Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kurcze fajnie by bylo jakbys tak zaszly wszystkie w ciaze....pierwsza do testowania jest Misiaczki, pozniej ja i Graminis, pozniej Tiamat i Stefcia....moe ktoras z nas zlapie brzuszek Efci....czego Wam i sobie zycze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis wlasnie zebysmy tak po dwie hurtowo zachodzily w ciaze....a masz jakies objawy na @ czy na fasolke-chociaz one sa bardzo podobne i badz tu madry czlowieku;) mierzysz sobie tempke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mierzyłam w tym cyklu tempki... sama już nie wiem czy objawy mam na @ czy fasolkę... oczywiście mocno wierzę, że moje wrażliwe sutki nabrzmiałe piersi i kłucie w jajnikach to dowód na meblowanie się fasolki w moim brzuszku :-) a ty mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! ciekawe czy jestesmy juz ciociami?? dzidziusia Efqi;) u mnie jeszcze za wczesie na łapanie brzuszka- ba mam koncówke @.... wle gdyby chcial poczekac pare dni to chętnie go przyjmę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.:) ja tak na chwil pare niedlugo do pracy ...z pracy na pociag i do soboty wieczor mnie nie bedzie..:) EwQus mam nadziejke ze juz szczeliwie tulisz maluszka..:) Patinka26 moze TY tez juz po??:) u mnie @ sie wkreca...coraz krotze mam cykle...ost 26 teraz 25..ale to dobrze..:P po@ do gina zobaczymy jak te moje pecherzyki sie maja...:P caluje:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis ja tempke w tym cyklu zaczelam mierzyc pare dni przed owulka bo chcialam wiedziec czy mi podskoczy i i w 16 dc podniosla mi z 36.6 do 36.9 i tak sie utzrymuje do dnia dzisiejszego wlasnie od 36.9-37.0....dzis jest 10 dzien wyzszej tempki....wiec mierze dalej i czekam co sie z tego "urodzi" :D:D:D:D:D:D objawow to ja tez nie mam tylko podbrzusze to mnie boli juz od jakichs 10 dni i krzyze tez pobolewaja...zobaczymy:) Ewelka 🖐️ co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze EWqA JUZ Z MALUZKIEM LEZKAJE;P A PATINKA chyba tez??:) ja jescze w domku niedklugo do pracy na noc..nie chce sie ale jakos trzeba sie zebrac...po na pociag i bede dopiero w obote wieczor..:P @ sie wkreca...po@ ide do gina zobacze jak te moje pecherzyki..i do dziela ...nie ch sie wkoncu uda!!!!!!!!:P caluje WAS:0 kalpku smutaku wiecej wiary uszki do gory wiem ze bys chcciala dzidzie juz ..poczekaj a zobaczyz...na wiosne jz taaaaki brzzek bedziesz miec..:P trzeba zapoczatkowac nowa tabelke zaciazonych hihihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ale juz masz krwawienie czy jeszcze nie?? Bo jezeli nie masz jeszcze to jeszcze nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no krwawienie male..ale jest w noicy mnie napewno zaleje/..:/ tempka nika byla wiec nic z tego:) trdno natepny cykl mam nadziej ze ost:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wczoraj minal dzien spodziewanej miesiaczki i nic sie nie pojawilo dla pewnosci wykonalam juz 3 test ale za to ten trzeci z krwi jutro maja byc wyniki wiec pod koniec przyszlego tygodnia wybieram sie do gina trzymam kciuki za nowa mame:) tak wogule ktoras sie pisala ze dziwne ze tak szybko wyszly mi test na ciaze pozytywnie jesli mialam 1,5 tyg do spociewanej@ tak dosc szybko tez sie dziwlam..ale wiedzialam kiedy mam dni plodne i ktory jajnik w tym cyklu dziala ,a kolejne to mam dlugie cykle bo za 35 dniowe i zawsze dni plodne mam po srodku wiec mi to wystarczylo :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku to przykro mi ze Ci sie i tym razem nie udalo:(:(:( Ja pewnie tez dolacze do Ciebie za kilka dni[choc mam mala nadziejke ze moze sie udalo] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze Was , co Wy tu jakis strajk zrobilyscie ze sie nie odzywacie???? Halooooo straszne pustki dzis tu sa......:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszko i Misiaczki. Koleżanka @ mnie powoli opuszcza więc znowu będzie się można łudzić, że może tym razem się uda... Jestem w niezłym szoku, że EfQa już na porodówce wylądowała i czekam z niecierpliwością na wieści od niej, tym bardziej, że w końcu nie wiadomo czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Patinko rozumiem, że Twoje maleństwo na razie się ociąga? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja jestem tylko piszę pracę na zaliczenie (już chyba piąty dzień z rzędu męczę te 5 stron i końca nie widać). W ogóle to kiepsko się czuje-coś mnie kłuje w lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka właśnie wróciła do pracy z urlopu macierzyńskiego... ona jest w moim wieku, żyje z facetem bez ślubu i im się udało... a dlaczego ja nie mogę zajść w ciążę??? Znowu mnie podły nastrój dopadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro witaj👄 Dzis dziewczyny niemaja cos weny do pisania chyba;) Bedziesz i Ty w ciazy zobaczysz......👄 wielkie dla Ciebie i tez czekam na wiescie o Efci i od Patinki rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa powodzenia już pewnie jesteś mamuśką i tulisz swojego szkraba do siebie 👄 Ciekawe czy to chłopczyk czy dziewczynka? Patinko a jak tam u ciebie czy też już jesteś mamuśką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek🖐️ 👄 jak sie czujesz???? Ja zmykam do sklepu polskiego po zakupy, bede niedlugo i mam nadzieje ze pozniej Was bedzie wiecej na kaffee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Cześć DZIEWCZYNY!!!!! Znowu trzeba dopisać się w tej samej rubryce :( Trudno... idę w sobotę do lekarza po nowe tabletki. Liczę, że teraz pomogą. Co prawda idę do tego samego lekarza (do którego mam mieszane uczucia). Będąc w Polsce nie udało mi się iść do mojego bo akurat wyjechał na jakieś szkolenia. Oprócz tego to przeziębiłam się i bolą mnie uszy. Mam nadzieję, że to nie wpłynie na działanie lekarstw :) A co tam u Was? Powiem szczerze, że nie mam narazie sił nadrobić 45 stron ale pewnie uda mi się wkręcić powoli w bieżące sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 a Ty jak się czujesz? Samopoczucie w porządku? No i kiedy idziesz do lekarza, bo widzę w tabelce, że nie wpisałaś daty porodu więc pewnie nie wiesz dokładnie na kiedy masz termin. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa daj cynk jak się dowiesz coś o EfQa, jeśli się stosowała do tych Waszych rad dotyczących poczynań w celu przyspieszenia porodu, w których miał uczestniczyć czynnie jej mąż to może faktycznie dzidziuś jest już na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Myszko że się pytasz, mówiąc szczerze to dobrze, ale znów miałam ochotę iść do labolatorium i zrobić betę żeby upewnić się czy ono tam jest. Ale siadłam spokojnie i wytłumaczyłam sobie że już w poniedziałek idę do lekarza i żebym nie przesadzała, bo poprzednie wyniki były dość wysokie a mi się nic nie dzieję, nie plamię, nie wymiotuję czyli wszystko ok. Ale juz bym chciała rodzicom powiedzieć ale z mężem ustaliliśmy że powiemy dopiero jak wrócę od lekarza,a tak fajnie by było teraz w weekend im powiedzieć jak pojedziemy do nich. Trudno muszę poczekać i powiedzieć, że ich wnuk rozwija się prawidłowo, więc muszę poczekać i powiem po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka! Właśnie miałam telefon od pielęgniarki, bo właśnie przyszły wyniki mojej bety. I.... ...i jest za mało, by się cieszyć i za dużo, by stwierdzić, że na pewno nie ma ciąży... Mam wynik 8,6. Definitywny brak ciąży jest poniżej 2. Natomiast przy 11 dniowym opóźnieniu miesiączki - ten wynik powinien być dużo wyższy. :-( Teraz czekam, bo mój gin ma przysłać mi maila z jego diagnozą. I ma wyznaczyc termin wizyty, by sprawdzić co się dzieje. W ten oto sposob zostałam pozbawiona marzeń. Nie ma nadziei w moim sercu. Jest obojętność, żal, pretensje do Boga, bo chyba o mnie zapomniał. Trzymajcie się kochane. Obyście miały więcej szczęścia. Zyczę wam tego. Pozdrawiam i całuję. Papaśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×