Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Monia🌼 ja bardzo lubie polaczenie tych dwoch kolorow!Trzymalismy wszystko w takiej tonacji na wesele- kwiaty, ozdoby, zaproszenia, samochod itp itd :) Teraz w domu mamy jadalnie w kolorze ecru + drewno ( meble, drzwi) a dodatki mamy bordowe.I bardzo dobrze sie czuje w takim otoczeniu. Oczywiscie kwestia gustu, ale wydaje mi sie ze to bardzo cieple i eleganckie polczenie zarazem, wiec bedziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my dzisiaj na szczepienie na 4 miesiące dacie wiare ale zleciało włosy podobają się Bartkowi i ja się fajnie czuje jakaś inna twarz pozdrawiam macie jakieś pomyslły na prezenty patinka a jak masz na imie bo nie moge znaleśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta -Patrycja Lilowa no nie ty zawsze w biegu ale super ze masz wszystko rozpisane by pozniej nie bylo przykrych niespodzianek a najac ciebie dasz rade zalatwic wszystko lub duza wiekszosc :) Ja sie chyba zapisze znow do tabelki-Nic na to nie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sie waż trzymać nas w niepewności!!!!!!!!!!!!! Ale stawiam na tabelkę staraczek, bo nie sądzę, żebys była w ciąży, zwłaszcza po ostatniej operacji- przecież byś się zamartwiała, że zaszkodziłaś dziecku. Mam rację :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy nie powinnaś trochę wypocząć? W końcu ta dieta i ostatnie wydarzenia zostawiły na pewno ślad w Twoim organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś- dzięki za pocieszenie- duet kolorów ładny, tylko się obawiam, czy ona też go lubi... Jolanta- tak, tak dzieciaki rosną, czas leci, za miesiąc i dzień WIGILIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bystra kobietka ? no tak zapomnialam juz bo bol zniknol ze nie dawno mnie ciachali :) planuje zaczac staranka za ok 2-3 msce aby organizm sie zregenerowal po tym wszystkim ale wszedzie pisze ze po takich operacjach najszybciej organizm lapie ciaze i najlepiej trzyma choc nie wiem czy moj zabieg ma cos w zwiazku z tym ale wiem jak mialam pozamaciczna to mowili po 2 mscach jak najszybciej i od razu sie udalo :) a teraz po prostu po 1.5 mscu wstrzemiesliwosci mojego meza bal sie mnie dotykac jak tak cierpialam nie dal juz rady dorwal sie a ze uczulony na gumki a ja zadnej antykoncpecji stosowac nie moge jedynie naturalna :O i mu sie zapomnialo przy sprztaniu znalazlam jeszcze swoje testy owulacyjne i wyszly 2 kreski wiec teraz pozostaje czekac. W srodku jest ta nadzieja bo nie sadzilam ze pojawi sie tak szybko instykt macierzynski -Kolejny ale i ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka tanczy dupk po dywanie ale ubaw wlaczylam jej Vive :) ale jak poleci spokojniejsza piosenka to wola aaaa i patrzy na mnie swoimi oczkami ze sie nie npodoba musi byc glosno i zwawo :) zaraz sie poskladam ze smiechu te raczki w gorze kreci dookola nimi i ta pupka w gore w dol i smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- no to mnie zszokowałaś! A jeszcze nie tak dawno prawie płakałaś myśląc, że jesteś w ciąży! :D Ale skoro masz warunki, to pewnie!!! Ja jakbym miała więcej kaski, to też bym chciała, ale mogę o tym zapomnieć! Nawet mnie ucieszyłaś!!!!! ❤️ Prawdziwa mama z Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wszystko mam ciuchow od koloru do wyboru az za duzo lozeczko kolyska a jesli cos zabraknie mozna kupic z 2 giej reki :) albo nowe czesto sa promocje fajne :) wiesz czasami narzekam okropnie :O najbardziej jak Laura wraca ze szkoly ma humorki okropne cos mi sie zdaje ze @ bedzie szybko od kolezanki corka dostala w 10 roku zycia wiem ze nie dobrze ale wyskakuja juz jej pryszcze male ale sa humorki rozne smaki na jedzenie i wlosy prawie codziennie tluste na razie mam takie obserwacje juz od dobrego prawie roku i jak laura wraca bo chlopak w klasie powiedzial ze jestem glupian i zaczyna plakac i dlaczego nie zrobilam pomidorowej zamiast jarzynowej i Olivka zaczyna tez marudzic to nic jak tylko uciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- nie jest łatwo, ale to jest właśnie urok bycia mamą!! :D Mój skarbuś rzuca we mnie grzechotkami i ma radochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- a czy Ty przy swojej diecie też musiałaś pić dużo wody mineralnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLivka dobrala sie do plyt dvd tak ladnie je wczoraj poukladalam :D ehmm musze obmyslic plan i pozmieniac co nieco w pokoju by nie miala tak latwego dostepu ochraniacze wszedzie pozakladane juz mam na szafki drzwi i stoliki na rogi ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Patinko ale wiesci!! Chyba wiec tym razem bedziemy słac koszyczek dla dzidziusia do Ciebie jak Adasko wyrosnie!! :) Monia🌼 ja myśle, ze takie zestawienia kolorow sa ogolnie lubiane- cieple i eleganckie ;) A ja sobie uswiadomilam, ze wszystkie buty na zime mam na obcasach... chyba powinnam wyskoczyc do miasta i kupic sobie jakies wygodne buciory na plaskiej podeszwie na zimowe spacery z Adasiem. Przeciez po porodzie nie dam rady na obcasach zaginac wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo tzn w pierwszych 2 tyg potrafilam wypijac po 6 litrow ale to bylo za duzo pilam tyle bo czulam ciagle glod. ale dieteyk zalecil 2 litry minimum.TYlko tez trzeba zauwazyc fakt iz moja waga byla naprawde duza. ty jestes duzo szczuplejsza wiec 1,5 wystarczy kup sobie Aqua slim te saszetki, wlej do wody lekki slodki posmak nie zapomnisz o wodzie a przy okazji organizm bedzie sie ladnie oczyszczal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa w razie 'ww'' hehe ale mam kolyske lozeczko i jeszcze jeden koszyk turystyczny przy ciazy z Olivka troszke zagalopowalam z zakupami chyba z radosci i dlatego ten przesyt :) ale jesli chodzi o sprzet na serduszko to napewno :p choc rodzicom do 5 msca nie przynam sie utluka mnie :D moja mama twierdzi ze juz dosc i tak ma byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie lubię słodkiej wody, sama mineralna wystarczy, tylko się zastanawiam, czy to jej picie faktycznie tak pomaga w odchudzaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie wody to kwestia przyzwyczajenia...kiedys tez za duzo jej nie pilismy. Od kilku lat codziennie jednak wypijam okolo 1,5- 2 litry wody. Czesto dodaje do niej cytryny, wyciskam pomarancze, dodaje swieze listki miety.. .codziennie idzie wielki dzban. Polecam! Maz tez sie przyzwyczail.No i moze dzieki przemycanej w ten sposob ,,witamince c'' bardzo rzadko łapią nas przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś- zdecydowanie odstaw obcasy, ja po porodzie wręcz je znienawidziłam, dopiero teraz ubieram, ale na spacerki odpadają- spacerujemy minimum godzinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to wlej polowe saszetki tylko :) pomaga bardzo oczyszcza cie chodzisz czesto do wc,wyplukuje toksyny moga sie pojawic bole glowy to czesty objaw przy odchudzaniu ale jak wlasnie bedziesz duzo pila to mniej dokuczliwe beda uciazliwe objawy. Ale ty taka szczuplutka sliczna kobietka jestes chcialabym miec twoja figurke ale chyba juz nie zdaze schudnac tyvch 15 kg :D ide szukac tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 na pewno przyspiesza spalanie, a przede wszystkim oczyszcza organizm z toksyn! Na pewno warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znalazlam najswiezsza ;) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1.....................2.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............5......... ............22.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa takze odradzam obcasy ja juz nie pamietam jak sie wnich chodzi zabilabym sie na bank :D wszystko w pospiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie chyba wyskocze jeszcze dzis do miasta po jakies buciorki... kto wie kiedy Adasko zdecyduje sie ruszyc na podboj swiata. A Maz za mnie nie przymierzy jakby co. No cholercia nie mam nic na plaskim, do pracy z reguły wysokie obcasy nosilam, stad moj problem- szczegolnie zimą. Nie chce jednak wydawac na nie fortuny. :( No nic, biore sie dalej do roboty zeby zdazyc jeszcze do kilku obuwniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez sie z wami zegnam na jakis czas uciekam na zakupy mega promocja na husteczki johnsosn i huggies :) i cos do jedzonka pozmywalam obiad jest zrobie jeszcze kotleciki bo laura uwielbia Buzki na razie kochane Graminis myszka i nicola oraz inne odzywac sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ja tu zagladam mysle ze znowu cisza...i szok!!! 2 stronki do czytania!!! patinko----ale super wiesci - znow bedziesz pierwsza bo ja tez chce zaczac staranka ale dopiero za ok pol roku bo najpierw obiecalam sobie schudnac z 10kg...taaa narazie stosuje diete pt"wszystko slodkie" :-D bylam z malym u lekarza rano - i plucka i gardelko ma zdrowe . dalej jest wysypany ale juz nie tak bardzo....wlasnie smiga slonik po mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×