Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

skoro je jak koń i silna jest, haha aneciu wiesz, że w ciąży to zalecają O.D.P.O.C.Z.Y.W.A.C a nie robic maratony wiesz o tym prawda ?? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-b a jak mam isc do poloznej?maz na 1wsza zmaine tylko robi a one tylko do poludnia przyjmuja!do domu nie chodza.w poniedzialek stary ma wolne,a one bizzy dzien!musze sama lazic z wozkiem przed soba,a ze ciezko no trudno odpoczne moze kiedys...hehe niech je zarloczek maly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki! ja nadal w domu z katarem i zrytym samopoczuciem :( MAM DOŁA! chce już urodzić,wszystko mnie boli,duszę się bo nie mogę normalnie oddychać i jeszcze ten katar 😭 najbardziej mnie dobija ból mojego \"miejsca intymnego\":)- czuję się jak by mi ktoś tam bejsbolem przyłożył i to chyba nie raz :( nie mogę się normalnie ubrać bo boli jak podnoszę nogę żeby ją umieścić w spodniach a na łóżku to się walam jak waleń Boże i jeszcze te smsy i telefony - wykończę się,najpierw pół ciąży dzwonili z pytaniem \"co będzie\" Boże a co to za pytanie wiadomo,że dziecko bo przecież nie miałam stosunku ze słoniem,a teraz \"jest Was już więcej\" czy naprawdę nie można zapytać inaczej a właśnie cholera że jest nas więcej bo mąż sobie wczoraj kupił nową rybkę do akwarium. I jeszcze nowy członek rodziny robi sobie z matki jaja jeszcze przed urodzeniem,pół nocy miałam skurcze już byłam pewna i szczęśliwa że wreszcie pojadę i co ............wszystko przeszło :( no to ponarzekałam i trochę mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aluni i Bartusia
Pamietam te wszystkie akcje :) Wspolczuje, gdyz ja tez mialam bolesna ciaze :( Mialam wielowodzie a w obwodzie brzucha mialam prawie 1,5 metra :) Ale na szczescie corcia jest zdrowa, silna i grubiutka i ma juz skonczone 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki niedawno pisałam ze spać nie mogę a tu proszę... przytrolilam prawie dwie godzinki i teraz jestem wyspana, ale jeszcze nieprzytomna wiec ratuje się kawka. co do tej znajomej której przesunęli z 40tyg na 33 tydz ciąże to wiadomo ze będzie się trzymać swojego terminu bo przecież to jest niemożliwe. to jest prawie 7 tygodni różnicy. chodzi o sam fakt zaistnienia. jak to jest możliwe? jak można taka diagnozę postawić? nie umiem zrozumieć angielskiego toku myślenia. ;-) ;-) frugo trzymaj się jakoś a jak się u nas wyżalisz to od razu ci będzie lepiej, wiec gadaj ile wejdzie, my wysłuchamy i zawsze jakąś rada albo dobrym słowem wspomożemy. dziewczynki czy miałyście szczepionkę anty-D? jak się po niej czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo :) ojjjjj :( widze ze humor nie dopisuje :( pamietam jak Kamila26 pisala ze jej ciezko, a teraz zobacz :) Olimpia juz na swiecie :):):) GLowa do gory :) Nie potrwa to juz dlugo :) Oleniga nie mam pojecia jak Ci pomoc, moze mamuski beda wiedzialy :) osobscie mysle ze to zabki :) i slyszalam, ze i one moga sie przyczynic do nieladnych kupek :( lece z birmingham do gdanska :) czy te loty sa odwolane??? Nie straszcie minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Niulek z tym przeniesieniem w tabelce to ja się wstrzymam. Zobacze co mi w PL powiedzą i ewentualnie wtedy zdecyduje ;) A tu masz linka do tych lotów: http://wiadomosci.onet.pl/1903215,10,item.html Frugo wierze, ze masz już dość. A te smsy mogą dobić człowieka. Ale już nie duzo Ci zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Dzieki!!!! Uffff to nie moje!!! ja sie tak cieszylam jak zrobili wkoncu Birmingham-Gdank bo wczesniej musialam tluc sie po Lonynach by pojechac do domu :):):) wiec jak narazie zostawia nasze polaczenie w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo strasznie ci wspolczuje!zycze ci zebys jak najszybciej urodzila!ja przyznam sie,ze jak mi tak mocno zatkalo nos to zazylam kropli do nosa otrivin:D ale ulga byla!!!mnie wlasnie tez @ po wczorajszym spacerku tak bolala,ze ruszyc sie nie moglam,tak jakbym miesnie miala naciagniete,dzisiaj juz tak nie boli,moze to ponospie przeszlo.kurcze skurcze ci minely!kamila26 tez tak miala,to moze tez sprobujcie sexiku???olej katar i idz z mezem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRUGO glowa do gory, ale z drugiej strony czasem trudno, bedzie lepiej. A poczucie humoru Cie nie opuszcza :) A ja juz po spotkaniu, wiekszosc oczywiscie wiedzialam, jedynie to dowiedzialam sie ze nei powinno sie dawac dziecku wody przefiltrowanej np w bricie. dobrze wiedziec, chociaz ta woda w moim kranie smierdzi chlorem i my pijemy tylko po filtrze, ale moze dziecku chlorek zasmakuje ;) zabkowanie to ciezka sprawa, niestety te zele niewiele pomagaja, po prostu tzreba to pzreczekac i tulic tulic tuli, ale czasem rece odpadaja bo toto moje wazy juz okolo 8 kg, uff. dajecie caly czas witamine D? W polsce lekarka zalecila mi jeszcze dodatkowo multiwitamine dla dziecka, bo karmie piersia, tutaj tez radzili, chyba ze sama cos biore. A z drugiej strony wyczytalam ze nei ma co chemie wprowadzac, glowa juz peka od tych sprzecznych wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Agnieszka25 dlaczego nie wolno dawac wody przefiltrowanej? Tez używam do wszystkiego wode z brity i chciałabym wiedzieć na przyszłość dlaczego nie można? Ja podaje mojej małej wit D, a ostatnio zaczęłam też wit C (Cebion), bo ja jestem przeziębiona i obawiam się że moja mała się ode mnie zarazi, poza tym ja biorę witaminy, a karmię piersią takze myślę że dodatkowo nie będę jej już niczym faszerować. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno sie dawac takiej wody ja nie filtruje wcale,a malemu daje przegotowana mineralna rzadko pije ta z kranu nieraz jak mi podpija herbate:) wogole w polsce na mlekach jest napisane,ze wode mineralna gotowana 5minut i na takiej sie mleko robi.myslalam,ze tu tez tak karza,bo moj mleko to raczej na mineralce pil do okolo 1,5roku noi pozniej na tej z kranu.ja podawalam i bede podawac witD3 cebion tez jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malemu robie mleko na zwyklej przegotpwanej wodzie i nie ma zadnego problemu.jeszcze nigdy o brzuszeknie bolal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia bardzo Ci dziekuje za pomoc, moze to faktycznie kolki ale zeby sie dopiero zaczeły to troche dziwne... dam dzisiaj wiecej grip water (tak ze 4 razy a nie 2) i dam wode przegotowaną - zobaczymy... buziaki dla Ciebie :) dzięki Kamila_b staram sie trzymać :o Borówka możliwe ze o ząbki, ale dziąsła nie są zaczerwienione, widać tylko białe ślady zębów... :o znowu jadł po 2godz. kolejne 200ml i śpi teraz grzecznie... czy mozliwe jest ze się nie najada i brzuch go boli??... czy poprostu je czesciej zeby ukoić ból bo go dziasła bolą?... wczoraj pytałam HV ale to co mi doradzały to o d... rozbić, moze nastepnym razem trafię na jakąś bardziej kumatą... już wolę Was zapytać, bo tam mi tylko cisnienie podnoszą, mają mnie za idiotę chyba, mówią mi o oczywistych sprawach... 😠 Anecia powiedz położnej ze nie jestes w stanie chodzic, ze masz problemy z kregoslupem i nie mozesz sie za bardzo poruszac bo Ci ciezko, ona sama przyjedzie do Ciebie - nie bedzie miala wyjscia ( u mnie tak było przez ostatnie 2 mies.)... Niulek dzieki za wsparcie, buziak :) trzymaj się i trzymajcie sie wszystkie brzuchatki, przepraszam ale nie jestem w stanie bardziej wczuc sie w tematy forum :(... Ja te z prosze o wyjasnienie co do tej filtrowanej wody, ja tez, tak jak Jola2, uzywam przegotowanej wody z kranu przefiltrowanej przez britę i znam jeszcze kogos kto tez tak robi... podobno ni ewolno dawac wody mineralnej z butelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z Was wie cos na temat cwiczen Pilates? i moze uczeszczała na takie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Magda_g - niech ta Twoja znajoma szybciutko złoży aplikację o dodatkowe pieniążki 190f dla kobiet z terminem po 8 kwietnia, jeśli się kwalifikuje, bo jak sie zorientują,że termin nie ten, to jeszcze nie dadzą.haha.Niech ma coś z tego bałaganu dziewczyna. Ja używam brity i kamień się w czajniku nie osadza, i pewnie na zębach też.A Czarek pije tę samą wodę tylko jeszcze przegotowaną porządnie. Agnieszka75 - spróbuj Ashton & Parsons Infant Powder - znieczula dziąsła na troszkę i jest ulga.No i gryzaczki i szczoteczki, masowanie dziąsełek, schłodzone też pomaga.A żele może nie dają widocznych efektów, ale rozpulchniają dziąsła i dzięki temu ząbki łatwiej wychodzą. Ja nauczyłam Cezarego na szczoteczkę, tzn. dostaje szczoteczkę do zębów z żelem i sam sobie masuje tam gdzie potrzeba. Oleniga a może to zachowanie Mikołaja to reakcja na Twoje hormony???Jak tam u Ciebie z miesiączką? Pewnie ząbki to tez powód... MamoEli - śliczne masz dzieciaczki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobietek ktore skladaly juz wnioski o paszporty dla maluszkow...Czy jak skladalyscie w niosek i pokazywalyscie akt urodzenia dziecka copy to czy zostawialyscie go w konsulacie czy wam go oddawano i macie przy sobie??? Bo nie moge znalezc swojego i nie pamietam czy zostal w konsulacie czy go po prostu zgubilam:-( I jeszcze jedno ktory odpis potzrebny jest do wyrobienia PESEL w polsce,ten zupelny copy czy ten oryginalny skrocony?Lece do polandu i akurat zgubilam chyba ten akt urodzenia,co za pech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka ja musialam zostawic kopie w konsulacie, Polacy wszystko zabieraja ;) angole tylko rzuca okiem albo sami robia ksero i oddaja, widocznie Polacy lubia chomikowac ;) Co do tej wody... w filtrze sa skladniki ktore przepuszczajac wode sie do nie dostaja i to dla maluszkow moze byc niezdrowe, wody mineralnej nie powinno sie wcale bo ma za duzo mineralow ktore rowniez szkodza, TYLKO przegotowana woda z kranu, tak wszedzie zalecaja. napisze dokladniej, bo dostalam ulotke od HV - sodium mniej niz 2mg/100ml - pottassium to samo - nitrates mniej niz 2.5mg/100ml i nie wiecej niz 5mg/100ml dopuszczalne wody min to: - evian.vittel - font vella - san gemini, boario jeszcze popytajcie swoich hVs a czy ktoras odpowie na moje pytanie w sprawie mini pigulki? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja juz jestem po drugiej miesiączce... mialam 20.01 ostatnią... ale czemu tak myslisz? ... Mikolaj prawie nie dostaje juz mojego mleka... to co dostaje to jakas 1/12 jego dziennego jedzenia... a co mam zrobic jesli on poprostu je za duzo i nie trawi dobrze i dlatego go boli brzuch i robi trudno kupke, a jak zrobi to jest zwykle wieeelka ...???? pcha niby raczki do buzi i gruzie co mu w rece wpadnie... ja juz nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz Gosiulka, dziwie sie ze nie wzielas wiecej od razu... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka25 ja stosuję mini pigułki, bo są one polecane dla mam karmiących, zastrzyku nie chciałam, bo jedna z moich sióstr b.źle się po nim czuła, bóle głowy, bezsenność, spadek libido, a druga po zastrzyku przytyła, więc ja już wolałam nie ryzykować, co oczywiście nie znaczy, że po mini pill będę się dobrze czuć, ale póki co jest ok, a biorę je drugi miesiąc. Implantu też nie chciałam, bo działa podobnie jak zastrzyk, ten sprzęcik "lady camp" czy jakoś tak, mi się podoba, ale póki karmię to on by się nie sprawdził, a spirala nie wchodzi w grę, bo w najbliższych dwoch latch chcielibyśmy mieć kolejne dziecko. A czemu gin w Polsce Ci je odradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny moj maz spiewa Mikolajowi a on pije wode z glukoza... sukces normalnie, zobaczymy pozniej... ale wydaje mi sie ze Mikolaj zaczal jesc czesciej (pic mleczko) zeby usmierzyc sobie bol dziasel i przez to boli go brzuszek i te problemy sa z kupką i bączkami... oby moja diagnoza byla dobra... czy ktoras z Was tak miala?... Gosiulka mozesz wziasc poprostu kolejny pełny akt urodzenia, to nie bedzie kopia... tylko iles tam kosztuje (tyle co wczesniej jak bralas, nie pamietam ile...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 27
witam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamusie. znalazłam was dzieki kamili 26, kolezanka z tego samego miasta w szkocji. jestem w 8 tygodniu ciąży, w polsce mialam jedna wizyte u lekarza, a w szkocji wszystko przede mna i nie ukrywam, ze licze na waszą dobrą rade. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja podaje wit.D3 odkąd wrocilam z Polski (czyli od okolo miesiaca) 2 kropelki dziennie, bo Mikolaj mial juz 3 mies. jak go polski lekarz zbadał... i bede caly czas podawala, do tego daje wapno bo tak mi kazano, nic wiecej nie podaje.... skoro lekarz tak Ci doradził to podawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga :) az mi buzka usmiechnela :) Poniewaz napisalam Ci ze slyszalam ze zabkowanie przyczynia sie do problemow z ukladem pokarmowym :) i jesli to prawda to moja pierwsza rada mamusiowa miala jakis sens :) Czlowiek odrazu sie lepiej czuje jak jakos pomoze :):):) I teraz pytanko do doswiadczonych :):):) jakie kosmetyki dla dziecka sa najlpesze :) Jesli uwazacie ze Polskie to jakie poniewaz jade i moglabym kupic :) jesli angielskie to jeszcze sie wstrzmam :) buziak x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×