Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

niestety linki mi nie dzialaja :( poprobuj jeszcze ale sobie sniadanko walnelam... 2 tosty w sandwichu i jajecznica, mniami, dieta matki karmiacej :) a Maja spi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Anecia masz fajnych chlopakow!!starszy wcina cos z moim ulubionym ketchupem a mlodszy ma takie fajne dwa zabki!!lubie jak dzieci maja jednego albo dwa zabki bo to tak fajnie wyglada :-) Kamila black twoja niunia tez fajna laleczka.Mnie sie podoba najbardziej to zdjecie na ktorym Majeczka zakrywa swoja raczka cala swoja buzke i to gdzie siedzisz z nia na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje nowe nie wiem czy sie wyswietla,jak klikniecie to na stopce czy beda na nowsze zdjecia! kamila_b mi dziala link zaraz sprobuje jeszcze raz dzieki kamila26:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziala link kliknij na ten w stopce i jak dasz nowsze zdjecia to pokaza sie te co przed chwilka wgralam uffff udalo sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super fotki i to jeszcze z lata nad morzem,no i w koncu kawalek ciebie Anecia widac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam senny dzien,chyba zaraz sie walne na chwile spac chociaz nie bo mam balagan najpierw musze posprzatac ale mi sie nie chce:-( i znow mnie dopada zgaga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak kamila26 pizza z tona ketchupu!!!moje dzieci i ja lubimy,a maz musztarde,jak kupujemy to po 2-3 bo szybko schodzi!!! zdjecie Daniela jest juz tu,a tamte to nad morzem w Rowach i w mieszkanku w Rudnej mojej wiosce:)na Dolnymslasku,az zatesknilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spij kochanie spij :P balagan nie ucieknie, a po co meczyc sie jeszcze bardziej kiedys czytalam dekalog (chyba) czlowieka szczesliwego czy cos takiego i jeden z pkt to byl: - jezeli najdzie cie ochota na sprzatanie, usiadz i poczekaj az ci przejdzie :) albo - co masz zrobic dzis, zrob pojutrze, bedziesz miec dwa dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b slodziaczek normalnie szkoda ze daleko mnie mieszkasz bo bym ja porozpieszczala!!! ano widac mnie na 2 bodajze,mam jeszcze jedno z nad morza co razem stoimy postaram sie wkleic,tylko bez komentowania moich big ud;) :p i brzucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilaz black ta twoja pszczolka jest taka slodka i taka malusia:-)ja tez juz chce a tu jeszcze poltora miesiaca.Teraz coraz bardziej mi sie bedzie pewnie dluzyc,juz wszystko prawie kupione oprocz poscielki i teraz tylko czekam na moj nastepny skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia nikt na pewno nie bedzie komentowal ci nog a jak znam zycie to pewnie masz nogi ladne ,zgrabne ale kobieta zawsze musi narzekac ja tez tak mam choc moje nogi sa naprawde okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba reszte zdjec mam na plycie bo nie ma na poczcie tych z big udkiem heh dzieki za komentarze dziewczynki kamila26 chociaz to moje trzecie i totalnie nieplanowane to tez juz sie nie moge doczekac jak patrze na zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kamila black ide spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!balagan nie zajac nie ucieknie!juz spie!!!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie kamila ja mam zlew pelny naczyn bo napadlo mnie wieczorkiem na budyn czekoladowy ale juz zmywac mi sie nie chcialo,ide to namocze bo wkrecilam sie w te zdjecia,az mnie glowa rozbolala od myslenia jak je wkleic hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziewczyny! super ze powklejalyscie zdjecia, jak bede miala chwilke to przejrze - uwielbiam to. widzialam tylko przesliczna kropeczke asanny... :D borowka - szczepienie w londynie jest rutynowe, szczegolnie we wschodnim londynie. w polsce - o ile wiem - tez jest obowiazkowe w pierwszym, pietnastym i osiemnastym roku zycia, chociaz tam tak szukaja oszczednosci, ze sie nie zdziwilabym, jakby zlikwidowali darmowe szczepienia. w zachodnim londynie szczepienia sa oferowane w niektorych szpitalach zaraz po urodzeniu albo baaaardzo lansowane przez gp, hv, polozne itd. kamila black - te lampki to glow lights, jak chcesz to wpisz w google i ci poszuka. ja jedno kupilam w mothercare a drugie maz kupil w funciaku bo nie mielismy przez pewnie czas dostepu do spakowanych rzeczy. lollibelly, wysylam mail ze zdjeciem (to znaczy wysle jak bede miala chwilke) napiszcie cos smiesznego! taki dzien dzis... uuuu... ja chce nad morze i zeby bylo cieplo!!! co ja tutaj robie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy bo spanikowalam :( wczoraj w nocy rozbolam mnie zob ale to tak do obledu i wzielam dwa ibupromy !!!przestalo bolec a teraz panikuje bo jetsem w 8 tygoniu no i czy to nie zaszkodzilo dzidzi?????????????? pliss a jescze dzis rano wypilam szklanke mleka i mi sie zygac chce jak holera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiedziec bym tylko chcial,czego tutaj szukam skoro tu nie ma nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga26 londyn ibuprumu nie mozna w ciazy!!!tylko paracetamol! mnie glowa okropnie boli,ale narazie nic nie biore,poloze sie pozniej z adaskiem spac bo ledwo chodze:( paskudny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartowala! Nie martw sie malutka,malenstwu nic nie bedzie,tylko od dzis paracetamol TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie smiejecie :( a ja tu stresy przezywam napewno nic nie bedzie a czemu paracetamol mozna a ibuprom nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie po 2nic sie nie stanie,po prostu ibuprum ma ibuprofen,a ten skladnik szkodzi plodowi,a paracetamol jest delikatniejszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, zuzia miala obowiazkową bo mieszkalismy we wschodnim lond(hindusi widać stanowią zagrożenie), teraz na poludniu i jest dla chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki!!! bidulka ta moja dzidzi ma taka glupia matke ktora musiala wziasc tabletki bo jej sie lodowow zachcialo i zabek rozbolal !!! kurde ale ja glupia jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie wiedzialam ze jestem w ciąży, z zuzia (tyle o nia sie staraliśmy, ze już zwątpiłam) wzięłam wlaśnie ibuprofen, malo tego, na kaca - psiapsiółka mnie odwiedzila w londynie. tez mialam stracha. lekarz powiedz ze nie ma probl,ale lepiej tego nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×