Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczynki:) jak tam niedziela?:) ja rano mojego do pracy wyprawiłam a potem farbowałam bo już odrosty były ..a teraz z herbatka zaglądam jest ktoś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas znowu jakis wirus panuje mnie boli brzuch a Martynka i Rafalek maja tem znowu sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bylam dzis z Martynka i Rafalkiem u doktora bo od wczoraj maja tem. i maja gardla chore obydwoje antyb. a mnie od wczoraj boli w mostku i mam skierowanie do szpitala na ekg to sie narobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramins
oj joluś z tymi choróbskami to jakieś szaleństwo... chrześniak mojego małża trafił do szpitala z zapaleniem płuc... ma 3,5 roczku :-( leniuta już smara... wirusów tyle, że aż strach... a Wy dziewuszki dlaczego się nie odzywacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja nie mam czasu bardzo:( Teraz aktualnie chodzę za wodą... Grypa mnie bierze...kości łamią mnie jak nie wiem. Pokój my skończony w kocu:)tyle dobrego i nowe łóżko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie rozłożyło:( Gorączka 39...wszystko mnie boli nawet włosy...:( Jutro nie jadę do pracy,muszę wyleżeć,bo nie chcę bardziej się załatwić. Kobitko odezwij się!!!! Liluś!!!! Madzik,przy 1 nowym lożku zaraz zaciążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 Kuruj się kochana!!! Dużo płynów i wyleż się koniecznie!! Owocnych przyjemności przy testowaniu nowego łóżka!! Jolanta🌼 a jak u Was? Mam nadzieje, że uporaliście się już z chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku zdrówka :-) i stosunkowo udanych nocy w nowym łóżeczku :-) lilku, madzik fajnie, że się odezwałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się niedobrego dzieje z naszym topikiem :-( kalpeczku mam nadzieję, że się grzejesz i choróbsko idzie precz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Kurcze jestem tak zabiegana,ze nie mam czasu nawet zagladnac....ciagle mam remont kuchni i do tego malowanie pokoju goscinnego.....mam taki syf w calym mieszkaniu ze niewiem kiedy to ogarne....A pozatym jestem po 1 zabiegu laserowym zylakow, kolejny w srode.....i do tego codziennie pracuje popoludniami od 2 do 8 i tez mamy duzo pracy, wiec juz czasem nie mam sil....na szczescie juz mam szafki w kuchni i blat i zostaly tylko do polozenia plytki na sciane, a pozniej bedzie wielkie odgruzowywanie mieszkania......mam nadzieje ze do swiat sie wyrobie heheh:) A oprocz tego to nic wiecej nie ma....w czwartek mamy Swieto Dziekczynienia wiec mamy wolne....dzien przed mam wlasnie ten zabieg laserowy, pozniej fryzjer i jeszcze pozniej musze upichcic jakies ciasto.... zas w sobote po Swiecie Dziekczynienia idziemy na chrzciny do kuzyna, a w niedziele na urodziny do mojej chrzesniaczki, wiec niewiem jak ja to wszystko przezyje....:)mam nadzieje ze bedzie ok:) Sorki ze tak o sobie ale jest juz pozno i lece klasc sie spac bo rano trzeba wstac....Wszystkie Was pozdrawiam i odezwe sie jak sie ze wszystkim obrobie:)Buziaki👄👄 i milego weekendu:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zabiegane ładnie ,że mało wpisów..u mnie nic nowego życie płynie ...przydały by sie wakacje heeh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liowa
Dzien dobry! Kalpeczku🌼 i jak się czujesz? Pokonałaś gada? Myszko🌼 teraz może i syf, ale jak na święta będzie pięknie!Miłego Święta Dziękczynienia. PS. Czy te zabiegi laserowe są bolesne? Szwagier się wybiera na takie. Grameczko🌼 mam nadzieje, że nie rozłożyło Małej i skonczyło się tylko na lekkim katarku. Misiaczki🌼 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluś mam jeszcze kaszel... Ale lepiej już:) Przepraszam-witam wszystkich:) Ja mam chwilowo pokój skończony cały,a też miałam syf jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Lilowa🌻zabieg laserowy nie jest bolesny.....jak lekarz wkluwa sie igla to troszke zaboli, ale da sie wytrzymac, bo to tylko chwilowy bol....natomiast gorszy bol jest 2, 3 dni po zabiegu.....u mnie dzis tydzien od zabiegu a noga boli dalej....najgorzej jest rano jak wstane, bo noga w nocy jest w jednej pozycji i zeby rozchodzic to troszke pobolewa.....po tych nakluciach robia sie takie sinaczki i kiedy one sie robia to wlasnie bola, ale ja wtedy bralam Advil- przeciwbolowy i przechodzilo.....i trzeba duzo chodzic po tym zabiegu, przynajmniej 15 minut w ciagu godziny....ja we wtorek po zabiegu odrazu poszlam do pracy i tak do niedzieli, wiec noge mialam rozchodzona....mimo bolu trzeba chodzic.... jutro jade na kolejny zabieg na druga noge, ciekawe jak bede chodzic w czwartek heheh.....a w sobote mamy chrzciny, wiec nawet nie potancze....no coz....buziaki:) Kalpeczku👄 dobrze ze juz jestes zdrowa....pozdrawiam:) Misaczek🌻co tam u Ciebie?? Gramka👄 jak sie masz i jak Leneczka, zdrowa juz? Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn....ja zabieram sie za mycie wszystkich naczyn i ukladanie w szafkach bo juz mam powieszone...a na 2 do pracy....Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 dziękuje za odpowiedz. Przekaże szwagrowi Twoje uwagi :) Dbaj o siebie! Kalpeczku🌼 to jeszcze pozbądź się tego kaszlu zanim wskoczysz na wysokie obroty. Najgorsze są nawroty choroby. Patinko🌼 a co u Ciebie? Jak się czujesz? U nas piękna pogoda. Zaraz pójdziemy na spacerek a później lece do pracy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek jest :) Myszko24 jakoś leci wolne dziś jakoś nie mogłam dziś odnaleźć...:P jutro już chyba lepiej będzie:)w pracy dało i przed wczoraj..:P a tak w miarę ok...:)cicho tu często ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki🌼 cicho bardzo... staraczki się nie odzywają... a Wy kiedy dołączycie do grona starających się o dzidziusia? Są jakieś plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!! sorki ze sie nie odzywam ale urwanie glowy w domu mialam . maly mi sie troche pochorowal ale juz jest ok . w pracy masakra , jeszcze @ mnie rozwalila , wczoraj jeszcze pomylam wszedzie okna - a troche ich jest.... ufff... ale na szczescie dzis sie konczy @ a jutro lece do UK na weekend (w pon wracam) do mężusia , wiec jestem szczesliwa :D teraz zmykam jeszcze jakies porzadki zrobic , przygotowac mlodemu rzeczy na te kilka dni zeby babcia nie musiala szukac , ostatnie pakowanie i na 2 ga do roboty . buziaki dla was kochane i do zobaczenia w poniedzialek lub wtorek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluś witaj :) ja już dawno bym chciała mieć dziecko..ale w obecnej sytuacji nie bardzo ...ale kiedyś na pewno :)heeh zmarzłam byłam na zakupach a zimno dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak cicho patinko jak sie czujesz myszko jak po zabiegu a reszta jutro przylatuje moj tato na tydzien a tako to ok dzieci zdrowe jak narazie pogoda nawet ok zaczynam powoli kupowac prezenty milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki... nie piszę bo sama nie wiem gdzie ręce włożyć... w pracy nerwówka, zachciało mi się jeszcze tej reaktywacji i mam tyle różnic, że głowa boli... na dodatek szefo wymyślił, że chce żebyśmy pracowali w soboty... jak dla mnie masakra... za długo było dobrze chyba... myszeńko pisz jak tam? kalpeczku jak sobie radzisz z choróbskiem? dziewuszki całuję Was wszystkie mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jolus🌻 po zabiegu ok....troche nogi bola ale da sie wytrzymac....a jak tam dzieciaczki, zdrowe??? Buziaki👄 Grameczko👄 biedna ty znowu zapracowana, mam nadzieje ze masz troche czasu na odpoczynek:)Usciski dla Ciebie i Leneczki:) A jak tam reszta dziewczynek???Milego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello u mnie pozostał kaszel... Dziś byłam w szkole,bo miałam seminarium,jutro zaś na cały dzień i w niedziele... Poza tym koncze wode,jeszcze z 2 tyg i finito.. Kobitko odezwij sie!!!!!! Ide spac,bo jutro zas wczesnie musze wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×