Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

moniczka czasem plamienie pojawia się przy zagnieżdżeniu :-) życzę powodzenia!!! jestem myszeńko... od wczoraj na antybiotyku, dalej kaszlę jak gruźlik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki 🌼 Mam cholernie smutaśny dzień, więc nie chcę tu smęcić Myszko 🌼 - byłam dzisiaj w klinice oznaczyć progesteron. Wynik 67,7 no i przy okazji dowiedziałam się, że mrozaczków nie będzie :( Nooooooooooo i teraz tak sobie myślę, że skoro miałam razem 3 zarodki 8B z czego podano mi dwa a ten jeden miał być ewentualnie mrozaczkiem a jednak nic z tego nie wyszło, to zapewne i te moje się we mnie nie rozwinęły.... Taaaaaaaa - a miało być tak pięknie Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie -życzę zdrówka i dużo uśmiechu na twarzy :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 przestan pisac takie bzdury i przestan tak wogule myslec....mysl pozytywnie, odpoczywaj bo teraz to Ci jest potrzebne....i zadnych dolow bo dam klapsa.....My tu sie za Ciebie pomartwimy a Ty usmiech od ucha do ucha i relaks....Buziaki kochana;) Grameczko[to dobrze ze dostalas antybiotyk, szybciej Ci przejdzie ten kaszel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Myszko nie żadnych plamień ani nic do dziś....ale wiem już że przyjdzie @:(bo mierze tempke i dziś spadła o 4 kreski....:(więc znowu się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do celia81
zapomnij,że ktoś cie zauważy, bo tu dziewczyny skoncentrowane są tylko na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia81
Właśnie widzę że nie ma co liczyć na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno
o dawno nie bylo pomarańczowej zołzy hhehhehe jak jestes taka mądra, to czego sama nie odpowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dawno
jak jestes taka odwazna to czemu się nie ujawnisz jedno z zakamuflowanych franc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moniczko👄 moze jednak @ nie przyjdzie, trzymam mocno kciuki za II kreseczki;) A gdzie reszta dziewczynek ??? Odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno
ja sie zniżylam do twojego poziomu, zebys dobrze zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wróciliśmy właśnie z wojaży bo jutro mego m wzywają do pracy niestety ale ja się będę byczyć. Kobietki mdłości mnie już dopadły na maksa i nie jest uroczo. Kalpeczku ja Cię wzywam na dłużej a nie tylko na troszkę, pisz co Ci ślina na język przyniesie. Mala Kobietko nie zamartwiaj sie na zapas, bądź dobrej myśli jak się już nie uda to wtedy zdążysz się namartwić a teraz myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity... jak zwykle kiedy robi się pomarańczowo jest przemiło ;-) szlag trafił moje autko... nie wiem co jest... małż mnie holował z job :-( masakra jakaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszko:)niestety ta cholera przyszła wczoraj:(mam doła strasznego bo już myślałam ze się udało....za bardzo się zawsze nastawiam i potem są takie efekty:(ale bierzemy sprawy w swoje ręce i idziemy z tym do lekarzy...zaczynamy od urologa..w przyszłym tyg się rejestrujemy:)ciekawe jak długo na wizyte się czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moniczko szkoda, że sie nie udało:( Gramko u nas tez teraz w sadziliśmy kupe kasy w nasze auto ale co zrobisz trzeba czymś jeździć. Mój m w pracy a ja idę pod prysznic i muszę w domu ogarnąć. Ile pączusiów dzisiaj zjecie hihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś i jutro mam wolne :) Zjadłam śniadanko i pije teraz kawusie :) Potem będę pomagać mężusiowi,bo poddasze robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! dziś małż mnie odwiózł do pracy... powrót autobusem :-( tak wymarzłam wczoraj, że dziś jak gruźlik się czuję... a co do pączków to już mam 2 na koncie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuje obiadek. Piękna pogoda za oknem aż chce się żyć. Kalpek fajnie Wam ja tez bym chciała mały remoncik u siebie zrobic ale wiecznie brak kasy i czasu. Gramko ja tez już 2 wpyliłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam faworki usmazone, tak sie do mnie ladnie usmiechają a ja nie bardzo moge jesc, żeby Adasiowi nie zaszkodzily Monia pytalas sie jak hemoglobina Adasia, niestety jeszcze spadla, chociaz pakuje w niego witaminy i sama biore dla matek karmiących kobitko ja jestem dobrej mysli i trzymam kciuki madziara co tam slychac??? napisz pare slow jak synek graminis zdrowia, duzo zdrowia, juz niedlugo wiosna bedzie kalpek a co fajnego robicie na tym poddaszu??? kajetena a co masz na obiad??? ja mam dzisiaj spagetti :) no i myslimy o chrzcinach, chyba będa w maju albo w czerwcu, zobaczymy na kiedy zarezerwujemy lokal i czy w ogole cos bedzie wolne bo z tym roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tlusty czwartek;) Moniczka👄 przykro mi ze @ przyszla do Ciebie, ale podoba mi sie u Ciebie Twoje nastawienie.....nie poddajemy sie tylko iddziemy do przodu:)Bedzie dobrze;) Kajetana🌻 jak sie czujesz?? przesylaj nam tu fluidki ciazowe zeby nas zarazic;) Kalpeczlu👄👄👄 ciesze sie ze sie odezwalas:) Ja teraz dopiero jem sniadanie i pije kawke:) Gramko🌻kurcze mam nadzieje ze ubralas sie cieplo , zebys nie zmarzla jak bedziesz czekac na autobus:) PaniMisiowa👄 jak tam Adasko??i jak starsza siostrzyczka?? Mala kobietko🌻 jak sie masz??? Ja jeszcze zadnego paczka nie zaliczylam hehehe....zaraz koncze sniadanko i ide robic faworki, a na paczki wieczorem jedziemy do brata....I czekam bo w koncu dzis maja mi przywiesc wszystkie moje zastrzyki, wiec czekam na przesylke....Bede zagladac i zycze smacznych paczusiow i faworkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to jedz ile wlezie, dzisiaj mozna jesc bez opamietania patrysie ma sie dobrze, niedlugo wraca z przedszkola i jedziemy do tesciow i chyba zostaniemy do niedzieli adas, usmiecha sie juz, zaczyna zaczepiac ludzi, fajny z niego czlowieczek rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa u mnie zupka jarzynowa i gołąbki ale jeszcze czekam na mego m bo nie może dotrzeć z tej roboty i nie wiem kiedy to będzie hihi. Myszko wysyłam wszystkim pozytywną energię z mego brzuszka a co do samopoczucia to juz mdłości dają znać o sobie coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! dotarłam autobusem... wciągnęłam pączka z adwokatem ;-) wypiłam kawkę i odpoczywam :-) jutro mam wolne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana👄 dziekujemy za fluidki ciazowe....mam nadzieje ze pomoga nam zaciazyc:) Grameczko👄 ciesze sie ze dotarlas i smacznego Ci zycze:) Ja skonczylam smazyc faworki i wyszly mi z tego 3 wielkie talerze....zaraz biore jeden talerz i ide do szefowej na jakas kawke:)U nas dzis cieplutko na zewnatrz, swieci sloneczko, wiec czuc juz wiosne w powietrzu....Buziaki kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was :-( to chyba idę nasmarować zatoki i do wyrka się grzać :-) a i jeszcze herbatka z miodkiem i cytrynką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się okropnie:( wszystko to co zjadłam podchodzi mi do gardła i nie dam rady odbić tego wszystkiego:(Sorki za szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynam pierwsza dzisiaj. Postanowiłam troszkę przystopować z jedzeniem bo wczoraj się objadłam i skutki były jakie były. Kalpuś narobiłaś wczoraj ochoty tym swoim remoncikiem i my dzisiaj z mężusiem robimy pokój dziecięcy i korytarz u nas w mieszkaniu. Kleimy tapety własnie. Zmykam zaraz do kosmetyczki. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! a ja dziś odpoczywam ;-) tzn nie pracuję ale mam zamiar ogarnąć chałupę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Gramko👄 Ty dzis odpoczywaj a nie bedziesz chalupe ogarniac....zrob sobie dzien lenia;) Kajetana🌻 milego pobytu u kosmetyczki;) Ja wczoraj dostalam wszytkie leki do kolejnego podejscie, jest tych zastrzykow duzo wiecej jak ostatnim razem, az sie boje brrrrrr....mam nadzieje ze sobie jakos poradzimy z nimi z mezem....czekam na @ ktora ma przyjsc w niedziele ...... Mala Kobietko👄 jak sie czujesz??? Kiedy idziesz na bete??? Madzik🌻 a ty sie obrazilas na nas czy co??? A reszta dziewczyn gdzie sie podziala??? Objadly sie wczoraj paczkow i dzis leniuchuja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×