Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość kamila87
Żyć mi się niechce nie potrzebnie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kamila nie można tak podchodzić do życia pomalutku przeanalizuj wszystko nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o picie ale mój tato teżpopija czasem i ja kiedyś ja był trafiony to powiedziałam mu że jest alkoholikiem i niechce żeby wnóki go tak oglądały i na drugi dzien jak trzeżwiał jeszcze raz to mu powiedziałam troche pomogło a powiedz mi ile ty masz lat z chłopakiem też daj sobie chyba spokój weż skóp się na nauce a temu kómplowi co cię dręczy powiedz że jest dupkiem jak bedzie stał z kumplami podejdz i powiedz że jest dupkie albo ośmiesz go najlepiej przed chłopakami powiedz coś i się gosciu spali i zobaczysz bedzie ok albo pogadaj z kumpelą jak masz w intertku pozdrawiam i bądz silna bo życie jest naprawdę piękne tżeba troche je nieraz samemu poukładać i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Ja mam 22lat kocham tomka i chce być z nim bo nie wytrzymuje w domu i szkole ja chodzę do szkoły dla słaboslyszacych i tam są nie normalne dzieci piotrek mnie bije pcha krzywdę mi robi nie wytrzymam już ja straciłam słuch wieku 5 przez grypę i tak piątek pojadę do tomka postaramy się o dzidziusia postanowiliśmy że będziemy na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to powiedz o tym komuś w szkole niech coś z tym zrobią a z chłopakie ok twoja sprawa ale pamiętaj że dziecko to nie zabawka i do tego są potrzebni obydwoje rodziców i lepiej żeby twój chłopak przestał pić bo bedzie ci potrzebny trzeżwy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybaczcie ale musze
Sorry,ale nie kazdy powienien miec dzieci. Szczegolnie jak sami nie maja warunkow-a przede wszystkim dojrzalosci, pracy, wsparcia bliskich. Ale pewnie sie czepiam o drobiazgi. DZIEWCZYNO TY ZROB WSZYSTKO,ZEBY NIE MIEC DZIECI, PO TWOJE DZIECKO NIE BEDZIE SZCZECLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Telesforka 🌻❤️🌻❤️🌻 Serdecznie gratuluje kochana , tak sie ciesze ze Wam sie udalo, bedziesz superowa mama.....bede sie modlic za Was caly czas kochana i mam nadzieje ze spotkamy sie w koncu na kawce(dla Ciebie oczywiscie Inka lub bezkofeinowa) trzymaj sie i uwazaj na siebie i spokojnej ciazy zycze:)Buziaki👄👄👄 Dziewczyny u mnie wszystko po staremu i brak czasu,wiec zadko zagladam:)Pozdrawiam Was goraco i caluje👄Postaram sie zagladac czesciej w miare mozliwosci:)Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dziękuję Wam za troskę👄 @ jeszcze nie mam,ale myslę że wkrótce pewnie przyjdzie:(:(:( jak zawsze zresztą w niedzielę z moim m zastanawialiśmy się co dalej,mam namiary na kklinikę w bielsku Ferti-med,ale opinie też są rózne i panuje ogólne przekonanie że w tych klinikach to od razu zalecają in vitro bo z tego mają najwięcej kasy,i po prostu ich leczenie sprowadza się do powiedzenia ze "nie ma już szans dla państwa na naturalne poczęcie,czas na invitro" mamy ogólny mętlik w głowie co dalej...... nie wiemy moniu lecz się kochana,i dużo zdrówka dla Różyczki 🌻 olawd kiedy przeprowadzka? nikola 🌻 gramko a ty gdzie jesteś?? jak tam zjazd weekendowy?? patinko ale zaszalałaś z tym urządzeniem ,nawet nie wiedziałam ze takie coś istnieje :)i chcesz to stosować jako antykoncepcję? a jak zdrówko?lepiej troszkę? a z tą raną to faktycznie lepiej nie patrzeć,mąż niech ci to zrobi myszko 🌻 kamilo ty chyba nas coś ściemniasz,ale nie brnij w ten związek (coś mi to wygląda na wpisy małolata-bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila - sorki mialam tego nie pisac ale wydajesz mi sie sadzac po twoich wpisach - nieodpowiedzialna malolata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja nie miałam zjazdu kochane mam co 2 tygodnie... teraz byliśmy u teściów!!! lence od wczoraj włączyło się piszczenie... masakra... na dodatek wieczorami akcja bolące dziąsła... monitko póki @ nie ma jest nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No wreszcie ktoś zaglądnął! Monitko- sama nie wiem, co Ci poradzić- ale czy nie lepiej spróbować inseminacji??? Co do wpisu Kamili, to już nie mam słów, a wręcz jestem zła. Może to jakaś prowokacja!? Przypomniało mi się, jak kiedyś byłam u szwagierki na imieninach i tam przyszli tacy "młodociani rodzice" z 9-miesięczną córeczką. Siedzieli do północy, a mała spała na krzesłach! Dziecko było głodne, widać, że zabiedzone, nie miało nawet sweterka, a rodzice raczyli sie wódką. Jak wzięłam tę małą na ręce, to miałam ochotę ję porwać, nakarmić... Popłakałam się, a dziecko palec miało zakrwawiony, na moje pytanie, co się stało, dziewczyna mi powiedziała, że nic, po prostu źle jej paznokcie tatuś obciął.:o To dzięki Bogu, że to dziecko im się cichutkie trafiło, ta mała nic nie płacze, tylko do każdego się tuli. Bo jak tylko coś tam pisnęła, to ten dureń na nią zaczął wrzeszczeć! Mówię Wam tych małolatów to bym wytłukła!!!!!!!!!!!!!!! Jak teraz sobie wspomnę, to ryczę jak bóbr. Do dziecka trzeba dorosnąć!!!!!! No i oczywiście ryczę... Ech.... Lepiej takich rzeczy nie widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podpisuję się pod tym dwoma rękami... dziecko to nie zabawka ani spełniona zachcianka... a małolaty dziecko i wódka to już zestaw najgorszy z najgorszych... liluś odezwij się mamulko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a liluś nam pewnie odpoczywa :):):) monia straszne to co piszesz,aż szkoda słów,najbardziej zawsze dzieci cierpią a jak tam się mają nowożyncy?(chodzi mi o brata meża)bo pisałaś nam nieco o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że liluś odpoczywa a nie jedzie rodzić :-) ma mój numer na razie cisza więc mam nadzieję, że wszystko dobrze z nią i fasolem adasiem... dziewczyny czy wy macie czasem tak że wkręcacie sobie różne rzeczy do głowy... a później dołujecie się, że męża już nie patrzy tak jak kiedyś, że jesteście nieatrakcyjne... etc etc... bo ja mam chyba coś z psychą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis ja mam to samo z malym . ad jakiegos czasu piszczy jak najety nawet teraz siostra goni go w chodziku i juz mi bebenki wysiadaja . no i do kolekcji gorna jedynka wychodzi.... dobrze ze w czwartek maz na dwa dni przyjedzie to sie zajmie nim a ja bede pakowac ... monita- z ta przeprowadzka to juz sama nie wiem kiedy . dopoki bank nie odbierze ja tam sie wprowadzic z malym nie moge . mial to zrobic do 15go wiec mam cicha nadzieje ze w tym tyg sie to stanie. a jak nie to maz moj przyjedza w czwartek a w sobote z moim znaomym pojada tam zawiezc wszystkie klamoty wlacznie z malego lozeczkiem a ja dojade z mama jak juz bede mogla .... ma mi zostawic tylko kojec malego , wozek i chodzik....... kurde zla jestem ze to sie tak przeciaga tak mi sie teskni do niego i psiaka i im tez.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita- jeśli chodzi o nowożenców, to wyglądają na szczęśliwych, a jak jest naprawdę, to nie wiem... Czasem nie wiedzieć.. Graminis- nie przejmuj się, to normalne! Ja mam tak do teraz, ale u mnie to w ogóle inna bajka... To po prostu nasze hormony, nie bez znaczenia jest oczywiście przebyta ciąża , narodziny dziecka itd. Przejdzie Ci, i jeszcze nie raz wróci :P Ja się przed chwilą przeraziłam, bo odkryłam na ciele Róży kilka dziwnych jasnych plam :o Oczywiście oczyma wyobraźni już mi się wersja bielactwa nasunęła. Ale przecież ona ma ciemną karnację, i nikt w rodzinie nie miał... Boże- ja się zamartwię o te moje dzieciaki. Pewnie niepotrzebnie panikuję... Ech... i tak z pójściem do lekarza muszę poczekać aż wyzdrowieje... Olawd- współczuję tej samotności, ale pomyśl, że już bliżej niż dalej:-) No i mężuś będzie stęskniony i piesek też, niewiadomo który się pierwszy na Ciebie rzuci :P :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam, odpoczywam! Do 6.12.2009 jeszcze czas... i mam nadzieje, ze nasz Synek pozwoli mi do tego momentu wlasnie tak leniuchowac troszke. ;) Dzisiaj spalismy do 9 :) :) Nie pamietam kiedy wstawalam ostatni raz o takiej porze! Wczoraj bylam w collegu i w piatek mam nadzieje, skonczyc kurs. Wszystko zalezy od tego czy zaliczylam ostatni projekt ktory oddalam w ubieglym tygodniu. Poza tym siedzimy w domku, piore adasiowe ciuszki, porzadkuje zalegle sprawy, gotuje, prasuje... dobra zona :) Grameczko🌼 ale skad ten dolek? Jestes przeciez sliczna, atrakcyjna Kobietka? Maz przeciez tez to widzi, nawet jesli Ty w danym momencie wydajesz sie byc slepcem ;) Monitko🌼 na pewno znajdziecie jakiegos dobrego fachowca... najlepiej chyba pytac o opinie pacjentow. Moniu🌼 kurujcie sie Aniolki! Ide do kuchni inke zrobic... ach jak przyjemnie byc w domu caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda do dupy pada i pada :(:( co do kamili to nie wiem co myslec ja tez jestem jeszcze gowniara dawid jest z kamili roku i dajemy rade kochamy nasza zuzie i nigdy bysmy nie pozwolili zeby jej ie krzywda stal:):)❤️ monia mam nadzieje ze oglosisz dobre wiesci :):) monia wiem ja tez tak mam byle jaka plamka itp to juz do lekarza bym jechala:):) i znow nie dokoncze mala na mleczko wstala bede pozniej 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no taaak... pewnie masz rację wróci nie raz.. tym bardziej że z natury jestem też zazdrośnikiem i kręce sobie czasem niezłe filmy w głowie ;-) liluś ale mi nasłodziłaś :-) dobrze, że wypoczywacie i gdyby co to pamiętaj o numerze do mnie!!! he he he widzę że nie ja sama zmagam się zpiskami i ząbkami... ale kochana... męża wróci i będzie podział w słuchaniu pisków.. my znikamy na spacerek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 -- no coz w kwesti kto pierwszy sie rzuci to nie ma dwoch zdan - niunia jak sie rozpedzi to pewnie razem ze mna zatrzyma sie kilka metrow dalej....haha niestety ale moja żabcia ma tyle sily ze....(przypomne ze juz raz uczyla mnie latac) to i tak wydaje mi sie ze najgorzej bedzie mial maly , teraz chodzi w chodziku wiec jest na wysokosci jej pyska - bidulek bedzie zalizywany na okraglo :-D oj juz sie nie moge doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Hejka wszystkim dziewczynom! To teraz moja historia. Mam 28 lat, w maju poroniłam przy pierwszej ciąży w 8 tyg. Po zabiegu dostałam od lekarza marvelon i odstawiłam go w tym miesiącu. Niestety zawsze miałam nieregularne miesiączki, które potrafiły pojawiać się co 1,5 miesiąca. Teraz chcemy z mężem mieć dziecko ale jak tu trafić na dni łodne mając tak długie cykle i do tego nieregularne? Biorę od miesiąca kwas foliowy, capivit a plus e i 1 kiwi dziennie. Mam teraz 15 dzień cyklu i lekarz kazał brać od wczoraj duphaston. Bardzo chcemy mieć nasze maleństwo tylko się niepokoję jak tu trafić na te płodne dni? Do tego dochodzi suchość przy stosunku jak na pustyni a z tego co czytałam żele nie są wskazane przy staraniu się zajść w ciążę. Dziewzyny jak znacie jakieś metody nawilżania to dajcie znać.......i jak macie ten sam problem dotyczący długich nieregularnych cykli to podpowiedzi zawsze mile widziane. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wasabi polecam oliwkę do dzieci bambino i ładnie pachnie a moze kochaj się co 2 dni albo codziennie raz rano nastepnego dnia wieczorem powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Dzięki za podpowiedź. Siedziałam dziś w necie troszke i czytałam o tym, wyszło, że za mało piję płynów i ponoć siemię lniane pomaga. A WY piłyście siemię? Kiedy można je pić? Czy od początku cyklu czy mogę teraz zacząć? Ściskam ciepło i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasabi-na śluz możesz pić siemię lniane i brać kapsułki oleju z wiesiołka ale to dopiero od początku cyklu i tylko do owulacji,pózniej przerwa duphaston masz z pewnościa na uregulowanie cyklu zeby @ przyszła w terminie ja na twoim miejscu zrobiłabym tez monitoring cyklu zeby dowiedziec sie czy masz owulację,czy pęcherzyki rosną i czy pękają,to wszystko trzeba sprawdzić a oliwke też polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Dzięki że tak piszecie ale się mylićie ja mam duże doświadczenie bo byłam niania dla kuzynki i nigdy bym nie pozwoliłam krzywdzić pamiętam że Asia leciala z łóżka a ja złapałam ją gdybym nie złapała to by gorzej było wiecie dlaczego chce bo chce się wyprowadzić z domu i mieć dziecko jak tomek będzie nie dobry to go zostawię też nie mam ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila - wiesz co slabo mi jak cie czytam - "jak tomek bedzie nie dobry to go zostawie" - ok i co wtedy . jak sie utrzymasz sama z malym dzieckiem???no chyba ze wygralas w totka i masz na koncie.... a niania byc a matka to mimo wszystko duza roznica !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Nie będę więcej pisać bo coś się dowiedziałam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Jutro jadę do domu rzucam szkole mam dość oszustów nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) jesli chodzi o kamile to na spokojnie dziewczyny dziewczyna widze ma rozchwiana totalnie psychike.Nie rzucaj szkoly zrobisz ogromny blad,popelniamy w zyciu czasami bledy ktorych pozniej w zyciu bardzo zalujemy. Pokaz ze stac cie na cos wiecej ze masz takt ze jestes Kims wartosciowym trzymma za ciebie kicuki bardzo. Moj maz kupil OLivce organy z roznymi opcjami sa przecudowne i jest bitwa Pomiedzy laura a Olivka :O szok ona ma wlasne prawdziwe ale zazdrosc jest silniejsza widze ahhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×