Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

smerfetka powiedz mi jak ty to wszuystko ogarniasz, tzn, dzieci, sprzątanie, gotowanie bo ja jakos malo zorganizowana chyba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌼 🌼 🌼 🌼 TO DLA WAS KOCHANE :) Czekam na wynik - powinnam dostać za jakieś 10 minut!!!!!! ale zaraz wychodzę do pracy, więc dam znać wieczorkiem. Buziaki dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wszytkiego najlepszego w Dniu Naszego Swieta kochane🌻🌻🌻 Kurcze ja tu pedze a jeszcze niema wynikow....Mala Kobietko🌻no nic czekamy i zaciskamy kciuki....:) Smerfetko👄 jak tam u Was??zdrowi juz jestescie??Buziaki:) Panimisiowa🌻 wiosna idzie kochana, wiec polecisz i upieknisz sie i odrazu humorek Ci sie poprawi;) Monia👄 jak fajnie ze sie odzywasz do nas, ze nie zapomnialas o nas:)Sciskam:) Kajetana🌻 ciesze sie ze u Ciebie i dzidziusia wszystko ok:) Gramo👄 Ty tez zabiegana caly czas jestes;)zwolnij troche kobietko:) A ja czekam na @ ktora cos nie chce przyjsc....zawsze tak jest ze jak sie na nia czeka to wtedy sie spoznia i na odwrot....dzi 31 dc, wiec wciaz czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 kurcze o ktorej godzinie Ty konczysz prace??? Zaciskam kciuki i czekam jak na szpilkach na wiesci od Ciebie.....zagladam co chwile...wrrr.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe Panie :) TAK SZCZĘŚLIWEGO DNIA KOBIET W ŻYCIU NIE MIAŁAM!!!!! :)))))))))))))))))) Dziękuję Wam bardzo, że mocno trzymałyście kciuki 👄 P.S. Wcześniej byłam w pracy (do 18 choć wyszłam o 17 ;) a teraz u teściów na obiadku - piszę wykorzystując moment lenistwa rodzinki po obiedzie ;) Teraz kolejny okres oczekiwania - za tydzień wizyta i zobaczymy......... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE OGARNIAM TEGO SZCZĘŚCIA ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))) A tak na poważnie - to ta informacja tak do końca do mnie nie dociera,choć bardzo się cieszę, nadal jest strach po ostatniej ciąży......... 👄Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko👄 SERDECZNIE GRATUTUJEEEEEEEEEEEEEEEe:D:D:D:D:D:D:D o jak sie ciesze.....a mowilam ze to bedzie Twoj szczesliwy dzien....jupiiiiiiiiiiiiiii🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼 - Wczoraj 9 dzień po transferze hcg 106,5, dzisiaj 176 Ale to niby TOTAL HCG - oczywiście po konsultacji z lekarzem uspokoił mnie, że wynik jest bardzo ładny, więc póki co jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi tu pisz, czy mialas i masz jakies objawy....czy mialas przeczucie ze Ci sie udalo???Jejku jak ja sie ciesze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ty juz wczoraj wiedzialas ze Ci sie udalo??? I trzymalas nas w takiej niepewnosci??? Oj TY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko progesteron mi spadł bo miałam chyba 76 a dzisiaj 45....... Tak więc oprócz Luteiny 3x4 tabl dorzucił dziś Duphaston 2x1 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!Jupik razem będziemy rodzić dzieciaczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bralas moze zastrzyki z progesteronu po punkcji do teraz czy nic nie bralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼 - upppppppppppssssssssss ;) No przyznaję, że wczoraj zrobiłam test z porannego moczu i wyszły dwie kreski,jedna gruba,druga mniej widoczna ale na tyle dość dobrze,by zerwać się na równe nogi ;) i pojechać zrobić betę ;) Chciałam jednak zaczekać do dnia dzisiejszego......... nawet rodzice nie wiedzieli,więc myślę, że mi wybaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, odezwę się - obiecuję i odpowiem na wszystkie pytanie jakie mi tylko zadacie ;) Muszę jednak kończyć, bo teściowa tu na mnie spogląda ;) i chyba czeka aż z nią trochę pogadam. A, że teściowa to kobieta do rany przyłóż to same rozumiecie ;) BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 no nalezy Ci sie klaps na tylek, ale przeciez ciezarnych sie nie bije wiec wybaczamy Ci to👄👄 A powiedz mi Ty mialas dlugi protokol czy krotki, bo juz nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz, idz kochana zajmij sie tesciowa, a Ty mam nadzieje ze nie znikniesz nam z forum, tylko tak jak do tej pory bedziesz sie udzielac i nas wspierac, a My Ciebie:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje mała kobitko, szczerze mówiąc po Twoim poście, kiedy to byłaś zrezygnowana bardzo, myslałam juz wtedy,ze skoro jesteś tak żle nastawiona to się uda i nie myliłam się. Jutro odezwę się. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło za mną to przeczucie, że dotrą dobre nowiny!!! gratulacje kochana!!! i przesyłaj fluidki... naszym kochanym staraczkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadlam zlozyc wam zyczenia 😘 Z okazji naszego swieta niech kazda kobieta pamieta ! By dzis sie spic do upadlego i nie sluchac chlopa swego niech poczuje gad jaki smutny bez nas swiat !:) mala kobitko ale wiesci prezent dla nas wszystkich :) gratki wielkie kochana myszko mam nadzieje ze nie dlugo tobie bede skladac gratulacje tak zaciskam mocno kciuki ze musi sie udac kazdemu kto do mnie przychodzi mowie zeby na niedzielnej mszy wspomnial Bozi o tobie :) 😘 kochane nie odzywam sie bo zuzka byla przeziebiona teraz ja z chrypka chodze :/ i wogole duzo by mowic ale... przeloze to na nastepny dzien bo M kupil winko i mam zamiar wypelnic zyczenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mala kobitko to super wiadomosc teraz zdrowo sie odzywiac i uwazac myszko teraz czekam za toba choc nie ukrywam ze kazda ciaza mnie cieszy wiec dziewczyny do dziela a ja mam infekcje od piatku tam na dole i mama mi przesyla tabletki swedzi jak ..... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik👄kochana, nawet nie wiesz jak Ci DZIEKUJE.....za wszystko, za pamiec za modlitwe.....z calego❤️ Ci dziekuje , sciskam i przesylam👄 kuruj sie kochana i zagladaj do nas:) Jolus🌻 ja rowniez ciesze sie z kazdej ciazy na tym topiku i mam nadzieje ze wszystkie staraczki doczekaja sie dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×