Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny załamka dostałam stan zapalny na dole i dupa tu sie zakonczyły starania i niewiem co robić co brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo strasznie swędzi i troche szczypie ja mam je bardzo czesto z 2,5 miesiąca temu też miałam ale wtedy to po basenie a teraz nie wiem skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przeciwciała na toksoplazmozę, ale jak się w ciąży zachoruje to niedobrze, to trzeba leczyć i to szybko. To jest tylko w określonych trymestrach niebezpieczne. Znam dziewczyny które wyleczyły. Ale pamiętajcie trzeba dokładnie w ciąży myć owoce i warzywa bo toksoplazmoza jest w ziemi i surowym mięsie. Trzeba dokładnie myć noże, deski do krojenia mięsa i w ogóle uważać na kontakt z surowym mięsem. Wbrew pozorom najtrudniej zarazić się od kota :) bo to jest często w kocich odchodach. dziewczynom ze wsi i takim \"kociarom\" jest łatwiej bo one przeważnie mają przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musiałam przetrawić wiadomość którą otrzymałam na badaniu USG. otóż Pani doktor powiedziała że to chyba dziewczynka a nie jak do tej pory sądziliśmy chłopiec. 🌻 Tak więc wszystko okaże się przy porodzie, do ostatniej chwili nie będę nic wiedziała. Super nie __jak za dawnych czasów :o najważniejsze że zdrowe :) Smerfetko biodra mi tez dają do wiwatu, na to chyba nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta w Polsce w aptece to sa rewelacyjne zioła Vagosan do podmywania na takie nawracające stany zapalne. do tego nystatyna i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hejka -JEJ Efqa na porodowce!!!!!!Rany bedziemy miec nowego dzidziusia. EfQa oby poszlo szybko i w miare bezbolesnie jestesmy z toba i buziolki dla maluszka.Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! no jak EfQa na porodowce to nam ubedzie jednej zaciazonej,to trza sie brac ostro do roboty zeby z powrotem ja powiekszyc. EfQa POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mnie podekscytowanie dopadlo jak przeczytalam, ze EfQa jest na porodowce!!! trzymam kciuki - by bylo \"szybko i bez klopotow\" POWODZENIA!!!! mrrrr :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) stefcia:)👄 nie smuc sie:) EWQUS WRACAJ szybko :) 👄 jolanta2 👄 madzik a TY gdzie?/ 👄 Sara 👄 kalpek 👄 Patinka26 👄 Smerfeciaki 👄 👄 ja zmykam pozniej zajrze dzis na noc i z pracy odrazu jade na groby bede w sobote wieczorem...:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia - ciekawy jest ten Twoj link do filmikow. Mozna jeszcze wiecej obyc sie z tematem macierzynstwa :) 🌻 Tiamat86 pewnie jeszcze spi - jak czytalam to niezly spioch z Niej :) zazdroscze Ci, ja tez bym chciala pospac sobie troche wiecej, ale nie - ranny ptaszek ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi tak przypadkiem na niego trafilam:) fajnie ze w tych filmikach opisuja kazdy miesiac z zycia dziecka,w ogole ciekawa stronka.Siostra a ty wstawaj bo juz czas najwyzszy!!!jak bedziesz tyle spac to ci oczy zgnija hi hi,ja juz od 8 na nogach jestem,zaraz drugi raz lece do miasta bo jeszcze musze pare rzeczy na cmentarz kupic i o bank zahaczyc,w tym miesiacu normalnie sie cienko widze finansowo i psychicznie tez troche nie bardzo sie widze,ciekawe jak tam EfQa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!! EfQa wiec trzymam kciuki mocno!!!!!! Ktora lapie brzuszek EfQi, ktora testuje dzis lub jutro to na brzuszek sie moze zalapac.....tylko zeby rece nie miec dziurawe heheheh:) Ide po kawke , moze komus zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa jak tylko cos bedziesz wiedziec o naszej Efci to daj znac odrazu na forum, bo sie strasznie denerwuje.....i ciesze oczywiscie:)👄 dla Ciebie i Twojej panienki ze slicznymi oczkami i jakze pieknym usmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie??? Widze ze zadna nie chce przejac brzuszka po Efci, wiec Efcia rzucaj brzuszkiem w moja strone , ja chetnie przyjme tymbardziej ze zbliza mi sie testowanko w najblizszych dniach.....lapie od Ciebie wiec ten brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jeszcze nie wiem o 12 pisala że skurcze co 2 minuty i od tej pory nic... ja tez nie chce jej dupy zawracac, czekam az sama napisze kalpek_______ zaraz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQA----POWODZENIA !!!! szybkiego i latwego rozwiazania!!! a co z patinka --bo jakos nie w temacie jestem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowo oczywiscie ze czekaj az Efcia sama napisze jak tam wszystko, tez nie zawracalabym d**y komus jak bym wiedziala ze lezy na porodowce....trzymam kciuki Efciu i rzucaj brzuszkiem celnie:) A wlasnie ciekawe jak tam nasza Patinka???? Odezwij sie kochana co u ciebie:) Olawd👄 jak maluszek, kopie mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - jak zwylke przelotem u rodzicow wiec zmieniam na jutro tabelke buziaczki dla was kochane - postaram sie w niedziele do was popisac jak bede u nich na obiedzie --- tesknie za wami!!! STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............29........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................31...............24......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.08 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×