Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gramko wpadnij do mnie jeszcze na sprzątanko hihi jak już wpadłaś w trans. Myszko jejku szkoda mi Ciebie że musisz znowu przechodzić ten ból. Przytulam Ciebie do serducha. A my wykleiliśmy już pokój dziecka tylko korytarz jeszcze został na jutro bo m już nie zdąży. Idziemy właśnie do znajomych posiedzieć. Buziaczki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he kajetana podobno kobietom w ciąży się nie odmawia więc szykuj się na moje natarcie ;-) myszeńko nie mam wyjścia... czasem trzeba odgruzować chałupę ;-) a le tu dziś puściutko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Dzień dziś smutny i trudny, bo zmarła mojej serdecznej koleżanki mama i byłam dzisiaj na pogrzebie :( Ból głowy dokucza mi niemal cały dzień, dopiero pół godziny temu weszłam do domu. Myszko 👄 - termin mojej bety.... 8 MARCA!!!! Mocno Ci kochana kibicuję w kolejnym podejściu - tym razem musi być uwieńczony sukcesem :) Tego życzę z całego serducha. Co do zastrzyków - dacie radę. Mój mężuś z czasem sam przychodził rano przygotowany z wacikiem, amolem i strzykawką ;) i bawił się w pielęgniarza. Będzie dobrze - głowa do góry :) Graminis 🌼 - rzeczywiście zamiast odpoczywać to Ty za sprzątanie się wzięłaś ;) Jak idzie remoncik? Meble jednak w kolorze wanilii czy rozmyślasz jeszcze nad opcją z czerwienią? Kajetanko 🌼 - widzę, że przygotowanie związane z przyjściem na świat Waszego dzidziusia już trwają :) - jejku jak bardzo chciałabym doznać tego uczucia -może Bóg da. Wizyta u kosmetyczki to czysta przyjemność i relax, dawno już nie odwiedziłam gabinetu. Relaksuj się jak najczęściej :)))) Panimisiowa 🌼 - Witam Cię kochana :) Dziękuję, że o mnie pamiętasz. Pozdrawiam całą resztę dziewczyn, kończę bo łeb mi zaraz pęknie. A co do moich objawów "ciążowych", to czuję się właściwie bardzo dobrze -chyba aż za. Brzuch jedynie pobolewa jak na @ Buźka,trzymajcie się cieplutko. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą kobitko jaka piękna data!!! jak myślę o 8 marca to widzę moją lenuchę z żółtym tulipanem w zeszłym roku ;-) pozytywne wibrację! musi być dobrze!!! remoncik no cóż na razie utknął... mam pomalowany sufit... halogeny już włożone... ściany utwardzone. czekam na konkretny projekt... żeby móc płytki na ścianę położyć... jednak wanilia... bałam się, że czerwień się opatrzy!!! płytki za to mam z czerwonym dekorem więc akcent pozostanie :-) myszeńko ty dzielna żabka jesteś!!! i masz cudownego małża :-) dacie radę!!! kibicujemy razem z leniutą!!! :-) i pojawi się brzuszkowa lucy u ciebie :-) albo 2 lucy albo lucy z braciszkiem??? :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jestem i ja,chora od środy :(dzisiaj kaszle jak gruźlik:( Gramka my tez remoncik mamy,jutro jedziemy kupić kamień dekoracyjny na oklejenie komina:) Mała kobitko ja trzymam kciuki,Ty wiesz o tym !po głosie słychać,żeś mocna babka,więc teraz tez musisz być,potem będzie czas na smutki ! Ja chodzę w szlafroku po domu,nie mogę uleżeć wcale,nie wiem jakbym mogła leżeć tydzień czasu w łóżku... Patinko daj znać co u Ciebie? Efqa a Ty starasz się już o drugie? Moniczko halo halo gdzie jesteś? Madzik,Myszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi posta :-( ale to mój cudny internet tak działa... mała kobitko remoncik utknął... ściany są gotowe pod płytki... sufit z halogenkami... czekamy na projekt kuchni który zaakceptujemy... wteduy będzie można płytki położyć... co do mebli to jednak wanilia... bałam się że czerwień mi się opatrzy!!! ale płytki mamy z czerwonym dekorem więc jest ok!!! myszęńko jesteś dzielną żabką!!! i masz cudownego małża!!! dacie radę i już niedługo w brzuszku zamieszka lucy :-) albo lucy z siostrzyczką czy braciszkiem? ❤️ kalpeczku!!! kuruj się i nie zaniedbaj... wyleż porządnie w domu!!! ja poleżąłam tylko 3 dni i teraz nie mogę się doleczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Za mną dziś nieprzespana noc, więc jak tylko wróciłam z pracy i zjadłam obiadek przygotowany przez mężusia to poszłam w kimono ;) Teraz dokucza mi zgaga :/ wrrrrrrrr Przyznam się Wam, że jest mi coraz ciężej wytrzymać do tego 8 Marca. Z jednej strony się boję a z drugiej niecierpliwię. Graminis 🌼- Uważam, że podjęłaś słuszną decyzję w sprawie dotyczącej kolorów kuchni :) Czerwień rzeczywiście z czasem może się opatrzyć. Kalpek 🌼 - Moja droga i twój głos mnie zdziwił ;) - zresztą obie miałyśmy podobne odczucia względem siebie :) Kuruj się moja droga, bo zdrowie najważniejsze. A gdzie reszta dziewczyn???? Haloooooooo, co się z Wami dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Mala Kobietko👄 do 8-ego szybko zleci....zobaczysz....jutro juz niedziela i wtorek juz niedlugo....trzymam mooocnooo kciuki kochanienka:)Wierze ze bedzie dobrze:)👄 Grameczko🌻Ty to zawsze masz dobre slowodla kazdej z nas👄 dziekuje Ci za to:) Kalpeczku👄 biedactwo kuruj sie kochana:)Sciskam:) Milego weekendu Wam zycze kochane;) A reszta dziewczyn niech sie odezwie, bo tesknimy za Waaaamiiii:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lilka skrobnęłą :-) dziewuszki ujawniajcie się... wiem, że każda zagoniona i musi mieć jeszcze czas dla rodzinki ale skrobnijcie choć co u was!!! lilku, monia, monita, pati... ❤️ ja dziś na popołudnie do pracy... więc słuchamy sobie z lenką shakiry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja też na popołudniową zmianę:) Nie wiem, w co ręce włożyć, tyle się nazbiera pracy domowej podczas mojej nieobecności:O Mała Kobietko- widzisz jak zleciało- to już jutro!!! O której będziesz wiedzieć? Będę w domku dopiero po 18, więc do tego czasu ciekawość mnie zeżre:) Pozdrowionka Kochane, lecę obiad skończyć i coś uprzątnąc nim wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no wiem coś o tym... czasem to chatę trzeba nie ogarnąć ale odgruzowywać ;-) mała kobitko :-) jak się czujesz kochana!!! ❤️ kciuki ściskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gramka kiedy bedziecie miec juz ten projekt?? mala kobitka trzymam kciuki a ja wałesam sie po domu, mlody spi, kolejne pranie sie robi, obiad wzielam wczoraj od tesciowej, wypadalo by posprztac troche ale jakos mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Lilus,Monia,Gramka==== fajnie ze jestescie:) Mala Kobietko====Twoj Wielki dzien sie zbliza....zaciskam kciuki coraz mocniej;) A ja kurcze dzis na zewnatrz wymarzlam przez swoja glupote....wczoraj bardzo padalo i w piwnicy mielismy troche wody, wiec ja poszlam te wode troche zebrac, otworzylam z tylu z piwnicy na zewnatrz drzwi i powynosilam chodniki zeby wyschly a ze byl wiatr to drzwi mi sie zamknely i zatrzasnely.....wrrrr....ja stoje na polu w pantoflach i tylko w golfie i spodniach, klucze w srodku, telefon rowniez...cholerka....polecialam wiec do restauracji gdzie pracuje, a tam nikogo niet:(:(:( na rogu ulicy stala taka babka ktora przeprowadza dzieci przez ulice, wiec podeszlam do niej i zapytalam czy moglaby mi pozyczyc telefon, bo chce zadzwonic do meza zeby mi klucze przywiozl bo sie zatrzasnelam.....zadzwonilam wiec i jak zwykle moj maz nie odbieral, ale zostawilam mu wiadomosc i za jakies pol godzinki przyjechal i przywiolzl klucze.....dobrze ze nie byl daleko, bo jakby tak pracowal gdzies bardzo daleko to pewnie stalabym niewiadomo do ktorej.....od teraz musze sobie klucze na szyi wieszac chyba heehhe....pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo....nauczka na przyszlosc, ladnie mi sie tydzien zaczal;);) Bede zagladac wiec sie ujawniajcie..... Madzik👄 czy u Ciebie wszystko ok?? Bo nie odzywasz sie juz bardzo dlugo....martwie sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my dzis z szymonkiem na szczepieniu dostal 3 zastrzyki ale plakal u nas pogoda piekna swieci sloneczko wczoraj bylismy u znajomych ona juz ma 3 dzieci i teraz z 4 tym w ciazy zopstalo jej jeszcze 14 tyg. malemu wychodza zeby bo strasznie marudzi i mial ostatnio tem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 jutro jak tylko wstane to zaraz odpalam kompa i wypatruje wiesci od Ciebie.....bede gdzies kolo 2 po poludniu Waszego czasu....mocnoooo, ale to bardzo mocnooo zaciskam kciuki za wysoka jutrzejsza betke:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko to twój wielki dzień!!! czekam :-) i trzymam kciuki :-) kobitki!!! wszystkiego co najpiękniejsze w naszym dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczki! Dziś mam zamiennie znów popołudniówkę. Mała kobietko- daj znać!!! Jak zwykle rutyna- sprzątanie, gotowanie, zakupy, zero czasu dla siebie. Lubię tą pracę, ale zarobki marne i z dzieciakami tak mało czasu spędzam... Ale nie ma co narzekać, inni gorzej mają. Myszko- ale miałaś przygodę! U nas dzię piękne słoneczko, oby wiosna już była blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ostatnio napięta atmosfera w pracy... interes nie idzie tak jak planowało szefostwo... powietrze takie, że siekierę można zwiesić... i tak naprawdę nikt nie wie co się z tego rozwinie :-( mam nadzieję, że parcie na szkło pani prezes zaowocuje poprawą sytuacji ... w takich sytuacjach myślę jakby to było gdybym nie wróciła... i siedziała z lenką w domu... byłoby nam trudniej... pewnie tak... kurcze powiem Wam że melancholia mnie jakaś ogarnia!!! a sio!!!! wiosna idzie przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Właśnie wróciłam od gina i wszystko się ma dobrze hihi. Mała Kobietko czekamy na wieści i trzymamy mocno kciuki. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kajetanko puk puk w brzunio!!! ja uciekam dziewuszki!!! mała kobitko będę zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jakas chce miec dzieciaka, z mocnymi i pieknymi genami to nie krepowac cipska tylko uderzac do mnie. moja sperma nawet z bezplodnoscia sobie da rade. goronce mjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia karmie piersią i mam nadzieje ze bede karmila do roku tak jak poprzednio a ja zle sie czuje z moim cialem, brzuch przypomina galerete, uda sa wielkie a wlosy ... szkoda gadac ogolnie potzrbuje pojsc do kosmetyczki i do fryzjera ale brak czasu moze wiosna mnie zmobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×