Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny ja tez caly czas zagladam ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia Zuzia i ja jestesmy troche przeziebione ,w swieto zmarlych zwiedzielimsy 4 cmentarze .13 Zuzia skoczyla 2 latka robilismy impreze :DZuzia w swoje urodziny wypowiedziala slowo PUPA i teraz caly czas jej to w glowie tkwi hehe a 2 pazdziernika byla nasza rocznica slubu :)Jedyne co mnie martwi to to ze wcale sie nie zblizamy zmezem on chce itp ale ja jakos nie wiem nie moge robimy to ostatnio rzadko nawet bardzo. Trzymam kciuki za staraczki piszcie dziewczyny ,wiem sama nie pisze ale lubie was czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolana2
hej moje kochane nan smutna wiadomosc moj ma zostal zwolniony z pracy jest na wypowiedzeniu 4 tyg. dobra wiadomosc jest ze dostanie swiadczenie socjalne i odprawe bo pracowal 6 lat w tej firmie ale liczylismy sie z taka decyzja myslae ze bedzie ok a tak to po staremu wlasnie wczoraj widzialam swoja kolezanke w ciazy ma juz 3 dzieci 12 10 i 3 latka a teraz termin na walentynki ja czekam za okresem i plastry zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) JOlanta dobrze ze otrzyma odprawe to bedzie za co życ az cos zlapie nowego :) ja tez czekam za okresem i wtedy spiralka :D 15 listopada mam nastepne usg sprawdzajce przed zalozeniem szwu ajcc boje sie bardzo dzis cudowny dzien wazne swieto dla ukochanego spedzilismy go tak cudownie i wyjatkowo :) wczoraj bylismy w Bristolu cala 5 tka w Aquarium piekne rybki okazy naaprawde podobalo mi sie tylko dzieci sie uparly na pogode czy cholewcia co bo marudzily cala droge i podczas zwiedzania ahhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) co tam u Was ? ja sobie w domku siedzę ...pogoda dziś straszna jest brrr...u mnie nic nowego praca praca...byłam u rodziny ostatnio cały jeden dzień heheeh a tak nic ciekawego..dalej trzymam kciuki za Was żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - szkoda ze mnie nie ma juz w uk to bysmy sie spotkaly w towarzystwie rybek ;) - ale nic straconego moze jeszcze kiedys sie spotkamy . poweidz mi gdzie w bristolu sa te rybki to jak przyjade to wtedy pokarze mlodemu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anchor Rd Bristol, Avon BS1 5TT Aquarium :) cudowne miejsce niom szkoda :) ja brykam wszedzie autkiem wiec drogi mi nie straszne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k bedzie pogoda to za tydzien sobota w jakims mrocznym zamku bez dzieci of course :D biore nianie i ide sie dobrze bawic zanim wpakuje sie w pieluchy hahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - dzieki za stronke . czy tam jest tak ladnie w tym tunelu jak na zdjeciach?? bo mi sie strasznie podoba i juz mowilam mezowi ze chce tam jechac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunel super ale krotki bardzo :) jednak efekt super :) podobno w Londynie jest pieknie ale mi nie po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! patinka Ty promieniejesz!!! kurcze jak chcecie zobaczyć miłość to looknijcie fotki patinki :-) cudnie!!! Lilku Adaśko jest boski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grainis dziekuje cmok cmok w policzek :) ajajajajajajjaa prawie rok na koncie a to sie staje wieksze ze serce rozpycha i marzy i pragnie i cieszy sie gdy czuje kazdy oddech kazde musniecie ust mrugniecie oka to spojrzenie ten smak ajajajaja zaraz oszaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem w pracorze,niestety :( Od jutra juz ruszam w teren za wodą :(muszę się wyrobić szybko,żeby w święta mieć spokój juz.. Patinko kwitniesz kochana jak nie wiem,super :)) Liluś Adaśko super jest,będzie łamał serca.... Gramka a Lenka jakie ma królestwo,-podziwiam :) U mnie bez zmian,nie ma dziecka i raczej nie będzie,dopóki in vitro nie zrobimy...duszę to strasznie w sobie...:(ale cóż życie... Misiaczki a Ty w pracy? Madzik,ale Zuza jest duża już i podobna do Ciebie :) Lecę do papierów,jeśli którąś pominełam to przepraszam :) Myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Kochane :) zycze wam miłego udanego dnia takiego jak mój :) z usmiechem na ustach 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczzki ja sie zaraz klade do lozka najmlodsze juz spia a ja tez zmeczona dzis obolala wiec zamykam niebawem oczka kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis cisza buuuu dziewczynki gdzie wy sie podziewacie jak ja tesknie za dawnym forum z dawna ekipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !! dziekuje bardzo za zyczenia 👄 ja zaraz zbieram sie do roboty ;( milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Olawd🌻 wszystkiego co najlepsze dla Ciebie , duzo zdrowia, szczescia, pomyslnosci i wszystkiego o czym marzysz:)👄👄👄 Patinko👄 lubie ogladac Cie jak jestes tak szczesliwa i usmiechnieta:)Sliczniutko i zycze aby to szczescie nigdy Cie nie opuscilo i abys byla taka szczesliwa juz zawsze:) Misiaczku🌻 co u ciebie kochana?? Kalpek👄 ty znow zapracowana i zabiegana....a dzidziusia sie doczekasz, zobaczysz...podejdziecie do IVF i doczekacie sie malenstwa.....;) Grameczko🌻jak ty sie masz?? Leneczki krolestwo piekne:) Lilowa👄 Adas jest juz taki duzy i fajny....poprostu mozesz byc dumna z Twoich Panow:) Madzik🌻 a Ty gdzie nam ucieklas???Buziaki dla Zuzi:) Jolanta👄jak dzieciaczki Twoje, zdrowe?? I jak maz znalazl juz jakas prace??? Mam nadzieje ze szybko znajdzie i bedzie ok:) EfQa🌻 kochana odezwij sie do nas....:) Mala Kobietko👄co u Ciebie kochana?? Dawno sie nie odzywalas i stesknilam sie za Toba👄 Ewelka🌻 a Ciebie to tu juz nie bylo 100 lat....skrobnij choc pare slow do nas....jak budowa domku i wogule co u Ciebie .....sciskam:) Smerfetko👄 Ty biedactwo ciagle zabiegana....jak znajdziesz chwilke to odezwij sie....jak maluchy Twoje zdrowe??? Buzka:) Madziarko🌻 co u Was kochana?? Filipek juz taki duzy i widzialam na zdjeciach ze "Roczek" sie udal.....super.... PaniMisiowa👄 Ty pokazalas sie raz i dalej cisza.....napisz co u Was:) Dzadzurka🌻 Winetka🌻 a Wy co tak zamilklyscie???helooooo!!! Monitka👄 Ciebie tez prosze o kilka slow:) Sara🌻 a co u Ciebie slonko??? Ty to juz wieki do nas nie zagladalas....odezwij sie kochana:) Kakusia👄 jak Ty sie masz??? Jak Twoje chlopaki??? Buzka:) Monia🌻 co u ciebie??? Gab👄 kochana jak Oskarek?? i co wogule u Was?? Kochane jezeli kogos pominelam to przepraszam.....👄 Ja dzis na 1 lece do pracy....w domu mam remont kuchni, wiec i balaganu jest jak niewiem co....a ze moj maz z wlascicielem robia tylko wieczorami ten remont po swojej pracy, to jeszcze pewnie z tydzien to potrwa.....wrrrr....no coz trzeba przetrzymac to jakos:) Milego dnia Wam zycze i do uslyszonka:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u misiaczka nic nowego..pracuje i jakoś próbuje sobie czas wypełnić...jutro na rano do pracy....Myszka zapracowana Smerfetka to już jak wietrzyk lekki ..da o sobie znać i długo nic :*( buziaki dla Ciebie i chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie ja bylam dzis u doktora bo mam zatoki i odolnie jestem przeziebiona mam antybiotyk Szymon znowu ma gile ponad tyd. i wypisala mu tez antybiotyk a tak ogolnie to ok wczoraj dostalam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! olawd żabko najserdeczniejsze i najszczersze choć spóźnione życzenia :-) joluś zatoki to masakra... ja teżmam z tym kłopot. pierwsze chłody i już nawalają :-( my wypoczywamy. do wt wolne jesteśmy u teściów... przytyłam juz pewnie bo zażeram się świętomarcińskimi rogalami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko - dziekuje i zazdroszcze ci tych rogali , tyle ostatnio mowili o nich w zetce ze mi smaka narobili ze hoho a ja ich u siebie ani nigdzie w poblizu nie dostane... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna123
musisz mieć naprawdę żałosne życie, żeby chcieć je stracić dla bachora...współczuję (głupoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×