym była jego córka ale nie jestem bo nie sypiali nie uwierzyłam powiedziałam mu że chce zrobić badania spytałam się mamy o to powiedziała że on nie jest moim ojcem a ja płakałam że tak mnie kłamała po co powiedziała że to on jest moim ojcem nie chce rozmawiać o tym tylko powiedziała że zrobił jej krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas juz lepiej . maly do wczoraj mial goraczke , dzis juz jak mu rano mierzylam to mial tylko 37 i juz mu nie rosla . od wczoraj ladnie zaczal znow jesc , pic, bawic sie i smiac takze uwazam ze raczej mu przeszlo (choc od wczoraj robi bardoz rzadkie kupki..) mój mąż przyjechal w czwartek kolo 17ej a z piatku na sobote juz ok 2 w nocy juz pojechal 😭 takze nie zdazylam sie zbytnio nim nacieszyc...ale pocieszam sie ze moze jeszcze ze 2 tyg max... zapakowalismy caly samochod (nie maly bo to wkoncu fiat dukato maxi) a i tak nie wzial wszystkiego bo moi rodzice kupili nam w prezencie gwiazdkowym meble do pokoju i one zajely w cholerke miejsca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nawet nie ma co pisać :(:(:( dziś juz 3 dzien @ i jeszcze na dodatek dowiedziałam się dziś że bratowa moja jest w ciąży-drugi miesiąc,bardzo sie cieszę bo ona już też ma 33 lata i obawiali się że beda trudności załaszcza ze pare lat brała tabletki anty,ale nie musze wam mówić jak mnie to dodatkowo zdołowało:( no nic tak widocznie musiało być nikola myślami cały czas jestem z tobą👄 buziole dla wszystkich i miłej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Hejka! Dzięki Monia za radę. Jakoś dziś już mi lepiej. Piłam sporo płynów i w tym ziółka, może to mi pomogło. Ściskam Was dziewczyny i jeszcze raz powodzenia życzę! Do usłyszonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×