Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Oleniga, Jola dzieki. w ulotce mam na 100ml kuba mial 5 miesiecy kiedy zaczelam mu dawac wit D i lekarz przepisal jedna krople dziennie, ale az do 3 lat. ginekolog polski cos chyba namieszal z ta pigulka, a to cezzarette to mozna tu dostac? ja dostalam okres jak moj skonczyl 5 miesiecy. troche sie zdziwilam bo karmie cycem pelna para. ktos sie pytal o wiewiorke, niestety umarla po 3 miesiacach, miala chyba cos nie tak w mozgu i chyba dlatego ja matka wyrzucila z gniazda, naturalna selekcja. byla slodka i bardzo do nas przywiazana, ryczalam po niej caly tydzien. same robicie dzieciaczkom jedzenie czy dajecie sloiczki i kaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzień już gorszy być nie może O 14 już ze łzami w oczach poszłam do Eda, żeby go obudzić i się wyżalić, że Maja nie chce zasnąć. Próbowałam z nią leżeć, dawałam cyca itp no nic. Położyłam ją w łóżeczku i .. wow zasnęła na całe 25 min :( Żeby męczącego dnia było mało to znów mam zapalenie prawej piersi i boli coraz bardziej. Przyszło tak po prostu... dosłownie smerfastycznie :( ;/ ;/ ;/ A dziecko chyba sprzedam na ebayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola25 jak pokazałam mojej mamie twoje dziecko, jak leży na brzuszku to powiedziała.. a to moja wnusia sobie leży bo widziała główke...... no tego jeszcze nie było, że tak podobne dzieci mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga dzieki wielkie,to ja zaraz tam dzwonie i umowie sie na spotkanie po kolejny odpis. No i stalo sie!Juz sie za mna stesknili w pracy:-)Szefowa dzis dzwonila i kazala wracac na weekendy do pracy,nadal bedzie placic macierzynskie a pracowac bede nalewo,hi hi,...no strasznie sie ciesze bo juz nie moge usiedziec w tym domu.Lece na miesiac do Polski ale zaraz po powrocie zostawiam dziecko z tatuskiem (niech teraz on sie gimnastykuje zeby zabawiac dziecko-marude caly dzien)i do roboty;-) :-P :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_Black, no widzisz może i podobne, bo takie dwie pulchne kluseczki :) cyckami pasione :) Dziwna sprawa z tym Twoim cyckiem, tak nagle zapalenie, może gdzieś Cię przewiało. Weź może gorący prysznic i paracetamol, może pomoże. Pisałaś kiedyś, że miałaś jakby mniej pokarmu w jednej piersi? Nadal tak masz? Bo ja mam wrażenie, że jedna moja pierś zawsze produkuje mniej mleka, staram się do niej często przystawiać Hanie, ale nie skutkuje, boli mnie tylko jak już nie ma pokarmu a H dalej ciągnie. Napewno Maji nie sprzedaż na ebay :) zapłakałabyś się na śmierć! Popłacze i się uspokoi, ja tak często podchodzę, bo wiem, że wkońcu się uspokoi, ale wiem, że czasem jest ciężko znieść taki płacz, a szczególnie jak samemu jest się niewyspanym i zmęczonym. Głowa do góry, niebawem wieczór i pójdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75…mi tez proponowano mini pigułki , ale wybrałam zastrzyk raz na 3 miesiące polecam ja tez karmie piersią . tylko w tym zastrzyku jest jedna wada możesz nawet po 10 miesiącach zajść jak odstawisz zastrzyki , ale mi tam się na razie nie spieszy ,żeby mieć druga dzidzie wystarczy , ze teraz daje mi Zuzia popalić , a i jeszcze jedno nic nie płacisz , a w Polsce taki zastrzyk kosztuje 40 zł nie wiem czy mi sie uda wyslac tego posta bo wczoraj caly dzien wysylalam,ale sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka tutaj mają pigułki cerazzette, i tez jest za darmo... ja mialam dylemat pigułki czy implant ale polski gin wybił mi z głowy implant... Niulek :) gratuluje :) Ja uzywam oliwki bambino- POLECAM :) moze nie jestem doswiadczoną mamą bo Mikołaj ma 16tyg. dopiero ale oliwka jest super :)... uzywam tez mydelka bambino do mycia dupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli... Nie ma sprawy... Najlepiej zeby jeszcze przy jednej wysylce poszly :) Jola masz racje zaplakalabym sie. To po prostu glos bardzo zmeczonej i obolalej mamy Leze w lozku i mysle czy wypompowac dodatkowo cycusia bo Maja po 30 min placzu przeszla w stan REM :) i juz na pewno jej nie wybudze. Trwaja kolejne proby usypiania jej w lozeczku a nie na cycu. Glosne proby... Ale zasnela no jeszcze pomysle i pomasuje bo tak boli :( Spijcie dobrze mamusie i brzuchatki. Buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki a ja dzis w strachu od południa żyje,bp moja 4-letnia córa karmiła czekoladką swoją siostrzyczke.Boże jak sie przestraszyłam to nie wiecie i do tej pory jestem w strachu,cał czas przy łóżeczku małej siedze,ona ma dopiero 6 tygodni!! najgorsze ze ja nie wiem ile ona jej dała ! to były takie galaretki w polewie czekoladowej,te polskie Jutrenka.kiedy weszłam do pokoju i zobaczyłam co ona robi to myślałam że zawału dosrane ,Oleńka całe wargi miała w czekoladzie umazane a tamta zadowolona ze jej tak smakuje bo języczkiem tak sie oblizywała smieszmie.no ale dla mnie to smieszne nie było,nakrzyczałam strasznie na nią. zaraz wytarłam małej te wargunie i próbowałam do buzi zajrzeć i w sumie nic w niej nie było.ale teraz strasznie sie boje!!oby to jej nie zaszkodziło ,przeciez to czekolada była. dziewczyny kochane poradzcie coś co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) fajnie mowic dobranoc,bo mi wlasnie w tej ciazy cos sie po przestawialo.spac mi sie chce w dzien,a w nocy moge mieszkanie przestawiac,ale moj facet jakos tego nie rozumie:)) :))dziewczyny poradzcie co warto z polski przywiesc przed urodzeniem maluszka.co po tem sie tutaj przyda. :))i jeszcze jedno jak wyglada sprawa aktu urodzenia tutaj i ewentualnego paszportu.gdzie to sie zalatwia. Dobranoc tym mamusiom i brzuchatka,ktore moga isc spac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Olenka... ja bym dzwonila na maternity ward, do szpitala, tam sa polozne i na pewno poradza Masz nr w czerwonej ksiazeczce A do HV nie dzwonilas zaraz po tym? Ja juz ide lulu. Moze zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzwoniłam do mojej Hv i uspokajała mnie ale ja sie nadal boje.hv powiedziała tylko ze jesli dziecko nie będzie chciało jesc -karmie tylko piersiśą ,albo nie będzie chciała spać przez dłuzszy czas i będzie płakac to będzie oznaczało ze ją brzuszek po tym boli,acha i mam obserwować kupki przez 1 dzien. jesli jakies niepokojące objawy moge do niej zadzwonic i wtedy ustalimy co dalej ale kazała sie nie martwic na zapas.ale jak tu sie nie martwic?//:( Jak narazie normalnie je i kupki takie same jak wczesniej po kazdym karmieniu a teraz sobie spiii a ja nie moge zasnąc ,cały czas do łózeczka zaglądam. ciekawe ile ona tej czekolady zdązżyła polizac?to jest najgorsze ze ja nie wiem ile tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocna zmiana wita :) dzieki dziewczynki, mile slowa o dzieciach to jak balsam dla duszy ich matki :D borowka u mnie zajecia taneczne nie wypalily niestety, bo moja koza stala jak wryta i ani reka ani noga, a jak tylko przyszla do domu... po dwoch podejsciach dalam spokoj i doszlam do wniosku ze poczekam troche z tymi tancami ;) na razie tanczy przed telewizorem i niestety do tego czasem jeszcze spiewa (czyt. miauczy) :O co to ja jeszcze chcialam.... acha kosmetyki! jestem za bambino bo na prawde nie uczula. polecam tez oilatum, ktore mozna kupic w tutejszych aptekach (dosc drogie, ale warte ceny). olenka nie martw sie na pewno nic sie malej nie stanie. niemowleta maja odruch wypychania jezyczkiem wszystkiego z buzi (kiedy odruch zanika znaczy ze sa gotowe na pokarmy stale, ale to dopiero za kilka miesiecy). nawet jesli polizala troszke nic sie jej nie stanie, najwyzej zrobi jedna (lub dwie) dziwna kupke ;) oleniga a moze to rzeczywiscie zabki? dziasla nie musza byc zaczerwienione wystarczy ze wygladaja na rozpulchnione, inne symptom to zaczerwienione policzki, czasem wysypka na buzce, temperatura, biegunka lub dziwne stolce, no i oczywiscie zrzedziarstwo wyczynowe :) a dawalas mu calpol? frugo trzymam za Ciebie kciuki slonce 🌼 dasz rade jestes silna babka :D. to juz nie dlugo... Ilona witaj w naszym kolku wzajemnej adoracji. gratuluje ciazy i zycze Ci zebys cieszyla sie nia jak najbardziej :) no i zapomnialam co mialam jeszcze napisac...no nic... moze jutro sobie przypomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! no wlasnie! Agnieszka ja Eli dawalam sloiczki bo nie bardzo wiedzialam jak takiemu dziecku gotowac a jak juz sprobowalam dac jej swoje gotowane to nie chciala :). sloiczki do duuuuza wygoda, ale tym razem juz wiem co i jak i bede karmic Kube domowym. hmmm... przynajmniej sprobuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkaa napewno nic zlego sie nie stanie.mozesz byc pewna ze niczego nie polknela tylko troszke jezyczkiem sprobowala.zaklad ze jej smakowalo? najgorsze co moze sie stac to dziwna kupa i wysypka-nic groznego-powinno szybko przejsc :) agnieszka ja daje sloiczki-skladniki sa zawsze najwyzszej jakosci, organiczne, przechowywane i przygotowane w swietnych warunkach, masz pewnosc ze dajesz dziecku cos naprwde zdrowego i dobrego + jaka oszczednosc czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Oleniga to moga byc zabki sprobuj mu dawac cos na noc moze calpol jak MamaEli pisala,moj Adas tez lubial swoja plastikowa lyzeczke gryzc,mial tez taka szczoteczke silikonowa ksztalt maczugi z ,,kolcami,,a dziaselka dentinoxem smarowalam,a co do tych polikow to MamaEli ma racje sa bordowe z wysypka!a kosmetyki tez bambino juz mam oliwke,mydelko,krem,Oilatum tez kupie bo jest super i wlasnie widzialam tu w aptekach:D kamila_b MY KUPUJEMY MAJECZKE!!!Pokarm juz mam takze ja wykarmie hehe!Jak tam twoj cycol?,uwazaj na siebie!!! Ja po ciazy z Adasiem bralam cerazette,mialam z polski jakbym wiedziala,ze tu tez sa to bym teraz pewnie z wami tu nie pisala:p czulam sie po nich b.dobrze!teraz mozliwe,ze tez je bede brac,a jakm nie to cos napewno!!! Olenka25 malej nic nie bedzie;) Oleniga ty dalej kobito odciagasz mleko?No podziwiam... trzeba tabelke zmienic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki: olenka2001.........26.01.2009......39....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......39/40....Winsford.. .có reczka anecia1702........19.03.2009......33.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......32....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......28....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......26....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......19....Hereford.sy nek Thomasek.... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25..............18.07.2009......15...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś humorek już trochę lepszy :) wczoraj było bardzo ostro -małżowi się jeszcze nawet o 24 oberwało w nocy znowu miałam kilka skurczy ale nadal nic się nie dzieje na dziś mam termin z @ jadę teraz do szkoły z Olą a potem może skocze na zakupki - może mi pomogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia to moze Lennoxa tez kupicie? :D znowu zaczal dzien od buczenia i tak pewnie bedzie caly dzien z 3 przerwami na 20 min snu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli nie ma sprawy!!!tez slodziaczek z niego,a mnie i mojego meza wszystkie dzieci lubia!jak do tek pory przynajmniej:p i wierzcie mi male dziecko maly klopot to prawda...bo im wieksze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj frugo przeoczylam,ze pisalas!super juz cos sie dzieje!!!idz idz na ten spacer mi z 2ka pomogl!!!trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Duzo piszecie a ja niemoge was ciagle do konca doczytac. Wczoraj bylam zarejestrowac dziecko w councilu.Dostalam akt skrocony do child benefit i pelny do paszportu za ten pelny zaplacilam 8.50 Mam pytanie czy jest jakis okreslony czas aby dziecko zarejestrowac w Polskim konsulacie?Bo ja zeby jechac do konsulatu to musze 4 godziny jechac w jedna strone bo to az w Edinburgh. Moja Olimpka wczoraj marudzila chyba ja bolal brzuszek bo sie prezyla bardzo i nie mogla usnac.W nocy 3 razy sie budzi na karmienie.A dzis o 6 rano sie obudzila i znow chyba bolal ja brzuszek bo caly czas poplakiwala,teraz usnela. Dziewczyny czego nie mozna jesc gdy sie karmi piersia?bo ja wlasciwie to juz nic nie jem aby mala kolki nie miala.Tylko zyje na mleku,platkach,budyniach ,makaronie i ryzu.Tak bym cos sobie zjadla ale jakos sie boje dodac cos wiecej do diety.Co wy jecie? Olenka ja tez chyba umarlabym ze strachu jakbym zobaczyla ze moje malenstwo druga corcia nakarmila czekolada.Mam nadzieje ze wszystko jednak jest ok. Ilona no w koncu do nas zawitalas!!!JJeszcze raz ci gratuluje!!!🌼Jak masz jakies pytania to nie boj sie zadawac dziewczyny tu zawsze pomoga. Frugo to dobry znak moze to juz.Zycze ci tego serdecznie!!!Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamila_b jak sie nie uda na ebayu to jeszcze jest Allegro:-D dasz rade,wiem jakie to meczace ale taki to juz los matki ze musi przez to wszystko przechodzic sama.Moja malutka od wczoraj tez niespokojna no i wlasnie sie obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko26 uwazaj nie pij za duzo mleka bo skazy bialkowej malutka moze dostac a jesc mozesz w sumie wszystko uwazaj na kalafior brokuly,smazone,owoce cytrusowe patrzylam na zdjecia Olimpia jest sliczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja jem 2 razy dziennie corn flakes na mleku mam nadzieje ze to nie za duzo?wyczytalam ze mleko moze uczulac ale nie musi trzeba patrzec na maluszka jak sie zachowuje.Wszedzie pisza co innego juz sama zglupialam nie chce aby malutka dostala kolki. Anecia a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja dopiero wstałam, coś mi się poprzestawiało i spać w nocy nie mogę a rano jestem nieprzytomna. dziewczyny doradźcie mi proszę. wczoraj miałam spotkanie w pracy. takie szkolenie ze względu na moja ciąże. 100 pytań do - ze niby się martwią o mnie, czy praca nie za ciężka i takie tam pierdoły. a pod koniec rozmowy supervisior doradziła mi (jak to ona powiedziała - jako moja \'przyjaciółka\') żebym poszła wcześniej na macierzyński czyli miesiąc wcześniej. i tu mnie zatkało. planowałam pracować tak długo jak tylko moje zdrowie i dzidziuś mi na to pozwolą, bo jak do tej pory wszystko jest w porządku. dodam ze prace mam lekka. wiem ze to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak będę się czuła w tym ostatnim miesiącu, chyba nikt tego nie wie, i ciężko jest zaplanować kiedy się pójdzie na macierzyński. ale poczułam się jakbym im tam zawadzała i była dla nich problemem. niby mówią ze się o mnie martwią ale w całej tej rozmowie brakowało szczerości której nie wyczulam. a może ja po prostu nie wiem jak wygląda ostatni miesiąc i może faktycznie jest bardzo ciężko? nie wiem czy traktować to jako rade czy dali mi do zrozumienia ze jestem dla nich kłopotem. napiszcie co o tym sadzicie. no ale się napisałam ;-) Kamila26 oglądałam zdjęcia twojej pociechy, naprawdę zrobiliście z mężem kawal dobrej roboty. jeszcze raz gratuluje gosiulka ale ci fajnie ze możesz wrócić do pracy. mnie praca w Anglii jeszcze nigdy nie usatysfakcjonowała, wiec jak ktoś mówi ze się cieszy z powodu powrotu do pracy to znaczy ze ja lubi a to w życiu ważne. frugo wygląda na to ze u ciebie już tuz tuz.... Fajnie ze masz lepszy humor :-) zapytam jeszcze raz o ta szczepionka anty-D. jak się po niej czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×