Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzien Dobry poniedzialkowo :) Moniu🌼 narzuta jest po prostu piękna!! Wyobrazam sobie ile pracy i poświęcenia w nią włożylas!! Nie przejmuj sie prosze szwagierka... my jestesmy zachwycone!!Jestes wielka!! :) Olawd🌼 ja tez tak wlasnie przekladam jego rzeczy ;) Dzis kolejny raz mam zamiar przepakowac torbę do szpitala bo doszło mi kilka rzeczy. Monita🌼 Adas grzeczniutki!! Zreszta czy ja kiedys na niego narzekalam ? :) Od pierwszego grama jest moim najwiekszym Skarbem. :).... wlasnie ma czkawke :) Poniewaz dzis w nocy co jakis czas budzil mnie bol brzucha, rano przy sniadanku czytalam sobie horoskopy dla ludzi urodzonych w najblizszych dniach. Jutrzejszy charakterek bardzo mi sie podoba ;) Wiem, wiem... to bzdurki ale dla zabawy mozna poczytac... poza tym jednak wierze, ze czlowiek rodzi sie z pewnymi predyspozycjami i cechami. Sprawdzilam tez date narodzin z USG- wpisana mam 1.12.2009 ... no zobaczymy, zobaczymy...muzyke na porod mam przygotowana :) teraz niech tylko cieplo sie zrobi w domku i moge rodzic ;) Jestem dzis w domku caly dzien bo czekamy na fachowcow wiec bede do Was zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku pomagaja 2 babcie i pani z opieki spolecznej i jeszcze ciezko mi to ogarnac :) jejku ale radosc :) najpierw byly 3 pecherzyki pozniej 4 a pozniej bala sie isc na kolejne usg ze uslyszy iz jest 5 teczka :D choc nie wyobrazam sobie jak zaczynaja plakac :O albo jak wszyscy zaczynaja raczkowac i uczyc sie chodzic :D Monia narzuta przesliczna nie przejmuj sie wyobrazam sobie ile pracy w to wlozylas,jak dojdzie do siebie moze zadzwoni i podziekuje ci szczerze :) usmiechnij sie Olivka nadal kaszle :( Monita ah szkoda slow pech mnie przesladuje czekam za telefonem z ubezpieczalni :O od soboty ma to byc 48 h ale mam nadzieje ze do 12 zadzwonia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! ostatnie stuk puki do adaśka lilkowego :-) liluś trzymajcie się cieplutko!!! moniś tulę... nie płacz słonko bo szkoda Twoich łez... szwagierka jak już wróci do żywych to na pewno podziękuje za to cudo ale wiem co czujesz... ja o ile widok nawalonego faceta jestem w stanie znieść to pijana kobieta doprowadza mnie do szału i jednocześnie stanu około depresyjnego... najgorszy widok jaki można zafundować swojemu mężowi, dzieciom, rodzinie to swoją zalaną twarz :-( panimisiowa jak tam??? bo u mnie ciągle tli się nadzieja!!! pati oglądałam ddtvn hi hi hi 4 dziewczynki :-) i wcześniej też słuchałam o mamach trójeczek i czwóreczek i... chcę mieć jeszcze dzieci... nie chcę żeby lenka kiedyś została sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec byl pan z warsztatu i powiedzial ze naprawa wyjdzie za drogo jak na moj samochod zrobil zdjecia w szoku bylam ze silnik chodzil a mial maz zrobic tak by nie ruszyl ehh :O ale i tak pan stwierdzil ze mam siue nastawic ze uato pojdzie do skasowania.Jutro telefon z decyzja i czekac :( Olivka marodzi okropnie jeszcze mojego w domu nie bylo a facet zadzwonil zebym zeszla na dol musialam zejsc z mala ubralam opatulilam z kazdej strony ale tak wialo ze ledwo oddech mogla wziasc i zaczol sie katar ale nie mialam wyjscia a samej w domu nie zostawie jej. wlasnie zjadla pol kielbaski i moze pojdzie spac zaraz.Podaje jej Rubital forte mam nadzieje ze nic sie jej nie stanie bo jest od 2 go roku zycia. nie smece nie gledze juz wam :) lilowa no koncowe dni a moze godziny jak fajnie ze wszystko prawie pozalatwiane :) dobrze pomyslalas z tymi prezentami bo pozniej czasu bedzie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy z laura wczoraj kartke wypisali dla nauczycielki ktora ja rok temu uczyla wierszyk ladny do tego kupilam ladna swieczke czerwona w materiale z kokarda na stojaku z diamencikami sliczna i czekoladki i ladnie zapakowalismy wszyscy rodzice dostali list ze nauczicleka odchodzi maz zawiolz laure i dostalam juz tel z podziekowaniami i ze w szoku bo jako jedyna zaregowalam z calej szkoly tutaj nie ma czegos takiego jak dzien nauczyciela lub na zakonczenie szkoly jakies kwiaty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak cichutko??? ja zaraz smigam do dentysty --- buuuu juz sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna sie @ ... czyli dupa z tego ale przynajmniej wiem na czym stoje monia narzuta przepiekna, wiem ze zrobilo ci sie przykro bo tyle pracy wlozylas w wykoananie tego cuda, ci ludzie nie są warci zebys przez nich plakala kamila dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............29.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............6......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 przylazła dzien wczesniej @ jak w zegarku Pani misiowa lacze sie z tobo 😘 trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazły wstrętne @ i cicho na topiku jak w grobie :-( hejo hejo gdzie jesteście dziewuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis ja jestem 👄 u nas dzis fatalna noc byla . maly buddizl mi sie co godzine i mruczal , stekal , kwekal....aj nie wyspana jestem ... zaraz ide do mamy bo musze porzadek porobic w swojej piwnicy, popakowac malego za male ciuszki zeby nic im sie nie stalo...i byc moze pojedziemy juz w piatek :-D wczoraj bylam u dentysty i upieklo mi sie ha ha ale nie na dlugo ...w czwartek ide na wyrwanie zeba madrosci - ciekawe czy po tym zglupieje troszke??? :-P milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszę o odpowiedź
Szanowne Forumowiczki, Staram się o dziecko od 3 lat. Nie muszę pisać, że jak narazie bezskutecznie chociażby z powodu częstego braku owulacji... Właśnie zaczęłam przyjmować castagnus i chciałam dodatkowo brać olejek z wiesiołka i w związku z tym mam pytanie. Czy znacie jakiekolwiek przeciwskazaniach do jednoczesnego stosowania tych "lekarstw"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pYTANIE DO PATINKI
Widzialam na fotce ze zdjecia robisz aparatem Nikon COOLPIX S10. Mam pytanko. Czy po wywolaniu te zjecia dobrze wychodza czy widzac jakies niedociagniecia aparatu. Bo moj aparat zalal sie i chce coos kupic. Pozdrawiam Majka. PS.SUUUUUUUUUper corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka26 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.20109 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............29.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............6......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka26 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............29.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............6......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam z collegu Olivka rozchorowala sie na Amen katar leje sie kaszel dlawiazy temperatura i ledwo oddycha :( jesli chodzi o aparat to ja jestem z niego bardzo zadowolona wywlywalam raz zdjecia ktore skopiowalam na plyte i wyszly bardzo dobrze.trzeba uwazac na dzieci tylko :) moja corka poczula sie juz zbyt dorosla i pozmieniala mi wiele w paracie musze znalezc instrukcje i pogrzebac troszke. Olawd to juz nie dlugo uciekasz :) pewnie sie juz doczekac nie mozesz :) a u mnie @ sie normalnie rozszalala :( brzuch boli okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie dzis stresowo od rana:(:(:( napiekłam krokietów i cały gar barszczyku nie wiem co pisać:( jakoś nie mam humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Hejka dziewczyny! A u mnie @ jż 4 dni od zakończenia duphastonu nie ma, a test negatywny :-( Do tego w nocy w niedzielę potwornie silny ból po obu stonach jajników wyrwał mnie ze snu. Straszne to było bo wyłam z bólu i ledwo doczołgałam się po ibuprom. Nie wiem co się dzieje. Na szczęście w niedzielę spotkam się z ginem. A Wy miałyście takie bóle po odstawieniu duphastonu? Myślałam, że dzięki niemu będzie @ i nie będę jej tak ciężko przechodziła a tu ani @ ani dobrego samopoczucia. Pozdrawiam Was kochane! Ps: Cały czas czytam wasze wypowiedzi. Fajna ta narzuta, współczuję tej sprawy z samochodem, no i szkoda, że Wasze pociechy chorują. Będzie dobrze! 3-mam kciuki! Pozdrawiam Dziewczyny i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... o widzę że na forum szaleją: @ i choróbska;(... skzoda- zdrówka dla dzieciaczków, przepędzajcie @ i do roboty;) monia- narzuta cudo;) też chcę;) jak juz będziemy mieszkac w nowym domku (nie wiem kiedy bo narazie jest piwnica i parter tylko, dach w planie na przyszły rok) - to zamówię u ciebie;) - odbiór osobisty bo mieszkam nie daleko;)- a mogę wiedzieć ile mniej więcej kosztował materiał na taką narzute? wasabi- ja brałamduphaston kilka cykli, @ przychodziła ok 4 dni po odstawieniu, nie miałam żadnych dolegliwości, tylko trochę piersi nabrzmiałe.. a u mnie w "temacie"- na lewym jajniku cysta, która minimalnie sie zmniejszyła, ale nic nie wskazuje na to zeby miała całkiem sobie pójść..., a na prawym rósł sobie pęcherzyk- miałam monitoring, cykl jakiś dziwnie długi... bo w 19 dc (wczoraj) pęcherzyk jeszcze był ale wyglądał na takiego który ma pęknąć lada chwila..wiec nocne działania były, dziś jeszcze będzie powtórka;) endometrium też miałam ok... ale nie nakręcam się... w czwartek idę znów na usg i zobaczymy czy szanowny pęcherzyk raczył pęknąć czy może przerodził się w kolejna cyste... pożyjemy zobaczymy... ide napić się kawki, potem spadam na aerobik, jak wrócę to postaram się wysłać na naszą pocztę pare fotek aktualnych z budowy- bo pytałyście jak nam idzie a nie miałam jakoś czasu żeby odpisywać... coś nam Lilka się nie odzywa dziś!!! może się zaczęło??!! trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelko - no to trzymam kciuki!!! patinko - duzo zdrowka dla olivci i fakt cos nam sie lilowa nie odzywa czy mi sie tylko wydaje??? maly moj spi a ja sie biore za pakowanie :-D bede do was zerkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaTU
mam pytanie... Czy ktos z Was kiedys był na tzw, drzwiach otwartych w klinice leczenia niepłodności? Np. Invimed Poznań? Albo w jakiejkolwiek w Polsce? Proszę opiszcie, jak wyglądają takie drzwi otwarte? Czy rzeczywiście jest możliwość fachowych i rzetelnych oraz bezpłatnych konsultacji lekarskich? Czy warto na nie pojechać? Będę wdzięczna za relacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puscilam do lilowej smska - ale ciagle cisza.... :-D cos mi sie wydaje ze adaśko nie czeka na naprawienie ogrzewania w domku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem- grzecznie czekamy na ciepelko :) Dzis troche roboty mialam. Poza tym ciesze sie bardzo. Wlasnie kupilam mamie bilety do nas na swieta i zalatwilam jej asyste na lotnisku. Jak bardzo sie ciesze i ona rowniez!! Adas pozna Babcie juz w swieta!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Niwe pisalam bo u mnie nic nowego niunio rosnie dokucza ;p za 2 tyg ide do pracy i stresuje sie bardzo :) czekam rowniez na wiadomosci bo chcemy zamienic mieszkanie na wieksze i mysle ze miesiac juz bede wiedziala na czym stoje ;p lilus juz lada moment wielki final tzrymam kciuki za Ciebie i nie denerwuj sie kochana nie taki diabel straszny jak go maluja :) Monia kochana zostawilam ci wiadomosc na gg dzis bede zagladac wiec jak bedziesz to napisz do mnie a narzuta cudna!!!!!!!! Monita a co u ciebie ?? Pani misiowa ta natura to glupia jest ja tez po porodzie mialam regularne @ a teraz mam raz na 2 miesiace bylam u lekarza i u mnie to wina karmienia bo jeszcze karmie EfQa Emilak sliczna i kiedy to zlecialo juz roczek skonczyla pozdrawiam Patinko biedactwo ty to sie masz z tymi wandalami powystrzelac ich wszystkich pozdrowionka dla Olivki niech szybciutko wraca do zdrowia Myszko co u Ciebie tak rzadko sie odzywasz?? Pozdrawiam was wszsytkie kochane i bede do was zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd jak przygotowania do przeprowadzki?? super ze juz w swieta w nowym domku, a Tymus cudny bardzo i tez czas leci dopiero co czekalas na dwie kreski a tu juz taki kawaler duzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia 👄 a zaczelam pakowac ale maly mi zasnal wiec przerwalam bo ma czujny sen a worki szeleszcza . tak juz sie nie moge doczekac !!! mezus dzis rano dzwoni i pyta gdzie jestesmy a ja no jak to w lozku jeszcze , a on phiii a ja juz myslalem ze gdzies w polowie drogi do mnie.... oj wkurza mnie czasami - dobrze wie ze juz bym chciala byc na miejscu.... a twoj kacperek to co ??? tez juz kawaler duzy!!! i tez dopiero co czekalas na 2 kreski , na porod a tu... jej ten uplywajacy czas jest przerazajacy....i latka leca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×